Fruta

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Välja antud: 15.03.2024

Fruta on rahvusvaheline online kasiino, mis üles ehitatud nutiseadmes mängija jaoks.

Puuviljadega slotid meeldivad kõigile, kuid olgem ausad- Fruta kõnetab eelkõige moodsat mängurit, kelle jaoks on prioriteediks kiirus ja mugavus.

Uued mängijad saavad vastu võtta 200 tasuta keerutust juhul, kui ollakse valmis tegema ka minimaalselt 20 € sissemakse.

Püsikunded võivad rõõmu tunda, sest slottidel panustamise eest on ette nähtud tasuta spinnid.

200 tasuta spinni

Üldine

Loodud:03/2024
Jurisdiktsioon:Eesti
E-posti aadress:support@fruta.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:200 tasuta spinni liitumisel
Tervitusboonus:200 tasuta spinni
Boonus kokku:200 tasuta spinni
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:puudub

Plussid ja miinused
 • mängi ilma kontota
 • usaldusväärne ja mugav kasutada
 • 200 tasuta spinni esimese vähemalt 20 € sissemakse eest
 • tasuta spinnidega võidud kontole läbimängimise nõudeta
 
 • kampaaniate valik on kesine
 • lojaalsusprogrammi auhinnad piirduvad tasuta spinnidega
 • sissemakse saab teha ainult läbi panga

Uhiuus Fruta.com pakub klassikalise kiirkasiino kogemust, kuid püüab seda teha natuke omamoodi.

Pole ka ime, sest Eestis on kiirkasiino laadseid mängukohti nii palju, et mängurite tähelepanu saamiseks tuleb lihtsalt millegi erilise poolest silma paista.

Fruta.com saidi nimi on eestlase jaoks suhteliselt mittemidagiütlev. Rahvusvahelise kogukonna jaoks võiks see juba midagi tähendada. Soomeski on Fruta kasiino nii-öelda pildil.

Tutvustus ja taustainfo

Fruta.com ja highroller.com on kaks kasiinolehte, mida Eestis haldab Happy Hour Solutions Limited. Tegelikult on tegemist Küprosel asuva äriga, mis osutab Eestis mänguteenuseid Maksu- ja Tolliameti väljastatud loa alusel.

Uue kliendi eelised
Reeglid ja boonustingimused
Läbimängimisnõue
Kehtivusaeg 24 tundi
Lisateave maksimaalne võit 100 €

Arvesse võttes Eesti seadusandlus on rahvusvahelistel firmadel üsna lihtne luua siin kohalik ettevõte hasartmängude pakkumiseks.

Peamised nõuded on piisav omakapital ning tingimus, et veebileht peab olema esitatud eesti keeles. Viimases osas võib natuke tähte närida, sest Fruta.com sisu ongi lihtsalt Eesti keelde tõlgitud, kuid mitte 100% mahus.

Alustamine

Kui mainitud kosmeetlised vead kõrvale jätta, siis on ikkagi positiivne, et konkurents online hasartmängude turul on tihe.

Mängijad saavad soovi korral alati kätt proovida uues kasiinos, kui vana kasiino ära tüütab või ei tule võite nii sageli nagu tahaks.

 • Fruta.com lehel alustamiseks kliki sissemakse nupul kasiino pealehel
 • minimaalne sissemakse 20 € tagab, et saad kohe hakata enda jaoks sobivaid mänge läbi lappama
 • Fruta.com võtab raha vastu ainult pangamaksena läbi Eesti suuremate pankade nagu SEB, Swedbank, LHV ja Luminor

Kampaaniad

On loomulik, et uues kasiinos alustamine on natuke võõras. Erinevad pakkumised võimaldavad mängudega tutvust teha kohe väikese lisasäraga.

Täpselt nagu High Roller kasiino, pakub ka Fruta uutele mängijatele 200 tasuta spinni.

 • kõik võidud tasuta spinnidega võid jätta endale ilma, et peaks raha veel täiendavalt läbi mängima
 • ainuke aga on, et maksimaalne võit tasuta spinnidega on 100 €. Sellest suuremaid võite välja ei maksta.
 • spinnid sissemakse eest lisatakse nelja järjestikkuse päeva jooksul alates esimese sissemakse tegemisest
 • iga päev saad 50 keerutust vastavalt mängudel Book of Dead(1. päev), Gates of Olympus, Big Bass Bonanza ja Sweet Bonanza)

 

VIP-programm

Fruta kasiino peab oluliseks mängija heaolu. Selle tõestuseks pakutakse Fruit Up preemiaid, mille sisuks on tasuta keerutused.

 • tee raha eest panuseid slottidel
 • näed, kuidas mänguakna vasakul menüüs täitub eriline mõõdik
 • kui mõõdik on jõudnud maksimaalne täituvuseni, saavutad uue Fruit Up taseme ning saad selle ees tasuta spinne
 • tasuta spinnide väärtus kujuneb selle põhjal, mis panustega slottidel mängid
 • auhinna nägemiseks kliki avataril või leia need konto jaotises Autasud rubriigis
 • Fruit Up tasuta spinnid tuleb enne väljamakse tegemist kasiinos min. 30 korral läbi mängida

Tarkvara ja mängud

Fruta kasiino võib olla eestlastele veel küll täiesti tundmatu, kuid üht- teist head on neil kahtlemata varrukast võtta. Näiteks saab slotte proovida ka demoversioonis ilma oma rahaga riskimata. Mitte kõik Eesti kasiinod ei paku sellist võimalust.

Mänguautomaadi akna avades on natuke võõrastav, et kõik nupukesed ja info mängu funktsioonide kohta on inglise keeles. Kuna tegemist on siiski uhiuue kiirkasiinoga, siis anname neile natuke aega atra seada ja ehk asi paraneb.

Esiletõstetud mängud on paigutatud Fruta Favourites kategooria alla, kui avada Kasiino menüünupuke vasakul peamenüüs. Miks ka mitte, sest nii on kasiino koondanud kõik parimad puuviljamängud ühte kohta.

Live kasiino

Fruta live kasiino mängude valik moodustub Evolution Gaming, Bombay Live ja Pragmatic Play nimeliste tarkvaratootjate mängudest. Neist viimane(Pragmatic Play) on viimasel ajal eriti tugevat arendustööd teinud ning paljude uute mängudega välja tulnud.

Mängutootjad
4ThePlayerBGamingBig Time GamingEvolution GamingFantasmaGamomatHacksaw GamingMicrograming

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Fruta jackpot mängud

Fruta kasiinos on jackpot mängude valik üsna kesine. Aga need on olemas.

 • kliki pealehel Kasiino–>Jackpots
 • 2024. aasta alguse poole oli esindatud 5 mängu Mega Moolah jackpot mängude seeriast

Kasutajamugavus

Fruta mobiilikasiinos on kogu fookus pandud nende uue kliendi pakkumisele. Lehe allosas leiab ka menüünupukese ja muud valikud. Siiski jätab mobiilikasiino mulje nagu tegemist oleks pigem mingi esitluslehega kui tõsise internetikasiinoga.

Suuremal ekraanil on asi natuke selgem, sest vasakul peamenüüs on välja toodud kõik olulised mängukategooriad nagu Kasiino, Live kasiino pluss Kampaaniad ja Livespins. Ei midagi enneolematut, kuid Fruta kasiinol tundub potentsiaali olevat küll.

Kasiino alamlehelt leiab ka teist tüüpi mänge kui ainult slotid ja live kasiino. “Lauamängud” kategooria alla on paigutatud erinevat tüüpi Ruleti-, Blackjacki ja Bakaraa mängud. Lisaks Evolution Gaming nimelise mängutarkvaratootja First Person tüüpi mängud.

Sisse-ja väljamaksed

Selleks, et võita pärisraha, tuleb ka omalt poolt natuke panustada.

 • Fruta kasiino võtab raha vastu, kui klikid Fruta lõbu nupukese kasiino pealehel
 • valid endale sobiv summa, mida soovid kasiino mängijakontole kanda ning kinnita makse internetipangas
 • turvalisuse ja diskreetsuse tagab Rootsi finantsettevõte Zimpler
 • peale makse kinnitamist oled ametlikult Fruta kasiino mängija. See tähendab, et edaspidi pole vaja isikutuvastuse ega muu tühja-tähja peale aega kulutada
Sissemakse Väljamakse
LHVLuminorSEBSwedbank LHVLuminorSEBSwedbank

Turvalisus ja usaldusväärsus

Fruta kasiinot võib pidada usaldusväärseks. Seda, et võite välja ei maksta, pole tarvis vähemalt esialgu küll karta.

Nii Fruta kui High Roller on ametlikud kasiinomängude brändid Eestis, mis registreeritud Happy Hour Solutions Limited ettevõtte kaubamärkidena.

Seni on highroller.com Eestis olnud tegev küll ainult lühikest aega, kuid mingit suurt nurinat nende lehe või teenuste aadressil pole mängijatel olnud.

Nüüd, kui on lisandumas uusi brände samalt meeskonnalt, on veelgi enam põhjust arvata, et hasartmängude pakkumisse Eestis on hakatud tõsiselt suhtuma.

Seega polegi muud, kui jääme ootama, mille uue ja põnevaga Happy Hour Solutions järgmiseks välja tuleb.

Vastutustundlik mängimine

Online kasiinode äri keskmes on mängijad. Selleks, et kõik toimiks, tuleb kasiino operaatoritel pakkuda kvaliteetset teenust, mille oluline osa on mängijatesse suhtumine austusega ning võttes vastutuse ka mängijate heaolu eest selle kõige otsesemas mõttes.

Pole saladus, et on väike protsent mängureid, kelle jaoks võib kasiinos panustamisest kujuneda igapäevaelu segav ajaviide. See tähendab, et mänguharjumus hakkab domineerima teiste eluvadkondade üle.

Kasiinod on loomulikult sellest kõigest teadlikud ning püüavad oma äri ajada nii, et negatiivne mõju mänguritele ja ühiskonnale laiemalt oleks võimalikult pehme.

Kuigi kasiinod võivad kompulsiivsete mängurite pealt teenida palju raha, siis mainekahju ja negatiivne kuvand, mis sellistel puhkudel kaasneb, ei ole hea.

Fruta kasiinos, nagu paljudes teisteski Eesti kasiinodes, on loodud eraldi alamrubriik, mis selgitabki, kuidas võiks ideaalis vastutustundlik mängimine välja näha. Vaevalt, et kasiinomängijad esimese asjana kasiinosse sisenedes just selle lehe lahti löövad.

Kasiinode töötajas- ning juhtkond töötavad ühtse meeskonnana, et mängukeskkond toetaks mõistlikku mängimist. Toome mõned näited, kuidas seda võiks teha ja kuidas seda mõndadel juhtudel ka tehakse.

Ajataju

 • Online kasiinos mängides võib ajataju täiesti ära kaduda. Eriti siis, kui on varuks natuke rohkem raha, mida mängudel hakkama panna.
 • Inimajul ei ole head alalhoiuinstinkti, mis kaitseks adrenaliinilaksu eest. Pigem tulevad sellistes olukordades välja just meie iseloomu nõrkused, ebakindlus ja saamahimu.
 • Kui sotsiaalmeedia platvormid, nagu näiteks YouTube, viskab vahel ette hüpikakna selle kohta, et teenuse tarbija on juba väga pikalt platvormil viibinud, siis online kasiinodes pole me veel sellist lähenemist täheldanud.
 • Chanz kasiinos antakse infot saidil veedetud aja kohta. Samuti on kohustuslik, et kuskil online kasiino lehe nurgakeses peab olema ka kell, mis peaks siis mänguritele võimaldama meeldetuletuse, et kasiinos mängimisega päris pikale ei mindaks.

Klienditoe meeskond

Kas teadsid, et online kasiinod investeerivad palju raha, et mängijad ei peaks üldse klienditoega vestlema.

 • Online kasiinode platvormid ehitatakse üles nii, et tehnoloogia oleks usaldusväärne ja info esitatud nii selgelt, et iga väikese asja pärast ei oleks vaja klienditoe teenindaja poole pöörduda. Tegelikult see töötab, sest just Eesti mängijad pöörduvad kasiino klienditoe poole vaid suure häda korral, kui ise tõesti enam hakkama ei saa.
 • Peamised põhjused klienditoe esindaja suhtlemiseks ongi ootele jäänud väljamaksed, soov saada boonused või mingi tehniline viperus, näiteks mängus ei makstud võitu välja või mõni boonus ei tulnud korrektselt kontole.
 • Online kasiino klienditoe personal on koolitatud spetsiaalselt kasiinomängijatega suhtluseks. See tähendab, et sageli on vaja kannatlikkust, eriti kui tegemist võibki olla mängijatega, kes ehk kasiinos juba liiga palju aega veedavad.

Mängulimiidid

 • Ametlikud online kasiinod Eestis peavad kõik tagama, et mängijatel oleks võimalik oma mänguharjumust ise kujundada. Parim viis seda teha, on mängijatel oma mängijakontole seadistada piirangud.
 • Populaarsed mängulimiidid on kaotuslimiit, panustamise limiit, sessioonilimiit ja sissemakse limiit. Sageli vajavad mängurid lihtsalt natuke hingetõmbeaeg, et lasta emotsioonidel lahtuda. Olgu siis tugevate tunnete põhjustajaks suur võit või pikk kaotuste jada. Viimastel juhtudel on kasulikud sellised tööriistad nagu mahajahtumine ehk maakeeli konto külmutamine. Nii kaotad online kasiino mängijakontole ligipääsu lühemaks ajaks näiteks 24 tunniks või paariks päevaks.
 • Kui tunned, et mänguharjumus on kontrolli alt väljas, siis saab mängija Maksu-ja Tolliameti lehel seadistada täieliku kasiinokeelu.

Klienditugi

Fruta kasiino klienditoega saab ühendust live chat aknas. Meiliaadressiks on support@fruta.com

Korduma Kippuvad Küsimused Fruta kasiino kohta
Mis teeb Fruta kasiino eriliseks arrow-icon
Mis on Fruta Kasiino lojaalsusklubi arrow-icon
Kas Fruta kasiinot saab usaldada arrow-icon

Kokkuvõte

2024. aastal loodud Fruta kasiino toimetab nii Eestis kui Soomes. Natuke võõrapärase nimega kasiino kõnetab igati Eesti mängureid, sest sellel on palju kasulikke auhindu ja erinevaid mänge.

Püsivamate mängijate jaoks on Fruta kasiino loonud Fruit-Up süsteemi, mis tähendab, et panuste tegemise eest saad tasuta spinne. Slottide hulgast leiab ka piiratud valiku jackpot mänge.

200 tasuta spinni