2020. aasta suurimad võidud Eesti online kasiinodes

Välja antud: 09.11.2020 | Uuendatud: 10.01.2023

2020. aasta on seni Eesti kasiinomängijate jaoks olnud äärmiselt õnnelik. Alates aasta algusest tuleb uudiseid järjest suuremate ja suuremate jackpotivõitude kohta. Mis eriti üllatav, tihti on tegu mängijatega, kes spinnivad väikeste panustega ja teevad seda puhtalt meelelahutuseks.

Loe edasi ja saad teada, mis emotsioone tekitavad miljonilised võidud tavalistes Eesti inimestes ja võid saada paar head nippi, kuidas isegi oma võidušansse suurendada.

Millistel mängudel suurvõite saadakse?

Loomulikult võidetakse kõige enam raha jackpot mängudel, kuid kõige sagedamini juhtub seda kõige populaarsematel mängudel nagu Divine Fortune, Mega Fortune ja Mega Moolah. Kuigi vahel võib ette tulla pikemaid perioode, kui tundub, et jackpot on püüdmatu, siis tegelikult tähendab see ainult seda, et summa kasvab aina suuremaks ja suuremaks ning seda õnnelikum on mängija, kes selle lõpuks omale saab.

Loe rohkem kasvava võidusummaga jackpot mängude ja võrgustiku jackpottide kohta meie jackpot mängude lehel.

2020. aasta suurimad võidud Eesti online kasiinodes

7. Kiirkasiino mängija võitis 90-sendise panusega üle 42 000 euro

6. Eestlane võitis PAF kasiino omaloodud mängul “Kreisiraadio” 94 713 eurot. Mängul on ka varem jackpotte võidetud, kuid üle 90 000 pole see veel küündinud. Panuse suureks oli küll keskmisest suurem 10€, kuid lõpuks tasus see ennast kuhjaga ära, kui rullikutel maandus viis viiesaja kroonist rahapakki.

5. Coolbet kasiinos 123 312 eurone võit tervitusboonusega.

4. Betsafe kasiinos 125 000 euro suurune võit 10 sendise panusega

3. PAF kasiinos “Mega Fortune Dreams” mängul saavutati 137 000 eurone Major jackpot võit.

2. Chanz kasiino mängija 162 546 eurone võit. 33. aastane Margus võitis jackpoti The Sisters of Oz: WowPot mängus vaid 1€ suuruse panusega.

1. 2020. aasta alguses saavutas PAF kasiinos Eesti naine läbi aegade suurima võidu- ligi 3,7 miljonit. Tegemist ei olnud loomulikult maailma suurima netikasiino võiduga vaid suurima Eesti online portaalides tabatud jackpot preemiaga. Mäng? Selleks oli NetEnti legendaarne Hall of Gods ning megavõidu saavutamiseks piisas sellel korral kõigest 20-sendisest panusest.

Täpseks võidusummaks oli 3 687 073,85 eurot ja raha sai ta kontole koheselt ühe summana. Eestis ei pea kasiinovõitude pealt makse maksma, seega raha, mille võidad on sinu ilma mingite piiranguteta.

Võitja kohta nii palju, et PAF kasiinos lõi õnnelik võitja mängijakonto tegelikult juba viis aastat varem, kuid kunagi pole ta ligilähedaseltki sama suurt võitu saanud. PAF Eesti juht, endine kahevõistleja Allar Levandi kiitis omalt poolt, et võita näol on tegemist vastutustundliku mängijaga, kes on hea näide, et regulaarselt mõistlikult mängides võib kannatlikkus ennast kuhjaga ära tasuda.

Maailma suurimad võidud online kasiinodes

Maailma suurimad võidud online kasiinodes on saavutatud riikides nagu Inglismaa, Austraalia, Uus-Meremaa, Rootsi ja Soome. Nendes riikides on online kasiinomängud tohutult populaarsed, seega pole ka imestada, et inimesed võidavad kümneid miljoneid!

Maailmarekordiline 18 910 668 miljoniline võit maksti välja 2018. aasta septembris. Läbi aegade teine koht kuulub meie põhjanaabritele soomlastele, kelle hulgas on slotisõber, kes 2013. aastal saavutas seni uskumatuna tunduva 17,86 miljoni euro suuruse võidu. Kõlab ägedalt?

Kui vaadata mänge, siis konkurentsitult enim suuri võite on saavutatud Mega Moolah nimelisel slotikal. Mitu korda on maailma vapustanud ka Mega Fortune, Jackpot Giant ja Hall of Gods mängijad.

Kõige tuntumad ongi NetEnt ja Microgaming jackpotimängud, sest neil ei ole mitte ainult fikseeritud jackpotid vaid ka palju progressiivseid jackpotte. Mõne võidusumma puhul võid mängida erinevaid sama seeria mänguautomaate sama võimalusega kõige suurem preemia omale krabada.

Kokkuvõte

Nagu näha on 2020. aasta olnud Eesti mängija jaoks ajaloo kõige edukam. Põhjuseid on selleks mitmeid. Veebis mängimine muutub aina populaarsemaks ning mängijaid köidavad enim just maksimaalsed suurimad võidud. Mida populaarsem mäng, seda enam jackpotti panustatakse ning lõpuks keegi selle ära võidab.

Kui seni on maksimaalsed suurimad võidud olnud nelja miljoni kanti, siis pole võimatu, et varsti võidetakse ka 10 miljonit ja enam. Üle maailma on mängud ja potentsiaalsed jackpot võidusummad samad, mis tähendab, et kõigil on võrdsed võiduvõimalused olenemata geograafilisest asukohast.

Veel artikleid