Firespin

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 02.01.2024

Fire Spin on üks selle aasta uutest kiirkasiinodest, mis valmis Eestis mängijaid tervitama. 2023. aasta keskel loodud portaal teeb silmad ette ka oma sõsarbrändidele Koi ja Buumi. Kõik kolm on üles ehitatud samadel põhimõtetel.

Fire Spin lehel alustamiseks pole tegelikult sissemakset vaja tehagi. Nii pealehel kui kasiino sektsioonis leiad slotid, mida saab proovida ka demoversioonis. Kui “käsi soe”, saad teha pärisraha sissemakse alates 1 € tehingu kohta.

Mängi kohe
video-thumb

Üldine

Loodud:07/2023
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@Firespin.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:100% kuni 100 €
Tervitusboonus:Min sissemakse 1€ ja 100% kuni 100€ boonust!
Boonus kokku:100% kuni 100 €
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:50 korda

Plussid ja miinused
  • ideaalne mobiilis mängimiseks
  • moodne kasiino, kus kõik olemas
 
  • kehvapoolne uue mängija boonus
  • puudub eestikeelne klienditugi

Tutvustus ja taustainfo

Fire Spin on usaldusväärne mänguleht, mille omanikettevõtteks Njord Vantage Service LTD. Skandinaavia päritolu meelelahutusettevõtte tegijaid avavad Eestis aina uusi domeene.

Peaasjalikult Soomes online hasartmänge pakkuv Njord Vantage tiim on Eestis hästi kanda kinnitanud.

Võib ehk küsida, miks on firma otsustanud kontori avada Küprosel, kuid ega õigupoolest väga vahet pole, mis riigist toimetatakse seni kuni Eesti seadustest lugu peetakse ja kõik reeglid on järgitud.

Fire Spin, Buumi ja Koi Casino ei paku kliendituge eesti keeles. Kui plaanid asja tõsisemalt ette võtta, siis tasub arvestada, et varem või hiljem pead ikka klienditoest abi küsima. Sellistel puhkudel tuleb olla siis valmis asjad sirgeks rääkima inglise-, soome või mõnes teises võõrkeeles.

Muus osas on Fire Spin kena välimusega ja meeldiva kasutajaliidesega. Kasutusel on Brite makselahendus, mis võimaldab teha sissemakse panga kaudu.

Kampaaniad

Kiirkasiinod pole tüüpiliselt üles ehitatud kampaaniate pakkumiseks. Idee on pigem selles, et saab kohe mängima hakata ja võidud soovi korral ka kohe kasiinost välja võtta.

Mis puutub boonustesse, siis alati on seal mingid konksud küljes. Konksud siis selles tähenduses, et uued mängijad pole harjunud, et kurssi peab ennast viima hulga tingimustega, mis iga boonuse või pakkumisega kaasas käivad.

Tervitusboonus

Fire Spin uue mängija boonus on analoogne selle sõsarbrändidele Koi ja Buumi. Kõige esimene sissemakse duubeldatakse kuni 100 €.

  • boonuse saamiseks on nõutud minimaalne 25 € sissemakse
  • enne väljamakse tegemist tuleb saadud boonuse väärtus vähemalt 50 korral kasiinos läbi panustada
  • boonuse läbimängimiseks on aega 7 päeva

Boonus võib tunduda esialgu hea idee, kuid arvesta, et selle läbimängimisel läheb esmalt käiku sinu enda sissemakse ja alles siis boonusraha.

Boonuse tühistamine: Kui soovid boonuse tühistada, siis on mõistlik teha seda kohe peale selle saamist. Mitte siis, kui oled juba mängima hakanud.

On tavaline, et mängijad soovivad boonuse tühistada siis, kui nad on oma raha juba ära kasutanud ning kontol on ainult võidud boonusrahaga. Kahjuks sellistel puhkudel boonuse tühistades jääb ilma ka kõigist boonusega saadud võitudest.

Uue kliendi eelised
Reeglid ja boonustingimused
Läbimängimisnõuex50
Maksimumpanus
Miinimumpanus
Kehtivusaeg7 päeva
LisateaveMin. sissemakse 25 €

Tarkvara ja mängud

Fire Spin platvorm on väga kompaktne ja vastab igati moodsate kontovabade kasiinode standarditele. Loomulikult ei tule puudu ka mängudest mille vahel valida.

Endale sobiva mängu leidmine on tegelikult tehtud päris lihtsaks. Pealehel on mängud esitletud kategooriatesse jaotatult. Veel mugavam on leida sobiv mängutüüp vasakul menüüst.

Tasub mainimist, et uusi mänge lisandub kogu aeg ning need kõik on leitavad ka Fire Spin lehel. “Populaarsed” alamkategooriaski on esindatud nii tutikad slotid(Mystic Chief, Rich Raptors, Shark Wash) kui ka juba mõnda aega mängijate lemmikuteks olnud(Sweet Bonanza, Hot Chilli).

Mängutootjad
Evolution GamingHacksaw GamingiSoftbetNetEntNolimit CityPlay’n GoPragmatic PlayPush Gaming

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Kasutajamugavus

Fire Spin ja selle sõsarbrändid märgivad uue ajastu algust Eesti online kasiinode maastikul. Nii mugavaid ja hästi töötavaid lehti pole meie veel enne kohanud.

Soovitame ise proovida ilma boonuseta, kuid kui tahad, võib õnnestuda ka boonus muidugi läbi mängida.

Fire Spin Mobiilis

Fire Spin lehele peale vaadates on kohe aru saada, et tegemist ongi nutiseadet kasutavale mängurile tehtud disainiga. Tänapäevane funktsionaalsus tagab, et nupukesed ja muu vajaliku leiad kergelt üles ilma kirbukirja lugemata.

Sisse-ja väljamaksed

Fire Spin kasiino võtab vastu makseid kõigilt Eesti suurematelt pankadelt. Koostööd tehakse Brite nimelise maksetöötlusfirmaga. See tagab, et konto kinnitamine toimub automaatselt.

SissemakseVäljamakse
BriteLHVLuminorSEBSwedbankBriteLHVLuminorSEBSwedbank

Turvalisus ja usaldusväärsus

Fire Spin on üks mitmest brändist, mis järgepanu Eestis välja ilmunud. Selle taga seisab Skandinaavia ettevõte, mis registreeritud maksuparadiisis Küprosel.

Meie hinnangul võib Fire Spin kasiinot julgelt usaldada. Teenusepakkuja on aus ja mängud töötavad juhusliku numbrite generaatori põhimõttel.

Vastutustundlik mängimine

Mida teeb Fire Spin, et mängukogemus nende lehel oleks turvaline?

Osad mängijad juba teavad, et Eestis on kohustuslik pakkuda mängimist piiravaid tööriistu. See tähendab, et kõik netikasiino kliendid saavad seadistada omale limiidid, kui suurte summadega päevas-, nädalas- või kuu jooksul soovitakse maksimaalselt riskida. Ja ongi õige, sest kes mõtleb eelarvestamise peale siis, kui rullikud juba keerlevad ja adrenaliini aina valgub ajju.

Kui ajada näpuga järge, siis Eesti Hasartmänguseadus sätestab, et “Mängijale peab olema pidevalt kuvatud selge teave selle kohta, kui kaua ta on mänginud, ning tal peab olema võimalik tutvuda andmetega enda tehtud panustest ja saadud võitudest.”

Kui tavaliselt saab konto seadete all selle asja ise joonde ajada valides “Minu konto” -> “Seaded”, siis Fire Spin lehel tuleb piirangute seadmiseks ühendust võtta nende klienditoe esindajaga. Sama kehtib siis, kui soovid oma limiite muuta.

Klienditugi

Fire Spin jätab mega esmamulje, kuid nagu ikka- miski pole täiuslik. 2023. aasta lõpu poole pole nad veel pakkuma hakanud eestikeelset kliendituge. See on päris kehv.

Kui noored mängijad suhtlevad inglise keeles ladusalt, siis vanem generatsioon pole nii osav. Eks paistab, kas midagi on muutumas.

Fire Spin meiliaadress on support@Firespin.com

Kokkuvõte

Fire Spin on päris pull koht ja sobib ideaalselt kiire elutempoga moodsate mängijate jaoks.

Tehnoloogiliselt tipptasemel netikasiino pakub nii uue mängija boonust kui ka imekiireid makseid. Puudusena tuleb mainida, et eestikeelne tugi puudub ning natuke ebamugav on ka mängupiirangu seadistamine.

Õigupoolest pakuvad nad 2023. septembri seisuga ainult neto kaotuslimiiti, mis tähendab, et saad piirata palju võid maksimaalselt päeva-, nädala- või kuu jooksul kaotada. Jääme ootama, et nad selles osas oma lehte parandaksid. Tagasiside on edastatud.

Min sissemakse 1€ ja 100% kuni 100€ boonust!