Kasiinoguru.com - kes me oleme?

2018.a. lõpus lanseeritud lehekülg on sündinud soovist pakkuda usaldusväärset ja ajakohast teavet internetikasiinodest ja kasiinodes mängimise kohta. Otsesõnu, tüdinesime vananenud teabe ammutamisest ja internet on sellest tulvil. Meie eesmärgiks on olla eestlasest kasiinomängude nautleja jaoks parim koht info saamiseks.

  • Pakume täielikku ülevaadet valikuvõimalustest mille üle peavad kasiinomängijad mõtislkema. Siit leiab huvitavat lugemist nii algaja kui ka kogenud kasiinomängija.
  • Meie meeskond on hetkel Maltal ja osa ka Tallinnas ja meie võrgustik on lai. Osa meist on mänginud aastaid, kuid meie meeskonnas on ka uusi tegijaid, kes suudavad kenasti välja tuua algaja vaatenurga.
  • Veedame ka ise osa oma vabasta ajast slotimängude seltsis. Aasta- aastalt kogume rohkem infot selle kohta, mida mängijad kasiinodest otsivad ning milline info on eriti oluline. Testime online kasiinosid ja otsime välja kõige olulisemad küljed, mida teada.
  • Usaldusväärsus, läbipaistvus ja lõbu on kaks märksõna, mille alusel online kasiinosid hindame. Teema selle töö mängija eest ära. Lahendame ära ka küsimus, kust leiad parimad boonused ja pakkumised. Mängijal jääb üle vaid nautida mängimist.

Usaldusväärsus

Turvaline mänguelamus peab olema esmane prioriteet. Kõiki mängijaid peab kohtlema võrdselt, õiglaselt ja vastutustundega. See on kasiino operaatori esmane ülesanne ja vastutus.

Ausus

Mängija peab saama usaldusväärset infot, et mänguportaalid pakuvad kontrollitud tehnoloogiat. Mängijat ei tohi eksitada või keelitada vastutustundetult käituma.

Läbipaistvus

Info mänguplatvormi loojate ja käigushoidjate kohta peab olema avalik ja lihtsast kättesaadav. Samuti peab olema arusaadav, kuidas mängutulemus kujuneb.

Arvustused

Pakume täielikku kasiino analüüsi, kus toome välja iga kasiino puhul head ja halvad küljed.

Uudised

Hoiame sind kursis kasiinomaastikul toimuvaga.

Pakkumised

Meie lehelt leiad ainult parimad pakkumised, sealhulgas eripakkumised ainult KasiinoGuru lugejatele.