GrandX

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 02.01.2024

GrandX Kasiino – 1000€ tervituspakett ja 250 tasuta boonusvooru!

GrandX on eestimaine online mängude portaal, mis pakub eksklusiivselt ainult Amatic Industries nimelise mängutootja slotte.

Lai valik maksemeetodeid, erilised nostalgilised mängud ja sagedased kampaaniad teevad GrandX kasiinost omanäolisel tegija paljude teiste Eesti kasiinode seas.

Miks liituda GrandX kasiinoga?

 • Eesti suurim uue mängija boonus
 • Lai valik maksemeetodeid
 • Iganädalased turniirid, boonused ja tasuta spinnid
 • Eksklusiivsed Amatic mängud

Külasta grandx.com või jätka lugemist vihjete ja kiire ülevaate saamiseks.

Mängima!
video-thumb

Üldine

Loodud:2011
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@grandx.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:1000€ + 250 Spinni
Tervitusboonus:1000€ ja 250 tasuta spinni
Boonus kokku:1000€ + 250 Spinni
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:40x

Plussid ja miinused
 • Lihtne kasutada
 • Eestlastele suunatud
 • Usaldusväärne bränd
 
 • Kampaaniatingimuste täitmine raske
 • Ebamugav kasutajaliides
 • Pakutakse ainult ühe- Amatic mängutootja slotte

Tutvustus ja taustainfo

GrandX on Eesti online mängude portaal, mis opereerib ka populaarset Grand Prix nimelist maapealsete kasiinode ketti. Kuni 1000€ tervituspakett, VIP klubi igakuise VIP Cash boonusega, turniirid ja lai maksemeetodite valik teevad GrandX kasiinost igati arvestatava mängukeskkonna.

Tegemist ei ole Pay’n Play tüüpi kasiinoga, kuid sellel on omad plussid, mida järgnevalt vaatamegi. Puhtalt kasiinomängudele pühendatud online mänguportaal sai alguses juba 2011. aastal, kuid selle omanikfirma IMG Kasiinod OÜ juured ulatuvad juba 1989. aastasse.

Alustamine

GrandX on traditsiooniline online kasiino, mis ei jookse kaasa kõige uuema aja trendidega. Konto loomine, mängud ja boonuste struktuur on sama mis aastaid tagasi. Seega, kui soovid GrandX hüvedest osa saada, tuleb enne pärisraha peale panuste tegemist täita lühike registreerimisvorm. Pane tähele, et andmed peavad olema unikaalsed st. samade andmetega isik saab luua ainult ühe mängijakonto.

GrandX Kampaaniad

GrandX pakub rohkelt tasuta spinne igal nädala. Proovi uusi mänge väikese lisapräänikuga või osale slotiturniiridel. GrandX pakub kampaaniaid, millest saavad igal nädalal osa võtta nii uued kui vanad mängijad. Slotiturniirid ja GrandX VIP Klubi on veel mõned põhjustest, miks tasub just GrandX kasiinos oma õnnele võimalus anda- isegi kui peaks viltu vedama, saad igakuiseid lojaalsusboonuseid ja muid eriauhindu!

GrandX Tasuta spinnid

Tasuta keerutused on suurepärane võimalus oma mängumootor täistuuridel käima lükata. GrandX kasiino on selle mängijate jaoks eriti lihtsaks teinud. Lisaks 250 tasuta spinnile, mis on osa tervituspaketist saavad kõik, nii uued kui vanad mängijad, kasu lõigata iganädalastest tasuta spinnide eridiilidest. Kui liitud uudiskirjaga, on sulle garanteeritud veel 20 tasuta keerutust. Lihtne.

Tasuta spinnidega võidud tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos vähemalt 20 korral läbi mängida. Tervituspaketi spinnidega võidud tuleb läbi mängida vähemalt 30 korral.

GrandX Boonused

Lisaks 100% kuni 300€ esimese sissemakse boonusele, pakutakse korralikku lisapreemiat ka 2., 3. ja 4. sissemakse eest. Boonuste saamiseks tee vähemalt 10€ sissemaks.

Lisaks tervituspaketi boonustele ja tasuta spinnidele ootab GrandX mängijaid mitu teist tulutõotavat pakkumist. Erikampaaniad leiad mugavalt kampaaniate lehel siin.

VIP-programm

GrandX on üks neist brändidest, mis juba ammu välja töötanud oma VIP-klubi. Lojaalsusprogrammi sisuks on pakkuda preemiaid püsikundedele. Mida rohkem mängid, seda enam auhindu saad.

 • VIP-klubide hüvedele pääsed ligi, kui teed kalendrikuu jooksul minimaalselt 500 euro eest panuseid
 • igakuised boonused, turniiripääsmed, personaalne kontohaldur, kiiremad väljamaksed ja palju muud
 • pakkumiste saamiseks pane tähele, et kontol märgitud meiliaadress oleks toimiv

 

Igakuine VIP-boonus kantakse mängija kontole kuu esimese kahe nädala jooksul. Selle saamiseks tuleb teha minimaalselt 500 euro eest sissemakseid ja 2500€ eest panuseid.

Tarkvara ja mängud

GrandX kasiino mängude valik on Eestis ainulaadne, sest kõik slotid, videopokker, lauamängud ja keno on loodud Amatic Industries nimelise tarkvaratootja poolt. Amatic võib olla pisut vanamoodne ja lihtsaid mänge tegev mängulooja, kuid korralik nostalgialaks ja ausad mängude tulemused on igal juhul garanteeritud.

Amatic teeb mänge ka maapealsetele kasiinodele ning kõik mängude tegemiseks kasutatud tehnoloogia vastab rahvusvahelistele standarditele.

Kasutajamugavus

Kõik GrandX kasiino mängud on loodud HTML5 formaadile, mis tähendab, et need jooksevad suurepäraselt nii arvutis kui ka mistahes nutiseadmes. Muus osas on veebileht samuti loogiliselt üles ehitatud ja kõik vajaliku leiab lihtsa vaevaga üles.

Sisse-ja väljamaksed

GrandX kasiino ei ole küll ilma registreerimiseta kasiino, kuid see-eest on maksemeetodite valik märksa laiem kui ainult Eesti pangad. Vali enda jaoks sobiv variant sissemakse tegemiseks pangamakse, maksekaardi(VISA/MasterCard), e-rahakoti(Skrill/Neteller) või Paysafecard vahel. Olemas on ka Trustly, mis vahendab raha liikumist panga ja kasiino vahel ning teeb seda kiiremini kui tavaline pangamakse.

Eesti pankadest teeb GrandX koostööd SEB, Swedbank ja Coop pangaga. Nagu ikka, tuleb väljamakse teha samale pangakontole, mida kasutasid sissemakse tegemiseks.

Enamike maksemeetodite puhul on minimaalne sissemakse kõigest 5€ tehingu kohta välja arvatud Skrill ja Neteller. Minimaalne väljamakse on olenevalt maksemeetodist 5-10€.

Turvalisus ja usaldusväärsus

GrandX juured ulatuvad Eesti hasartmängude algusaegadesse. Läbi ja lõhki eestilik mängukoht pole teab mis moderne, kuid ometigi pakub nii mõndagi huvitavat. Nende kontor asub Tallinna kesklinnas ning tegemist on igati toreda ettevõttega.

Vastutustundlik mängimine

GrandX kasiino pole kindlasti koht, mida saaks eriti välja tuua, mis puudutab vastutustundlikku mängimist. Tänapäeva ühiskonnas, mis põhineb usaldusel ja turvalisusel, võiks oodata, et pööratakse rohkem tähelepanu ka vastutustundlikku mängimise tagamisele. Kui teada, et limiitide kasutamine on võimalik, siis leiab variandki kontol “Vastutustundlik mängimine” lingi alt. Kui mitte, siis algajad ei tule tõenäoliselt selle pealegi, et kohe alguses saab oma mänguharjumus tänu piirangutele ära kujundada.

“Vastutustundlik mängimine” lehel on võimalus kasutada “Kaotuste limiit” valikut ning valida perioodiks nädal või kuu.

Klienditugi

GrandX lehel saab küsimusi esitada kontaktivormi teel või avades live-vestluse akna. Chat on avatud iga päev kella 8 kuni 23 ja nädala lõpus 9 kuni 21. Meili teel saab ühendust support@grandx.com

Korduma Kippuvad Küsimused GrandX kasiino kohta
Mis teeb GrandX kasiino eriliseks arrow-icon
Kas GrandX kasiinot saab usaldada arrow-icon

GrandX Kokkuvõte

GrandX on populaarne Eesti online mängude keskkond, mis pakub meelelahutust pisut vähemtuntud Amatic Industries nimeliselt tarkvaratootjalt. Mängude valikusse kuuluvad slotid, videopokker, keno ja lauamängud.

1000€ ja 250 tasuta spinni