Infot meist - Kasiinoguru.com

2018.a. lõpus lanseeritud lehekülg on sündinud soovist pakkuda usaldusväärset ja ajakohast teavet internetikasiinodest ja kasiinodes mängimise kohta. Otsesõnu, tüdinesime vananenud teabe ammutamisest ja internet on sellest tulvil. Meie eesmärgiks on olla eestlasest kasiinomängude nautleja jaoks parim koht info saamiseks. Pakume täielikku ülevaadet valikuvõimalustest mille üle peavad kasiinomängijad mõtliskema. Siit leiab huvitavat lugemist nii algaja kui ka kogenud kasiinomängija.

Meie meeskond on hetkel Maltal ja osa ka Tallinnas ja meie võrgustik on lai. Osa meist on mänginud aastaid, kuid meie meeskonnas on ka uusi tegijaid, kes suudavad kenasti välja tuua algaja vaatenurga.

Kuna me ise mängime, siis teame ka seda, mida mängijad soovivad ja vajavad. Teeme kõvasti tööd ja testime online kasiinosid ja otsime välja just need olulised punktid. Lihtsustame usaldusväärsete ja meelelahutuslike saitide otsimist ja teeme nendest ka arvustusi. Uurime välja sellegi, kust leiad parimad boonused ja pakkumised. Sul jääb üle vaid nautida mängimist ja valida omale meelepärane kasiino.

Hindame läbipaistvust. Teeme tööd selle nimel, et esile tõsta just usaldusväärsemad ja parimad kasiinosaidid.

Usaldusväärsus

Mängija peab olema kindel, et kõik toimib ausal teel.

Ausus

Kõiki peab kohtlema ausalt ja ka internetikasiinod peavad olema ausad.

Läbipaistvus

Info peab olema kättesaadav kõigile ja läbipaistvus kasiino tegemistes on üks olulisemaid faktoreid.

Arvustused

Pakume täielikku kasiino analüüsi kus toome välja iga kasiino puhul head ja halvad küljed.

Uudised

Hoiame sind kursis kasiinomaastikul toimuvaga.

Pakkumised

Meie lehelt leiad ainult parimad pakkumised, sealhulgas eripakkumised ainult KasiinoGuru lugejatele.