Parimad online kasiinod

Internetiavarustes on tuhandeid online kasiinosid. Mõned neist on halvad, mõned on keskpärased kuid suurepäraseid on vaid käputäis.

Loe meie arvustusi ja saad teada, millised on erinevate internetikasiinode head ja halvad küljed ning miks on mõned mängulehed paremad kui teised jne.

Oleme ise kõiki neid kasiinosid proovinud ja toome teieni otsekohese listi koos puntidega. Kasiinoguru lehel on esindatud vaid usaldusväärsed ja Eestis litsenseeritud internetikasiinod.

Online kasiinot valides arvestame saidi ajalooga, millised on maksevõimalused ja kui hästi need toimivad. Kuidas on lood boonustega, millised mängupakkujad on saadaval, klienditoe kvaliteet, maksesüsteemid ja väljamaksete kiirus.

Parimates internetikasiinodes toimivad kõik eelnevalt loetletud punktid probleemideta ja klientide eest hoolitsetakse. Selle listiga ei saa sa mööda panna.

Parimad online kasiinod

 1. 1.
  Lihtne ja lõbus!
  Võidud kontole paari minutiga
  Boonuskood: Ei ole vaja
 2. 2.
  Enim mänge Eestis
  Kuni 200% + kuni 800 Spinni
  Boonuskood: -
 3. 3.
  Põnev ja sotsiaalne
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 4. 4.
  Parim
  25 tasuta spinni konto avamisel
  Boonuskood: Ei ole
 5. 5.
  Kontot ei ole tarvis
  Iga päev uus pakkumine!
  Boonuskood: -
 6. 6.
  Teada tuntud
  200% boonust kuni 200€
  Boonuskood: CAS200
 7. 7.
  Järjest parem
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: DARK400
 8. 8.
  Korralik tegija
  200% kuni 400€ + 100 tasuta spinni
  Boonuskood: Playtrustly
  Arvustus tulemas
 9. 9.
  Töötab alati
  1000€ boonusraha
  Boonuskood: OPTIBET1
  Arvustus tulemas
 10. 10.
  Alahinnatud meister
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub
 1. 1.
  Lihtne ja lõbus!
  Võidud kontole paari minutiga
  Boonuskood: Ei ole vaja
 2. 2.
  Enim mänge Eestis
  Kuni 200% + kuni 800 Spinni
  Boonuskood: -
 3. 3.
  Põnev ja sotsiaalne
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 4. 4.
  Parim
  25 tasuta spinni konto avamisel
  Boonuskood: Ei ole
 5. 5.
  Kontot ei ole tarvis
  Iga päev uus pakkumine!
  Boonuskood: -
 6. 6.
  Teada tuntud
  200% boonust kuni 200€
  Boonuskood: CAS200
 7. 7.
  Järjest parem
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: DARK400
 8. 8.
  Korralik tegija
  200% kuni 400€ + 100 tasuta spinni
  Boonuskood: Playtrustly
 9. 9.
  Töötab alati
  1000€ boonusraha
  Boonuskood: OPTIBET1
 10. 10.
  Alahinnatud meister
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub

Kuidas ära tunda parim online kasiino?

Mida jälgida kui valid endale meelepärast kasiinot?

1. Suurepärane klienditeenindus
2. Võimalik VIP program
3. Vastutustundliku mängimise korraldamine
4. Maksesüsteemid ja kannete kiirus
5. Väljamakseprotsent
6. Tehnoloogia
7. Mängude pakkujad
8. Live kasiino
9. Progresiivsed Jackpotid
10. Teised tooted (spordiennustus, pokker)

1. Suurepärane klienditeenindus

Suurepärane klienditeenindus on väga tähtis element mängupaika otsides. Isegi vägevatest boonustest ei ole kasu, kui sait on arusaamatu või rahakanded jukerdavad. Sellistel juhtudel muidugi ei suuda isegi hea klienditugi aidata, kuid vähemalt saad sealt abile loota ja väga kiiresti.

Klienditoe stiil on erinev ja tihtipeale leiad oma küsimusele vastuse ka korduma kippuvate küsimuste alt. Parimad internetikasiinod vastavad eestikeelsetele e-mailidele iga päev paari tunni jooksul. Lisaks on olemas kiire eestikeelne Live Chat. Mõnes kasiinos on Live Chat öötundidel saadaval ka inglise keeles. Live Chat on otsene suhtlus klienditeenindajaga reaalajas.

2. Võimalik VIP programm

Parimatel internetikasiinodel on olemas ka VIP programm, kus hellitatakse kliente hoolega.

VIP programmi eeliseks on see, et isegi kui juhtud kasiinos kaotama võid võita uhkeid auhindu ja boonuseid. Lisaks on VIP klientidele erikampaaniad. Näiteks Optibet’i kasiinos teenid VIP punkte iga mänguringi eest ja mida rohkem punkte teenid, seda kõrgemale VIP tasemele tõused.

VIP eelisteks on näiteks kaotuste pealt tagasimaksed, lisaboonused, tehnikavidinad või siis piletid kontserditele. Samuti korraldatakse VIP klientidele eraldi kasiinoturniire, kus jagatakse auhindadeks raha ja teisi vidinaid.

Kindlasti tasub alati tutvuda kampaaniatega ja nendega liituda. Üldjuhul saad kampaanias osaledes mängimise eest ka preemiat.

Kui operaatoril on olemas VIP program, siis on see märgitud ka veebilehel. Näiteks Betsafe on kuulus oma suurepärase VIP programmi poolest (Stars Club).

3. Vastutustundlik mängimine

Soovitame alati vastutustundlikku ja lõbusat mängimist.

On väga tähtis tõrjuda enneaegselt võimalikud mängimisega seotud probleemid. Kui kulutused mängimisele kerkivad liiga suureks, sea endale piirangud.

Hasartmängusõltuvus on ohtlik, kuna mängija ei suuda enam hallata oma mängimist ja see võib viia suurtesse majanduslikkesse raskustesse.

Kõik internetikasiinod pakuvad süsteemi enda mängimise piiramiseks ja kontrollimiseks. Seal saab seada endale igapäevaseid või -nädalasi piiranguid sissemaksetele. Samuti saad kindlaks perioodiks sulgeda enda konto. Otsi sektsiooni “minu konto” alt.

Mõnel online kasiinol on isegi aega kontrolliv lahendus, mis annab sulle märku kui mängimine on kujunenud liiga pikaks. See aitab kontrollida aega, mis on kulunud mängimisele. Mitmed internetikasiinod teevad ka koostööd rahvusvaheliste hasartmängusõltuvuse vastu aitavate organisatsioonidega. Eestis on abistavaks organisatsioonis Hasartmängusõltuvuse nõustamiskeskus, millega tuleks probleemide korral kindlasti ühendust võtta.

4. Sissemaksed internetikasiinodesse

Uutele mängijatele on oluline, et maksed on turvalised ja kiired. Loomulikult on kõige olulisem osa

võitude väljamaksmine. Kuidas kanda raha turvaliselt internetikasiinosse ja kuidas saab võidud kanda tagasi oma pangakontole? Ka neid seikasid oleme internetikasiinode listis arvestanud.

Parimatel online kasiinodel on väga mitmekesised ja lihtsasti kasutatavad sisse- ja väljamakse meetodid. Kõikidel lehtedel Eestis saab raha sisse kanda reaalajas pangalingiga (kas siis Trustly või siis tavapärane pangalink) ja krediitkaardiga.

Väljamaksed tagasi pangakontole või krediitkaardile (ainult VISA) võtavad tavaliselt aega 1-3 tööpäeva. Virtuaalrahakotti (Neteller, Skrill) võib väljamakse saada 24 tunni jooksul kõikidel nädalapäevadel.

5. Internetikasiinode tagasimakseprotsent

Internetikasiinode mängud järgivad samu reegleid kui tavalised kasiinomängud ja seda kõikjal maailmas. Näiteks Blackjackis ja Ruletis on samad tagasimakse reeglid.

Netikasiinodes mängides võid olla kindel, et mänge ei ole “fixitud” mitte ühegi mängija vastu. Näiteks ruletis on väljamakseprotsent 98,6%, mis on sama internetis kui ka maapealses kasiinos.

Slotimängudes erineb väljamakseprotsent tavakasiinode ja internetis mängitavate vahel. Parimad internetikasiinod võitlevad tulihingeliselt klientide pärast ja tänu sellele on tagasimakseprotsendid ja võiduvõimalused kõvasti kasvanud.

Praegusel ajal on slottidel tagasimakseprotsent isegi ligi 100%. Näiteks mängutootja NetEnt parimate mängude tagasimakseprotsendid on 98% ümbruses ja peavõidud miljonites eurodes.

Tavakasiinodes on Eestis tagasimakseprotsent üldjuhul natuke 90% peale. See on ka põhjuseks, miks tuleks slotimänge mängida just internetis.

6. Internetikasiinode tehnoloogias on erinevusi

Digitaliseerimine on viimase 5-10 aasta jooksul muutnud internetikasiinosid väga kiires tempos. Mängud on vaikselt liikunud tavakasiinodest internetti ja inimesed võivad panustada ja mängida kasiinomänge millal iganes – ka oma nutitelefoniga.

Üks tähtsaimaid hindamiskriteeriume ongi parima internetikasiino valikul just tehnoloogia mida kasutatakse ja kui hästi see toimib.

Väga oluline on see, et leht on lihtsasti kasutatav, arusaadav ja töötab nii arvutis kui ka mobiilis suurepäraselt. Parimad internetikasiinod arendavad just kasutajamugavust ja tehnoloogiat. Nendel on ka selleks majanduslik võimekus.

Võidud kontole paari minutiga

Mõned meie listis olevad internetikasiinod on juhtival positsioonil just mobiilis kasutamisel ja mängud leiab kenasti kõikidel platvormidel.

Peale mängimise on mobiili kasutamisel väga tähtsad ka teised funktsioonid. Näiteks, kui hästi saab seal boonuseid kasutada, kui mugav on registreerimine ja kui muretult saab teha kandeid. Kõik internetikasiinod pakuvad kasiinomänge mitmetelt mänguarendajalt. Mänge on kõikides internetikasiinodes sadades ja suuremates isegi üle tuhande.

Spordiennustuses on saadaval jalgpalli, jäähokit, korvpalli ja kõike muud mitmest maailma nurgast. Tänu tehnoloogiale on tehtud kõikide soositud mängude leidmine väga lihtsaks. Samuti jälgib tehnoloogia kasutaja harjumusi ja pakub kasutajale näiteks tema lemmikut jalgpalliliigat.

Kõik meie soovitatud internetikasiinod pakuvad krüptitud, ehk kaitstud netilehti. See tähendab, et kasutaja isikuandmed, salasõna, rahamaksed jne on turvatud.

Tehnoloogia osalt teevad internetikasiinod innovaatilisi uuendusi. Selle tõestuseks on näiteks suurepäraselt arendatud mobiilikasiinod ja ka Live kasiino, mis pakub kasutajale õiget kasiino fiilingut ja videot päris mängulauast. Uusimaks leiutiseks on VR kasiinomängud, kus kasutades VR prille saab mängida slotimänge ka ruumiliselt.

Parimad internetikasiinod näitavad ka live stream spordiülekandeid.

7. Mängutootjad ja mängud

Internetikasiinod pakuvad sadu erinevate temaatikatega ja boonustega mänge. Uusi mänge tuleb välja iga kuu ja see teeb mängijad rõõmsaks. Kasiinomänge valmistavad erinevad arendusfirmad, kelle ülesandeks on teha teistest ägedamaid, lõbusamaid ja põnevamaid mänge.

Suurimateks mängude arendajateks on NetEnt, Microgaming, Novomatic ja Playtech. Parimatest internetikasiinodest leiab päris mitme mänguvalmistaja mänge ja neid võib proovida ka ilma sissemakset tegemata. Võid otsida endale meelepärast mängu mängides mängurahaga.

NetEnt on kõige populaarseim mänguvalmistaja Põhjamaades

Rootsi NetEntertainment on üks maailma suurimaid mänguvalmitajaid ja pea igast internetikasiinost leiab NetEnti poolt loodud slotimängud. Tuntuim mäng on Starburst. Ettevõtte omanikeks on pikaajalise hasartmängukogemusega tegelased, kes muuhulgas omavad osa Betsson grupist (Eestis Betsafe bränd) ja Cherry kasiinost.

NetEnti slotimängude tagasimakseprotsent on üks parimatest. Enamus mängud pakuvad umbes 96% tagasimakset, kuid on ka 98% tagasimakseprotsendiga mänge. Tagasimakseprotsent näitab kui palju hoiab keskmiselt operaator käibelt endale. Näiteks, kui tagasimakseprotsent on 98%, siis 100€ käibe pealt makstakse keskmiselt kliendile tagasi 98% ja kasiino teenib 2%. NetEnti mäng Mega Fortune on üks populaarseimaid jackpot mänge maailmas. Teised tuntud mängud on veel Hall of Gods, Divine Fortune ja Gonzo’s Quest.

Playtech

Ülemaailmselt NetEnt’i suurimaks konkurendiks on Playtech. Playtechi populaarsus ei piirdu vaid slotimängudega, vaid ka Pokkeri tarkvara on laialt kasutatav. Kas teadsid, et Playtech on asutatud Tartus, Iisraeli ärimehe poolt juba aastal 1999. Tänaseks päevaks on tegemist ettevõttega, mille turuväärtus on üle miljardi euro.

Microgaming

Microgaming on üks maailma vanimatest mänguvalmistajatest, kelle juured ulatuvad juba 1994 avatud kasiinosse. Ettevõte on olnud peale seda vägagi edukas ja nende mänge kasutavad paljud operaatorid. Nad lanseerivad uusi mänge pidevalt.

Microgamingu pokkeritarkvara on samuti väga populaarne ja seda kasutavad mitmed operaatorid ka Eestis. Näiteks Betsafe ja Coolbet.

Microgamingul on samuti ühed kõrgeimad tagasimakseprotsenid ja mitmed populaarsed jackpot mängud nagu Mega Moolah.

100%/100€ ja 100 tasuta spinni

8. Live kasiinod

Live Kasiino on uusim trend internetikasiinode maailmas. See tähendab seda, et mängija saab peeaegu õige kasiinos mängimise tunde mängides arvuti või mobiilseadmega. Live kasiinos on diilerid, kes jagavad kaarte või keerutavad ruletti päris kasiinolaua taga ja see tuuakse mängijale videopildi teel.

Kui sulle meeldib blackjack või rulett, siis live kasiino on kindlasti väärt proovimist.

Meeldiva diileriga mängimine ja õiges ruletilauas keerutamine võidab kindlalt tavalise graafilise internetiruleti ja blackjacki. Diilerid on hästi koolitatud, mängimine sujub lihtsalt ja probleemideta. Live kasiinos on võimalik ka diileriga chattida.

Internetikasiinode Live kasiinod erinevad teineteisest graafika, video kvaliteedi kui ka diilerite poolest. Ilu on muidugi vaataja silmades, nii et tasub käia ise tutvumas .

Mis võib olla vahvam, kui leida õnn live kasiinost samal ajal pööritades ruletiratast ja chattides diileriga. Kui sa veel ei ole proovinud, siis meie soovitame seda kindlasti teha!

9. Internetikasiinod pakuvad meeletult suuri progressivseid jackpotte

Jackpottidest rääksime lühidalt mänguvalmistajate sektsioonis, kuid nüüd natuke lähemalt. Jackpoti all on mõeldud aja jooksul kasvavat auhinda, mille üks õnnelik mängija võib võita boonusmängu kaudu.

Jackpoti võiduvõimalus ja rahasumma sõltub mängitavast mängust.

Tuntuimad ja populaarseimad jackpotid internetikasiinodes leiduvad slotimängudes. Suurim Jackpot on võidetud Microgaming mänguga Mega Moolah, kui õnnelik mobiilimängija sai endale pea 19 miljoni eurot. Samast slotimängust on võetud teisigi üle 10 miljoni suuruseid jackpotte. Üldjuhul annab Mega Moolah, kui ka teised sarnased ning kuulsad slotid nagu Mega Fortune, jackpoti välja kusagil 4 miljoni juures.

Mängija võib vaid oletada, et jackpot makstakse välja siis, kui summa on üle nelja miljoni. Teisisõnu, kui Mega Moolah jackpot on “kuum” ja see võib tulla millal iganes.

Internetikasiinod jagavad jackpot mängudesse tasuta keerutusi, ehk mitmedki kliendid pääsevad proovima jackpoti võitu.

100%/100€ ja 100 tasuta spinni

Suurtest jackpottidest rääkides mõeldakse alati vähemalt miljoni euro suurust potti, kuid on saadaval ka väiksemaid jackpotte. Näiteks Divine Fortune boonusmängus on võimalik võita kolme erinevat jackpotti, alates paarikümnest eurost kuni saja tuhande euroni.

Miks siis jahtida väikeseid jackpote kui on saadaval ka miljoni jackpotte? Sellepärast, et näiteks Divine Fortune mängus jackpoti võitmine on tunduvalt tõenäolisem, kuna keskmiselt iga nelja päeva tagant võidetakse seal peaauhind. See eest miljonijackpotte võidetakse haruharva mitme kuu tagant.

Igaüks peaks valima mänge ja jackpotte just enda äranägemise järgi. Kas jahid “korra elus” miljoni jackpotti või rahuldud väikesema jackpotiga.

Jackpoti võidud on maksuvabad ja võid muretult jahtida just nii suurt jackpotti kui ise soovid. Raha kantakse otse sinu pangakontole koos õnnitlustega.

10. Osa internetikasiinodest pakuvad ka spordiennustust ja pokkerit

Lisaks slotimängudele pakuvad mitmed internetikasiinod ka võimalust panustada spordile. Panustada võib millele iganes ja pakutakse kõiki tuttavaid spordialasid ja liigasid ümber maailma. Mõned lehed on tuntud ka selle poolest, et pakuvad kohalikke meelelahutusennustusi.

Näiteks Jalgpalli MM-i eel pakuti võimalust panustada sellele, et kas kohtunikul lõppeb vaht, millega märgitakse vabalöökide asukohta.

Olümpiamängudele on saadaval tuhandeid koefitsiente. Meelelahutusennustustes võid panustada näiteks Eurovisioon, Eesti otsib superstaari, Sinu nägu kõlab tuttavalt jne peale. Lisaks veel ka ennustusvalikuid poliitikale.

Parimad internetikasiinod pakkusid koefitsiente muuhulgas USA presidendivalimistele ja brittide EU-st välja astumisele. Samuti saab ennustada seda, et kas jaanipäeval sajab või mitte.

Pokker on populaarne mäng ka Eestis. Pokker erineb kasiinomängudest selle poolest, et lõpptulemuse määrab ikkagi mängija ise. Algajal on raske saada pokkeriprofile vastu. Lühikese perioodi puhul võib see olla võimalik, kui mängida “kõik või mitte midagi” pokkerilauas kasutades nuppu “All In”. Sellisel juhul on profil raske enda oskusi rakendada ja ka amatöör võib võita.

Miks mängida kasiinomänge internetis?

Suurte kasiinovõitude kohta levib infot peamiselt sotsiaalmeedias. TV-s reklaamitakse tihtipeale Eurojackpotti ja teisi miljonipotte. Miks siis mängida internetis ja mitte minna maapealsesse kasiinosse? Kuidas leida parim internetikasiino?

Mitmetele nendele teemadele leiab vastuse meie lehel. Need, kes on teadmistejanus, leidub palju infot erinevatest võimalustest ja nende plussidest ja miinustest. Tähtsaim põhjus, miks mängida internetikasiinos on suuremad kasud mängijatele nii boonustena, tasuta keerutustena ja kõrgema tagasimakseprotsendiga slotikate näol.

Internetikasiinode tervitusboonused

Internetikasiinode tervitusboonused annavad mängijatele lahkesti mängimiseks ülemäärast boonusraha ja lisaks veel tasuta keerutusi, mida saab proovida ilma igasuguse riskita. Lisaks sellele on internetikasiinode tagasimakseprotsendid tunduvalt parema marginaaliga kui maapealsetes kasiinodes.

Kui need kaks asja kokku panna, tagavad nad sulle palju suuremad võiduvõimalused ja koos sellega ka suuremad võidud. Kes ei tahaks saada suuremaid võite, ja see paneb mõtlema, et miks mängida tavakasiinos, kui internetis saad sama raha eest palju rohkem.

Internetikasiinos mängides on muidugi ka teisi häid külgi. Näiteks lihtsad rahakanded. Kui juhtud võitma suurema summa (tuhanded või miks mitte kümned tuhanded), siis on lihtne raha kanda otse oma pangakontole.

Sissemaksete tegemine on samuti lihtsaks tehtud. Kõik internetikasiinod kasutavad reaalajas sissemakseid kõikidest suurematest pankadest pangalingi kaudu või siis krediitkaardiga. Sissemaksed ja väljamaksed on maksuvabad. Eestis litsentsi omavad kasiinod tasuvad hasartmängumaksu ja nii ei pea mängija võitudelt enam maksu maksma.

Riik valvab ja kaitseb

Riik valvab internetikasiinode tegemisi, nii et võid olla kindel, et rulett, blackjack ja teised mängud järgivad seadusi, reegleid ja omavad õiget tagasimakseprotsenti. Mängude valik internetikasiinodes on eriti vinge.

Valikus on kõik tuntud kasiinomängud, aga lisaks sellele võid mängida videopokkerit, või siis erinevate teemadega boonusmänge ja videoslotte.

Interetikasiinod on sinuga mobiiliseadmes alati kaasas ja kasiinomänge võid mängida millal iganes. Kasvõi sõpradega õhtust veetes võid teha väikese hüppe internetikasiinomaailma.

Võite on internetikasiinos lihtne jagada sotsiaalmeedias. Teed vaid “screenshoti” ja jagad koheselt oma kanalis.

Internetis mängimisele ei ole lihtne leida halba külge, kuid üheks selliseks võiks olla see, et tekib mängusõltuvus. Oma lehel meenutame samuti mängusõltuvuste ohtudest, selle ennetamisest ja parandamisest. Mänguprobleemid võivad tekkida nii internetis kui ka maapealses kasiinos. Tuleb meeles pidada, et mängimine peaks olema lõbus ajaveetmine ja tuleks seada endale piirangud aja ja raha kasutamise suhtes.

Internetikasiinodes on olemas tööriistad enda mängimise jälgimiseks ja limiteerimiseks. Soovitame neid kasutada enda hüvanguks. Mängimine ei tohiks segada enda ega oma lähedaste elu.

Eestis lubatud kasiinod 2020

Kõik kasiinod mida oma lehel analüüsime, omavad hasartmängulitsentsi Maksu- ja Tolliametist. Loomulikult on võimalik mängida ka kasiinodes, millel ei ole Eestis väljastatud litsentsi, kuid selline tegevus ei ole kuigi soovitatav.

Esiteks on suured ja usaldusväärsed operaatorid Eestis blokeeritud, teiseks ei ole sealt saadud võidud tulumaksuvabad ja kolmadaks ei pruugi see olla turvaline. Miks peaks mängima operaatori juures, kellel puudub Eestis tegutsemisluba, kuna tegelikkuses võib neid samu kasiinomänge leida ka Eesti operaatorite juures.

Eestis on litsenseeritud üle kümne internetikasiino operaatori ja neid tuleb veelgi juurde.

Olybet on üks Baltikumi juhtivaid internetikasiinosid ja nende omanikusuhet (Olympic Casino) teame me ju kõik. Teistest suurtest tegijatest Betsafe (endine Triobet) on üles ehitatud Norra kapitalile ja nüüdseks müüdud ühte Skandinaavia juhtivasse gruppi (Betsson).

Unibet on Rootsi ettevõte. PAF on Ahvenamaalt. Coolbet ja Chanz omavad suuremat Eesti kohalolekut, kuna nende peakontorid asuvad siin ja kaasatud on ka Eesti kapitali.

Parimad internetikasiinod – Korduma kippuma küsimused

Meile meeldib kõige enam Betsafe, Chanz ja Paf kasiino. Absoluutselt parimat kasiinot on raske nimetada, kuna inimestel on erinevad ootused. Ühele on tähtis, et saaks klienditoega Live Chati kaudu ühenduses olla, teine soovib leida enim mänge ja kolmandale meeldivad kampaaniad.

Meie nimekirjadest leiad kriteeriumeid, mis teeb meie arvates ühest internetikasiinost parema kui teine. Lõpuks on mängija enda otsustada, milline kasiino talle kõige paremini sobib.

Tasuta keerutusted on keerutused, mida saad sõna otseses mõttes slotimängudes tasuta keerutada. Tasuta keerutusi kasutades ei kasuta mängija enda raha. Igast tasuta keerutusest on võimalik võita raha. Näiteks kui internetikasiino annab mängijale 10 tasuta keerutust mängus Starburst, siis minnes mängule saab alustada automaatselt tasuta keerutusi.

Võidud kokku kümnest tasuta keerutusest kantakse mängija kontole. Oleneb operaatorist kuidas raha kontole kantakse. Mõni kannab sularahas ja mõni kannab boonusena, mida tuleb siis olenevalt reeglitest läbi mängida.

Kõik Eestis litsenseeritud hasartmängude võidud on mängijatele maksuvabad. Hasartmänguoperaatorid tasuvad hasartmängumaksu ja sellest tulenevalt on kõik võidud mängijatele tulumaksuvabad.

KasiinoGuru toimetajal on internetikasiinodes töötamise ja mängimise kogemus juba aastast 2004, ehk päris selle algusaegadel. Selle aja jooksul olen testinud ja mänginud sadu erinevaid slotimänge, live kasiinot ja loomulikult lauamänge. Muidugi mängin siiani kasiinomänge. Seda nii testimiseks kui ka lootuses võita ka väike jackpot.

Sellele lehele oleme enda kogemuste põhjal koondanud kõike olulist, mis puudutab internetis kasiino mängimist.

Internetikasiinode slotimängudes on kõrgemad tagasimakseprotsendid kui tavakasiinodes. Näiteks NetEnti slotimängudes (Gonzos Quest, Jack Hammer, Book of Dead, Blood Suckers ja Starburst) kerkivad tagasimakseprotsendid üle 98%.

Sissemakse tegemine internetikasiinosse on vägagi lihtne. Toimib see täpselt samamoodi kui ostes internetipoest kaupa. Sisestad vajalikud andmed ja kinnitad makse.

Pakutakse erinevaid sissemaksemeetodeid. Populaarseimad Eestis on loomulikult pangalingi kanded, ehk otse pangakontolt mängukontole. Paljud on vahetanud selle teenuse Trusty vastu. Trustly vahendab pangalingi makseid ja internetikasiinod ei pea sellega enam tegelema.

Tonybet’is sissemakset teha isegi bitcoinides.

NetEnti slotimängudel ulatub tagasimakseprotsent lausa 99%-ni. See tähendab seda, et tehes näiteks käivet 100€, tagastatakse mängijale keskmiselt võitudena 99€. Mega Joker mängus on tagasimakse protsent 99, Mega Joker, Blood Suckers ja Simsalabim 98. Teised populaarsed NetEnti mängud on muuhulgas Gonzo’s Quest, Jack Hammer ja Starburst. Need mängud leiad kõikidest parimatest online kasiinodest.

Internetikasiinodes on tagasimakse protsendid tunduvalt paremad kui maapealsetes kasiinodes.

Loomulikult! Võiduvõimalused Eestis pakutavates kasiinodes mängimisel on täpselt sama suured kui mõnes rahvusvahelises kasiinos mänge keerutades. Teadaolevalt päris miljonitesse ulatuvat Mega Jackpotti ei ole veel Eestis välja makstud, kuid kaugel ei ole ka see aeg. Keskmisi jackpotte, mille summad ulatuvad paarisaja tuhandeni on Eestis võidetud korduvalt.

Eesti kasiinodes pakutavad mängud on täpselt samad mis mujal maailmas. Näiteks Unibet on üks maailma suurimaid ja Unibeti kasiinomängud on meile ka Eestis kättesaadavad.

Näiteks PAF portaalis on võidetud üle 1 miljoni eurone jackpot 11-ndal korral. PAF on siis maailmas juhtival kohal jackpottide väljastamisel. Samuti kuulub neile rekord jackpotile, mis on internetikasiinodes kunagi välja makstud. See rekord on 40. aastase Helsinki mehe käes, kes mängides 0,25€ suuruse panusega, 2013 aastal võitis Mega Fortune mängus üle 17,8 miljoni euro suuruse jackpoti.

Nii nagu juba varem mainisime, ei soovita me mängida kasiinodes, mis ei ole Eestis omandanud hasartmängulitsentsi. Alljärgnevalt toome ära põhjused, mis toetavad mängimist kohalikes kasiinodes.

 1. Eestikeelne

Kõik Eestis hasartmängulitsentsi omavad lehed pakuvad ka eestikeelseid lehti. Mõni leht on kasutajasõbralikum ja parema keelelisusega kui teine, kuid kõik täidavad oma eesmärki.

 1. Eestikeelne klienditeenindus.

Kõik Eestis hasartmängulitsentsi omavad operaatorid pakuvad ka mingil määral eestikeelset klienditeenindust. Mõned rahvusvahelised operaatorid Eesti turul pakuvad eestikeelset abi vaid teatud kellaaegadel, kuid inglisekeelne on saadaval 24/7. Kõige kiirem viis abi saamiseks on kasutada Live chat klienditeenindust, ehk mängija saab suhelda klienditeenindajaga reaalajas ja ei pea ootama oma e-mailile vastust.

 1. Rahakanded

Eesti mängijad on harjunud kasutama pangalinke sissemaksete tegemisel ja kõik kohalikud operaatorid ka seda teenust pakuvad. Loomulikult on tegemist soodsa ja kiire võimalusega oma mängukontot täita. Seda võimalust ei paku ükski litsenseerimata operaator. Lisaks on loomulikult võimalik teha sissemakseid nii deebet kui ka krediitkaartidega. Lisaks virtuaalsed rahakotid Neteller ja Skrill. Tonybet’is on võimalik sissemakset teha ka bitcoinidega.

Väljamaksed Eesti kasiinodest toimuvad kiiresti. Üldjuhul juba järgmiseks päevaks ja tihtipeale võtab see aega kõige rohkem kolm päeva.

 1. Boonused

Mis puutub boonustesse ja kampaaniatesse, siis karm konkurents väikesel turul on loonud situatsiooni, kus boonustest ja pakkumistest puudust ei tule. Kindlasti ei jää need alla rahvusvahelistele litsenseerimata saitidele.

Tervituspakkumised on vägagi ahvatlevad. Need operaatorid kellel on VIP programm hellitavad oma kliente korralikult. Pakutakse tasuta spinne, boonuseid ja isegi pärisraha auhindu. Peaaegu alati jooksevad kampaaniad, kus saab samuti võita boonuseid, tasuta keerutusi ja ka füüsilisi auhindu näiteks soojamaareisid, tehnikavidinad jne.

 1. Mängude valik

Kõige populaarsemad slotikad on toodetud NetEnt poolt. Järgnevad teiste suurtootjate mängud nagu Playtech, Microgaming, IGT, Novomatic, Aristocrat. Üheks uueks ja väga kiiresti populaarsust koguvaks mängutootjaks on Yggdrasil. Ka nende mänge saab juba Eesti kasiinodes nautida. Mitte küll kõigis, aga päris mitmes.

Kuna Eesti turul tegutsevad ka suured rahvusvahelised brändid nagu Unibet, Betsafe ja PAF, siis nendest brändidest leiad ka kõige laiema valiku mänge. Ütleks nii, et nemad on parimad internetikasiinod Eestis just tänu mängude valikule. Üheks oluliseks põhjuseks on ka lai valik jackpot mänge.

 1. Maksuvaba

Mängides Eestis litsenseeritud kasiinodes on kõik võidud maksuvabad.

Kokkuvõttes

KasiinoGuru soovitab kindlasti valida Eestis litsenseeritud kasiino. Põhjuseid selleks on mitmeid nii nagu ülal kirjeldatud. Kui soovid leida endale sobivaimat mängukohta, siis leiad abi meie kasiinoarvustustest. Head mängimist!