10 parimat sporditeemalist slotimängu

Välja antud: 17.10.2022 | Uuendatud: 15.08.2023
Artikli sisukordarrow-icon

 

Kasiino ja spordiennustuse areng on Eestis käinud käsikäes. Esimesed õnnemängude platvormid nagu Triobet, Unibet ja Optibet kogusid tuntust rohkem just spordifännide hulgas.

Tasuta panused ja tasuta raha meelitas õnne proovima ning välja kujunes spordipanustajate kogukond. Samal ajal kasvas ka videopokkeri mängijate number.

Tänapäeval on kõige populaarsemad slotimängud. Seda ka Eestis. Heaks näiteks on Olympic Casino, mis pakub meelelahutust maapealsetes mängusaalides, kuid on kõrvale loonud ka veebikeskkonna, mis kannab nimetust OlyBet.

Jalka MM läheneb mühinal, kuid melust ei pea ilma jääma ka kasiinomängurid. Ütleme kohe ära, et sporditeemalised mänguautomaadid ei ole kindlasti slottide hulgas kõige populaarsemad. Tipus troonivad endiselt Antiik-Kreeka ja Egiptuse teemalised mängud, sekka mõni klassikaline puuviljamäng.

Miks aga on nii, et spordimaailma legendid nagu Michael Jordan, Mohammad Ali ja teised suurkujud kasiinodest kõrvale on jäänud. Põhjusi tuleb tõenäoliselt otsida probleemist autoriõigustega.

Kuulsuste kujutamine mängudel läheb tarkvara tootjatele nii palju maksma, et asi lihtsalt ei pruugi ennast ära tasuda. Lisaks võivad sportlased ja teised avaliku elu tegelased muretseda oma imago pärast, mis õnnemängude promomise puhul võib kannatada.

Oleme välja kaevanud läbi aegade TOP10 parimat jalka- ning sporditeemalist slotimängu, mida on Eesti online kasiinodes võimalik mängida. Vaata ise ja otsusta, kas need on väärt proovimist!

10 Super Striker

Meie vahva nimekirja üks uuemaid ja kaasaegsemaid mänge on Super Striker, millel jäljendatakse vutimängu atmosfääri ja spordipanustamise elamust.

Kolme rullikuga mänguväljal on nii võidukordajad kui tasuta keerutused. Lisaks võimalus kasutada Bet Slip valikut kõrvalpanuste tegemiseks

9 Basketball Star

Kossuteemaline Basketball Star ole meie listi teistest mängudest teab mis erinev. Võiduliine on 243 ning võib juhtuda, et wildide abil saavad rullikud täies ulatuses asendussümbolitega kaetuks. Microgamingu mängutootjale omaselt on siin nii tasuta spinnid kui veerevad rullikud.

8 Football Star

Jalgpalli melu keerleb suuresti üksikute staaride ümber, kes loovad õige atmosfääri ja keda fännid lihtsalt jumaldavad.

Football Star slotil on kokku pandud kõik see, mis teeb jalgpallist nii kaasakiskuva mängu. See sai valmis 2014. aastal, siis, kui toimus ka jalka MM.

Football Star mängu looja Microgaming on siin võiduliinid päris ära kaotanud ning raha saab lihtsalt selle eest, kui järjestikkustel rullikutel on samad sümbolid.

Päris puudu pole ka boonusvoorudest. Õigupoolest on neid koguni kolm ja tähelepanu koondub võidukordajatele koos kuni 25 keerutusega kasiino kulul.

7 Rocky

Selle listi üks vanemaid mänge, Rocky, toob tagasi unustuse hõlma vajunud üheksakümnendad.

Playtech nimelise mängutootja slotte leiab vähestes Eesti kasiinodes, kuid vahel on just nende pakutav vanamoeline lähenemine omamoodi äge.

Rocky mängul võid arvestada lõbusa spinnisessiooniga, mille ajal on seltsiks tasuta keerutused, Knockout boonus ja Rocky funktsioon.

6 Super Sumo

Multika stiilis Super Sumo räägib Jaapani kõige populaarsemast spordialast, millel eestlasedki edu saavutanud.

Tüüpilisel 5×3 positsioonidega mänguväljal võid saada järjestikku tasuta spinne igal korral, kui wild sümbol ilmub.

Kolm või enamat Super Sumo sümbolit käivitab 10 tasuta keerutust nii, et rullik nr. 2 on täies ulatuses asendussümbolitega kaetud.

5 The Champions

Kasiinomänge tšempionitest on päris palju, sest lisaks meele lahutamisele kuulub õnnemängude juurde ka lootus suurem summa raha võita ehk siis ise parimaks saada.

The Champions on Pragmatic Play nimelise mängutootja looming, mis väljanägemiselt väga kaasaegne. Alustuseks saad valida, millise jalgpalli rahvusmeeskonna eest mängida soovid. Sellest oleneb sümbolite värvus mänguväljal.

Jalgpalli mängule iseloomulikult on ka boonusvoorud temaatilised. Näiteks kolme boonussümboli puhul saad ise läbi mängida viis penaltilöömist. Teine boonusvoor Momentum Progressive põhineb kuni 20-kordsel võidukordajal.

4 Rugby Star

Ragbi on mäng, mis Eestis alles kogub populaarsust, kuid endistes Briti kolooniates on tohutult popp.

Spordifännidele üldiselt meeldivad vihased musklis mehed, kes omavahel madinat teevad. Rugby Star pole selles suhtes erand.

243 võiduliiniga suhteliselt standardne mänguväli pakub häid heliefekte ning isegi mõnda animatsiooni.

Arvestades, et mäng on loodud 2015. aastal näeb see hea välja. Asja teevad huvitavamaks klassikalised lisafunktsioonid nagu veerevad rullikud ja tasuta spinnid.

3 Break Away

Jäähoki teemalistest mängudest on meile silma jäänud just Break Away. Pealtnäha lihtne ja loogiline slotikas, millel 3 või enam hajasümbolit käivitavad tasuta keerutused.

Dramaatilise taustatümpsu taustal käivituvad wildidega Smashing Wild ja veerevad rullikud.

2 Scudamore’s Super Stakes

Suurbritannias populaarne hobuste võiduajamine pole päris võõras ka Eesti publikule.

Scudamore’s Super Stakes on hea mäng, millel asja lähemalt uurida ning miks mitte panuse ka kuni 5,000-kordselt tagasi võita!?

NetEnt nimelise mängutootja uuemapoolne slotikas pakub kaasaegseid lisafunktsioone nagu juhuslikud asendussümbolid ja panuselipiku boonus.

Kulminatsiooniks on aga Peter’s Cup, mille ajal saad ise valida, milline ratsu siis jooksu võidab.

1 Football Star Deluxe

2020. aastal ilmavalgust näinud mäng on jalkasõprade maiuspala. Kui samanimeline originaal ilmus juba 2014. aastal siis Deluxe näeb küll sarnane välja, kuid on tehniliselt erinev.

Deluxe mängul saad valida ise paljudel võiduliinidel soovid panuseid teha ning maksimaalne võit on panuse 3,200-kordne väärtus.

Kokkuvõte

Sporditeemalised mängud tulevad meelde siis, kui lähenemas mõni suurturniir jalgpallis või kossus.

Üldiselt on tegemist pigem lihtsamat tüüpi mängudega, millel suuremat rõhku pannakse animatsioonidele ja eriefektidele.

Proovi klassikuid või mõnda uuemat mängu ning võid isegi tšempionite jälgedes käia.

Veel artikleid