Big Time Gaming kasiinod

Uuendatud: 06.11.2023

 

Big Time Gaming on Austraalia päritolu tarkvaratootja, mis kuulus Megaways tüüpi mängude poolest. 2011. aastal tegevust alustanud meelelahutus ettevõte ei ole tuntud mitte slottide suure arvu vaid pigem omanäolisuse poolest. Big Time Gaming meeskond koosneb hulgast kasiinotööstuse kogenud ekspertidest, kes teavad hästi, mida mängijad tahavad.

Alates volatiilsete MegaWays tüüpi mängude loomisest on Big Time Gaming online kasiino maailmas kõvasti oma positsioone kindlustanud. Kui varem oli tegemist pigem nišitootjaga, siis nüüd võib Big Time Gaming nime otsa komistada pea igas Eesti online mänguportaalis. Megaways tüüpi mängud pakuvad tohutut võidupotentsiaali ja uutmoodi mängu ülesehitust. Kõigest sellest saad juba lähemalt lugeda allpool.

 1. 1.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Boost Casino
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 5. 5.
  Wisho
  Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!
 6. 6.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 1,000 €
 7. 7.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 8. 8.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 9. 9.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 10. 10.
  Winnerz
  200 tasuta spinni Legacy of Dead mängu
 11. 11.
  Kingswin
  100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni

Miks mängida Big Time Gaming mänge?

Uut tüüpi Megaways™ tehnoloogia
Megaclusters™ funktsion
Võimalus osta ennast otse Feature Drop™ boonusvooru
Müstiliselt suur võidupotentsiaal
Temaatilised mängud

Mis on Big Time Gaming?

Austraalias Sydneys asuv mängutootja on ennast kasiinomängude maailmas igati tõestanud tegija ning samuti kaasa aidanud innovatiivsete lahenduse loomisele. Nagu juba öeldud, on nad kõige kuulsamad MegaWays tehnoloogia poolest. Teised mängutootjad on pidanud Megaways idee üle võtma ning selle eest Big Time Gamingule maksma.

Ajalugu

Big Time Gaming saamislugu on omamoodi huvitav. Loomulikult pole nende edu juhtunud üleöö vaid on mitmete soodsate asjaolude kokkulangemise tulemus. Big Time Gaming algusaastakse peetakse 2011. aastat, alates millest on regulaarselt uute ja huvitavate mängudega välja tuldud.

2011. aastal ühinesid kaks firmat- Openbet, varajane online mängude pioneer, ja SG Digital, online kasiinomängude stuudio. Sama aasta suvel sai selle ühinemise tulemusel ühise firma nimeks juba Big Time Gaming. Alustati väikselt ja võrreldes NetEnti või mõne teise hiiglasega, on Big Time Gaming ka tänasel päeval väga tilluke tegija. Nende meeskonda kuulub ainult tosinajagu inimesi.

Big Time Gamingu esimene slott sai valmis alles 2013. aastal. Alates sellest ajast on mängijad rõõmustatud keskmiselt 3-4 mänguga aastas ning tänaseks on nende portfoolios juba 30 mängu. See pole teab mis suur number, kuid vähesed konkurendid saavad kiidelda sama suure menuga.

Edu saavutamine pole kunagi lihtne ja ka Big Time Gaming ei saanud sugugi juhuslikult populaarseks. Nende edu taga on autorid, kellel mängude loomisel kogemusi aastakümnete jagu. Iga mäng, mis välja tuleb kombineerib endas suurepäraseid funktsioone ja üleüldiselt meeldivad kogemust.

Kui teised mängutootjad keskenduvad paljuski visuaal-ja heliefektidele, siis BTG on viimseni läbi mõelnud ka matemaatilise poole. Tänu sellele ongi sündinud sellised tehnoloogiad nagu Megaways ja Feature Drop, mis pakuvad võiduliinide arvu muutumist ja võimalust raha eest otse boonusvooru pääseda.

Big Time Gamingu eestvedaja Nik Robinson on uhke, et BGT on võtnud mängudemaailmas sisse visionääri positsiooni. Üheksakümnendatel oli maksimaalne võiduliinide arv slottidel 243 ja 2000. aastate lõpus oli 4096 võiduliini pigem haruldus.

Ka 2010. aastatel ei olnud paista, et keegi millegi revolutsioonilisega lagedale tuleks, kuid Big Time Gaming otsustas siiski ajaloo kulgu muuta. Kuulus Megaways mängumootor tekitas hulga erinevaid mängusituatsioone nii, et rullikute ja ridade arv oli pidevas muutumises. Nii võib võiduliinidegi arv kerkida enneolematutesse kõrgustesse ja pakkuda samal ajal üle 100 000 unikaalse võidukombinatsiooni.

Nii muudetigi traditsiooniliste mänguautomaatide ülesehituse formaati tundmatuseni ja tehti need palju huvitavamateks ja suuremat mitmekesisust pakkuvamateks. Kirjeldatud innovatsioon on üks põhjustest, miks just slotid mängutüübina on tänapäeval nii populaarsed.

Paljudel online kasiinodel on Megaways mängude jaoks koguni eraldi kategooria, sest pole harv juhus kui slotisõber on just nende otsingul. 2020. aasta seisuga on Megaways tüüpi mängude populaarsus endiselt tõusuteel.

Mis on MegaWays mängud?

MegaWays mängud on hetkel üks kõige kuumemaid kategooriaid online kasiinodes. Nende puhul pole võiduliinide arv fikseeritud vaid sümbolite arv rullikutel muutub iga keerutusega, mis tähendab, et moodustuvad erinevad võidukombinatsioonid. Maksimaalselt võib võiduliinide arv kasvada ka kuni 586 971 peale(Holy Diver MegaWays).

Big Time Gamingu fenomen

Big Time Gaming mängutootja kõige esimene MegaWays tüüpi mäng oli “Dragon Born” – mistahes keerutuse ajal võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 20 000 kordselt. Nende kõige kuulsam mäng on aga hoopis “Bonanza”, mis lühikese aja jooksul on saanud maailma üheks populaarseimaks online mänguautomaadiks.

Bonanza on kullakaevamise teemaline mäng, millel olemas kõik populaarsele mänguautomaadile omased tunnused- hiilgav graafika, lõbus atmosfäär ja detailselt läbi mõeldud mängu ülesehitus. Loomulikult on rakendatud ka Megaways tehnoloogiat, mis muudab meelelahutuse nautimise palju mitmekesisemaks. Sümbolid langevad positsioonidele kosena ning võiduliinide arv võib kasvada kuni 117 649 peale. Võimaluse saada kuitahes suur võidukordaja ja boonusvoorus tasuta spinne krutib pinget veelgi.

Big Time Gaming mängud teiste tootjate valikus

Tänu MegaWays tehnoloogia suurele menule on ka teised mängustuudiod nagu NextGen Gaming, WMS, iSoftBet, Red Tiger Gaming ja Blueprint Gaming hakanud seda oma mängudes kasutama. See toimub aga Big Time Gamingu hoolsa järelvalve alla, sest BTG on esimene mängutootja, mis patenteeris oma mängude tehnoloogia. Konkurendid ei saa neid niisama lihtsalt kopeerida vaid peavad selle eest maksma ja järgima BTG täpseid suuniseid, kuidas Megaways tehnoloogiat üldse rakendada.

Innovatsioon

Big Time Gaming on üks kõige innovatiivsemaid mängutootjaid, mis aidanudki neid nii tugevasti pildile. Lisaks MegaWays tehnoloogiale on nad välja mõelnud ka “Triple Reaction” funktsioonaalsuse, millega saab tutvuda “Opal Fruits” mängul. BTG omad on ka “Who Wants to be a Millionaire” ja “Danger! High Volatile” ja “The Final Countdown”, mis põhinevad tuntud samanimelistel muusikapaladel.

Big Time Gaming tuleviku väljavaated

Big Time Gaming on üks online mängude suunanäitajaid, mille edu saladuseks on suurepärane meeskond ja suur kogemustepagas mängude maailmas. Innovatsioonile orienteeritud tegevus annab lootust, et lähiajal üllatavad nad meid veelgi.

“Kingmaker” mängul näiteks ei tahagi mängijad kohe boonusvooru jõuda, sest mida kauem seda edasi lükata, seda rohkem kasvab võidukordaja väärtus. Originaalsed lahendused ja funktsioonid on midagi, mille poolest BTG on hästi tuntud ja ka tulevikus loodame näha omamoodi mänge, mis on teistele eeskujuks.

Big Time Gaming – Korduma kippuma küsimused
Mis on Big Time Gaming? arrow-icon
Kus saab Big Time Gaming mänge mängida? arrow-icon
Millised on Big Time Gaming parimad mängud? arrow-icon
Millistel BTG mängudel on parim kasumlikkuse mängijale(RTP)? arrow-icon

Kokkuvõte

Juba aastaid on Big Time Gaming mängud konkurentide terava pilgu all olnud, kuid alati suudavad nad millegagi üllatada. Kui online mängude maailmas on uuendused ja innovatsioon peamised märksõnad, siis BTG on ehk selle parim näide.

Siiski pole volatiilsed Megaways mängud kõigile, sest kuigi need pakuvad plahvatuslikult suurt võidupotentsiaali, on need ka väga riskantsed, mis tähendab, et võid kaotada märksa rohkem kui mängud võite välja maksavad.

Big Time Gaming mängude ülevaated