Wisho

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 16.04.2024

Wisho Kasiino – kui tahad proovida midagi uut

Wisho on nagu sõõm värsket õhku. Ajal, mil Eestis tuleb online kasiinosid juurde nagu seeni pärast vihma, on Wisho kokku pannud nende kõik parimad omadused.

Spinnid esimese kahe sissemakse eest, preemiaid püsikundedele ja 10% igapäevane cashback. Kõlab tuttavalt? Tegelikult on tegu paljuski Winnerz brändi koopiaga, kuid meie hinnangul on tulemus paremgi.

Miks liituda Wisho kasiinoga?

  • Üle 3000 sloti- ja live kasiino mängu 20+ tootjalt
  • Kaotuste eest spinnid või raha tagasi
  • Meeldiv kasutajakogemus
  • Kontot pole vaja
Mängima!
video-thumb

Üldine

Loodud:2022
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@wisho.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:-
Tervitusboonus:Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!
Boonus kokku:-
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:30 korda

Tutvustus ja taustainfo

Wisho- salapärase nimega online mängude portaal, mis aitab unistusi luua ja üles ehitatada. Hitz Gaming OÜ on saidi looja ja käigushoidja ning ettevõte on meile tuttav teisegi Eesti kasiino tutvustamise poolest. Winnerz.com on Wisho sõsarbränd ning Eestis toimetanud juba 2022. aasta algusest.

Alustamine

Wisho väljakutsuv kiirkasiino teeb alustamise lihtsaks. Trustly integreeritud makse- ja konto kinnitamise lahendus teeb alustamise võimalikuks mõne minutiga. Kui kaotad siis kaotad, aga kui joppab, saad raha välja võtta kohe ilma viivituste või tõrgeteta.

Pane tähele, et palju pakkumised on saadaval alles peale teise sissemakse tegemist. See on mõneti ka arusaadav, sest kahe esimese tehingu eest saad niikuinii kokku 350 mänguvooru.

Wisho kampaaniad

Wisho puhul võiks välja tuua nende lahkus pakkuda mängijatele rohkelt erinevaid auhindu. Siia hulka kuuluvad igapäevane cashback, Kolmapäevane Müsteerium ja Nädalavahetuse Reload.

Boonuste valik ja struktuur võib igal ajal muutuda, kuid on hea märk, et kohe alguses ollakse valmis uutele mängijatele midagi välja panema.

Kampaaniaid on leidlikult üles ehitatud nii, et auhindu jagub nii uutele mängijatele kui püsikundedele.

Uutele mängijatele

Wisho tervituspakett on analoogne Winnerz.com omale. Esimese kahe sissemakse eest saad igal juhul 200 + 150 tasuta keerutust.

Esimese sissemakse eest on ette nähtud 200 spinni mängu Big Bass Splash (0,1€ per spinn).
Teise sissemaksega saad 150 spinni mängul Rise Of Olympus 1000 (0,2€ per spinn).

Pane tähele, et spinnide saamiseks tuleb valida sissemakse väärtuseks vähemalt 20€ tehingu kohta. Võidud tuleb enne väljamakse tegemist läbi mängida vähemalt 30 korral.

Wisho Igapäevane cashback

Kõigi pakkumistega tutvumiseks kliki Kampaaniad nupukesele pealehel. Seal saad teada, et kui kaotad päeva jooksul üle 500€, saad igal juhul 10% tagasi. Lisaks info lojaalsusprogrammi kohta, mida Winnerz lehel näiteks ei ole.

Niinimetatud igapäevane cashback töötab samamoodi nagu Winnerz kasiinos. Huvitav, et struktuur on üks-ühele üle võetud: kuni 500 € kaotuste puhul saad spinne. Suurema põrumise korral 10% raha tagasi ilma läbimängimiseta.

Wisho VIP-programm

Pole saladus, et kasiinod tahavad, et mängijad nende juures panustaks ja seda pikemate perioodide jooksul. Selle saavutamiseks on välja mõeldud igasugu preemiaid selle eest, kui mängid rohkem ja sagedamini.

Wisho kasiinos pole 10% cashback sugugi mitte lagi. Lojaalsemad mängurid võivad saada kaotuste pealt tagasi ka rohkem. Lisaks tulevad personaalsed boonused ja ilma läbimängimiseta tasuta spinnid. Highrollerid ei pea muretsema ka väljamakse limiitide pärast.

Tarkvara ja mängud

Mängud on esitatud atraktiivselt ruudustiku põhimõttel nii, et neid saad välja filtreerida mängutootja järgi.

Wisho lehel hakkab silma suur hulk Amatic nimelise mängutootja slotte. Varasemalt on Amatic mängud olnud tuttavad GrandX kasiinost.

Pealehel on ilusti välja toodud kõik hetke kuumimad mänguautomaadid, kuid näha on ka alternatiivseid mänge, mis mujal väga silma ei torka. Täiesti uued nimed on mängustuudiod nimedega Yolted ja Amusnet Interactive, mida mujal Eestis me pole veel kohanudki.

Wisho, nagu pea kõik uued õnnemängude lehed Eestis, pakub ainult slotte ja live kasiino laudu. Siin ei ole võimalust lauamänge, bingot ega isegi videopokkerit tagudes aega surnuks lüüa. Live kasiino lauad tulevad Pragmatic Play ja Evolution Gaming nimelistelt tegijatelt.

Mängutootjad
Betsoft GamingBig Time GamingBlueprint GamingElk StudiosEvolution GamingEvoplayFantasmaGamomat

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Kasutajamugavus

Esmapilgul jätab Wisho vägeva mulje. Veebikasiino loomisel on järgitud tänapäeva moodsaid tehnikaid nagu interaktiivne avaleht ning kiirkasiinole omaselt minimalistlik ülesehitus. Paljuski on Wisho ja Winnerz veebilehed sarnased, kuid see ei ole ilmtingimata halb.

Wisho puhul on kõige suuremaks plussiks brändi usaldusväärsus ja moodne lehe kujundus.

Wisho sisse-ja väljamaksed

Nagu ikka kiirkasiinode puhul, siis Wisho lehel alustamiseks piisab sissemaksest panga kaudu. Minimaalne summa tehingu kohta on 20€.

Valikus on Swedbank, SEB, LHV ja Luminor. Tehingute vahendamise ja turvalisuse eest hoolitseb Rootsi makselahenduste pakkuja Trustly.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Wisho brändi omanikettevõte on Hitz Gaming OÜ. Tegemist on 2021. aasta aprillis Eestis loodud juriidilise kehaga, mille alla praeguseks koondatud juba kolm erinevat brändi.

Vastutustundlik mängimine

Eesti seadustest lähtudes peab olema võimalik kasutada õnnemängudel panustamise piiranguid. Wisho lehel saad oma limiidid määrata kohe peale esimese sissemakse tegemist konto seadete all.

Mänguaega saab piirata päeva-, nädala- ja kuu lõikes. Muude küsimuste korral saab abi security@wisho.com vahendusel.

Klienditugi

Wisho pakub klienditoe teenust puhtas Eesti keeles. Saad oma päringu teele panna kontaktivormi täites või meili teel support@wisho.com. Muidugi on olemas ka live vestlusteenuse variant lehe all paremal nurgas.

Korduma Kippuvad Küsimused Wisho kasiino kohta
Kas Wisho kasiinot saab usaldada arrow-icon
Mille poolest on Wisho eriline arrow-icon
Milliseid mänge pakutakse arrow-icon

Kokkuvõte

Wisho on esmapilgul väga mugav kasiino, mis pakub uutele mängijatele täpselt sama preemiat nagu Winnerz kasiinoski.

Wisho ja Winnerz kuuluvad samale ettevõttele, kuid on oodata, et mõlemad kasiinod liiguvad ikkagi oma rada pidi ja hakkavad rohkem eristuma nii teineteisest kui ka kõigist ülejäänud Eesti õnnemängu portaalidest.

Wisho puhul on esmamulje igal juhul vapustavalt hea, eriti mis puudutab veebilehe kujundust.

Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!