Playtech kasiinod

Uuendatud: 31.12.2020

Playtech on Iisraeli/Eesti päritolu online mängude ja tarkvara tootja, mis alustas tegevust juba 1999. aastal. Tegemist on kahtlemata ühe suurima ja olulisima kasiinotarkvara tootjaga ning nende klientideks on üle kahesaja online mängude operaatorit üle maailma. Eestis saab Playtech mänge proovida OlyBet ja Bet365 kasiinodes.

Playtech on suurekaliibriline tarkvarafirma, mille peamiseks tooteks siiski mänguautomaadid. Slotte on neil sadu ning populaarsemate hulka kuuluvad “Age of the Gods” seeria mängud, mis annavad edasi Kreeka mütoloogia telgitaguseid ning pakuvad võimalust osa saada kasvava võidusummaga jackpottidest. Suurepärane graafika, animatsioonid ja boonusfunktsioonid iseloomustavad kõiki Playtechi mänge.

Playtech pakub ka hulgaliselt temaatilisi mänge nagu ränirahnude teemaline “The Flintstones”, “Top Gun”, “Gladiator”, “Ace Ventura Pet Detective” ja “RoboCop”. Lisaks veel DC Comics koomiksite eeskujul kujundatud Justice League, Batman v Superman: Dawn of Justice ja Suicide Squad.

Playtech – pikk ajalugu ja suur valik mänge

Playtech nimena ei pruugi mängijatele palju öelda, kuid online kasiinode avalehtedelt võib nende logo kindlasti tuttav olla. Vaatame lähemalt, mida see salapärane, kuid samal ajal üks suuremaid slotihiiglaseid endast kujutab.

Playtechi lugu

1999. aastal asutatud Playtech andis esimesed mängud välja 2001. aastal. Kohe alguses saadi kohalt kiiresti minema ja äratati huvi paljude operaatorite seas.

Kõigest mõned aastad hiljem 2006. aastal noteeriti Playtech kaubamärk juba börsil ja tänu lisandunud kapitalile laiendati ka tegevust märkimisväärselt. Nüüd loodi juba täiesti uus kasiino tarkvara, mis jõudis tänu RAY ja Playtechi tolleaegsele koostööle otsapidi ka Soome rangelt reguleeritud hasartmängude turule. On märkimisväärne, et tol ajal oli Playtech ainuke suur mängutootja, mille mängud olid esindatud ka Soome riikliku hasartmängukorraldaja Veikkausi valikusse.

Järk-järgult hakkas Playtech oma positsioone kindlustama ka mitmetes Euroopa riikides sealhulgas Eestis, Itaalias, Hispaanias ja Serbias pakkudes neis oma panustamise platvormi teenuseid. Euroopa ongi kaua olnud Playtechi peamine turg, aga viimastel aastatel on laienetud jõudsalt ka Aasiasse ja Ameerika turgudele.

Online kasiino mängude maailmas on konkurents viimasel ajal kõvasti kasvanud. 2010. aastaks oli ennast tugevalt pildile mänginud Rootsi hiid NetEnt ja Microgamingu mängud kogusid samuti aina enam populaarsust. Playtechi kahjuks rääkis samal ajal fakt, et nende mängud olid saadaval ainult nende enda platvormil, mis tegi operaatorite jaoks nende integreerimise keeruliseks. Kui kasiinod oleksid kasutanud samuti EveryMatrix tarkvara, oleks saanud nad lisada lisaks Playtech mängudele ka teiste tootjate slotte.

Viimastel aastatel on olukord Playtechi jaoks paranenud. Tänu mitmete mängustuudiote ülesostmistele ja uute online kasiinode lisandumisele on Playtech mängud järjest rohkem pildile jõudnud. Eeldame, et see trend jätkub ja tulevikus on Playtech ehk sama tuntud kui NetEnt, Play’n Go ja teised gigandid.

Suur mängude valik

Playtechi peamine toode on nende mänguautomaadid, mida on sadu erinevaid. Slotte saad proovida nii arvutis, mobiilis kui ka nutiseadmes. Playtechil on üheksa stuudiot, mis tegelevad tipptasemel mängude arendusega. Muuhulgas omab Playtech ka Quickspin ja Eyecon platvorme, mis tegutsevad küll eraldiseisvate ettevõtetena.

Age of the Gods seeria

Playtech arendas varem Marvel koomiksi ja filmide põhjale loodud mänge, kuid kuna Marvel kaubamärgi ostis ära Disney, siis Marvel slotte enam ei ole. Nende asemele on aga tekkinud “Age of the Gods” seeria, mis põhineb Kreeka mütoloogial ja kujutab jumalaid nagu Zeus, Apollo, Athena, Poseidon, Midas, Herakles ja teised.

Age of the Gods seeria mängud on graafika poolest maailmaklassist, suurepäraste boonuste ja korraliku võidupotentsiaaliga. Samuti jagavad “Age of the Gods” seeria mängud ühist kasvava võidusummaga jackpotti. Mistahes Age of the Gods mängul võid taga ajada ühte juhuslikult käivituvast neljast jackpotist.

Vaatame Age of the Gods mänge lähemalt:

Age of the Gods – põhineb erinevatel jumalatel
Age of the Gods: Ruler of the Seas – fookuses on merejumal Poseidon
Age of the Gods: Apollo Power – kujundatud poeesiajumal Apollost lähtudes
Age of the Gods: Mighty Midas – peategelane Midas
Age of the Gods: Rulers of Olympus – peajumal Zeus
Age of the Gods: Medusa & Monsters – merejumalanna Medusa
Age of the Gods: Ruler of the Sky – merejumal Pegasus
Age of the Gods: God of Storms – Aeoluse tegudel põhinev
Age of the Gods: Goddess of Wisdom – pühendatud Athenale
Age of the Gods: Prince of Olympus – vägilane Herakles
Age of the Gods: Fate Sisters – lugu Clotho, Lachesis & Atroposest
Age of the Gods: Furious 4 – tegelasteks on Prometheus, Apollo, Pandora & Atlas
Age of the Gods: King of Olympus – peajumal Zeusi seiklused

Kingdoms Rise seeria

24. oktoobril 2019. tuli Playtech välja “Kingdoms Rise” nimelise mängude seeriaga. Alustuseks paisati mängijate ette kolm “Kingdoms Rise” tüüpi mängu, mis kõik rabasid jalust ägeda väljanägemise ja kasulike boonusvoorudega.

Kingdoms Rise slottide ühendavaks lüliks on unikaalne “Kingdoms Rise Shop”. Kui kogud piisava arvu tokenseid, saad külastada erilist “poodi”, et osta ennast otse sisse lisadega boonusvoorudesse.

Vaatame lähemalt, mida selle seeria mängud pakuvad:

Kingdoms Rise: Forbidden Forest – 5 rullikut, 576 võiduliini, võida panus tagasi 11 520 kordselt Kingdoms Rise: Guardians of the Abyss – 5 rullikut, 25 võiduliini, võida panus tagasi 7500 kordselt
Kingdoms Rise: Sands of Fury – 5 rullikut, 20 võiduliini, võida panus tagasi 250 kordselt

DC Comics seeria

Playtech mängude hulka kuuluvad ka temaatilised DC Comics koomiksitel põhinevad mängud. Nende seas on nii “Batman v Superman: Dawn of Justice”, “Suicide Squad”, “Wonder Woman”, “Superman The Movie”, “The Dark Knight”, “Batman Begins”, “Green Lantern”, “Man of Steel”, “Aquaman and The Flash” ja paljud teised. Kinole omased graafika ja animatsioonid ning terve uut tüüpi boonuste plejaad pakuvad omamoodi elamust. Lisaks neli erinevat kasvava võidusummaga jackpotti.

Temaatilised mängud

Playtech mängud piirdu ainult “Age of the Gods“ ja DC Comics seeria slottidega. Neil on lisaks palju mänge, mis põhinevad filmidel ja populaarsetel telemängudel. Võib- olla oled isegi mänginud Top Gun, American Dad!, RoboCop, The Mask of Zorro, Terminator Genisys, The Matrix, King Kong, The X-Files, Grease või Gladiator Road to Rome mänge. Neil mänguautomaatidel on fookuses viimseni viimistletud taustamuusika ja heliefektid, mis muudavad mänguelamuse võimalikult elulähedaseks. Kui otsid midagi tuttavliku, siis polegi vaja enam pikemalt mõelda.

Sporting Legends seeria

Playtech mängude teemad on väga mitmekesised ja spordifännidegi jaoks on neil eraldi slottide seeria. Sporting Legends seeria mängud on pühendatud ratsanike AP McCoy ja Frankie Dettori, snookeri ikooni Ronnie O’Sullivanile, hobuste võiduajamise sündmusele Ascot ja jalgpallimängule Top Trumps. Slotid pakuvad erinevaid boonuseid ja päeva-, nädala- ja spordilegendide(Sporting Legends) kasvava võidusummaga jackpotte.

Parimad slotid

Lisas eelpool tutvustatud mängudele on Playtechil veel palju tähelepanuväärseid slotte, mis juba pikalt mängijaid lõbustanud. Soovitame kindlasti mänge nagu Buffalo Blitz, Dragon Champions, Anaconda Wild, Age of Egypt, White King II, Call of the Valkyries, Legend of the Jaguar, Raiders of the Hidden Realm, Wheels ‘N Reels ja Jungle Giants. Vähesed teised mängutootjad suudavad samaga vastata.

Järgnevalt vaatame meie hinnangul viite parimat mängu:

Gladiator Road to Rome – tegemist on ikoonilise “Gladiator” filmi põhjal loodud ametliku slotiga., mis pakub Antiik-Rooma stiilis meelelahutust viie rulliku ja kahekümne viie võiduliiniga. Vunki lisavad Colosseum Free Games boonusmäng, milles valid kilpide vahel lisa võidukordaja ja wild asendussümbolite saamiseks. Kilpide alt võivad välja tulla ka Gladiator müksu wild rullikud, võidud hajasümbolitega või teenid võidu eest lihtsalt rohkem raha kui tavatingimustel.

“Gladiator” boonusmängus valid kiivrite vahel. Leia üheksa kuldset kiivrit ning teenid kasvava võidusummaga jackpoti. Tasuta keerutustega võid tehtud panuse väärtuse samuti tagasi võita ka kuni 45 000 kordselt!

Age of the Gods – Age of the Gods seeria kõige esimene mäng pakub põnevaid elamusi viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Selle peategelased on Athena, Herakles, Zeus ja Poseidon ning hea õnne korral võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita ka kuni kahesaja kordselt reastades eelnimetatud jumalad kõik võiduliinis üles.

Age of the Gods mängu võidu võti peitub aga neljas tasuta spinnidega boonusvoorus. Iga boonusvooru keskmes on üks jumalatest, kes on võimeline võidukordaja väärtuse kergitama kuni viie peale või lisama mistahes spinni ajal wild asendussümboleid. Saad läbida boonusvoore üksteise järel seni kuni sa ei satu allmaailma jumal Hadese otsa. Kõige suurema võidupotentsiaaliga Poseidon tasuta spinnide voorus võid tehtud panuse tagasi võita ka kuni seitsmetuhande kordselt!

Great Blue – tegemist on vana mänguga, kuid kauaks mängijate hinge läinud. Standardse viie rulliku ja 25 võiduliiniga sloti peategelaseks on mõrtsukvaal ja fookuses Sea Shells boonusmäng.

Boonusvooru alustad kaheksa mänguvooruga kasiino kulul nii, et võitudele laieneb kahekordne võidukordaja. Vali ise merekarpide vahelt õige ja võid saada veel rohkem mänguvoore ja võidukordajaid kasiino kulul.

Tegemist on volatiilse mänguga, millel hea õnne korral võimalik tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 20 000 kordselt.

The X-Files – mäng, mis põhineb samanimelisel populaarsel põnevusseriaalil pakub närvekõditavaid hetki viie rulliku ja kahekümne võiduliiniga. Püüa kinni kuni viiekordse võidukordajaga wild asendussümbol ja pressi ennast Locking Rift tasuta spinnidega boonusvooru.

Eliminators – see mäng põhineb puurivõitlusel ja pakub elamusi viiel rullikul kahekümne võiduliiniga. “Collapsing Reels” ajal võid võita mitu korda järjest ilma oma raha juurde panemata- võiduliinis osalenud sümbolid haihtuvad ning nende asemele tekivad uued.

Elimination boonuse puhul haihtuvad jällegi kõik võitleja sümbolid ja nii saad iga kord selle eest eraldi auhinna. Kahte tüüpi tasuta spinnidega boonusvoorus saad kuni kümneni ulatuva kasvava võidukordaja ja veel sagedasemaid võite. Sellel volatiilsel mängul võid tehtud panuse väärtuse tagasi võita kuni 25 000 kordselt.

Kus saab Playtech mänge mängida?

Nagu juba eelnevalt selgitasime, ei ole Playtech mängud veel kõigis Eesti kasiinodes saadaval, kuid käed on löödud nii OlyBeti kui Bet365 portaalidega.

 1. 1.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 2. 2.
  Bet365
  100% kuni 100€
  Boonuskood: Kasiino uue mängija boonus

Kokkuvõte

Playtech on huvitava ajalooga Eestis alguse saanud tarkvaratootja, mis jõudnud maailma suurimate online kasiino mänguloojate hulka. Neil on mitu huvitavat temaatiliste mängude seeriat nagu Sporting Legends, Kingdoms Rise, Ago of the Gods ja DC Comics seeria mängud. Tegemist on kaasaegsete mängudega, mis ei ole kahjuks veel jõudnud kõigisse Eesti online kasiinodesse, kuid saad neid proovida nii OlyBetis kui ka Bet365 platvormil.