Epicbet

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconstar-icon
Välja antud: 29.05.2024

Üldine

Loodud:-
Jurisdiktsioon:-
E-posti aadress:-
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:-
Tervitusboonus:-
Boonus kokku:-
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:-

2024. aasta jalka EM on kohe algamas. Meile teadaolevalt saavad eestimaalased parasjagu samaks ajaks ka uues spordiennustuse portaali. Jah, muidugi ei tehta EpicBet kasiino ja spordilehte ainult eestlastele. Kindel aga on, et kohe-kohe on see valmimas ja uusi mängijaid vastu võtmas.

Kuna 2024. aasta mai lõpu seisuga ei ole veel EpicBet kasiino platvormi ametlikult avatud, siis ei tea me täpseid detaile, milline veebileht välja näeb ja millised on täpselt kõik funktsioonid. Oleme siiski üsna enesekindlad, et sellest saab üks parimaid spordiennustuse portaale Eestis.

Tutvustus ja taustainfo

SISU Group on Eestis tegutsev tarkvara ettevõte, mille tegemistel tasub kindlasti silma peal hoida. Nende juhtkonnal on päris põhjalik kogemustepagas uute kasiinode loomisel. Peaboss Jan Svendsen on aluse pannud tuntud kasiinodele nagu Nordicbet, Triobet, Coolbet ja kõige hiljutisem populaarne kiirkasiino ReSpin.

EpicBet ja Respin peaksid kujunema online kasiinodeks, mis hakkavad vedama mingit moodi uut trendi. Mis seda uue põlvkonna tehnoloogiat siis võiks iseloomustama hakata. Kasutame nende endi sõnu, sest EpicBet spordiennustus pole veel avalik ja ReSpin on samuti alles arengujärgus.

Igal juhul, välja on antud järgmised lubadused:

  • 100% pilveserverisse paigutatud kasiinod
  • globaalsed kasiinod, mis kõnetavad mängureid üle maailma

Ära on mainitud ka selline käibefraas nagu “tootekesksus”. Tänapäeva tehisintellekti võidukäigu ajastul on see saamas pea et kohustuslikuks lubaduseks. Tehisintellekt teeb reklaamitöö peaaegu täies ulatuses meie eest ära. Toode aga teenus sellest veel paremaks ei muutu.

Kokkuvõte

Kokkuvõttes on meil Epicbet kasiino ja spordiplatvormile üpriski kõrged ootused. Need ootused põhinevad tegijate muljetavaldaval kogemustepagasil ja eelnevalt loodud kasiinodel. Kirsiks tordil on fakt, et Epicbet peaks valmis saama just täpselt 2024. aasta jalgpalli Euroopa Meistrivõistluste alguseks.