Posido

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 04.06.2024

Posido kasiino – Vana-Kreeka stiilis kiirkasiino 100% kuni 500€ boonusega

Posido on juba mõnda aega Eesti mängijate jaoks ennast ette valmistanud. Nüüd on valmis uhke VIP-süsteem, külluslik pakkumiste valik ja hoolikalt valitud slotid.

Miks liituda Posido kasiinoga?

  • Kuni 500 € uue mängija tervitus ja 200 tasuta spinni
  • Suur hulk kampaaniaid ka püsikundele

Külasta Kreeka jumalaid või jätka lugemist vihjete ja kiire ülevaate saamiseks.

Mängima!
video-thumb

Üldine

Loodud:02/2022
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@posido.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:100% kuni 500 €
Tervitusboonus:100% kuni 500 €  + 200 tasuta spinni
Boonus kokku:500 €
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:70

Tutvustus ja taustainfo

Posido on tutikas mängukoht Eestis, mille haldajaks Estolio Limited. Küprosel asutatud ettevõte tegutseb Eestis kaughasartmängude korraldamiseks antud loa alusel ning selle üle teostab kontrolli Maksu-ja Tolliamet.

Hea teada
  • Kena Vana-Kreeka jumalate stiilis veebilehe kujundus
  • Rohkelt kampaaniaid
  • VIP-programm
  • Lihtne alustada
 
  • Brändi taga on suhteliselt tundmatu operaator
  • Kõrged boonuste läbimängimise tingimused
  • Infot on kiirkasiino kohta palju ning võtab aega, et kõigest sotti saada

Alustamine

Posido on kiirkasiino, kus pärisraha peale panuste tegemiseks tuleb teha vähemalt 10€ sissemakse. Enne seda soovitame tutvuda nende reeglite ja tingimustega ning miks mitte üle vaadata ka, kuidas VIP süsteem on üles ehitatud.

Kampaaniad

Hetkel paistab, et ollakse valmis uutele mängijatele pakkuma kuni 500€ väärtuses boonusraha esimese sissemakse eest. 10 päeva jooksul alates registreerimisest on võimalust kasutada ka 200 priispinni.

Posido Tasuta spinnid

Posido kasiinos saab peale konto loomist käed kohe tasuta spinnide külge panna. Selleks piisab 20 eurot sissemaksest ning saad aktiveerida 20 tasuta spinni. Ülejäänud 180 priikeerutust lisatakse järjestikkuste 9 päeva jooksul.

Uue kliendi eelised
Reeglid ja boonustingimused
Läbimängimisnõue x70

Tasub tähele panna, et võidud priikeerutustest tuleb enne väljamakse tegemist vähemalt 40 korral läbi panustada.

VIP-programm

VIP-programm koosneb viiest tasemest: Surelik, Pooljumal, Jumalus, Triton ja Poseidon. Mida rohkem mängid, seda kõrgemale tasemele tõused ja saad vahetada punktid raha vastu. Lisaks lubatakse muid hüvesid kõige aktiivsematele nagu isiklik kontohaldur ja VIP-kampaaniad.

VIP-süsteemi leht on ägedalt kujundatud ning näed, et kõrgematel tasemetel on isegi suurem igakuine väljamaksete limiit kuni 20,000 euroni. Kahel viimasel- Triton ja Poseidon tasemel on ette nähtud ka isiklik kontohaldur.

Tarkvara ja mängud

Slotid Posido lehel on hoolikalt valitud. Tundub, et eelistatud on kvaliteeti kvantiteedile. Tarkvaratootjad nagu Nolimit City, Tom Horn, Skywind ja Red Tiger on pigem väiksemad mängustuudiod, mis alles hiljuti omale nime teinud. Tänu sellele on kõik mängud kaasaegsed ning pakuvad innovatiivseid lisasid.

Posido sobib mängijatele, kes armastavad ajaga kaasas käia ja fännavad just kõige modernsemaid mänge. Mis puutub live-kasiinosse, siis leiab laudu nii Evolution Gaming kui ka Pragmatic Play nimelisteslt tootjatelt. Viriseda võib mängude paigutuse üle, sest eri tüüpi mängud on kõik segamini. Nii on oma lemmiku leidmine aeganõudev.

Mängutootjad
Evolution GamingNolimit CityPragmatic PlayRed Tiger GamingSkywindTom Horn

Posido on hea ka selle poolest, et lisaks kasiinomängudele leiab nende juures ka kõik spordiennustuseks vajaliku.

Kasutajamugavus

Posido on esmapilgul tavaline kiirkasiino, kuid veebilehe loojatele tuleb kuhjaga kiitust avaldada. Nende puhul pole mindud lihtsama vastupanu teed vaid kasutajamugavus ja funktsioonid on kõik hoolikalt läbi mõeldud.

Meile meeldib nende otsingufunktsioon lehe ülaosas, sest kui tead näiteks, mis mängul soovid õnne proovida, leiab selle otsingu abil kergelt. Põhimõtteliselt võid otsingusse sisestada mistahes kasiinioga seotud märksõna ning kohe kuvatakse sellekohast informatsiooni.

Posido lehel on infot rohkem kui Winnerz, Boost või teistel konkurentidel. Ainuke miinus on võib-olla see, et leht jätab natuke tavalise mulje ning puudub originaalsus.

Sisse-ja väljamaksed

Posido lehel alustamiseks kliki sissemakse nupule ja oma kodupank: Swedbank, SEB, LHV või Luminor.

Sissemakse Väljamakse
Trustly Trustly

Turvalisus ja usaldusväärsus

Posido on meie hinnangul usaldusväärne mängukoht. Kuigi veebilehe haldaja on välismaine ettevõte, mis registreeritud Küprosel, siis pole kahtlust, et neil on hasartmängude korraldamises rohkelt kogemusi.

Vastutustundlik mängimine

Posido platvormil on eraldi leht, mis pühendatud vastutustundlikule mängimisele. Teame, et alustades ei viitsi keegi lugeda sellest, kuidas seada limiite või miks ei ole hasartmängude mängimine hea mõte rahaliste probleemide lahendamiseks. Siiski tasub tutvuda pakutavate võimalustega, milleks on näiteks mängupiirangud.

Kasiinos võib olla ainult üks konto korraga ning duplikaadid suletakse.

Klienditugi

Hetkel on suhtluskanaliteks live-vestlus ning meiliaadress support@posido.com. 2022. märtsi seisuga eestikeelset tuge ei saa. Sellegipoolest ollakse valmis aitama inglise keeles.

Korduma Kippuvad Küsimused Posido kasiino kohta
Kas Posido on usaldusväärne arrow-icon
Mis on Posido VIP-programm? arrow-icon
Mis teeb Posido tõeliselt heaks arrow-icon

Kokkuvõte

Posido on huvitav lisandus paljudele teistele Eesti online kasiinodele, mis hiljuti Eestis uksed avanud. Posido plussideks võib pidada nende kampaaniad, lojaalsusprogrammi ja fookust vastutustundliku mängimise pakkumisele.

Posido kasiino on küll ilma kontota mängukoht, kuid õigupoolest ei sarnane ta teistele Eesti kiirkasiinodele. Posido omapäraks võib pidada, et igasugu boonuseid, lojaalsuspreemiaid ja turniire jagub rohkem kui küllaga.

Info võiks olla natuke paremini esitatud ja kõik reeglid kergemini hoomatavad. Sellegipoolest ajapikku saab asjast pildi juba ette.

100% kuni 500 €  + 200 tasuta spinni