Slotimängud ja Jackpotid

Kas oled vahel mõelnud, kuidas valida enda jaoks sobivad slotimängud. Sellised, mis pakuks lõbusat meelelahutust ja heal juhul annaks ka natuke sissetulekut?

Alati polegi see nii lihtne, sest netikasiino platvormidel on mängude hulk niivõrd suureks paisutatud. Vahel võib mängude arv küündida sadadest kuni tuhandeteni. Pole siis mingi ime, et kasiinod on otsustanud mänguritele vastu tulla ning hakanud mänge jamaga kategooriatesse.

Slotimängudel on hulk erinevaid funktsioone ning need erinevad teineteisest kujunduse, boonuste ja mänguvälja suuruse poolest. Need kriteeriumid ongi aluseks võetud, mille põhjal mänge grupeeritakse.

Tavaliselt, kui lööd kasiinolehe lahti, torkab esimesena silma Populaarsed kategooria, mis on esile tõstetud ja paigutatud lehe ülaossa. Tõele au andes, siis kasiinomängijad eelistavad pea alati samu mänge, see tähendab, et osad mängud on teistest mäekõrguselt üle.

Asja teeb aga põnevaks see, et mängude loojad ei tea kunagi, millised mängud mänguritele poolt eriti hästi vastu võetakse. Üks omadus, mis viimasel ajal on silma hakanud, on siiski see, et kõrgema volatiilsusega slotid kipuvad mängijatele eriti hästi peale minema. Neil ei saa võite kuigi sageli, kuid max võidud on ülimalt väärtuslikud.

Mängustrateegia slotimängudel

Pole välistatud, et mänguelamuse tõmbab vahel alla just see, et kasiino mängud aina neelavad raha, kuid võite ei tule ega tule. Siis tasub teha paus ning võib-olla kaaluda teisi mänge.

Kui eesmärgiks on maha pidada pikem mänguseanss, siis soovitame mõelda live kasiino peale. Vali panuse suuruseks midagi sellist, mis ebaõnne korral kohe rahakotti auku ei puuri.

Enamikul live kasiino laudadel on mängija jaoks kasumlikkus ligikaudu 95-99% ehk siis pikema perioodi peale võiks eeldada just sellise protsendi tagasisaamist.

Enne, kui vaatame, millised on meie andmete põhjal kõige paremad ja ägedamad mängud, tutvume, mille põhjal üldse slotimängud teineteisest erinevad.

Parimad slotimängud leiad järgmistes Eesti online kasiinodes:

 1. 1.
  ReSpin
  300 € esimese sissemaksega
  Boonuskood: -
 2. 2.
  Fruta
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: -
 3. 3.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 1,000 €
 4. 4.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 5. 5.
  Nutz
  200% boonust kuni 100€ + 50 riskivaba spinni!
 6. 6.
  Fruta
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: -

Kui juhuslik interneti kasutaja juhtub peale internetikasiinole, siis on ta tõenäoliselt komistanud mõne tervituspakkumise otsa.

Tervituspakkumised sisaldavad üldjuhul boonusraha ning tasuta keerutusi slotimängudes.

Slotimängud on just need mängud, mida inimesed esimesena internetikasiinodes mängivad – tõenäoliselt just tänu tasuta keerutustele.

Kui sind huvitavad just tasuta spinnid, siis tasub visata pilk meie tasuta spinnide lehele võid siis eripakkumiste lehele, kust leiad samuti eksklusiivseid pakkumisi suure hulga tasuta spinni pakkumistega!

Loe edasi