Megapays mängud

Välja antud: 07.09.2021 | Uuendatud: 02.01.2024

 

Big Time Gaming, mis tuntuks saanud Megaways tehnoloogia poolest, on välja mõelnud uue huvitava lahenduse slottidel elamuste pakkumiseks. Ise nimetavad nad seda Megapays ning avastamisrõõmu jätkub küllaga.

Megapays põhimõte

Mille poolest erineb Bonanza Megapays Bonanza Megaways-st?

Ainsaks erinevuseks ongi jackpot voor. Sinna pääseb täiesti juhuslikult ja võita võib palju. Kuidas jackpot voor siis välja näeb?

1. Valitakse välja üks Megapays sümbol, milleks võib olla 9, 10, J, Q, K või A
2. järgneb keerutus ning kui tabad uusi väljavalitud sümboleid, teenid aina spinne juurde.
3. välja ilmunud valitud sümbolid jäävad oma positsioonidele kuni enam uusi ei teki.

Olenevalt, mitu Megapays sümbolit suudad järjestikku koguda, saad osa ka jackpot preemiatest. Alloleval pildil on sümboliks J ja vasakul on näha, et kokku on kogutud 4xJ ja see annab MINI jackpoti!

Kus saab Megapays mänge mängida?

Proovi ise, kas Megapays toob õnne sinu õuele:

  1. 1.
    Betsafe
    Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
  2. 2.
    Unibet
    100% boonust + 20 tasuta spinni!

Megapays Jackpot

Megapays mängudel on mitmeid lisasid, kuid neist parimad on neli kasvava võidusummaga jackpot auhinda. Jackpot summa kujuneb kõigi Megapays slottidel mängijate panustest. Selleks, et ise peapreemia saad, vajad piisavat hulka Megapays sümboleid:

Mini Jackpot

(4 kuni 7 Megapays sümboli eest) = algab 100 eurost; igalt tehtud panuselt läheb 1,5% Mini Jackpot võidusumma kujunemisse

Midi Jackpot

(8 kuni 11 Megapays sümbolit) = minimaalne summa on 1500€ ja panusest 1,3% läheb selle jackpoti kasvatamisse

Major Jackpot

(12 kuni 14 Megapays sümbolit) = algab 20,000 eurost ning 1,2% panuse väärtusest liigub Major Jackpot auhinnafondi

Mega Jackpot

(15 või enam Megapays sümbolit) = min. jackpot väärtus €300,000; iga mänguvooru ajal lisatakse jackpot fondi 1,10% panuse väärtuses

Megapays mängud

2021. aasta septembri seisuga on Megaways mänge valminud juba lugematul hulgal. Big Time Gaming on müünud litsentsi pea kõigile konkurentidele ja populaarne tehnoloogia on jõunud massidesse.

Megapays puhul on seni valminud kaks slotti: Bonanza Megapays ja Millionaire Megapays. Kumbki neist ei ole veel suurt edu saavutanud, kuid igal juhul on tegemist uue peatükiga online mängude arenguloos.

Millionaire Megapays

Millionaire Megapays mängul saame taas kogeda populaarse teleshow “Kes tahab saada miljonäriks?” atmosfääri. Miljonimängu teema on Big Time Gaming tegijate üks lemmikuid, sest juba varem on valmis saadud Millionaire Mystery Box, mille keskmes tasuta spinnid.

Sellel korral on vunki veelgi juurde keeratud ja lisandunud on võimalus võita Megapays sümbolitega. Asja mõte on tabada kasvava võidusummaga jackpotte, mida on kokku neli. Hea õnne korral võid panuse tagasi saada kuni 72,310 kordselt.

Bonanza Megapays

Bonanza Megapays on teema poolest sarnane mäng Big Time Gamingu ikoonilisele mänguautomaadile Bonanza Megaways. Megapays versioonil on kuus rullikut ja kuni 117,649 erinevate võiduliini.

Tänu unikaalsele Megapays funktsioonalsusele võivad madalama väärtusega sümbolid saada spetsiaalseteks Megapays sümboliteks. Kui valitud sümbol välja ilmub, jääb see oma kohale ja järgneb uus keerutus.

Püüa saad neli või enam järjestikku võitu Megapays sümboliga ja naudi mängu jackpotti! Lisaks aitavad võidupotentsiaali kasvatada võidukordaja ja tasuta spinnid.

Megapays mängud Korduma Kippuvad Küsimused
Mida tähendab “Megapays”? arrow-icon
Kus saab Megapays mänge mängida? arrow-icon
Milline on parim Megapays tüüpi mäng? arrow-icon
Milline mäng pakub suurimaid võite? arrow-icon
Milline Megapays mäng pakub suurimat kasumlikkust mängijale(RTP)? arrow-icon
Kui palju erinevaid Megapays mänge on? arrow-icon

Kokkuvõte

Megapays on uus lahendus Big Time Gaming nimeliselt mängutootjalt, mis muudab madalama väärtusega sümbolid mänguväljal valitud sümboliteks. Järjestikku sama valitud sümboliga võid võita ühe neljast jackpotist.

2024. aasta seisuga on Megapays mänge neli – Millionaire Megapays, Bonanza Megapays, Great Pigsby Megapays ja Star Clusters Megapays. Mängud toetuvad tuttavatele teemadele, kuid pakuvad omajagu üllatusi.

Veel artikleid