Kingswin

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 02.01.2024

Kingswin kasiino – Tervituspakett: 555€ boonust + 155 tasuta spinni!

Kingswin on omanäoline online kasiino. Võiks öelda, et teda ei saa võrrelda teiste tegijatega turul. Neil on teistsugused mängud ja teistsugused sissemaksevõimalused. Kusjuures ainsana Eestis pakub Kingswin võimalust teha sissemakset Bitcoinides.

Oleme koostanud Kingswini kohta põhjaliku arvustuse ja jätame sinu enda otsustada kas soovid seal õnne proovida. Turvalisuses ei maksa kahelda, kuna tegemist on ikkagi juba aastast 2012 Eesti mängijaid lõbustanud veebilehega, millel on loomulikult olemas ka Eesti Maksu- ja Tolliametist väljastatud tegutsemisluba. See omakorda tähendab seda, et kõikide mängijate raha on kaitstud.

Miks liituda Kingswin kasiinoga?

  • Võimalus haarata 555€ boonust + 155 tasuta spinni!
  • Mängida omapärases kasiinos ja proovida teistsuguseid mänge
  • Lojaalsusprogramm
  • Cashback, ehk osa kaotatud rahast makstakse tagasi
  • võimalus teha sissemakseid Bitcoinides

Külasta Kingswin.com või jätka lugemist vihjete ja kiire ülevaate saamiseks.

Mängima!

Üldine

Loodud:2013
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@kingswin.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:-
Tervitusboonus:100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni
Boonus kokku:-
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:-

Tutvustus ja taustainfo

Kingswin on online mänge pakkuv portaal, mis tegutsenud Eestis juba pikemat aega. 2012. aastal tegevust alustanud kasiino on pakkunud mängijatele põnevaid elamusi ja personaalset lähenemist. Tegemist pole klassikalise mängukohaga nagu Betsafe, OlyBet, Optibet ega ka kiirkasiinoga. Pigem võiks öelda, et see kõnetab mängijaid, kes otsivad midagi omanäolist.

Alustamine

Kingswini näol pole tegemist kiirkasiinoga vaid alustamiseks tuleb täita lühike registreerimisankeet. Seejärel ilmub info uue mängija boonuse ja võimaluste kohta. Kui tahad kohe asja kallale asuda, soovitame läbi teha nende lihtne konto tuvastamise protseduur.

Põhimõtteliselt tuleb üles laadida isikut tõendavate dokumentide koopiad ja liigutada kaamerasse pead 360 kraadi. Nii tuvastab süsteem, et oled sama inimene, kelle dokumendid üles laed.

Kampaaniad

Kingswini kampaaniad on üsna sagedased, kuid viriseda võib läbimängimise tingimuste üle, mis on üsna karmid. Uued mängijad saavad esimese viie sissemakse eest kokku kuni 555€ eest boonuseid pluss 155 tasuta keerutust. Pea igal nädalal toimub ka mõni slotiturniir, mille auhindadeks tasuta spinnid.

VIP-programm

Kingswin puhul on võib-olla kõige tähelepanuväärsem nende lojaalsuspunktide skeem. Ise punkte kuskil ei näe, aga mida enam mängid, seda rohkem punkte kogud ja paremaid auhindu saad. Erilist tähelepanu väärib nende cashback, mida pakutakse igal nädalal ja lisatakse kontole automaatselt juhul, kui jääd nädala lõikes miinusesse.

Lisaks raha-tagasi preemiatele on uutele tasemetele jõudmise eest laual veel sissemakse boonused ja erinevad vidinad nagu iPad, iPhone, MacBook, teler ja isegi auto või reis Ameerikasse. Kõige suuremate auhindadeni jõudmine on täiesti reaalne, kuid nõuab pisut püsivust ja meelekindlust.

Tarkvara ja mängud

Kingswin kasiino mängude valik on Eestis ainulaadne. Neil ei ole Play N Go, NetEnt ega Yggdrasil slotte. Puudub teisigi suuri nimesid. Ometigi on nad pannud lootused Microgaming ja Pragmatic Play slottidele, mis samuti maailmas hästi teada. Ülejäänud mängustuudiote nimekiri on äärmisel lai ning sellest leian nimesid, mida varem ehk kuulnudki pole. Kui otsid midagi täiesti erinevat, siis proovi näiteks MrSlotty, Lucky, BGaming, Booming Games või Ezugi mänge.

Kasutajamugavus

Kingswin mängud jooksevad SoftSwiss platvormil, mis on üks Ida-Euroopa laiema haardega tarkvaraettevõtjaid. Võib natuke viriseda, et nii mobiilis kui arvutis on osad funktsioonid aeglasevõitu ja esineb ka tehnilisi viperusi. Laiemas plaanis aga mängu töötavad hästi.

Sisse-ja väljamaksed

Kingswin kasiino puhul võib natuke kritiseerida nende väikest valikut, mis puutub sissemakse tegemise võimalustesse. Põhimõtteliselt saab raha mängijakontole kanda, kui omad mõnda maksekaarti, näiteks VISA või MasterCard. 2022. märtsi seisuga panga kaudu maksete tegemise võimalus neil puudus. Alternatiiv on kasutada populaarset paysafecard vautšerit, mis Eestis väga populaarne veel ei ole.

Mis teeb Kingswin kasiino Eestis ainulaadseks on see, et nad pakuvad ka Bitcoinidega sisse- ja väljamakseid ning mängimist. Ka mängudel arvutatakse panuste väärtused ümber Bitcoinideks, kuid tasub tähele panna, et krüptoraha väärtus muutub pidevalt.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Kingswin brändi omanik on tunnustatud tarkvaratootja Softswiss, mis pakub tarkvara ja makseid paljudele hasartmängufirmadele. Kingswin on Eestis tegutsenud juba 10 aastat ning selle ajaga on nii mõndagi muutunud. Kui alguses oli Kingswin üsna algeline mänguplatvorm, siis ajaga on kasutajakogemust märgatavalt parandatud. Ka klienditeenindus on muutunud professionaalsemaks.

Vastutustundlik mängimine

Kingswin kasiino ei reklaami ennast kui kõige vastutustundlikumat mänguoperaatorit, kuid kui tead, et Eestis saab kasutada vastutustundliku mängimise tööriistu, siis leiad kõik vajaliku üles konto seadete all.

Klienditugi

Mistahes murede või küsimuste korral saab abi Kingswin live chat nupukesele vajutades. Variant on saata ka e-maili support@kingswin.com aadressile.

Kokkuvõte

Kingswin on Eestis ainulaadne mängukoht, mis ei sobi igaühele. Maksete valikuid on vähe, kuid kui tahad panuste tegemiseks kasutada krüptoraha või proovida täiesti teistsuguseid mänge, võib asjal täitsa jumet olla.

Kui vaadata nende kampaaniate lehte, siis leiab sealt pakkumisi, mis on saadaval iga nädala kindlatel päevadel, lisaks turniirid tasuta spinnide peale ja väärtuslik cashback, mis kindlustab kaotuste vastu.

100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni