Live kasiinod

Live kasiino

Kõige levinumad live kasiino mängud on Blackjack, Rulett, Baccarat. Ehkki mänguliike on vähe, ei tähenda see, et mänge oleks vähe. Näiteks OlyBetis on üle 30 erineva Blackjacki laua, kõik erinevate panuste ja tingimustega.

Kui mainisime erinevaid panuse suuruseid, siis ei tasu live kasiinos panustamist sugugi karta. Paljudes laudades on võimalik teha lausa 10 sendi suuruseid panuseid!

Millised on Live kasiino plussid ja miinused

Live kasiinos mängimisega alustamine on natuke kummaline. Kuidas ikkagi ühendatakse internetis mängija videoedastusega ja kas saab sealt ikka ehtsat mängukogemust?

Nii nagu kõigel muulgi siin maailmas on ka live kasiinos oma plussid ja miinused.

Live kasiinode plussid

 • Seksikad diilerid. Kes meist saaks ära öelda natukesest silmailust? Live kasiinode diilerid näevad alati välja võrratud.
 • Live kasiino on turvaline. Kuna live kasiinos on päris inimesed ruletti keerutamas, või kaarte jagamas, siis edastab see tunduvalt turvalisema emotsiooni kui arvuti vastu mängimisel. Võib küll mõelda, et seal tegeletakse näiteks kaartide ladumisega õigesse järjestusse, siis tegelikkuses see nii ei ole. Kõikidel mängudel on väga range kontroll. Samuti kontrollitakse ruletiratast igapäevaselt, et ta tasakaalust väljas ei ole.
 • Sa ei pea muretsema oma riietuse ja käitumise pärast. Tahad minna kasiinosse, siis võid avada arvuti ja mängida kasvõi paljalt. Live kasiinos pole mingit vahet, mis sul seljas on!

Live kasiinode miinused

 • Mänguvalik on siiski piiratud. Tegelikkuses võib ikkagist mängida enamus mänge mida tavakasiinodes. Tõepoolest mõningad kaardimängud on puudu, kuid seda selle tõttu, et nad ei ole piisavalt populaarsed, et tasuks majanduslikult neid mängitada. Kujutage ette, et iga mängu jaoks on vaja diilereid ööpäev läbi ja lisaks on tarvis neid koolitada. Loomulikult sealhulgas teisedki kulud nagu mängulauad, striimimine, kontroll jne.
 • Mäng on suhteliselt aeglane. Kui arvuti vastu toimub näiteks kaardimäng kiirelt, siis live diileri vastu võtab see tunduvalt enam aega. Iga käiguga oodatakse uute panuste tegemist.

Parimad live kasiinod

 1. 1.
  100% kuni 100€ + 5 tasuta keerutust
  Boonuskood: Ei ole vaja
 2. 2.
  Kuni 100€ + 1000 Tasuta Spinni
  Boonuskood: -
 3. 3.
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: AGENT400
 4. 4.
  10€ pärisraha esimesel sissemaksel
  Boonuskood: Ei ole
 5. 5.
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 6. 6.
  Iga päev uus pakkumine!
  Boonuskood: -
 7. 7.
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub
 1. 1.
  100% kuni 100€ + 5 tasuta keerutust
  Boonuskood: Ei ole vaja
 2. 2.
  Kuni 100€ + 1000 Tasuta Spinni
  Boonuskood: -
 3. 3.
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: AGENT400
 4. 4.
  10€ pärisraha esimesel sissemaksel
  Boonuskood: Ei ole
 5. 5.
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 6. 6.
  Iga päev uus pakkumine!
  Boonuskood: -
 7. 7.
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub

Live kasiinode boonused

Ei tasu karta, et Live-kasiinod ei paku boonuseid. Pakutakse, kuid boonused on teistsugused. Ka live kasiinodel on rikkalikult boonuseid – kui internetikasiinos on live kasiino kategooria, võid olla kindel, et kasiino korraldab ka erinevaid kampaaniaid.

Eestis ükski kasiino Live kasiinosse tervituspakkumist ei paku, kuid sa võid eest leida mitmeid erinevaid jooksvaid kampaaniaid. Kõige tavalisemad live-kasiino boonused on seotud mõne konkreetse mänguga ning tavaliselt on boonuse saamiseks loodud teatud ülesanne.

Näiteks võidakse anda sularahaboonust live kasiino Blackjackile, kui saad kasiinolauas teatud masti. Vahel võib ülesandeks olla mõne konkreetse kaardi leidmine. Kõige levinumad ongi boonused, mille raames tuleb Blackjacki lauas saada kokku mingi mast. Rulett ja Baccarat on pisut haruldasemad boonuste hulgas.

Kui oled uus mängija ja tahad boonust, millega mängida live kasiinos, siis võid kasutada tavalist kasiino tervitusboonust. Live kasiino mängude puhul tuleb aga meeles hoida, et tavaliselt arvestatakse live kasiinot mängides läbimängimisnõude täitmisel väiksema protsendina. Näiteks, kui teed käivet 100€, siis ainult 20€ arvestatakse läbimängituks.

Kui oled osav mängija, annavad live kasiinode mängud võimaluse korralikult raha teenida. Peaaegu iga korralikum kasiino korraldab pidevalt live-kasiino turniire, mille raames tuleb koguda turniiripunkte ja võib vallutada edetabeli. Parimatele mängijatele antakse väga kopsakaid auhindu, mis võivad vahel ulatuda mitme tuhande euroni.

Juhul, kui sa lihtsalt igatsed ehtsat kasiinoglamuuri, siis tasub proobida live-kasiinot. See on igal juhul äge kogemus ning mis veel parem – sa ei pea kodust lahkuma selle kogemiseks!