Keeruta Olybetis 25€ eest Olybetis täiesti riskivabalt + 10€ sulli


Välja antud: 10.06.2022 | Lõpeb: 31.12.2024 23:59

OLYBET KUTSUB ENDA RIDADESSE ANDES 25€ KINDLUSTUSE +10€ SULLI

Nüüd tuldi küll välja väga vinge pakkumisega. Kaotada ei ole võimalik. Asi on nii. Teed 25€ suuruse sissemakse ja mängid ükskõik milliseid slotikaid 25€ eest. Kui see käive tehtud kannab Olybet kõikide kaotatud keerutuste eest raha tagasi. Kõik võidud jäävad alles! Kui see käive tehtud lisab Olybet veel 10€ pärisrahas pealekauba.

Kogu raha saab kohe Olybetist välja kanda, mitte midagi läbi mängima ei pea.

Kuidas seda pakkumist kasutada?

– AVA KONTO: Konto avamisel kasuta Boonuskoodi CAS25

– TEE SISSEMAKSE: Tee vähemalt 25€ suurune sissemakse. See aktiveerib kasiinokindlustuse.

– MÄNGI ükskõik milliseid slotimänge 25€ eest maksimaalselt 1€ suuruste panustega. Kui 25€ eest on käivet tehtud, kannab Olybet 25€ koheselt kontole tagasi + lisaks 10€ niisama juurde.

 

 

 

Reeglid ja tingimused

– Pakkumine vaid uutele klientidele
– Tee 25 € sissemakse oma OlyBeti kontole. See aktiveerib 25 € kasiinokindlustuse.
– Tee 7 päeva jooksul enda raha eest ükskõik millistes kasiino slotikates vähemalt 25 € eest panuseid. Kohe kui see tehtud on, lisatakse automaatselt kõikide kaotatud keerutuste eest raha Sinu kontole tagasi.
– Kindlustatud panuste maksimaalne panuse suurus on 1 €. Kui Sa teed suuremaid panuseid, kui 1 €, siis ei lähe need kindlustatud panuste arvesse ja seega ei saa nende kaotuste eest raha tagasi.
– Kui kampaania 25 € panustamisnõuet ei täideta enne kampaania lõppu, siis tühistatakse kampaania ja ühegi seni kampaanias tehtud kaotatuks arvestatud panuse eest raha tagastust ei saa.
– Kindlustatud panustest saadud võidud ja raha tagastus on kõik pärisrahas. Sellele ei rakendu mingeid edasist läbimängukohustust.
– Pärast raha tagastuse väljastamist saad niisama 10 € pärisrahas.

25 € riskivabalt! + 10€ sulas