Kümme parimat musamängu

Välja antud: 13.11.2021 | Uuendatud: 02.01.2024

 

Slotimängud on suurepärane meelelahutus, kui vajad argipäeva rutiinist väikest puhkust. Lahedad karakterid, uutmoodi mängude ülesehitus ja loomulikult võimalikud suured võidud on see, mis mängureid aina tagasi toob.

Kõigi mänguautomaatide hulgas on aga alati eriti tooni andnud just temaatilised mängud.

Olgu selleks siis filmid, seriaalid, legendid või muusika. Just viimane on andnud ainest lugematule hulgale mängudele, sest mis siin salata- vähesed suudavad öelda “ei” kvaliteetsele muusikale.

Paf online kasiinos on olemas ka täiesti eraldi sektsioon muusika teemalistele slotimängudele.

Kõige levinum alaliik muusika teemaliste mängude puhul on raske rokk, sest just see žanr on suutnud paljudele pikaks ajaks hinge pugeda.

Superstaarid nagu Kurt Cobain, Jimi Hendrix ja Freddy Mercury pole lihtsalt head lauljad vaid isiksused, kes endast maha jätnud väärika pärandi.

Vaatame järgnevalt, millised on läbi aegade parimad muusika teemalised mängud, mis teeb need eriliseks ning kuidas mängija kõigest sellest kasu lõigata saab.

Musateemalised slotimängud TOP10

10. Hammerfall

Hammerfall potsatas meie edetabeli kõige viimasele reale, kuid pole kahtlust, et tegemist on ääretult mitmekülgse mänguga. Siin küll pole peategelaseks mõni rokilegend ega kuum diskostaar vaid teemaks hoopis fantaasiamaailm.

Play N GO nimelise mängutootja üks kõlavam nimi pakub kolme Laulu boonust. Eriline on ka Hammer High tasuta spinn.

Suurel 7×7 positsioonidega mänguväljal tuleb saada omavahel külgnevate sümbolite kogumeid. Nõutud on minimaalselt 5 sama sümbolit, vahet pole, kas pikuti või laiuti.

9. Karaoke Party

Karaoke Party on meie edetabeli üllataja. Tegemist pole mingi moodsa tiluliluga vaid mäng vastab pigem vanakooli mängija ootustele-lootustele. Üsna lihtsakoeline disain ja kujundus annab hästi edasi üheksakümnendate diskomelu.

Karaoke Party mängu loojaks on Microgaming ning kujundus on sellele kasiinogigandile väga omane. Kui oled mängija, kes armastab ennast välja elada klassikaliste popp-lugude saatel, võid siit aga tõelise elamuse saada.

Karaoke Party pakub kõiki tavapäraseid boonuseid, mida ühelt healt mängult oodata võiks. Wild asendussümboli tunneb ära mängu logo pildi järgi. Kui võidukombo moodustub wildi kaasabil, saab see kahekordse võidukordaja.

 

8. Jammin Jars 2

2021. aasta üks kuumemaid nimesid on Jammin Jars 2. Ehk on põhjus selles, et korralik diskobiit aitab alati natuke tuju tõsta. Tegemist on Push Gaming nimelise mängutootja järjega samanimelisele originaalile.

Jammin Jars 2 raharalli läheb lahti hiiglaslikul 8×8 positsiooniga mänguväljal, kus võite saab omavahel ühenduses olevate sümbolitega. Meile meeldisid väga purgi pildiga asendussümbolid, mis jäävad peale sümbolite sadu oma kohtadele paigale.

Jammin Jars 2 mängu suurim võlu peitub selle särtsakas välimuses. Tuleb tunnistada, et kujunduse osas on näha rohkelt sarnasusi samanimelisele originaalile. Endiselt loob atmosfääri puuviljane disko, mille juhiks Giga Jar DJ.

Lisaks tasuta spinnidele on mängul ka kolossaalsed sümbolite kogumid ja kasvav võidukordaja. Pole kahtlust, et Jammin’ Jars 2 mängul on kogu aeg midagi toimumas. Küsimus on, kuidas olukord on kasuks tööle panna, sest tegemist on tõeliselt volatiilse mänguga.

7. Jimi Hendrix

Jimi Hendrix on meie edetabeli üks mitmest NetEnt nimelise mängutootja slotist, mille keskmes läbi aegade populaarsemaid rokiikoone. Nagu paljudele rokiteemalistele mängudele omane, siis ka siin on kerge psühhedeelne paralleelluniversumi atmosfäär.

5 rulliku ja 20 võiduliiniga mänguautomaadil on kokku kuus boonusvooru. Ära märkimist tasuvad korduvkeerutused ja wild moondumised. Olulisel kohal on ka Pick and Click lisa, mille ajal saad rahalisi sutsakaid ja pääsu ühte kolmest tasuta spinnide voorust.

Jimi Hendrix kujundus annab edasi hipilikku kultuuri ning taustal kõlavad artisti menukid Foxey Lady, Voodoo Child, Crosstown Traffic, Little Wing ja Purple Haze. Just musikaalse poole pealt tõuseb see slotikas teiste hulgast eriti esile.

6. Ozzy Osbourne

Ozzy Osbourne on NetEnt nimelise online mängude tootja slotikas, mis paneb naeratuse näole kõigi Ozzy fännide jaoks. Karismaatiline melomaan näitab oma tõelist palet viie rullikuga mänguväljal nii, et võiduliine on kokku 20.

Ozzy Osbourne on üks vahva tegelane, keda nimetatakse hellitavalt Pimeduse Printsiks. Seega pole midagi imestada, et ka mänguautomaat on pilgeni igasugu vimkasid täis. Kui huvitud boonustest, siis korduvkeerutused, tasuta spinnid ja muud tavapärased lisad on omal kohal.

Boonuseid on kokku 7. Bonus Bet puhul näiteks panused duubeldatakse, kuid võid võita rohkem priispinne ja lõigata kasu ka võidukordajatest.

5. Motörhead

Motörhead on NetEnt nimelise mängutootja rokiteemaliste mängude “Rocks” seeria kolmas väljalase. Motörhead on tuntud Briti bänd, mis fänne hullutanud juba pea terve põlvkonna jagu. Kujunduses on kasutatud lava kõlarite ja võimenditega. Kui käivitad ‘rock’ režiimi, läheb tümakas kõvemaks.

Nostalgiline rännak läheb lahti kolme boonusfunktsiooni ja Müstilise rullikuga. Loomulikult ei puudu ka tasuta spinnid.

4. Twisted Sister

Play N Go on üks tublimaid muusikateemaliste mängude tootjaid. On näha, et tegemist on nende lemmikteemaga. Hulga musamängude seast ehk parim võiks olla Twisted Sister, sest siin on ideaalselt kokku sobitatud värske muusika, kujundus ja boonused.

Twisted Sister mängu keskmes on samanimeline populaarne USA raske roki lipulaev. Suurel 6×6 positsioonidega mänguväljal saab võite omavahel ühenduses olevate sümblitega. Panuse suuruseks saab sealjuures sättida alates 10 sendist keerutuse kohta.

Twisted Sister lisadest on olulisemad langevad sümbolid järjestikkuste võitudega. Mistahes ajal võib aga käima minna teisigi funktsioone. Tasuta spinnide ajal teeb ilma Mega Sümbol wild hajasümbolite ja võidukordajatega.

3. Guns N Roses

Guns N Roses on meie TOPi üks kõlavamaid nimesid. Tegu pole lihtsalt bändiga vaid kollektiiv on maha jätnud tõelise pärandi. Tunneta, mis tähendab teha muusikat Axl Rose ja kambraadidega ning võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 1,250 kordselt!

5 rullikuga mängul on 20 võiduliini ning taustal kõlab loomulikult sellesama Ameerika bändi legendaarsed palad. Mänguautomaadi loojaks on NetEnt ja asja teevad huvitavaks suur hulk boonuseid.

Proovi ise ja saad teada, mis kasu on laiuvatest wildidest, boonusspinnidest ja võidukordajatest.

2. Black Mamba

Meie edetabeli tõelisi pärleid on Black Mamba. Tegemist pole lihtsalt mingi lambi mänguga vaid uue hingamise saab menukas Itaalia kergemuusika kollektiiv.

Play N Go nimelise mängutootja originaalne lahendus on tehtud 5×5 positsioonidele. Panuse väärtuseks saab sättida 20 sendist 100 euroni mänguvooru kohta.

Asja sisuks on rokkbänd, mille muusikaliste palade saatel langevad sümbolid rullikutele ülevalt alla. Lisaks suurendab võite võidukordaja ja veel neli lisafunktsiooni.

1. Punk Rocker

Punk Rocker on tõeliselt värske leid kelle tahes jaoks, kes vähegi kasiinos kätt proovida armastab. Väikese NoLimit City nimelise mängustuudio pärl toob areenile õige punkari hingeelu 5 rullikul 243 võiduliiniga.

Volatiilse mängu teeb eriliseks Nolimit City uuendus xWays, lisaks paisuvad rullikud ja korduvkeerutused. Kui veab, saad panuse tagasi 15,072-kordselt.

Punk Rocker kunstiliselt hästi õnnestunud kujundus töötab igati mängu populaarsuse kasuks. Tegevus toimub Londonis Big Beni taustal ja on näha mõjutusi Sex Pistolsi eduloost. Nagu nimestki aru saada, siis teemaks mässumeelne pungimaailm ja taustal sellekohane käre punkmuusika.

Mäng on üles ehitatud nii, et põhitähelepanu saavad xWays sümbolid. Need erilised tegelased liidavad 2-4 ikooni kokku, mis omakorda laienevad kogu rulliku ulatuses, millel need asuvad. Kogu asja mõte on selles, et võiduliinide arv hakkab nii märgatavalt kasvama.

Temaatiliste mängude eripära

Temaatiliste mängude ring on lai ning ei piirdu sugugi ainult muusikateemaliste slottidega. Siiski hindavad kasiinos käijad enim just head taustamussi ja tervitavad oma lemmik artiste ka rullikutel.

Ei tasu unustada, et temaatiliste mängude puhul maksavad mängutootjad bändile või artistile tasu nende nime ja näo kasutamise eest. Autoritasude tõttu kahaneb seda tüüpi mängude kasumlikkus mängija jaoks. See-eest on elamus võimas.

Muidugi pole erinevus kuigi suur. Näiteks populaarsel Guns N Roses mängul on keskmine kasumlikkus 96,98%, mis tegelikult on keskmisest isegi kõrgem. Meie edetabeli tipus troonival Punk Rockeril on näiteks kasumlikkus 96,54%, mis on samuti igati asjalik.

Veel artikleid