Revolut kasiinod

Uuendatud: 11.01.2024

Eestis ei ole Revolut teab mis populaarne maksevahend, kuid ei saa ignoreerida fakti, et tegemist on ühe kõige kiiremini kasvava makselahenduste pakkujaga Euroopas ja maailmas.

Revolut on Briti makseteenus ja rakendus, mis tänaseks päevaks on saanud ka pangalitsentsi.

Probleem tänapäeva makseteenuse pakkujatega on selles, et mitmed neist ei taha kuuldagi koostööst online kasiinodega.

Ka pangad teevad enne põhjaliku taustauuringu enne, kui alustatakse koostööd hasartmängu pakkujatega. See on ka igati mõistetav, sest tänapäeva ebakindlas maailmas on usaldus parim krediit.

Keegi ei soovi riskida mainekahjuga, kui näiteks mõni suur pank tõmmatakse rahapesu või terrorismi rahastamise skeemi.

Heaks näiteks on Wise, mis eestlaste hulgas väga tuntud ja mille kliendibaas kiiresti kasvab. 2024. aasta seisuga on meile teadaolevalt Eestis ainult üks online kasiino, kus Wise maksevahendina käima saadud. Wise makseteenuse pakkujal on aga nulltolerants krüptovaluutade osas.

Revolut on selles osas hoopis julgema hoiaku võtnud. Krüptovaluutad on Revolut rakenduses aukohal ning Revolut makseid toetavad 2024. aasta alguse seisuga Eestis viis kasiinot. Nendeks on uhiuus X3000, PAF, Coolbet, Betsafe ja vana hea OlyBet.

Netikasiinod uuendavad oma maksete lehte pidevalt ehk siis aeg-ajalt lisatakse uusi koostööpartnereid ja mõnega koostöö lõpetatakse.

revolut kasiinod

Miks tasub kaaluda Revolut makseid online kasiinosse?

See, millist maksemeetodit mänguportaali vahendite kandmiseks kasutada, võib sõltuda erinevatest faktoritest. Näiteks on neid, kes kasutavad palju maksekaarte nagu VISA ja MasterCard. Internetikasiinodes võib see olla aga pigem halb mõte. Miks? Sest väljamaksete puhul võib raha ootele jääda päris pikaks ajaks.

Krediitkaardipettused on tänapäeval samuti juba nii levinud, et võimalusel püüavad inimesed oma maksekaardi numbreid igale poole mitte sisestada, kui see vähegi võimalik on.

Pangamaksetega on omad probleemid, näiteks kasvõi see, et kodulaenu või mistahes laenu taotlemisel näeb pank kohe ära kõiki tehinguid kuhu ja kellele on tehtud. Väga lihtsalt võib nii välja joonistuda mingi ebasoodne muster, mis mõjutav juba negatiivselt laenupakkumist ja miks mitte ka intressi suurust.

Eelnimetatud asjaolude tõttu ongi populaarsemaks saanud elektroonilised rahakotid ja makseteenused, mis võimaldavad kasutajatele rohkem paindlikkust, anonüümsust, kiirust ja mugavust.

Revolut kuulub kahtlemata rakenduste hulka, mis on kasutajatelt palju positiivset tagasisidet saanud. Kui juba kasutad Revoluti igapäevaselt, siis pole mingit põhjust, miks ei võiks seda kasutada ka netikasiino mängijakontole vahendite liigutamiseks.

Millised on Revoluti eelised teiste maksevahendite eest?

Revolut on kiiresti kasvav ja arenev Briti finantstehnoloogia ettevõte, millel üle 30 miljoni kasutaja. Eestlastele on platvorm ja rakendus olnud saadaval Revoluti algusaegadest peale, kui firmat alles start-up tüüpi ettevõtteks peeti.

Revolut on suuresti üles ehitatud nutiseadmes kasutamiseks. Nende arvuti ehk desktop lahendus on õige algeline ning võimaldab suuresti ainult konto bilanssi ja isikuandmeid näha. Rakenduses on saadaval aga lugematul hulgal erinevaid teenuseid ja funktsioone, mida tavainimesel ehk kõiki pole vajagi.

Revoluti suurimaks miinuseks peetakse nende lähenemist finantskuritegude ennetamisel. On olnud kuulda lugematust arvust juhtumitest, kui kasutajate konto külmutatakse. Hiljem on kasutajatel tükk tegemist, et ära tõestada, et Revolut kontol olevad rahalised vahendid on teenitud seaduslikul teel.

Revoluti plussidest rääkides saab välja tuua nende tugeva ambitsiooni kogu aeg rakendust edasi arendada ja teenuseid lisada. Populaarsemate teenuste hulka kuuluvad maksed, valuutavahetus, reisikindlustus, investeerimine aktsiaturgudel, krüptokauplemine, lennujamaade lounge ligipääs ja palju muud.

Mitmed teenused on kas tasuta või parematel tingimustel saadaval Premium-kasutajate jaoks. Siia hulka kuuluvad näiteks reisikindlustus ja valuutavahetus.

Millised Eesti kasiinod võtavad vastu Revolut makseid?

 1. 1.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 2. 2.
  Olybet
  Spinni 25€ eest täiesti riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 3. 3.
  Coolbet
  Ainult siit! 25 spinni registreerimisel ja 200 Tasuta spinni (Book of Dead) esimesel sissemaksel
  Boonuskood: BOOK200
 4. 4.
  Betsafe
  Tee vähemalt 20€ suurune sissemakse ja saad 20 tasuta spinni
 5. 5.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest

 

Kui varem oli Eestis ainult OlyBet, mis Revolutiga koostööd tegi, siis nüüd on lisandunud ka PAF, X3000, Betsafe ja Coolbet. Viimastel aastatel toimunud kiirkasiinode pealetung tähendab, et enamikes netikasiinodes saabki mängida ainult pangaülekandega. Siiski on jäänud mõned vana olijad ning uued tulijad, mis ei nõua igal juhul pangamakset vaid võimaldavad hulka alternatiivseid maksemeetodeid.

Nii PAF, Coolbet, X3000, Betsafe ja ka OlyBet on kõik usaldusväärsed mängude pakkujad Eestis. Neist X3000 on ehitatud varasema nimega No Account Bet platvormile, mis oli tol ajal veel kontovaba mänguportaal. X3000 on vähe teistsugune, sest konto loomisel saab kasutada Smart-ID, Mobiili-ID või ID-kaarti. Maksemeetodite valik on ka palju parem, sest ei piirdu ainult pangamaksetega.

OlyBet tegi paar aastat tagasi läbi uuenduskuuri, kuid sisult on kõik ikka sama. Võib vist öelda, et kogu lehe mõte on mõnes mõttes pakkuda täiendust Olympic Casino klientuurile. Ka OlyBet spordibaaride külastajaskond on kindlasti OlyBet saidi olemasolust teadlik.

Coolbet on vist Eestis ainuke, mis pakub konto registreerimist kahte moodi. Saad ise valida, kas teha sissemakse ja kohe mängima hakata või täidad lühikese registreerimisvormi. Igal juhul minnes sissemakse lehele vaatab sealt vastu hulk erinevaid maksemeetodeid mitte ainult pangamaksed. Selles mõttes on asi leidlikult lahendatud.

Kuidas käib Revolut rahaülekanne kasiino mängijakontole?

Esimene eeldus Revolut kasiinodes sissemakse tegemiseks on kontole sisse logimine. Siis leiad juba kergesti Sissemakse nupukese.

OlyBetis vahendab Revolut, Wise, Citadele ja teisi makseid Neopay nimeline vahendusfirma. Tehingu lõpule viimiseks tuleb lihtsalt sisestada soovitud summa ning seejärel suunatakse klient automaatselt Revolut kontole sisse logima, kus makse lõplikult kinnitada.

X3000 puhul on natuke rohkem mässamist, sest siin tuleb mängu Trustly nimeline makseteenuse pakkuja. Sissemakse aknas leiab Trustly ikooni ning seejärel kuvatakse pankade logod, mille hulgas ka Revolut.

Revolut lingile klikkides pead järgmiseks sisestama oma telefoninumbri. Tegemist on Trustly poolse turvalisuse protseduuriga. Kui ka see etapp läbitud saab asuda makset lõpule viima.

OlyBet kasiinos on minimaalne Revolut sissemakse alates 2 €. X3000 alla 10 € tehinguid ei lase teha.