Trickz

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 02.01.2024

Trickz Kasiino – meelelahutus sinu taskus

Trickz kiirkasiino on neile, kes pooldavad ilma kontota mängukohtade lähenemist. Asi peab olema mugav kasutada ja ilma üleliigse lobata.

Kuigi Trickz on pea äravahetamiseni sarnane Winnerz ja Wisho kasiinodele, siis miks mitte ära kasutada Trickz boonuseid ja pakkumisi!?

Miks liituda Trickz kasiinoga?

  • Üle 50,00 sloti- ja live kasiino mängu
  • Cashback & Tasuta Keerutused
  • Nutiseadmes mugav kasutada
  • Kontot pole vaja teha
Mängima!
video-thumb

Üldine

Loodud:2022
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@trickz.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:300 tasuta spinni
Tervitusboonus:300 tasuta spinni
Boonus kokku:300 tasuta spinni
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:20-30 korda

Tutvustus ja taustainfo

Võib-olla oled tähele pannud, et viimasel ajal on online mängukohtade arv Eestis hüppeliselt tõusnud. Ei, me ei räägi mingitest online auto-või strateegiamängudest. Jutt käib raha peale panustamisest slottidel ja live kasiinos.

Kui esimesed õnnemänguportaalid Eestis ehitati üles nii, et pakkumises leidus nii kasiinot, sporti kui ka pokkerit siis nüüd on ajad muutunud.

 

Pea kõik uued õnnemängude pakkujad on pannud fookuse ainult kasiinole. Spordiennustus on jäänud pigem traditsiooniliste platvormide nagu Betsafe, Coolbet ja Unibet pärusmaaks.

Üks neist moodsatest kasiinodest, mis alles uksed avanud, on kelmika nimega Trickz. Tegemist on jällegi portaaliga, kus valikus slotid ja live kasiino mängud.

Trickz on bränd, mis välja töötatud teiste uute kasiinode Wisho ja Winnerz eeskujul. Operaatorettevõte on nende kõigi kolme puhul sama Hitz Gaming OÜ.

Trickz platvorm on välja töötatud Soome ja Eesti mängijate huvisid silmas pidades. Need kaks ongi ainukesed riigid, mille kodanikud lehel konto luua saavad.

Alustamine

Tricks motoks on “Meelelahutus sinu taskus!”. See ei viita millelegi muule kui sellele, et kogu asi on üles ehitatud kasutajamugavust silmas pidades. Funktsioonid ja mängud “jooksevad” ladusalt igas nutiseadmes olenemata, kas sul on taskus iPhone või mõni Android seade.

 

Võitmiseks piisab “Tee sissemakse” nupukesele vajutamisest. Saad valida soovitud rahaliste vahendite määra ja netipangas asja ära kinnitada. Ongi kõik. Kui rullikutel moodustub sobiv kombo, saab raha kasiinost panka välja kanda mõne minutiga.

Trickz kampaaniad

Trickz kampaaniate leht on üsna atraktiivne, kuid detailset infot spinnide ja boonuste kohta annab otsida. Oleme välja uurinud, et tasuta spinnidega võidud tuleb läbi mängida 20 korral.

Nagu Trickz sõsarkasiinodeski, siis uutele mänguritele jagatakse kamaluga tasuta spinne. Seda siis esimese kahe sissemakse eest.

  1. Sissemakse: 100 tasuta spinni mängul Moon Princess 100; väärtus 0,20 € mänguvooru kohta; läbimängimine x 20
  2. Sissemakse: 200 priikeerutust mängul Book of Dead; väärtus 0,20 € mänguvooru kohta; läbimängimine x 30

Teised pakkumised

Igaks teisipäevaks on välja mõeldud kingitus tasuta spinnidega. See, mis mängul keerutusi pakutakse, selgub päeva saabudes. Ainuke tingimus on, et preemia välja teenimiseks tuleb teha päeva jooksul minimaalselt kolm sissemakset.

Eraldi tasuta spinnide pakett on kokku pandud nädalavahetuseks. Sellel juhul piisab keerutuste saamiseks ainuüksi ühest sissemaksest. Info keerutuste kohta on välja toodud ka sissemakse lehel.

Cashback

Trickz kasiino on välja mõelnud hea struktuuri, kuidas püsikunded saavad kaotuste vastu kindlustuse.

Oletame, et kaotad nädala jooksul 20 € kuni 500 €. See tähendab, et järgmisel esmaspäeval potsatab kontole hulk tasuta keerutusi või Superspinne. Võidud on ilma läbimängimise nõudeta.

Kui kaotused peaksid ületama 500 eurot, tagastab kasiino 10% kaotuste pealt raha tagasi.

VIP-programm

Trickz VIP-programm lubab kokku päris palju. Jutuks tuleb cashback, keerutused mängukoha kulul, suuremad väljamakse limiidid ja palju muud põnevat.

Tarkvara ja mängud

Trickz mängude leht on kujundatud nii, et ikoonid annavad hea aimduse, mida mängu avamisel võiks oodata. On tore näha, et online kasiinod muutuvad välimuselt aina atraktiivsemaks ja interaktiivsemaks. Muus osas erilisi üllatusi pole.

Mängutootjad
Betsoft GamingBig Time GamingBlueprint GamingElk StudiosEvolution GamingFantasmaGamomatGreentube

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Uute kiirkasiinode puhul hakkab silma, et rõhutakse pigem kvaliteedile kui kvantiteedile. Mängud, mis lehele välja pannakse on suuremas jaos hetke kõige populaarsematelt mängustuudiotelt, millest võib-olla pole palju kuulnudki.

See, et väiksemad tarkvaratootjad rebivad aina rohkem esiplaanile, on uus trend. Heaks näiteks on Relax Gaming, ELK, Fantasma, Red Tiger, Spinomenal ja Playson. Kõigi nende tootjate slotikad on ilusti olemas ka Trickz mängude valikus.

Kasutajamugavus

Trickz arvutis näeb päris puhas ja hästi organiseeritud välja. Pole ka ime, sest on tunda, et kogu krempel on üles ehitatud mobiilivaatest lähtudes. Elemente pole väiksele pinnale kokku pressitud, seega kõik on hästi loetav ja arusaadav.

Trickz sisse-ja väljamaksed

Sissemakse Väljamakse
Trustly Trustly

Kui oled tuttav Winnerz ja Wisho kiirkasiinodega, siis tead enam-vähem mida oodata. Nende poolt on tasuta spinnid välja reklaamitud. Sinu teha on, kas soovid neid oma huvides ära kasutada.

Pärisraha peale panuste tegemiseks tee min. 20 € sissemakse. Maksete vahendaja on Trustly süsteem, mis tuvastab mängija isiku panga kaudu. Pärast seda ongi kõik valmis, et võite jahtima hakata. Min. väljamakse on neil alates 25 €.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Eestis on tegevad mitmed Trickz sõsarbrändid, seega mingi ettekujutlus projektist on meil juba olemas. Wisho ja Winnerz on kiirkasiinod, mis pakuvad eelkõige mugavust ja kiirust. Trickz pole selles osas kuigi erinev.

Hitz Gaming OÜ ja selle emaettevõte Spinwise tegutsevad mõlemad Eestis. Neist viimane koondab lisaks Eesti brändidele enda alla veel teisigi välismaised brände. Meie andmetel on tegu igati usaldusväärsete tegijatega, kellel rahamängude maailmad rohkelt kogemusi.

Vastutustundlik mängimine

Trickz vastutustundliku mängimise süsteem on üles ehitatud nii, et saad seadistada mänguajale piirangu päeva-, nädala- või kuu peale. Vajadusel saab kasutada ka konto külmutamise varianti.

Klienditugi

2022. aasta lõpu seisuga pakub Trickz klienditugi meili teel. Küsimuse saab teel läkitada support@trickz.com aadressil. Kahjuks pole võimalust live-vestluseks või helistamiseks.

Korduma Kippuvad Küsimused Trickz kasiino kohta
Kas Trickz kasiinot saab usaldada arrow-icon
Mille poolest on Trickz eriline arrow-icon
Milliseid mänge pakutakse arrow-icon

Kokkuvõte

Trickz on uus uhiuus kiirkasiino, mis meelitab mugava veebilehe ja 300 tasuta spinniga uutele mängijatele. Kampaaniaid on aga veelgi ning kui kõik klapib, saad peagi aru, et tegemist on ühe kõige usaldusväärsema ja mugavama netikasiinoga. Eriti kehtib see just mobiilis mängides.

300 tasuta spinni