Tasuta spinnid ilma sissemakseta 2020

Kui otsid tasuta spinne, siis oled õiges kohas! Päris mitmed kasiinod Eestis pakuvad tasuta keerutusi vaid konto loomise eest.

Kui sind huvitavad tasuta slotispinnid, siis loe see artikkel läbi — kirjutame lahti mida need endast kujutavad ja millised tasuta keerutused on väga kliendisõbralikud. Lisaks soovitame visata pilk meie pakkumiste lehele, kuna seal on saadaval EKSKLUSIIVSED pakkumised vaid KasiinoGurudele.

Tasuta spinnid 2020

 1. 1.
  225 tasuta spinni
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 2. 2.
  Liitumisel 25 tasuta spinni
  25 tasuta spinni konto avamisel
  Boonuskood: Ei ole
 3. 3.
  Liitumisel 10 tasuta spinni
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: DARK400
 4. 4.
  Kuni 1000 tasuta spinni
  Kuni 100€ + 1000 Tasuta Spinni
  Boonuskood: -
 5. 5.
  Esimese sissemaksega 5 tasuta spinni
  100% kuni 100€ + 5 tasuta keerutust
  Boonuskood: Ei ole vaja
 6. 6.
  Liitumisel 10 tasuta spinni
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub
 7. 7.
  100 tasuta spinni
  1000€ boonusraha
  Boonuskood: OPTIBET1
  Arvustus tulemas
 8. 8.
  100 tasuta spinni
  200% kuni 400€ + 100 tasuta spinni
  Boonuskood: Trustlyplay
  Arvustus tulemas
 9. 9.
  Liitumisel 250 tasuta spinni
  1000€ ja 250 tasuta spinni
  Boonuskood: Ei ole
  Arvustus tulemas
 1. 1.
  225 tasuta spinni
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 2. 2.
  Liitumisel 25 tasuta spinni
  25 tasuta spinni konto avamisel
  Boonuskood: Ei ole
 3. 3.
  Liitumisel 10 tasuta spinni
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: DARK400
 4. 4.
  Kuni 1000 tasuta spinni
  Kuni 100€ + 1000 Tasuta Spinni
  Boonuskood: -
 5. 5.
  Esimese sissemaksega 5 tasuta spinni
  100% kuni 100€ + 5 tasuta keerutust
  Boonuskood: Ei ole vaja
 6. 6.
  Liitumisel 10 tasuta spinni
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub
 7. 7.
  100 tasuta spinni
  1000€ boonusraha
  Boonuskood: OPTIBET1
 8. 8.
  100 tasuta spinni
  200% kuni 400€ + 100 tasuta spinni
  Boonuskood: Trustlyplay
 9. 9.
  Liitumisel 250 tasuta spinni
  1000€ ja 250 tasuta spinni
  Boonuskood: Ei ole

Tasuta keerutused ehk tasuta spinnid ilma sissemakseta on mängijale kasumlikud

Arusaadavatel põhjustel on enim otsitud boonuspakkumised sellised, kus ei pea enda rahakotti nuumama.

Tasuta spinne, kus sissemakset ei ole tarvis, võib lunastada koheselt. See võtab vaid paar minutit aega, mis enamasti kulub konto loomisele. Koheselt peale seda võib hakata nautima oma lemmikmänge – täiesti tasuta. Parimad internetikasiinod pakuvad seda kõike siis ilma sissemakset tegemata. Näiteks Paf-iga liitumisel saad kohe 25 tasuta spinni.

Lisaks sellele, et sissemakset ei ole tarvis teha, on võimalus nautida ka teisi hüvesid. Enamikes tänapäevastes slotimängudes on sisse ehitatud üks või enam boonustrigger, mis võib omakorda lisada tasuta spinne või boonusmänge tasuta spinnide ajal. Ehk siis tasuta spinnide ajal võid lisaks rahale võita ka tasuta spinne lisaks juurde.

Parimates mängudes võib selline positiivne keerutamine jätkuda kaua – tasuta spinnidest saadud võitudega edasi mängides võib võita veel tasuta spinne ja nii edasi. Lisaks, nende tasuta spinnide ajal võib rakenduda nn “multiplier”, mis võib tõsta võite tasuta spinnidest 30-kordseks ja enam!

Mobiiltelefoniga kasiinomängude mängimine on kasvanud meeletu kiirusega. See tähendab ka seda, et operaatorid võivad anda tasuta spinne näiteks vaid mobiilis kasutamiseks. Eks selleks on ka põhjus, et inimesi meelitada alla laadima äppi või siis lihtsalt proovima mobiiliga mängimist, kuna see on väga lihtne.

Tasuta spinnid uutele klientidele

Kõik internetikasiinod pakuvad uutele klientidele tervituspaketti. Selleks võib olla: sissemakseboonus, tasuta spinnid ja isegi pärisraha. Tasuta spinne kasutatakse uute klientide meelitamiseks, ehk need annavad võimaluse proovida kasiinot ilma enda raha kasutamata.

Loomulikult, nagu ikka, tuleb meeles pidada seda, et pakutav tasuta spinnide arv ei räägi kogu tõtt. Tasuta spinnide juurde kuulub ka ühe spinni väärtus. Näiteks, 100 spinni, millel ühe spinni väärtus on üks sent, on poole väiksem väärtus kui teise operaatori pakutavas 25 spinnis, kus ühe spinni väärtus on 10 senti.

Lisaks peab meeles pidama kontrollimaks tasuta spinnidest saadud võitude läbimängimistingimusi. Tänapäeval pakuvad paljud kasiinod tasuta spinne juba ilma läbimängimise kohustuseta. Meie lehelt leiad ainult pakkumised, millele on määratud mõistlik läbimängimine.

Päris mitmed lehed pakuvad tasuta spinne mis on seotud sissemaksega, ehk need antakse kauba peale kui sissemakse on tehtud.

Miks pakuvad kasiinod tasuta spinne?

Lõppude lõpuks on internetikasiinode turundus täpselt samasugune kui mistahes toote või teenuse oma.

Tasuta spinnid on eriline meelitamise vorm: anna klientidele midagi tasuta ja neil jääb sinust hea mulje. Internetis toimetavate kasiinode tasuta spinnide mõte just selline ongi. Kui mängijana seda tunnistad, siis saad tavalise mängijaga võrreldes rohkem kasu.

Kasiinod pakuvad tasuta spinne ka lojaalsetele klientidele. See on sama nagu oleksid Selveri klient ja saad kasutada iga kuu boonusraha: lojaalsuspreemia.

Internetikasiinod ja tasuta spinnide ajalugu

Tasuta spinnide ajalugu on põhimõtteliselt sama vana kui internetikasiinondus.

Juba esimesed 90-ndate internetikasiinode omanikud täheldasid, et mängijate nimel tuleb pidada võitlust – pidi pakkuma midagi erilist, et teistest erineda. Mängude valik tol ajal oli nii kesine, et sellega võitlust pidada ei saanud. Kõik kasiinod kasutasid samasid mänge ja mängude arv ei olnud suur.

Kui kasiinomängude ajalugu huvitab, siis viska pilk Nevada ülikooli kasiinomängude ajalugu käsitlevale lehele.

Kiiresti levis tasuta spinnide pakkumine kõikidele netikasiinodele ja õige pea olid nad väikese probleemi ees. Mängijad käisid tasuta spinne mängimas ja kandsid võidud välja – tagasi enam kunagi ei tulnud.

See ei olnud muidugi operaatoritele hea äri.

Selle peatamiseks lõid kasiinod läbimängimistingimused, mis on laialt kasutusel praegugi.

See lõi olukorra, kus hakati pakkuma järjest rohkem tasuta spinne, millega tulid kaasa ka läbimängimistingimused. Tänasel päeval uutele klientidele pakutavad tasuta spinnid ilma sissemakseta on pigem haruldus. Pakutakse, kuid tasuta spinne saab vaid käputäie.

Millele tasub tähelepanu pöörata kui mängid tasuta spinne?

Tasuta spinnidega käib kaasas mitmesuguseid müüte. Mõned mängijad arvavad, et kui tahta neid mängida, peab midagi erilist tegema.

Õige vastus küsimusele on, et mitte midagi ei pea tegema.

Tasuta spinnid toimivad täpselt sama moodi kui pärisraha spinnid. Põhimõtteliselt kõikidel slottidel saad valida summa, mida maksta ühe spinni eest. Sama kehtib ka tasuta spinnidel, kuid operator otsustab kui suur on ühe spinni rahaline väärtus. Tavaliselt 10 senti.

Mõned kasiinod pakuvad ka 1 või 2 euro suuruseid tasuta spinne ja neid kutsutakse Mega või Superspinnideks. Seda tasub meeles pidada, kui otsid tasuta spinne.

Tasuta spinnide läbimängimistingimused

Oleme kergelt juba katnud tasuta spinnidega seotud reegleid ja tingimusi – läbimängimistingimused on mängijate seisukohalt kõige olulisem tasuta spinnide mängimisel.

Internetikasiinod tagavad läbimängimistingimustega enda majanduslikku kindlust. Ilma läbimängimistingimusteta on mängijatel kergem kasiinot petta ja rahaga kaduda kunagi sissemakset tegemata.

Läbimängimistingimused on alati numbrina kirjas reeglites: näiteks 25x, 30x, 45x.

25x – läbimängimisetingimus tähendab seda, et saadud tasuta spinnide võidud makstakse mängija kontole boonusrahana. Boonusraha tuleb läbi mängida 25x, ehk kui näiteks võitsid tasuta spinnidest 10€ boonusraha, siis saad võidud oma pangakontole kanda alles siis kui oled keerutanud 250€ kasiinoslottides.

Numbrid tunduvad suured, kuid 25-35 korda läbimängimine peaks minema päris kiiresti. Üldiselt 40x on veel täiesti reaalne läbi mängida, kuid pakkumised kus see tingimus on 50x või isegi rohkem võiks vältida.

Lisaks on tasuta spinnidel ajaline piirang, millal need tuleb ära kasutada. Nädal või kaks on tavaline ja selle ajaga ei tohiks olla probleem tingimusi täita. Alla kolme päevastest tingimustest soovitame eemale hoida.

Lisaks määratakse tihtipeale kui suurte panustega tohib läbimängimist teha. Näiteks üks kuni viis eurot on tavaline.


Maksimaalne võit

Nii nagu ülalpool räägitud, on lisaks maksimaalsele ühe spinni panusele tihtipeale lisatud ka maksimaalne võit. Selles suhtes tasub reeglitest tsekata, kui palju antud pakkumisega on võimalik üleüldse võita.

Kliendi seisukohalt, mida kõrgem on maksimaalne võit, seda parem. Kõige parem on muidugi see, et maksimaalse võidu piirang puudub üleüldse. Sellised pakkumised on pigem reegliks kui erandiks. Mõnel harval juhul oleme näinud ka piirangut maksimaalsele võidule.

Näiteks, kui uuele kliendile antakse 10 tasuta spinni lihtsalt registreerimise eest ja määratakse maksimaalseks võiduks 500€. Sellisel juhul oleks päris masendav sattuda jackpoti otsa just nende tasuta spinnidega või läbimängimisega.

Aegumine

Tasuta spinnide ja boonuste maailmas peab käituma kiiresti, kuna pakkumised on üldjuhul saadaval vaid lühikese ajaperioodi vältel. Näiteks reedest kuni pühapäevani. Loomulikult võib need lunastada koheselt ja kasutada ühe päevaga, kuid kiiremad pakkumised aeguvad vaid tunni, paariga. Internetikasiinod teavitavad oma teadetes selgesti, millal pakkumine aegub.

Igal juhul, kui saad kusagilt tasuta spinne, siis tuleks need koheselt ära kasutada.

Boonuste ärakasutamine

Mõned mängijad arvavad, et erilised reeglid boonustele ja tasuta spinnidele lisatakse seetõttu, et mängijad ei saaks võita. Tegelikkuses päris nii see ei ole: tegemist on vaid meetmetega, mis kaitseb kasiinosid ebaausate mängijate vastu.

Kuigi jätkuvalt on mõningaid võimalusi boonuseid kuritarvitada, siis tänu läbimängimistingimustele on neid vähendatud miinimumini.

Üheks näiteks on vaid tasuta spinnide mängimine, nii et võidetud rahaga enam ei mängita. Olenevalt reeglitest, mängitakse kuni boonus on läbi mängitud ja kasutatakse ka panuste kasvatamist (ka võitude).

Kasiinod üldjuhul kaitsevad ennast reeglitega ja võivad keelduda võitude väljamaksmisest kui on selged ärakasutamise ilmingud.

Tasuta spinnid ilma läbimängimistingimusteta

Online kasiinod pakuvad klientidele erinevaid boonuseid. Üks mängijate lemmikuks on vaieldamatult tasuta spinnid ilma sissemakseta ja veel parem kui ilma läbimängimistingimusteta. Sellist maiuspala pakuvad päris mitmed online kasiinod ka Eestis. Näiteks Coolbet, PAF ja Olybet. Kui võimalik, tuleks neid alati kasutada. Mine tea millal suur võit võib just sulle prantsatada.

Ilma sissemakseta tervituspakkumiseks tasuta spinnid

 1. 1.
  Registreerimisel 25 tasuta keerutust
  25 tasuta spinni konto avamisel
  Boonuskood: Ei ole
 2. 2.
  Eripakkumine: Registreerimisel 25 tasuta keerutust
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 3. 3.
  Registreerumisel 10 tasuta keerutust
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: DARK400
 4. 4.
  Registreeri ja saa koheselt 10 tasuta keerutust
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub
 1. 1.
  Registreerimisel 25 tasuta keerutust
  25 tasuta spinni konto avamisel
  Boonuskood: Ei ole
 2. 2.
  Eripakkumine: Registreerimisel 25 tasuta keerutust
  225 Spinni Uutele Mängijatele
  Boonuskood: LOTO
 3. 3.
  Registreerumisel 10 tasuta keerutust
  400 Tasuta spinni esimesel sissemaksel
  Boonuskood: DARK400
 4. 4.
  Registreeri ja saa koheselt 10 tasuta keerutust
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
  Boonuskood: puudub

Kasiinod, kel puuduvad läbimängimistingimused tasuta spinnidel pakuvad ka loomulikult teisi boonuseid nagu sissemakseboonus. Üldiselt on sissemakseboonusel ikkagi läbimängimise tingimus lisatud.

Teeme ühe näite. Uuele kliendile pakutakse tervitusboonust, mis on 100% kuni 100€. Klient otsustab teha 100€ sissemakse, et saada pakkumisest maksimaalne kasu. Talle lisataksegi 100€ boonust, kuid sellega kaasneb 35-kordne läbimängimise kohustus. Selle kohaselt peab klient läbi mängima saadud boonussumma, ehk 100€ x 35. Teisisõnu peab klient tegema 3500€ käivet enne, kui saab võidud kasiinost välja oma pangakontole kanda.

Ka võitudele tasuta spinnidelt on tihtipeale lisatud läbimängimise kohustus ja tavaliselt on see samuti 35x. Nüüd võid aru saada, miks väga paljud armastavad tasuta spinne ilma läbimängimise kohustusega?

Võidud tasuta spinnidest millel puuduvad läbimängimise tingimused

Tihti kuuleme boonuste kohta jutte, et nendega on nii raske võita – või siis õigemini võimaldavad raha kasiinost välja kanda. See on just tänu kehtivatele läbimängimise tingimustele.

Kui tegemist on tausta spinnidega, millel puuduvad läbimängimise tingimused, siis on olukord muidugi täiesti teine. Kõik raha, mis keerutustega võidad on pärisraha ja vabalt kasutatav. Teisisõnu, neid võite ei pea kasiinos kordagi läbi mängima. Võidud võib kohe kanda endale pangakontole.

Tavaliselt inimesed jätkavad võidetud rahaga mängimist, kuid neil on õigus see ka oma pangakontole välja kanda.

Tasuta spinnide läbimängimise tingimused paranevad kogu aeg

Kasiinode võitlus koha eest päikese all läheb järjest tihedamaks. Klientidele on see suurepärane uudis, kuna pakkumised paranevad. Näiteks boonused ilma läbimängimise kohustusega ei ole ka enam maailma ime. Teed näiteks 10€ sissemakse ja saad 10€ boonust, mille pead vaid korra läbi mängima. Sellist boonust on näiteks PAF pakkunud korduvalt. Sarnane on ka nende tervituspakkumine.

Jälgime huviga milliseid vingeid pakkumisi kasiinod edaspidi valmis meisterdavad. Vahepeal tuleks aga nautida seda mis meile pakutakse ja kasutada neid võimalikult tihti ära.

Millistesse mängudesse tasuta spinne antakse?

Kõik millest oleme kirjutanud võib jääda mulje, et tasuta spinnid on saadaval vaid slotimängudele.

Jämedalt öeldes 95%-il juhtudest nii ongi, kuid tasuta spinne on saadaval ka teistsugustesse mängudesse (näiteks lauamängud ja Bingo). Bingo puhul räägime ikkagist tasuta kupongidest.

Lõviosa moodustavad siiski slotimängud

Kõikidesse slotimängudesse siiski tasuta spinne ei pakuta. Spinnid on saadaval vaid mängudesse, mida kasiinod või siis mänguvalmistajad (NetEnt, Microgaming, Quickspin, Yggdrasil jne) soovivad esile tõsta. Tõsi on see, et vaadatakse ka mängijate soosinguid, ehk pakutakse neid populaarsetesse mängudesse. See tõstab kampaania efektiivsust.

Kui mänguvalmistajad lasevad välja uue mängu, siis peaaegu alati pakutakse mängijatele sinna tasuta spinne, et uut mängu tutvustada.

Mängijad saavad siis proovida midagi uut, kuhu operaator on võibolla natuke rohkem investeerinud – uute mängude pealetulek on meeletu ja eristuda on keeruline. Ka kõrge kvaliteediga mängud võivad kukkuda kõhuli kui ei saavuta piisavalt populaarsust.

Samuti jagavad kasiinod tihtipeale tasuta spinne kui on mingisugune tähtpäev või mõni päev läheb hästi temaatikaga kokku. Näiteks Jõulude ajal leidub tasuta spinne jõuluteemalistesse slottidesse, ja Halloweeni ajal pakutakse spinne õudusmängudesse jne.

NetEnt tasuta spinnid

NetEnt ehk varasemalt Net Entertainment on üks maailma suurim ja tuntuim mänguvalmistaja. Rootsi taustaga NetEnti mänguvalik on tõesti lai ja nendega võrreldavat peaaegu et ei ole. Lisaks nad ei piirdu vaid slotimängude valmistamisega.

NetEnt on tõsine tegija ka live kasiino mängude poolel ja neil on stuudioid üle Euroopa.

Lisaks suursugususele on paljude mängijate arvates nende mängud just kõige paremad.

Tegemist on loomulikult subjektiivsete maitseteemadega, kuid graafika ja mängunauding on NetEnt’is vaieldamatult hea. Nad on teinud palju tööd slottide arendamisel ja mis veelgi parem, võid oma hinnangu nende mängudele anda liitudes mõne online kasiinoga ja napsates tasuta spinnid.

Lisainfot NetEnti mänguvalikust saab näiteks NetEnt’i enda lehelt. Mänguvalmistaja portfellist leiab sellised legendaarsed mängud nagu Gonzo’s Quest, Jack and the Beanstalk, Planet of the Apes. Ei ole siis imestada, et suur osa internetikasiinodest usaldab NetEnt’i toodangut.

Varem mainitud Mega Fortune mängule leidub samuti aeg ajalt tasuta spinne, kuna see on NetEnt’i tuntuim ja kõige enam mängitud slotimäng, kuigi tegemist on juba aastaid vana mänguga. Lisaks oma mängu tasemele on sellel mängul veel üks eriline külg, mis tõmbab enda poole mängijaid: internet üks suurimaid progressiivseid jackpotte.

Selle mängu jackpot on mitmetes kasiinodes jõudnud nende enda rekordini ja isegi maailmarekordini: Mega Fortune slotikast on aastatega võidetud üle 50 miljoni euro. Rekord kuulub soomlasele kes võitis 0,25€ suuruse panusega 17,8 miljonit eurot.

Mega Fortune’s siis pakutakse ka tasuta spinne ja meie lehelt leiad selle kohta infot. Ka tasuta spinnidega võib võita jackpoti ja sinust võib saada samuti multimiljönär – ei oleks isegi esimene!

Miks Starburst’i tasuta spinnid on kõige populaarsemad?

Starburst on üks põhilisi mänge, kus antakse tasuta spinne ehk keerutusi.

Ka Starburst on NetEnt’i toodang ja millegi uudsega siin tegemist ei ole. Kuid mäng on nii hästi üles ehitatud ja sisaldab kõiki elemente, mida üks korralik slotimäng vajab. See on mängumehaanika poolest lihtne ja kergelt retrohõnguline. Tegemist on 2010 aastate slotiga ilusa graafikaga, mitmekesiste boonus- ja seadistamisevõimalustega.

Miks siis ikkagi on Starbursti tasuta spinnid niivõrd populaarsed?

Põhjuseid on mitmeid.

Mängul on päris hea tagasimakseprotsent, ehk mängija võid tõesti selle mänguga raha teenida (ka tasuta spinnide abiga). Teiseks on mäng väga hea tempoga.

Mängust paistab välja see, et NetEnt on selle mänguga vaeva näinud. Starburst on jätkuvalt üks enim mängitud slotimäng, kuna mängu tegemisel on õnnestunud mitu asja õigel ajal.

Tasuta spinnid sissemakse vastu

Kui sa ei ole teinud sissemakset, kuid oled saanud tasuta spinne, siis saad lõbutseda niikaua, kui võidud tasuta spinnidest on lõppenud. Paremal juhul saavutad muidugi suure võidu.

Paljud mängijad soovivad tavaliselt veel tasuta spinne juurde. Osa sellest mõnust on muidugi netist keerutuste jahtimine. Mitmed kasiinod pakuvad esimesel sissemakse lisaks veel tasuta spinne. Nagu näiteks meie eksklusiivne pakkumine Tonybet’is

Tasuta spinnid vanadele klientidele

Tavaliselt saavutavad tähelepanu just uutele klientidele pakutavad tasuta spinnid ja teised atraktiivsed pakkumised.

Vähemasti on tervituspakkumised need, mis hakkavad alati silma. Seda just seetõttu, et neid turundatakse, kuid mitte mingil juhul ei ole need suur osa internetikasiinodes pakutavatest boonustest. Boonuseid pakutakse ka vanadele mängijatele, kaasa arvatud tasuta spinnid.

Osa vanadele mängijatele suunatud tasuta spinnid leiad ka meie kaudu (ja see on vaid osa), kuid on ka selliseid tasuta spinnide pakkumisi, mida võid saada vaid siis, kui oled mingil määral mänginud. Niimoodi kasiinod premeerivad oma vanu mängijaid. Jälgi siis oma e-maili või kasiino postkasti pakkumiste saamiseks.

Isegi kui “eripakkumised” võivad tunduda odava turundustrikina, siis mitmed neist on suunatud vähestele, ehk siis välja valitud segmendile.

Need pakkumised sisaldavad tihtipeale ka tasuta spinne ja vanadele mängijatele pakutakse neid tihtipeale ka ilma sissemakseta.

25 tasuta spinni konto avamisel