Bet365

star-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-iconstar-icon
Uuendatud: 26.07.2022

Bet365 Kasiino – 100% kuni 100€ uue mängija boonus!

Bet365 on maailma üks suuremaid online meelelahutuse pakkujaid, mis eriti hästi tuntud spordiennustuse pakkujana. Suurbritannia ettevõtte teenused on täies mahus kasutatavad ka Eesti mängijatele.

Bet365 pakub erinevaid mänge parimatelt kasiinomängude tootjatelt, usaldusväärset teenust ja suurt hulka maksemeetodeid. Kasiinokampaaniaid on see-eest minimaalselt

Miks liituda Bet365 kasiinoga?

  • Usaldusväärne bränd ja lahedad mängud
  • Lai valik maksemeetodeid

Külasta bet365.ee või jätka lugemist vihjete ja kiire ülevaate saamiseks.

Mängima
video-thumb

Üldine

Loodud:2000
Jurisdiktsioon:Eesti, Suurbritannia
E-posti aadress:support-est@customerservices365.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:100% kuni 100€
Tervitusboonus:-
Boonus kokku:100€
Boonuskood:Kasiino uue mängija boonus
Läbimängimisnõue:30x
Plussid ja miinused
  • Maailma tunnustatuim spordiportaal
  • Usaldusväärne ja lihtne kasutada
  • Palju valikuid spordiennustuses
 
  • Igav veebileht ja vähe pakkumisi
  • Pole suunatud Eesti mängijale
  • Ebamugav konto loomine

Tutvustus ja taustainfo

Bet365 on Suurbritannia päritolu ettevõte, mille peakontor asub Stoke-on-Trent nimelises Suurbritannia linnakeses, kuid tegutsetakse üle maailma. Muuhulgas on neil väga suured kontorid ka Maltal ja Gibraltaril. Tegemist on maailma ühe suurima ja populaarseima spordiennustuse platvormiga, kuid mida teame me nende online kasiinost?

Lisaks spordiennustusele leiab bet365 lehelt ka mänguautomaate, live kasiino laudu, videopokkeri, lauamängud ja pokkeri. Uued mängijad võivad arvestada ka 100% kuni 100€ uue mängija kasiinoboonusega.

Alustamine

Bet365 on kõige ehedam traditsiooniline online mängude platvorm, mille keskmes spordiennustus. Brittidele meelepärane mänguportaal pakub rohkelt erinevaid funktsioone ja võimalusi, kuid eestlane eelistaks ehk mugavamat kasutajakogemust.

Selleks, et pärisraha peale panuseid tegema hakata, tuleb täita küllaltki tülikas registreerimise ankeet. Arvestades palju Eestis on mugavaid kiirkasiinosid, siis tekib tunne nagu oleksime ajas tagasi läinud. Kui see etapp läbitud, saab aga oma ennustus kirja panna või slottidele ligi.

Kampaaniad

Tasuta spinnid

Bet365 Eestis kasiino toote reklaamile väga rõhku ei pane ja pakutakse vaid tervitusboonust. Nii, et tasuta spinne hetkel saadaval ei ole. Loodetavasti pühendutakse kampaaniatele tulevikus enam. Heade tasuta spinnide pakkumisi saab vaadata meie tasuta spinnide lehelt.

Boonused aastal 2022

Bet365 on suurepärane kasiino, kus leiad hulgaliselt mänge parimatelt tarkvaratootjatelt. Kahjuks ei saa sama öelda kampaaniate kohta. Ainuke lisapreemia 100% kuni 100€ on saadaval vaid uutele mängijatele, kes teevad Bet365 keskkonda oma esimese sissemakse. Seda enam tasub just sellest diilist maksimaalselt kasu lõigata kasutades boonuskoodi “Kasiino uue mängija boonus”.

Pakkumisele kvalifitseerumiseks on nõutud vähemalt 10€ sissemakse, aktiveeri ükskõik milline mäng ja aktiveeri boonus. Kui soovid väljamakse teha, tuleb arvestada, et boonus tuleb läbi mängida minimaalselt 20 korral. See ton tegelikult kõige kliendisõbralikuma tingimusega boonus hetkel Eesti online kasiinodes. Teisi boonuspakkumisi saab vaadata meie boonuste lehelt.

Bet365 Boonused

Bet365 pakub kasiinokampaaniatest ainult uue mängija tervitusboonust, mida juba eelnevalt kirjeldasime. Tulevikus ootame rohkem kampaaniaid, et kasiinos mängimine lõbusam oleks, kuid hetkel saab mängida ka ilma boonusteta.

Bet365 Spordiennustus

Kui räägitakse Bet365-st, siis räägitakse ühest maailma parimast spordiennustuses portaalist. Tõsi ta on, panustamise valik, live panustamine, live streaming jne on kõik portfoolios olemas ja seda kõige kõrgemal tasemel. Samuti kampaaniaid leiab spordiennustuse osas tunduvalt enam kui kasiinos. Kui sulle meeldib spordile ennustamine, siis kindlasti on üheks soovituseks Bet365!

VIP-programm

Bet365 ei paku meile teadaolevalt ühtegi VIP-punktide skeemi. Vähemalt mitte Eesti mängijatele.

Tarkvara ja mängud

Bet365 kasiino pakub tõeliselt laia mängude valikut. Leiad parimaid mänge nii väiksematelt mängustuudiotelt nagu Finsoft, NeoGames, BetSoft, IGT, Electracade, Dynamite Idea, NextGen Gaming, Blueprint Gaming, Amaya ja The Games Company kui ka tõeliselt suurtelt gigantidelt nagu Playtech ja Microgaming. Eraldi kategooria “Vegas” koondab enda alla NetEnt nimelise mängutootja slotid.

Kasutajamugavus

Bet365 veebiplatvorm on loogiliselt üles ehitatud ja vajalikud seaded ja funktsioonid leiab ilusti üles. Tasub siiski tähele panna, et tegu on Briti online kasiinoga, seega üht-teist on võrreldes Eesti kasiinodega erinev.

Bet365 esineb inglaslikus põhjalikkuses ja headuses, kuid võrreldes Eestis populaarsete kiirkasiinodega on siin infot palju rohkem ja platvorm on märksa sisukam ja nii-öelda “sügavam”. Põhirõhk on spordiennustusel, kuid kasiino leiab mugavalt peamenüü linkide alt.

Bet365 kasiino rubriik on tüüpilise grid-kujundusega. Silma torkavad hulk Playtech mängutootja slotte.

Sisse-ja väljamaksed

Bet365 on rahvusvaheliselt üks suurimaid online mängude ja spordiennustuste portaale ja ka maksemeetodite valik on tõeliselt muljetavaldav. Tee sissemakse kasutades enda jaoks kõige sobivamat maksemeetodit, olgu selleks siis pangaülekanne, deebet- või krediitkaart, Skrill 1-Tap, Trustly või FastBank Transfer.

Väljamakseks saad valida maksekaardi või pangakonto vahel. Maksete limiidi on äärmiselt mängijasõbralikud pakkudes võimalust mängimisega alustada kõigest 5 eurose sissemakse eest. Valuutadest on saadaval nii euro kui ka Ameerika dolleritega maksed.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Bet365 on mängukoht, kus tuleb arvestada, et mängid Briti platvormil. Kindlasti pole Eesti nende peamine turg, kuid ometigi on neil siin tegutsemiseks kõik load olemas. Kui välja arvata see, et eesti klienditoega ühenduse saamine võib olla paras oskustükk, siis muus osas vastab Bet365 igati ootustele.

Bet365 soovitame pigem kogenenumale panustajale, sest see erineb teistest Eesti kasiinodest ja võib alguses segadust tekitada. Tegemist on suure meelelahutusbrändiga, kuid kasutajamugavus on nii ja naa.

Vastutustundlik mängimine

Bet365 läheneb vastutustundliku mängimise tagamisele professionaalselt. Suurelt sellest igal pool ei räägita, kuid konto seadete all saad mugavalt kasutada vastavaid piiranguid.

Klienditugi

Bet365 on kokku pannud mahuka info lehe, kus leiab vastused korduma kippuvatele küsimustele mängimise, konto ja muu vajaliku kohta. Kui soovid reaalajas teenindajaga suhelda, siis seda saab teha kella 11 hommikul 22 õhtul. Alternatiiv on saata e-kiri või sõnum otse Bet365 platvormilt.

Korduma Kippuvad Küsimused Bet365 kasiino kohta
Mis teeb Bet365 kasiino eriliseks arrow-icon
Kas Bet365 kasiinot saab usaldada arrow-icon

Kokkuvõte

Bet365 on igati eeskujulik online mängude portaal, mis pakub suurt mängude valikut ja kuni 100€ uue mängija boonust. Miinustena võiks välja tuua väga napi boonuste valiku ja tülika konto registreerimise. Eesti mängija jaoks võib Bet365 olla suurepärane koht, kus leida spordiennustuse parimad koefitsiendid, kuid kasiino pool jätab pigem tagasihoidliku mulje.