Book of Dead tüüpi mängud, mida igaüks võiks proovida

Välja antud: 29.01.2024

 

Online kasiinode sisuks on erinevad mänguautomaadid, live kasiino lauad ning mõni alternatiivne mäng nagu näiteks videopokker või lauamängud.

Lõviosa mängudest valmib suurte mängutarkvaratootjate nagu Yggdrasil, Microgaming, NetEnt ja Play N GO osalusel. Oluline on aga tähele panna, et vaid vähesed mängudest saavutavad tõelise läbimurde ja jäävad netikasiino mänguvalikusse pikemaks ajaks.

Mõnes mõttes ongi põhjuseks, miks kogu aeg uusi mänge peale tuleb selles, et internetikasiino mängurid pigem tahaksid proovida kogu aeg midagi uut kui et jäädaks pidama ühe või teise kindla sloti juurde.

Millised on parimad Eesti kasiinod Dead-seeria mängudeks?

 1. 1.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Fruta
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 5. 5.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 6. 6.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 7. 7.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25

Kuidas kujuneb online kasiinode mänguvalik?

Online kasiino operaatorid koostööst mängutarkvara tootjatega jälgivad väga hoolikalt, millised mänguautomaadid saavutavad mängijate poolehoiu. Need slotid, kuhu raha panuste näol sisse ei lähe, kaovad mängude nimekirjast väga kiiresti.

Loomulikult peavad kasiinod tagama, et mängude valikus oleks erinevat tüüpi slotte, et asi oleks huvitav erineva profiiliga mängurite jaoks.

Ikooniline Book of Dead

Kui läbi aegade on mängureid kõnetanud Starburst, Mega Moolah ja Immortal Romance, siis on üks ka vähe uuem mäng, mis on samuti netikasiino mängude hulgas ikka esirinnas. Selleks on loomulikult Book of Dead täisnimega Rich Wilde and the Book of Dead.

 

2016. aastal kokku pandud ja kasiinodesse jõudnud seiklusliku narratiiviga Book of Dead mänguautomaat sai omal ajal nii populaarseks, et selle omanikfirma Play N Go tegi sellest lausa mängude seeria.

Läbi aegade parimad slotiseeriad on justnimelt Mega Moolah mängud ja Rich Wild tegelaskujuga “Dead” seeria mängud. 2024. aasta seisuga on Dead seeria teemalisi mänge täpselt kümme.

Sarnased mängud, kui Book of Dead meeldib

Book of Dead on mänguautomaat, millel hästi kombineeritud kõik slotimängu omadused. Kuigi siin on ainult üks boonusvoor, siis tasuta spinnide ajal võib võita eriliselt suure summa. Ehk kõige parem on muidugi slotilka visuaalne pool animatsioonide ja suurepärase HD graafikaga.

Kui arvad samuti, et Book of Dead mäng on nauditav igast asendist, siis võib sulle huvi pakkuda meie valik mängudest, mis võiksid sellele olla hea alternatiiv. Kes ikka lõputult viitsib samu sümboleid ja funktsioone taga ajada.

Lõppude-lõpuks, kui ühel mängul võitu ei tule ega tule, siis soovitataksegi mängimisest paus teha või vahetada mängu.

Vaatame lähemalt, millised võiksid olla parimad alternatiivid Book of Dead mängule.

Ülejäänud Surma ehk Dead seeria mängud

Eesti keeles kõlab surm kui midagi väga kohutavat ning midagi, millest rääkimine on pigem tabu. Mitmetes kultuurides pole see aga sugugi nii. On ju surm loomulik osa elust.

Play N Go nimeline mängutarkvara tootja on tõsiselt ette võtnud Antiik-Egiptuse jumalad. Mängudel nagu Legacy of Dead, Doom of Dead ja Amulet of Dead, kõigil neil rullub lahti lugu sajandite tagustest aegadest, millel tänapäeva moodse maailmaga vähe ühist.

Dead seeria mängudest paljudele on iseloomulik eriline sümbol, mis on võimeline paljunema sama rulliku kõigile väljadele, millel see pidama jääb. Nii saab katta korraga rohkem mänguvälja ruudukesi ning teenida rohkem auhindu.

Dead mängude seeria peategelasteks on seikleja Rich Wilde ja tema kartmatu tütar Cat Wilde.

Legacy of Dead

Elas kuningas, kellel ei saanud rikkustest kunagi küllalt. Isegi surm ei suutnud tema kasuahnust ohjeldada.

Legacy of Dead räägibki selle loo lahti ning pakub mängijatele võimaluse käia antiikaja rahabossi jälgedes.

 

Legacy of Dead on üks väljakutsuvamaid mänge, sest võite saab siin õige harva. Kui aga asjad klappima saad, siis panuse väärtusest 5,000 korda suurem preemia on tõsiasi.

Doom of Dead

Täispika nimega Cat Wild And The Doom of Dead nägi ilmavalgust 4 aasta hiljem kui selle “ristiisa” Book of Dead. Nüüd on aga peategelase rollis legendaarse seikleja järeltulija Cat Wilde. Eesmärk on ikka sama – leida üles Antiik-Egiptuse peidetud rikkused.

Aardejahil tulevad kasuks Dead-mängude seeriale iseloomulikud asendussümbolid Expanding Wilds. Muidugi ei saa üle ega ümber ka tasuta spinnidega boonusvoorust.

Doom of Egypt

Doom of Egypt mängu üles ehitus ja tehnilised näitajad on väga sarnased Dead- seeria teistele mängudele, mida eelnevalt juba käsitlesime. Ka siis saab panuse väärtuseks sättida alates 10 sendist mänguvooru kohta. Raha võid tagasi võita kuni 5,000-kordselt!

Välimuselt meenutab Doom of Egypt aga hoopis teist Play N Go mängu Rise of Dead.

Veel slotte, mis on vähemalt sama head

Kui uskuda populaarset Soome netikasiino välimäärajat Kasinoranking, siis ühed parimad alternatiivid Book of Dead mängule on Book of Ra, Book of 99 ja Book of Atem.

Kõigi nende mängude nimes sisalduv “Book” viitab jällegi sellele, et online kasiino tarkvara arendavad ettevõtted on kõrvuni armunud Antiik-Egiptuse temaatikasse.

Veel artikleid