X3000

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 08.01.2024

X3000 kasiino tuletab meelde, et mitte kõik uued kasiinod ei pea olema kiirkasiinod.

Natuke üllatav otsus teha registreerimine ja isikutuvastus Smart-ID, Mobiili-ID ja ID-kaardiga tõestab, et on võimalik teha ka teisiti. Igal juhul on lahendus hästi välja kukkunud.

Kui siia lisada veel võimalus panustada spordi peale ning tervitusboonused kasiinosse ja sporti, tulebki kokku kena kompott.

Muidugi mõista on X3000 tähelepanu pööranud ka mängijate heaolule – on ju tegemist No Account Bet järeltulijaga, mis toimis pikalt PAF platvormi täiendusena.

Mängima!
video-thumb

Üldine

Loodud:11/2023
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@x3000.ee
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:100% kuni 100 €
Tervitusboonus:100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
Boonus kokku:100% kuni 100 € + 100 spinni
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:30x

Plussid ja miinused
 • usaldusväärne kasiino
 • boonus nii kasiinos kui sporti
 • madalad läbimängimise nõuded boonustele
 • eestikeelne klienditugi
 • palju erinevaid maksemeetodeid
 
 • kampaaniate valik on olematu

x3000 – tutvustus ja taustainfo

Paar kuud on möödas kui rahamänge hakkasid pakkuma vähe tõsisemad uued netikasiinod HighRoller ja VivatBet. Nüüd võib siis väita, et välja on ilmunud jällegi üks uus mänguplatvorm, kus kasiinos raha peale panuseid teha.

X3000 netikasiinol on oma nägu ja tegu. Uus ja värske kujundus pakub alternatiivi alati kvaliteetsele PAF kasiino platvormile. Mõlemad brändid kuuluvad Soome hasartmängufirmale Ålands Penningautomatförening.

Mõneti üllatuslikult on ajaloo prügikasti visatud No Account Bet, mis toimetas PAF kasiino varjus üsna keskpäraselt.

Ehk polegi siis midagi imestada, et Ålands Penningautomatförening otsustas No Account Bet brändist vabaneda ja proovida sellise ketsaka nimega nagu seda on x3000.

Kindlasti tuleb x3000.ee brändi populariseerimisega kurja vaeva näha, sest tegemist on täiesti uue ja mittemidagiütleva nimetusega.

2023. aasta seisuga on Eesti- ja välismaiste kasiinode hulk eriti kiirelt kasvama hakanud. Kuid vaatame ometigi, mis see salapärane x3000 siis ikkagi pakub.

Uue kliendi eelised
100% kuni 100 € Boonus & spinnid sissemakse eest
Gates of Olympus 100 tasuta spinni mängul Gates of Olympus
Reeglid ja boonustingimused
Läbimängimisnõue x30
Kehtivusaeg 30 päeva
Lisateave Min. sissemakse 10 €

Alustamine

Kui No Account Bet platvorm oli tuntud selle poolest, et tegemist oli esimese mänguportaaliga, mis katsetas kontovaba mängimist, siis x3000 ei ole teps mitte kiirkasiino.

Vastupidi – mõnes mõttes on mindud lihtsama vastupanu teed, ehk siis sissemakse tegemiseks on võimalus kasutada Smart-ID, Mobiili-ID või ID-kaardi teenust.

x3000 Kampaaniad

 

Eraldi kampaaniate lehte x3000 ei paku, kuid see võib peagi muutuda. Samas tasub meelde tuletada, et eelkäija No Account Bet polnud samuti boonustega kuigivõrd helde.

Igal juhul on praegu saadaval kaks boonust uutele mängijatele – kasiinosse ja sporti.

Kasiinoboonus ja spinnid uutele mängijatele

Preemia saamiseks tuleb see valida sissemakse aknas rippmenüüst ning teha sissemakse. Boonus lisatakse automaatselt.

 • enne väljamakse tegemist tuleb boonus min. 30 korral läbi mängida
 • läbimängimise nõuded tuleb täita 30 päeva jooksul
 • tasuta spinnid lisatakse mängul Gates of Olympus
 • keerutused saad kontole koos boonusega, kuid seda 25 kaupa 4 järjestikkusel päeval
 • tasuta spinnidega võidud on pärisrahas, mis läbi mängima ei pea

Spordiboonus 100% kuni 100 €

x3000.ee on selles mõttes eriline, et kuigi pole tegemist Pay N Play tüüpi kasiinoga, siis mängijate jaoks on asi siiski huvitavaks tehtud.

Kui lõviosa uutest kasiinodest pakuvad ainult slotte ja live-kasiino laudu, siis X3000 nende hulka ei kuulu. Ilusti on integreeritud ka spordi peale panustamise süsteem, mis toetub kvaliteetsele Kambi tarkvarale.

Midagi halba ei saa öelda ka boonuse kohta, mis spordi peale panustamiseks kokku pandud. Tegemist on siis sissemakse boonusega, mille kasutamiseks on nõutud min. 10 € sissemakse.

 • spordiboonuse väärtuse ulatuses tuleb teha panuseid vähemalt 6 korral
 • panustamise nõue tuleb täita hiljemalt kuu aja jooksul
 • boonuse läbimängimisel lähevad arvesse ainult panused, mille koefitsient on 1.6 või kõrgem
SafeBet 20 €

Lisaks uue mängija spordiboonusele, potsatab kontole automaatselt 20 € väärtuses SafeBet. Täpsemalt saad selle spordiboonuse aktiveerimisele ja läbimängimisele järgneval päeval.

20 € SafeBet väärtus lisatakse osadena, ehk siis 5 € kaupa.

VIP-programm

2023. aasta lõpu seisuga, kui X3000 alles uksed avas, ei olnud paigas veel mingit lojaalsuspunktide skeemi mängijate jaoks.

Pole ka midagi imestada, sest tänapäeval on Eestis üksikud portaalid, mis üldse mingeid lisapreemiaid sellisel kujul välja annavad. Igal juhul, hoiame silmad lahti, ning kes teab, võib-olla peagi miskit selles osas muutub.

Tarkvara ja mängud

 

Nagu järgnevast tabelist on ka näha, siis X3000 pole mingi suvaline “nurgatagune” netikasiino, mille mänguvalik saadaolevatest vahenditest kokku klopsitud. Ei, AS Pafer esindab Põhjamaade ehk ka kõige prestiižemat rahamängude seltsi Ålands Penningautomatförening ehk PAF.

Vastavalt sellele on kujunenud ka nii, et mängutootjate nimekirjast leiab üle 60 erineva mängutarkvara looja ning see number pole kuidagi kivisse raiutud.

Uusi mänge lisatakse ikka juurde ning sõlmitakse diile uute ja põnevate mängustuudiotega. Vastavalt mängijate huvile jäetakse slotid valikusse alles või eemaldatakse kiirelt.

Mängutootjad
1×2 Gaming2by2 gaming4 The PlayerAll41 studiosAuthentic GamingBetsoft GamingBig Time GamingBlueprint Gaming

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Live-Kasiino ja Kasiino Lauamängud

X3000 live kasiino leht on maitsekalt kujundatud. Loomulikult domineerivad Evolution Gaming nimelise tarkvaratootja looming.

Mängud on jaotatud kategooriatesse Hetkel kuum Live Lobby ja kõige viimaks Mängud laudades. Neist viimane pakub populaarseid mänge nagu rulett ja blackjack arvuti vastu mängimiseks.

 

Spordiennustus

X3000 spordiennustuse lehel torkavad silma brändi tunnusvärvid sinine, must ja valge. Võiks lausa öelda, et šnitti on võetud Eesti lipuvärvidest.

Spordiplatvorm on atraktiivne ja kergesti navigeeritav. Pole ka palju imestada, sest kasutusel on parim sporditarkvara Kambi nimeliselt teenusepakkujalt.

Kasutajamugavus

X3000 kasiino leht on tehtud šokeerivalt väheste nupukeste ja igsugu muu tilutiluta. Silma torkab, et neil pole isegi kampaaniate lehte. Kontole sisse logides tekib profiili alla siiski Boonuste alajaotus.

Igal juhul on mängija peale mõeldud. Nagu inglise keeles öeldakse player journey on väga loogiline kasutaja jaoks.

X3000 Mobiilis

 

X3000 sarnanebki kõigiti kiirkasiinodele, mis kasutavad erinevaid makselahenduse pakkujad nagu Trustly, Brite ja Zimpler.

X3000 loodab aga läbi ajada Norra autentimistarkvaraga Signicat, mis toetab Smart-ID, Mobiili-ID ja ID-kaardiga konto tuvastamist. Nutiseadmes ID-kaardi kasutamine ei tule muidugi kõne alla.

Pole mingit kahtlust, et X3000 kasiino on üles ehitatud just nutiseadme kasutaja huvisid silmas pidades. Õigupoolest näebki leht arvutis kuidagi liiga tühi välja.

Telefonis X3000 lehel navigeerimine on mugav, sest kliendi tähelepanu suunamiseks kasutatakse erinevaid mängukategooriaid. Spordiennustuse lehel on ka kõik nupukesed ja ikoonid hästi mõistetavad.

X3000 Maksevõimalused

Sissemakse Väljamakse
CitadeleCoopLHVLuminorMasterCardSEBSwedbankTrustlyVisa CitadeleCoopLHVLuminorMasterCardSEBSwedbankTrustlyVisa

X3000 kasiino sobib hästi neile, kes tahavad raha mängijakontole laadida maksekaardiga. VISA ja MasterCard on siin teretulnud, aga ka muud valikud nagu suurpank Citadele ja isegi Revolut.

Eesti pankadest on nimekirjas kõik suured nagu Swedbank, SEB, Coop ja LHV.

Turvalisus ja usaldusväärsus

X3000 on naljaka nimega online kasiino, millest ei tea kohe mida arvata. Kui hakata asja uurima, siis on tegu usaldusväärse mängupakkujaga.

Lisaks kvaliteetsele teenusele on ka veebilehe üldmulje väga kena ning kõik funktsioonid on kliendi jaoks loogilised.

X3000 on astnud sammu edasi ja ära kaotanud ka kampaaniate lehe. Nii on veelgi lihtsam algust teha ilma üleliigse “taustamürata”. Piisab, kui autententida ennast ning saab kohe sissemakset tegema asuda.

X3000 üheks olulisemaks tunnuseks on aastane kaotuste limiit, mis ammugi kasutusel PAF kasiinos ning oli ka X3000 eelkäijal No Account Bet kasiinol. Erinevaid vastutustundlik mängimise abitööriistu on aga veelgi.

Kas X3000 Mängud on Turvalised ning Nõuetele Vastavad?

X3000 mänguvalik on väga lai, kuid kvaliteedi osas pole kompromisse tehtud. Nii slotid kui live kasiino lauad on tuntud mängutootjatelt nagu NetEnt, Microgaming ja Evolution Gaming.

Vastutustundlik mängimine

X3000 on netikasiino nagu iga teinegi, kuid riigile kuuluva firmana on neil topelt vastutus, et keegi ei läheks mängurlusega liiale.

Vastutustundliku mängimise võimaldamiseks on tehtud mitmeid konkreetseid samme. Olulisim on juba mainitud aastane kaotuse limiit, mis tähendab, et ükski mängija ei saa kalendriaastas üle 17,500 € maha mängida.

Mängi Turvaliselt ja Kasuta Limiite

X3000 vastutustundliku mängimise alamrubriigis leiab kõik vajaliku info, et kasiinos toimetada ilma probleemidesse sattumata.

Keegi meist pole täiuslik ja inimlikud nõrkused on osa iseloomust. Sellepärast on esmatähtis, et lisaks võimalusele võita tuleb silmas pidada ka võimalust, et mängimisega minnakse liiale ja kaotatakse raha, mida on vaja näiteks igapäevaste kulutuste katmiseks nagu söök ja esmatarbekaubad.

X3000 kasiino lehel leiab infot selle kohta, kuhu pöörduda, kui enam ise oma mängukire taltsutamisega hakkama ei saa.

Leebematel juhtudel saad määrata mängimiseks personaalsed limiidid ning õppida riske tundma.

Klienditugi ja Abiinfo

X3000 on Eestis alles loodud ning seega loomulik, et uutel mängijatel võib tekkida küsimusi. Selles osas on platvorm tasemel, sest abi saab kenasti ka Eesti keeles. Igati mõistetav, sest X3000 pole Eestis ainuke Pafer AS bränd ning PAF juhtkonnal on olnud juba eelnevalt aega, et Eesti turuga kohaneda.

Korduma Kippuvad Küsimused X3000 kasiino kohta
Mis teeb X3000 kasiino eriliseks arrow-icon
Kas X3000 kasiinot saab usaldada arrow-icon

Kokkuvõte

X3000 on futuristliku nimega online kasiino, mis eeskujulikult Eesti mängija jaoks kohandatud.

Positiivse poole pealt saab välja tuua nende kasiino- ja spordi tervitusboonused, minimalistlikult kujundatud veebileht ning eestikeelne klienditugi.

100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu