Mega Fortune

Välja antud: 09.02.2018

Mega Fortune on üks populaarseim slotimäng läbi aegade, mida internetis on mängitud.

See on mänguvalmistaja NetEnti loodud mäng aastal 2009. See mäng on juba nüüd klassika, mis sisaldab kolme erineva suurusega progresiivset jackpotti ja kuulub just nende mängude hulka, mis võib teha ühest mängijast miljonäri mis tahes hetkel.

Mega Fortune on eestlaste hulgas tuntuim jackpot mäng ja sellest mängust on võidetud suuruselt teine internetikasiino jackpot. See võit märgiti ka Guniessi rekordite raamatusse suurusega 17,8 miljonit eurot!

Parim Mega Fortune juures on see, et panuse suurus ei ole millal ja kellele jackpot väljastatakse. Mängima peab vaid miinimum panusega 0,25€. Sellise panusega võideti ka see ajalooline jackpot.

Mängutootja Mängutootja NetEnt
Volatiilsus Volatiilsus Kõrge
Võiduliinid Võiduliinid 25
Rullikuid Rullikuid 5
Ridasid Ridasid 3
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,20
Maksimumpanus Maksimumpanus 50
Peavõit Peavõit Progressiivne jackpot
Tagasimakse Tagasimakse % 96,0%-96,6%

Mega Fortune mäng

Mega Fortune on siis juba korralikku ikka jõudnud megavõite jagav slotimäng kus on 5 rullikut ja kokku 25 võiduliini.

Väikseim panus mängus on 25 senti. Mänguruudustikul pöörlevad luksusest tulvil sümbolid. Näiteks šampanjapudelid ja -klaasid, sigarid, konjakiklaas, luksuskell, raha ja jahid.

Suuri võite (mitte päris jackpotti) on võimalik saada siis, kui rullikutele ilmub viis limusiini. Siis on väljamakse 1000 kordne.

Wildiks selles mängus on jahid. Kui neid ilmub rullikutele viis tükki, siis on võiduks 10 000 panuse suurust münti. Niisiis on mängus võimalik saada suuri võite mitmel viisil.

Mega Fortune boonusmäng

Mega Fortunes on siis mitu huvitavat moodust võita. Kuid kõige suuremat võitu pakkuv on siiski boonusmäng, kus mängijal on võimalik võita kasvavat jackpotti.

Boonusmängu pääseb siis, kui rullikutele ilmub kolm järjestikust boonusmängu sümbolit. Kui boonusmäng on aktiveertud, siis on mängijal võimalik keerutada õnneratast. See sisaldab erinevaid võite ja muuhulgas ka kolme jackpotti.

Õnnerattal on kolm erinevat ringi. Mängija alustab kõige välimisest ja peamiseks ülesandeks on jõuda ratta keskväljale, kus asub Mega Jackpot.

Mega Fortune’is on kolm erinevat jackpotti. Need on:

  • Jackpot Mega
  • Jackpot Major
  • Jackpot Rapid.

Jackpot Mega on suurim ja võib kasvada kümnete miljoniteni. Seda jackpotti kasvatatakse kõikide mängu pakkuvate kasiinode arvelt. Mega Jackpot on minimaalselt miljon eurot, ehk miljonäriks saab ka kõige väiksema Mega Jackpoti võiduga.

Jackpot Major ja Jackpot Rapid ei kasvata jackpotti mängu pakkuvate kasiinode arvelt, vaid need olenevad kasiino pakkujast. See tähendab siis seda, et jackpotid kasvavad vaid teatud kasiino mängijate mängimise arvelt.

Mega Fortune peavõit

Mega Fortune peavõiduks on progressivne jackpot, mis tähendab, et igalt mängijalt võetakse väike osalus jackpotti. Toimib see siis põhimõtteliselt nagu loterii – mida rohkem mängitakse, seda suuremaks jackpot kasvab.

Mega Fortune potti kasvatatakse rahvusvaheliselt, mis tähendab, et jackpot kasvab kiiresti.

Keskmiselt on jackpot välja makstud umbes nelja miljoni ümber.

Üleüldiselt lõhub Mega Fortune piire ja rekordeid, kuna panuse suurusel ei ole mingit määra. Ka kõige väiksema panusega 0,25 on võrdsed võimalused võita jackpot. Tänu sellele on Mega Fortune mäng väga väga populaarne aastast aastasse.

Mega Fortune tagasimakseprotsent

Tagasimakseprotsendid kõiguvad 96.0% – 96.6% vahel. See tähendab, et keskmiselt 100€ panustades kaotad 4€. Loomulikult see on keskmine, ehk mõni mängija võidab ja mõni kaotab, olenevalt sloti volatiilsusest ehk kui tihti ja kui suuri summasi ta välja maksab.

Mängi Mega Fortune mängu tasuta

Mitmed internetikasiinod pakuvad tervituspakkumiseks tasuta keerutusi. Tasuta keerutusi pakutakse üldjuhul teistesse mängudesse, kuid sealt saadud võitudega on võimalik õnne proovida ka Mega Fortune mängus.

Samuti võid seda mängu mängida nn mängurahaga, ehk testida kuidas see töötab.

Võimalusi on mitmeid ja võidud võivad olla suured.

Mega Fortune tasuta keerutused

Mega Fortunes võid mängu sees võita tasuta keerutusi.

Tasuta keerutused saad siis kui rullikutele ilmub kolm Scatter sümbolit. Selles mängus on Scatteriks kolm šampanja pudelit koos klaasidega. Kui rullikule peatuvad vajalikud sümbolid, siis mängija peab valima ühe. Alles seejärel näeb mängija mitu tasuta keerutust ta saab ja lisaks mitmekordselt seal võit makstakse.

Mega Fortunes on võimalik saada 10-20 tasuta keerutust. Lahe on lisaks ka see, et tasuta keerutuste ajal võid neid veel lisaks võita. Tuleb tähele panna ka seda, et tasuta keerutuste ajal on võimalik saada ka boonusmängu.

Mega Fortune võitude tabel

Mega Fortune kokkuvõte

Mega Fortune pikk iga ja suured võidud räägivad enda eest – sellest paremat slotimängu mis sisaldab suuri jackpotte annab otsida.

Mängijad üle maailma ei saa eksida – Mega Fortune on kõrgetasemeline kasiinomäng, mis võib kellest tahes vormida miljonäri. Ja seda kõike ühe keerutusega!

Teised NetEnt mängud