Hillo

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 13.02.2024

Hillo.com kasiino on loodud Soome mängurite jaoks, kuid nüüd saadaval ka Eestis.

Põhjamaiselt minimalistlik kujundus on meile tuttav ka paljudest teistest Eesti kiirkasiinodest. Siin aga saab alustada minimaalse sissemaksega 1 €.

Hillo boonuspakkumiste leht on tühjavõitu, kuid mängude valik igati eeskujulik.

Alustamiseks ja maksete tegemiseks kasutatakse Brite teenust, mis võimaldab luua virtuaalkonto automaatselt.

Proovi ise

Üldine

Loodud:12/2023
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:-
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:-
Tervitusboonus:Min. sissemakse al 1 €
Boonus kokku:-
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:-
Plussid ja miinused
 • minimaalne sissemakse al. 1 €
 • mugav kasutada mobiilis ja tahvelarvutis
 
 • boonuste valik on kesine
 • jackpot mänge on vähevõitu

Hillo.com – tutvustus ja taustainfo

Viimasel ajal on hakanud süvenema trend, et Soomes populaarsed online kasiinod tuuakse Eestisse üle. Hillo.com on selles osas suurepärane näide. Kasiino nimigi kõlab väga soomepäraselt.

2024. aasta alguse seisuga on Hillo.com kampaaniate leht tühjavõitu. Uute mängijate jaoks mingeid spetsiaalseid boonuseid ega spinne ei ole. Ainuke võimalus saada lisaauhindu on teha panuseid valitud Pragmatic Play Drops&Wins mängudel.

Muus osas on Hillo võrdväärne teistele Njord Vantage kasiinodega nagu Buumi, Koi Casino ja Fire Spin. Peame silmas just minimaalset sissemakset alates 1 € ning parimat kasutajamugavust nutiseadmes.

Alustamine

Sissemakse Väljamakse
LHVLuminorSEBSwedbank LHVLuminorSEBSwedbank

Hillo netikasiino osas on meil ootused kõrgele kruvitud. Hetkel aga on nende firmamärgiks mugav alustamine ilma kontot loomata.

Brite tehnoloogia teeb võimalikuks, et virtuaalkonto luuakse mängija jaoks automaatselt esimese sissemakse tegemise ajal.

 • kliki Sissemakse nupukesele
 • sisesta soovitud sissemakse summa
 • vali oma kodupank
 • kinnita makse
 • vahendid peaks Hillo.com mängijakontole jõudma momentaalselt

VIP-programm

2024. aasta seisuga ei ole Hillo kasiinos kahjuks mingit lojaalsuspunktide skeemi ega cashback auhindu. Hetkel piirdutakse võrgustikukampaaniatega, mis saadaval pea kõigil Eesti kasiinodel.

Tarkvara ja mängud

Hillo.com kasiinos hakkavad silma Pragmatic Play nimelise mängutarkvara tootja slotid. Pealehel on esile toodud Big Bass seeria mängud, igipopp Gates of Olympus, Sweet Bonanze ja Starlight Princess. Rohkelt on ka Relax Gaming ja Wazdan mängutootjate slotte.

Mängutootjad
BGamingBig Time GamingBlueprint GamingHacksaw GamingNetEntNorthern LightsPlay N GOPragmatic Play

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Jackpot mängud

Silma hakkab, et jackpot mänge pole eraldi välja toodud. Selle asemel torkavad silma Megaways tüüpi slotid ja Boonusmängu Ostuga mänguautomaadid.

Ka otsingufunktsioon ei tee palju targemaks, kuid annab aimu, et jackpot mänge pakuvad Wazdan ja Relax Gaming nimelised mängustuudiod. Olemas on ka klassikute hulka kuuluvad Starburst ja Starburst Extreme, kuid puuduvad näiteks Mega Moolah jackpotid ja Hall of Gods.

Kasutajamugavus

Tänapäeval, kui rääkida veebilehe või platvormi kasutajakogemusest, tuleks eelkõige vaadata, milline on lehe toimivus mobiilis ja tahvelarvutis. Pole teab kui palju enam neid, kes üldse laua- või sülearvutit kasutavad. Kui siis töistemateks tegevusteks.

Kui jutt käib konkreetsemalt online kasiino mängudest, siis kindlasti on hulk inimesi, kes raha peale mängivad ka tööl olles. Statistika põhjal on siiski 2/3 online kasiinode mängijatest just nutiseadme kasutajad.

Hillo.com mobiilis

 

 

Telefonis toimib kõik kenasti. Eriti hea on, et soovi korral saab slotte proovida ka demoversioonis. Mänguväli võtab enda alla terve ekraani, mis teeb mänguelamuse veelgi nauditavamaks. Ainuke miinus ongi, et mängufilter võimaldab slotte välja filtreerida ainult mängutootja alusel, mitte mängu omanduse põhjal, näiteks rullikute arv, lisafunktsiooni jms.

Sisse-ja väljamaksed

Sissemakse Väljamakse
LHVLuminorSEBSwedbank LHVLuminorSEBSwedbank

Rahaülekannete tegemine kasiino mängijakontole on Hillo kasiinos kõige lihtsam osa. Selleks kasutab operaator Brite nimelist makseteenust.

 • Minimaalne sissemakse tehingu kohta on 1 €.
 • Päevas saab korraga välja võtta kuni 10,000 €.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Hillo.com ei ole ehk maailma suurim kasiino, kuid just nende personaalne lähenemine on mängija seisukohast hea. Nende plavormi põhjamaiselt minimalistlik kujundus ei anna edasi mingit ühte sõnumit ega stiili. Pigem ongi kogu kupatus tehtud selle mõttega, et mängida oleks lihtne ja üleliigne pudi-padi ära kaotada.

Mis puutub usaldusväärsusesse, siis Hillo omanikettevõte Njord Vantage Services on Eestis esindatud juba õige mitme kasiinoga. Paljud Njord kasiinod on saadaval aga ainult Soome mängijatele.

Vastutustundlik mängimine

Ei saa öelda, et Hillo.com kuidagi eraldi vastutustundlikku mängimist edendaks. Lehel on info, et nende meeskond töötab teadlikkuse tõstmise ja professionaalsuse tagamise kallal.

Reaalsuses pööravad kõrgendatud tähelepanu vastutustundliku mängimise tagamisele ainult suured online kasiinod nagu Unibet, Betsafe ja PAF. Nende jaoks on eluliselt oluline vältida võimalikku mainekahju juhul, kui keegi nende mängijaist peaks sattuma kasiinos mängimise tõttu keerulisse rahalisse seisu.

Klienditugi

Hillo kasiinos saab klienditoe esindajaga suhelda live-chat aknas.

Kokkuvõte

Hillo.com jätab hea mulje ja on usaldusväärne kasiino. Siiski on ka mõned puudused. Näiteks ei ole uutele mängijatele tervitusboonust ning kogu kampaaniate leht on pakkumistest päris lage.

Positiivse poole pealt võimaldatakse mängijatele teha minimaalne sissemakse alates 1 €.

Min. sissemakse al 1 €