Slotimängud ja Jackpotid

Kas oled vahel mõelnud, kuidas valida enda jaoks sobivad slotimängud. Sellised, mis pakuks lõbusat meelelahutust ja heal juhul annaks ka natuke sissetulekut?

Pole välistatud, et mänguelamuse tõmbab vahel alla just see, et kasiino mängud aina neelavad raha, kuid võite ei tule ega tule. Siis tasub teha paus ning võib-olla kaaluda teisi mänge.

Kui eesmärgiks on maha pidada pikem mänguseanss, siis soovitame mõelda live kasiino peale. Vali panuse suuruseks midagi sellist, mis ebaõnne korral kohe rahakotti auku ei puuri.

Enamikul live kasiino laudadel on mängija jaoks kasumlikkus ligikaudu 95-99% ehk siis pikema perioodi peale võiks eeldada just sellise protsendi tagasisaamist.

Enne, kui vaatame, millised on meie andmete põhjal kõige paremad ja ägedamad mängud, tutvume, mille põhjal üldse slotimängud teineteisest erinevad.

Parimad slotimängud leiad järgmistes Eesti online kasiinodes:

 1. 1.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 200 €
  Boonuskood: -
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Nutz
  200% boonust kuni 100€ + 50 riskivaba spinni!
 4. 4.
  Trickz
  300 tasuta spinni kahe esimese sissemaksega
  Boonuskood: pole vaja
 5. 5.
  Casino Days
  100% boonust kuni 500 € + 100 tasuta spinni
  Boonuskood: -
 6. 6.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
  Boonuskood: -

Kui juhuslik interneti kasutaja juhtub peale internetikasiinole, siis on ta tõenäoliselt komistanud mõne tervituspakkumise otsa.

Tervituspakkumised sisaldavad üldjuhul boonusraha ning tasuta keerutusi slotimängudes.

Slotimängud on just need mängud, mida inimesed esimesena internetikasiinodes mängivad – tõenäoliselt just tänu tasuta keerutustele.

Kui sind huvitavad just tasuta spinnid, siis tasub visata pilk meie tasuta spinnide lehele võid siis eripakkumiste lehele, kust leiad samuti eksklusiivseid pakkumisi suure hulga tasuta spinni pakkumistega!

Loe edasi