2021. aasta uued tava- ja kiirkasiinod

Välja antud: 29.12.2021 | Uuendatud: 11.01.2023

2021. aasta muutis Eesti online kasiinode maailma mitmeski mõttes. Meie lehel leiad palju infot kiirkasiino pakkujate kohta, kuid need pole ainukesed, mis möödunud aastal ilma tegid. Lisandus ka täiesti traditsioonilisi mänguplatvorme, kus alustamine on sellegipoolest lihtne ja probleemivaba.

 

Mängija jaoks on kasutajakogemus üks peamisi faktoreid mängukoha valikul, seega peamegi seda eriliselt silmas. Olulisi uudiseid on aga veel, seega asume kohe asja kallale.

Nutz

Nutz kasiino on üks 2021. aasta uutest Eesti online kasiinodest, mis, kõigile üllatuseks, ei paku kiirkasiino stiilis alustamist. Sellegipoolest pole siin midagi keerulist, sest mängudel möllama hakkamiseks piisab, kui sisestad oma meiliaadressi ja valid sobiva parooli. Teine variant on tuvastada mängija Smart-ID kasutades.

Nutz kasiino tundub olevat paljuski sarnane Optibet brändile. Nii kujundus kui funktsioonid on väga tuttavlikud, kuid Nutz keskendub puhtalt kasiinomängudele, samas kui Optibetis on fookuses pigem spordiennustus. Nutz bränd kuulub suurde meelelahutuskontserni Entain, mis koondab enda alla ka Boost kasiino, Optibet ja Ninja kasiino brändid.

Nutz kasiino on teistest Eesti kasiinodest parem, sest pakub tõeliselt laia sissemakse meetodite valikut. Kui kiirkasiino portaalides pead olema igal juhul mõne Eesti suurpanga klient, siis Nutz lehel on lisaks saadaval Revolut, Skril, Paysera, Neteller ja maksekaardid.

kiirkasiino maksed

Meie hinnangul on Nutz kasiino veebileht igati kasutajasõbralik. See sarnaneb paljuski kiirkasiino portaalidele, sest vajalik on kergesti leitav. Vahel on raske valida, millist slotti mängida. Siin tulevad appi Nutz mängukategooriad, mis on nähtavad pealehe menüüs.

Nutz lehel on hulgaliselt alternatiivseid osavus- ja õnnemänge, mille leiab “Games of Nerve” alamlingi alt. Filtreeri mänge Populaarsed, Päevased jackpotid, Games of Nerve ja teisi kasulikke filtreid kasutades.

Kanuuna

Tegemist on ainsa kiirkasiino operaatoriga, mis 2021. aastal Eestis alustas. Soomes juba kanda kinnitanud bränd pakub kärtsroosakat välimust ja särtsakat üldpilti. Nagu ikka, on ka Kanuuna kiirkasiino maksed ainult panga kaudu, kuid kõik käib sekunditega.

Ka Kanuuna üllatab ainulaadsete mängude poolest, mis õigupoolest ei sarnane slottidele ega lauamängudele. Leia pealehel Kohesed Võidud valik ning proovi kätte omapärastel Aviator, Goal, Plinko ja Hilo nimelistel õnnemängudel.

Kuigi tegemist on alles tuttuue mängukohaga, siis pole kahtlust, et midagi suurt on siit tulemas. Lahe välimus, käepärased funktsioonid ja usaldusväärsed taustajõud annavad julgust oma õnn proovile panna. Kanuuna veebilehte haldab 1Up Services (CY) Ltd., mis on registreeritud Küprosel.

Mille poolest erinevad uued kasiinod eelkäijatest?

Kui rääkida konkreetselt Nutz ja Kanuuna kasiinodest, siis midagi halba nende kohta öelda ei ole. Kuid kas need on ka millegi poolest erilised?

Online kasiinode, nagu mängudegi puhul, on tegelikult nii, et paljuski sarnanevad need teineteisele. Selleks aga, et mängijate tähelepanu tõmmata, oleks vaja teha midagi teistmoodi või paremini. Kanuuna puhul on selleks veebilehe lahe disain. Nutz kasiino rabab jalust suure maksemeetodite valikuga. Pealtnäha väikesed detailid, kuid mängija jaoks on tegemist oluliste omadustega, mis muudavad kasutajakogemuse paremaks.

Turvalisus tava- ja kiirkasiino saitidel

2021. aastal, kui kõik tegevused on kolinud internetti, on tõusnud peamiseks teemaks teenusepakkujate usaldusväärsus, ausus ja turvalisus. Kuuleme iga päev, kuidas eestlased langevad investeerimis- ja laenupakkujatest petturite võrku. Seda enam on oluline teha põhjalik eeltöö, et mitte ise omale probleeme tekitada.

Kasiinode puhul on tegelikult olukord selles mõttes parem, et kõik võidud lubatakse välja maksta sekunditega. Kui peaks tekkima mõni tõrge, tead kohe varakult edaspidi mänguportaalist eemale hoida.

Veel artikleid