ProntoBet

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconstar-icon
Uuendatud: 02.01.2024

HappySpin bränd toimetab Eestis aktiivselt pakkudes erinevat tüüpi meelelahutust. Kõige selle keskmes on ikka trall mänguautomaatide ja live kasiino laudade ümber.

Uus bränd ProntoBet saab tuttavamaks, kui avad nende lehe ja alustad vähemalt 20 € sissemaksega.

Tegemist on netikasiino platvormiga, millel tasuta kahjuks mängida ei saa. Seega enne, kui oma raha mängu paned, veendu, et oled valmis nii võitma kui kaotama pärisraha.

Mängima!

Üldine

Loodud:2021
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@prontobet.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:200% kuni 200 € boonust
Tervitusboonus:200% kuni 200 € boonust
Boonus kokku:200 eurot
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:x40

 

Plussid ja miinused
  • sümpaatne ja usaldusväärne mängupakkuja
  • lihtne alustada
  • mugav mobiilis
 
  • eestikeelne klienditugi puudub
  • limiteeritud valik sissemakse- ja panustamise piirangute seadmiseks

Tutvustus ja taustainfo

Prontobet on natuke eksootilise nimega uus kasiino. Tähendab ju pronto itaalia keeleski nagu midagi kohe-kohe juhtuma hakkaks. Prontosaurusi me kuskil ei näe, seega võibki just nii olla. Ja miks mitte, sest millises tahes kasiinos võid hea õnne korral raha võita.

Kampaaniad

Uue kliendi eelised
Reeglid ja boonustingimused
Läbimängimisnõue x40
Maksimumpanus
Miinimumpanus
Kehtivusaeg 3 päeva

Prontobet lehel alustades tuleks ära otsustada, kas soovid kaasa lüüa ka nende boonuste trallis.

Uutele mängijatele on kokku pandud näiteks 200% kuni 200 € tervituspakkumine. 40-kordne läbimängimise nõue boonusele pole teab mis ulmeline. Pigem on küsimus selles kui pikka mänguseanssi plaanid pidada.

VIP-programm

Klassikalist VIP-programmi nagu seda leiab Betsafe või TonyBet kasiinodes, siin ei ole. Pigem sarnaneb nende päevane cashback Boost kiirkasiino pakutavale.

Muidugi ei olegi cashback õieti mingi VIP-programm vaid seda peetakse tavaliselt osaks lojaalsusskeemidest.

Olgu kuidas on, Prontobet maksab päeva jooksul tehtud sissemaksete pealt 10% nende väärtusest tagasi. Ainuke konks ongi selles, et kui kannad oma vahendid mängijakontole ja võidad rohkem kui kaotad, siis raha tagasi ei saa. Lisaks veel:

  • cashback makstakse ainult slotimängudel saadud kaotuste pealt

Tarkvara ja mängud

Slotid, live kasiino, lauamängud- see on kuldne kolmik, mis tänapäeva moodsates kasiinodes laineid lööb.

Kui varem olime harjunud, et netikasiino mängude valik oli üsna juhuslik ja laialivalguv, siis tänapäeval see nii enam pole.

Kõik slotid on paigutatud eraldi kategooriatesse vastavalt nende tüübile. Kui mõni mäng ei lähe peale, kaob see mängude nimekirjast maru kiiresti.

ProntoBet pole siin mingi erand. On teada, et mängud ostetakse sisse mängutarkvara tootjatelt. On näha, et ProntoBet on käed on löödud kõigi olulisemate tegijatega online mängude tootmises.

Mängude lehel hakkab silma, et Populaarsed kategooria alla on paigutatud kõrvuti slotid ja live kasiino lauad. Viimaste hulgas tõusevad esile Evolution Gaming nimelise mängutarkvara arendaja live gameshow tüüpi mängud.

Evolution Live mängushow seerias on mitu uut mängugi nagu Football Studio Dice, Funky Time, Monopoly Big Baller, Crazy Coin Flip, Extra Chilli Epic Spins, Lightning Roulette ja XXXtreme Lightning Roulette.

Loe lähemalt, millised on populaarsed Evolution Gaming mängushowd ja nende omadused.

Mängutootjad
BF GamesBig Time GamingBlueprint GamingElk StudiosFoxiumGamomatHacksaw GamingJust for the Win

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Kasutajamugavus

ProntoBet kujundusest on natuke raske aru saada, sest mingit läbivat stiili siin ei tundu olevat. Pigem on kasutusel klassikalised kasiino tegelaskujud nagu Metsiku-Lääne kauboid ja muidu machosed tegelinskid.

Menüüd ja üldine lehe üles ehitus on üks-ühele maha viksitud HappySpins teistelt kasiino platvormidelt nagu Slotparadise.com ja HappySpin.com.

Sisse-ja väljamaksed

Sissemakse Väljamakse
BriteLHVLuminorSEBSwedbank BriteLHVLuminorSEBSwedbank

ProntoBet hoiab asjad lihtsad. Turvaliste maksete ja konto kinnitamise eest hoolitseb nende partner Brite. Mängija ülesandeks jääb sisestada soovitud summa, mida tahad mängijakontole korraga kanda ning kinnitada see internetipangas. Lihtne ja kiire.

Pisut tülikas on, et igal korral enne mängima hakkamist tuleb ennast uuesti netipangas tuvastada. Varem oli vähe mugavam kui sai kasutajanime ja salasõna veebilehitseja küpsistena salvestada ja mängijakontole sisse logida ühe klõpsuga.

Turvalisus ja usaldusväärsus

HappySpin ärinime alla on Eestis koondatud juba kaheksa domeeni, mille hulgas enim paistavad silma just Prontobet ja Slotparadise. Üles ehituselt on need teineteisele väga sarnased, kuid lõppude-lõpuks väga vahet polegi ju.

Küprosel registreeritud Damagi Marketing Solutions LTD ei ärata ka mingeid erilisi kahtlusi. Praktika, et hasartmängude pakkujad loovad oma ettevõtted just maksuparadiisides Küprosel või Maltal pole midagi uut.

Seni kuni täidetakse kõiki Eesti seadusi ja nõudeid, võib rahul olla, et lisandunud on alternatiiv kodumaistele teenusepakkujatele.

Vastutustundlik mängimine

Raha peale meelt lahutades on hea, kui tead, millised on võimalused teha seda mõistuse piires. Prontobet lehel väga palju tööriistu oma mängukire kontrollimiseks ei leia. Pikema otsimise peale tuleb välja, et võimalus on konto külmutada kuni 6 kuuks.

Klienditugi

Prontobet muidu laheda lehe miinuseks tuleb pidada seda, et eestikeelne klienditugi puudub sootuks. Seni kuni kõik laabub, pole probleemi. Kui tekib küsimusi, ole valmis suhtlema inglise. soome või saksa keeles.

Kokkuvõte

Prontobet on eeskujulik kasiino, kus kõik olulised funktsioon töötavad laitmatult. Midagi enneolematult head me kohe ei leidnud.

Kindlasti pane ka tähele, et vastutustundliku mängimise osas peaks ühendust võtma nende klienditoega, et kasutada paindlikumaid võimalusi kui lihtsalt konto külmutamine.

200% kuni 200 € boonust