Kasiino Boonuskoodid

Uuendatud: 20.05.2024

Kasiinoguru teeb koostööd kõigi peamiste online kasiino pakkujatega Eestis.

Oleme mängijate jaoks välja kaubelnud mitmeid pakkumisi, mis on standardsetest kampaaniatest paremad. Vahel saad kasutada nii meie eksklusiivseid boonuseid ja ka kasiino enda tervituspakkumisi.

kasiino boonused

 

Kui varem olid boonuskoodid auhindade saamiseks alati vajalikud, siis tänapäeval neid nii palju ei kasutata. Pigem piisab preemia saamiseks õigel ajal sissemakse tegemisest.

Igal juhul tuleb enne mistahes pakkumises osalemist tutvuda täpselt kampaania reeglite ja tingimustega, et mitte auhinnast ilma jääda.

Kasiinoguru eri. Millised boonused on saadaval ainult läbi Kasiinoguru portaali?

Kasiinoguru lehe eesmärgiks on seista mängija eest ning kaubelda mänguritele välja paremaid tingimusi ja lisaauhindu.

Kasiino klienditoega suhtlemine on üleüldse paras tüütus, seega on hea, kui keegi teeks selle töö mänguri jaoks ära ning üle jääks ainult mänge ja boonuseid nautida.

Järgnevalt mõne nopped parimatest Kasiinoguru eksklusiivsetest pakkumistest:

Tervituspakkumine Kasiinoguru eri
Chanz kasiino 100% boonus & 50 tasuta spinni (7 Monkeys) 25 spinni konto avamise eest + 200 keerutust, kui teed 10 € sissemakse
Coolbet kasiino 25 tasuta spinni konto loomise eest + 30 € boonust või 25 tasuta spinni konto loomise eest + kuni 150 € boonus ja 50 tasuta spinni 25 tasuta spinni konto loomise eest + 200 tasuta spinni mängul Book of Dead (koodiga BOOK200)

Betsafe boonuskood

Betsafe kasiino kasutab üsna palju erinevaid boonuskoode, sest nende kampaaniate valik on õige külluslik. Viimasel ajal on aga võetud vähe konservatiivsem joon.

Kuigi Betsafe kasiino boonused ja tasuta spinnid on õiglaste läbimängimise nõuetega, siis uute mängijate jaoks midagi sensatsioonilist ei pakuta.

2024. aasta keskpaiga seisuga ei paku nad ka koostööpartneritele kuigi ahvatlevaid eriboonuseid, kuid see võib peagi hakata muutuma.

OlyBet boonuskood

Ka OlyBet kasiino võib liigitada nii-öelda vanakooli kasiinode sekka, mis ikka boonuskoode kasutanud.

Ka praegu põhinevad nende pakkumised uutele mängijatele just boonuskoodi sisestamisel.

olybet boonuskoodid

Coolbet boonuskood

Coolbet kasiino pole mingi vanakooli netikasiino. Pigem käiakse uute trendidega kindlalt kaasas. Kasvõi kontovaba mängimine, mis iseloomustab suuremat osa uusi kasiinosid Eestis.

Coolbet kasiino kampaaniate leht on pakkumistest lookas. Olulisemad preemiad saab aga just boonuskoode kasutades.

  • Coolbet Kasiino tervitusboonus 150 EUR käivitub boonuskoodiga CME
  • 200% boonuse max 30 € saad aga boonuskoodi CME2 kasutades
coolbet boonuskoodid

 

Ka teised Coolbet kasiino pakkumised käivituvad just boonuskoode kasutades. Näiteks Iganädalane Spin & Win annab auhindu vaid siis, kui kasutad sissemakse tegemisel vastavat boonuskoodi.

Chanz boonuskood

Veel üks kasiino, kus boonuskoodi vaja, on Chanz kasiino. Seda siis juhul, kui oled valmis osa võtma nende 100 tasuta spinniga pakkumisest uutele mängijatele.

  • auhinnale kvalifitseerumiseks tee min. 10 € sissemakse
  • sissemakse aknas sisesta boonuskoodi lahtrisse BOOK100

Kokkuvõttes

Kasiino boonuskoodid toimivad samamoodi nagu arvutimängude koodid. Neid kasutades saad märgatava eelise.

Kui arvutimängudel jõuad lähemale vaenlase hävitamisele või taseme läbimisele, siis kasiinos pakutakse koodidega boonuseid, tasuta spinne ja tasuta raha.

Hetkel on Kasiinoguru teinud diili mitmete Eesti kasiinodega. Niisiis, vali endale sobiv preemia ülalolevast tabelist ja kasuta võimalust. Lisame pidevalt ka uusi diile, et uutel mängijatel oleks elu lõbusam.

Kõik ülejäänud Eesti kasiino pakkumised leiad meie kasiinoboonused lehelt.