Winnerz

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 16.04.2024

Winnerz Kasiino – hoog sisse 350 tasuta spinniga

Winnerz on ambitsioonika nimega online kasiino nende jaoks, kes valmis proovima midagi uut.

Kiirkasiino, mis kasutab Zimpler makseid, pakub uutele mängijate 350 tasuta keerutust kahe esimese sissemaksega, igapäevast cashbacki ja muid üllatusi nagu teisipäevane tasuta spinnide pakett.

 • Winnerz kasiino töötab eriti hästi mobiilis nii, et mänge ja preemiaid ei pea tikutulega taga otsima.
 • Winnerz omanikuks on tuntud Spinwise nimeline meelelahutusettevõte.

Miks liituda Winnerz kasiinoga?

 • Üle 2500 sloti- ja live kasiino mängu
 • Suurepärane mängukoht liikuvale inimesele, sest näeb just nutiseadmes lahe välja
 • Iganädalased üllatused ja kaotuste pealt raha tagasi
 • Lihtne kasutada ja makseid teha
 • Kontot pole vaja
Mängima!
video-thumb

Üldine

Loodud:2022
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@winnerz.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:При первом депозите 200 фриспинов
Tervitusboonus:200 tasuta spinni Legacy of Dead mängu
Boonus kokku:-
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:x30

Tutvustus ja taustainfo

Winnerz kaubamärgi haldaja Eestis on Hitz Gaming OÜ, mis tegutseb Maksu-ja Tolliameti antud kaughasartmängu litsentsi alusel.

Kui süveneda rohkem tegijate tausta, siis tuleb välja, et Winnerz kuulub Spinwise nimelise meelelahutusettevõtte brändide hulka.

2023. aasta lõpus tehti Winnerz kasiino põhjalikult ümber. Nüüd näeb see veelgi atraktiivsem välja. Lisaks on platvormile integreeritud spordiennustamine.

Alustamine

Winnerz on üks neist uutest Eesti kiirkasiinodest, mis löönud käed Zimpler nimelise makseteenuse lahenduste pakkujaga.

Pole ka midagi imestada, sest just Zimpler teeb võimalikuks pärisraha peale panustamisega alustamise kõigest paari hiireklikiga.

Tasub teada, et minimaalne sissemakse Winnerz kasiinosse on 20 €. Vali enda jaoks sobiv pank(Swedbank, SEB, LHV või Luminor) ja kinnita makse internetipangas.

Kampaaniad

Winnerz lehel on üsna palju juttu, kuid mõned aspektid jäävad meie jaoks arusaamatuks. Näiteks teisipäeviti pakutakse “salaboonust”, kuid täpne boonuse suurus ja läbimängimise tingimused jäävad esialgu välja ütlemata. Eeldame, et läbimängimise nõue jääb samasse suurusjärku tervitusboonusega ehk on umbes 30-kordne boonuse summa.

Tasuta spinnid

Kui rääkida tasuta spinnidest, siis tuleb esmalt üksipulgi lahti võtta nende uue mängija tervituspakett. See koosneb 350 tasuta spinnist sellistel mängudel nagu Legacy of Dead ja Sweet Bonanza.

1. Esimese sissemakse eest Winnerz kasiinosse saad 200 tasuta keerutust väärtusega 10 senti mänguvooru kohta (Legacy of Dead)
2. Teise sissemakse eest on välja pandud 150 priispinni väärtusega juba poole rohkem- 20 senti mänguvooru kohta (Sweet Bonanza)

Mõlemal juhul tuleb tasuta spinnidega võidud kasiinos minimaalselt 30 korral läbi mängida.

NB! tasuta keerutusi lubab Winnerz ka teisipäeva “Müstilise Boonuse” pakkumise raames. Täpne boonuse suurus ja tingimused selguvad siis, kui kätte jõuab iga uue nädala teisipäev, kuid lubatud on, et kõikide boonustega tulevad kaasa ka mänguvoorud kasiino kulul.

VIP-programm

Winnerz VIP-programmi sisuks on cashback tasemed. Ära on mainitud ka suuremad väljamakselimiidid ja VIP-pakkumised.

Eelpool juba lahti seletatud raha-tagasi süsteem töötab eriti hästi nende jaoks, kes panustavad rohkem ning soovivad väikest kindlustust, kui päev peaks lõppema miinuses.

Igapäevane cashback

Uue mängija tervituspaketist juba rääkisime, kuid lisaks on Winnerz välja töötanud tasuva cashback süsteemi. Selle teeb eriliseks fakt, et raha saab tehtud panuste pealt tagasi iga päev.

Täpsemalt mõeldakse igapäevase cashbacki all tegelikult natuke kompleksemat mängija tasustamise süsteemi. See töötab nii:

1. Kui mängid ning peaksid päeva jookusl kaotama 20- 500 eurot, saad järgmisel päeva tasuta spinne või superspinne väärtusega 1€ mänguvooru kohta. Tegemist on spinnidega, millest saadud võitudele läbimängimise nõuded puuduvad sootuks.

2. Kui mängid ja kaotad rohkem kui 500€, saad 10% kaotuste pealt raha tagasi.

Pane tähele, et eelkirjeldatud auhindade puhul on üks oluline aga. Neid antakse välja ainult mängijatele, kes kogu oma mänguajaloo jooksul(alates konto loomisest) on miinuses. See tähendab, et kui oled võitnud rohkem kui kaotanud, siis kahjuks igapäevaseid cashback auhindu ei lisandu.

Lisaks on cashbackile kvalifitseerumiseks veel mõned reeglid:

 • mängija peab olema teinud kokku vähemalt 4 sissemakset
 • konto aktiivne jääk peab olema alla 20€
 • konto ei tohi olla limiteeritud või blokeeritud

Tarkvara ja mängud

Winnerz mänguvalik tundub olevat hästi läbimõeldud. Näha on, et kõik parimat mängustuudiod ja tootjad on ilusti esindatud. Nende hulka kuuluvad Nolimit City, Push Gaming , Red Tiger ja teised. Live kasiino poole pealt leiab Evolution Gaming lauad, mis on standard.

Meile meeldib mugav mängude otsingu funktsioon. Kasuks tulevad ka filtrid nagu “Uus”, “Megaways” ja “Funktsioonide ostmine”. Nii on head šansid, et leiad kergema vaevaga enda eelistustele vastama mänguautomaadi.

Winnerz on puhtalt slottidele ja live kasiino mängudele fokuseeritud mänguportaal. Spordiennustust või lauamänge siit ei leia. Rääkimata pokkerist.

Mängutootjad
AmaticBetsoft GamingBig Time GamingEvolution GamingGamomatHacksaw GamingNetEntNolimit City

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Kasutajamugavus

Winnerz veebilehel on paljud asjad hästi tehtud. Meile meeldib kergelt mänguline väljanägemine. Kenad lillad toonid koos ümarate nurkadega.

Toredaks lisandiks on see, et saab jooksvalt vaadata kui palju on teised mängijad võitnud- lehe keskosas jooksevad numbrid ja info hiljutiste võitjate kohta. Mängude asetust võiks võrrelda “grid” ehk ruudustiku stiilis paigutusega.

Kahjuks puudub Winnerzi lehel veel info nende missiooni suhtes, ehk kodulehel puudub “Meist” lehekülg kus tavaliselt kirjutatakse kes on brändi taga ja millise eesmärgiga oma tööd tehakse. Ehk tuleb see natuke hiljem.

Kasutsmugavuse suhtes ei ole mitte midagi ette heita. Kõik toimib kenasti. Peale paaritunnilist mängimist ei sattunud me kordagi probleemide otsa. Töötasid ka sisse- ja väljamaksed ilma igasuguste tõrgeteta.

Winnerzi lehe kampaaniate alt leiab ka blogi. Kahjuks ei ole seda veel eesti keelde tõlgitud, aga kindlasti see lähiajal plaanis on.

Sisse-ja väljamaksed

Winnerz on sellest mõttes tüüpiline kiirkasiino, et alustamiseks tuleb teha igal juhul panga kaudu sissemakse.

 • Valikus on Luminor, SEB, Swedbank ja LHV.
 • Minimaalne sissemakse on 20 € ning mingeid muid peidetud tasusid ei ole.

Positiivne on see, et kui ei soovi kohe oma raha mängu panna, siis enamike slotte saab proovida ka demoversioonis ilma sissemakset tegemata.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Winnerz bränd on Eestis suhteliselt tundmatu, kuid omab tegevusluba ning on igati seaduslik. Kuna tegemist on täiesti uue mängukohaga, siis mingit põhjapidavat hinnangut nende usaldusväärsusele on keeruline anda.

Winnerz veebilehe haldajaks on Hitz Gaming OÜ, mis asutati 2021. aasta esimeses pooles ning sama aasta lõpu seisuga on neil kaks töötajat. Sellest nähtub, et tegemist on väikese ja paindliku firmaga, mis kuulub suuremasse Spinwise nimelise meelelahutusettevõtte koosseisu.

Spinwise tegutseb lisaks Eestile ka Šotimaa, Küprose ja Curacao jurisdiktsioonides.

Sissemakse Väljamakse
LHVLuminorSEBSwedbankZimpler LHVLuminorSEBSwedbankZimpler

Vastutustundlik mängimine

Pole saladus, et raha peale mängimine on põnev, kuid lihtne on sattuda hoogu ning kaotada rohkem kui võib-olla esialgu oli plaanis. Selle vältimiseks pakuvad kõik Eestis tegutsevad seaduslikud kasiinod võimalust oma kontole kehtestada piirangud.

 • Mõtle kohe välja, kui palju oled valmis päeva-, nädala- või kuu jooksul hasartmängude peale raha kulutama.
 • Mine konto seadete alla ja määra limiidid. Nii on palju lihtsam mängimisega pausi pidada, kui peaks viltu vedama
 • Winnerz lehel saab kasutada ka mänguaja piiramist või võtta mängimisest päriselt paus külmutades konto.
 • Rohkem infot ja abi saab nende meiliaadressilt security@winnerz.com.

Klienditugi

Mis teeb Winnerzi vägagi eriliseks on see, et nad pakuvad 24h, ehk ööpäevaringset eestikeelset klienditeenindust. Olgu kell kasvõi öösel kell kolm, Winnerzist saab emakeeles abi. Igal juhul on see unikaalne. Meie teada mitte ükski teine online kasiino eestikeelset kliendituge ööpäevaringselt ei paku!

Korduma Kippuvad Küsimused Winnerz kasiino kohta
Kas Winnerz kasiinot saab usaldada arrow-icon
Mille poolest on Winnerz eriline arrow-icon
Milliseid mänge pakutakse arrow-icon

Kokkuvõte

Winnerz on huvitav lisandus Eesti kiirkasiinode hulka, kuid natuke võib viriseda nende veebilehe ülesehituse üle. See sarnaneb paljuski teistele “õhukestele” kiirkasiinodele nagu Boost kasiino ja Kiirkasiino bränd ja ka disain on võrreldav.

Meile meeldib, et mängude valik on kontsentreeritud ja ägedamad slotid leiab kiiresti üles. Kindlasti tasub ära kasutada nende 300 tasuta keerutust ja alati või loota igapäevase cashbacki peale. Veebileht on üles ehitatud pigem mobiilis mängijate jaoks.

200 tasuta spinni Legacy of Dead mängu