Mega Moolah ulmeline 7 miljoni suuruse jackpoti võit Optibet lehel

Välja antud: 14.09.2021 | Uuendatud: 07.05.2024

Mega Moolah ja Optibet on märksõnad, millega seoses tuleb ette sagedasi jackpot võite.

Optibet kasiinos on viimastel aastatel miljonärideks saanud mitmed Eesti mängijad, samal ajal kui Mega Moolah peapreemia läheb keskmiselt välja maksmisele iga kaheksa nädala tagant. Mis siis sellel korral juhtus?

Tee suurvõidule

Tegelikult on asi väga lihtne. Reedel 6. augustil valis Soomes elav eestlane panuse väärtuseks 3,75€ mänguvooru kohta ning laksas omale täpselt 7,231,507.69€ peavõidu.

Ehitussektoris leiba teeniv noorhärra luges lehest hiljutise jackpot võidu kohta ning arvas, et sama saatus võiks tallegi osaks langeda.

Kui alles juunis tabas teine eestlane 6,5 miljonilise sähvaka, siis 2 kuud hiljem oli taas õnnejumalanna eestlane. 30-aastane võidumees lubas saadud raha eest osta maja, uue auto ja osa rahast ka investeerida.

Mega Moolah jackpot

Jackpot võidud Mega Moolah mängudel pole mingi esmakordne üllatus vaid just selle seeria mängud on teinud enam miljonäre kui ükski teine slottide seeria.

Ka läbi aegade suurim võit online mängudel- 19,4 miljonit, on välja makstud just Mega Moolah rullikutel. Šokeeriv on aga uudis, et kaks viimast võitu on tulnud meie väiksesse Eestisse!

Lisaks Mega Moolah originaalile võid suuri preemiaid taga ajada ka Atlantean Treasures, Mega Vault Millionaire, Absolootly Mad ja Fortunium Gold nimelistel mänguautomaatidel.

Veel artikleid