Optibet

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Välja antud: 18.10.2018 | Uuendatud: 06.10.2020

Optibet Kasiino – kuni 1000€ boonus uutele mängijatele

Optibet on eestlastele tuttav nimi, mis meelitab tasuva lojaalsusprogrammi, piraka uue mängija boonuse ja sagedaste jackpot- võitudega. Suurim valik erinevaid mängutootjaid, kiired maksed ja tipptasemel klienditeenindus. On´s veel midagi tahta? Loe rohkem meie ülevaatest.

Miks liituda Optibeti kasiinoga?

  • Kuni 1000€ uue mängija tervitus
  • Üle 30 mängutootja ja põnevad kasiinokampaaniad
  • Kasutajasõbralik veebileht
  • Lojaalsuspunktid iga panuse eest
  • Eestikeelne klienditugi

Külasta Optibet.ee või jätka lugemist vihjete ja kiire ülevaate saamiseks.

Mängi Optibet'is!

Üldine

Loodud:1999
Litsents:Eesti
Telefon:+372 775 1325
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:Kuni 1000€ boonust
Tervitusboonus:-
Boonus kokku:1000€
Boonuskood:OPTIBET1, OPTIBET2, OPTIBET3
Läbimängimisnõue:30x

Mis on Optibet?

Optibet on Rootsi – Läti päritolu kasiino-, spordi- ja pokkeri mängimise keskkond, mida tuuakse eeskujuks nii suurepärase klienditoe, kasutajamugavuse kui ka laia mängude valiku poolest.

Loe edasi ja saad teada, mille poolest Optibet teistest Eesti kasiinodest erineb ja kuidas võtta tervituspakkumisest maksimum.

Optibet avati juba 1999. aastal ning Eestisse jõudis see 2014. aastal. Esmapilgul tõmbab kohe tähelepanu eriti lai mängude valik, mille tagab üle 30 erineva suurema ja väiksema mängutootja ja mängustuudio olemasolu. Optibet oli Eestis esimene, kes kolis üle maailma suurimale GGNetwork pokkeriplatvormile.

Optibet reklaamib ennast kui suurima mängude valikuga kasiinot, kus leiad slotte ja live kasiino laudu, mida mujal üldse polegi. Lisaks lubatakse igal nädalal pakkuda mõnda huvitavat üllatuskampaaniat ja väljamaksed tehe ühe tunniga!

Tegemist ei ole Pay’n Play kasiinoga, kuid konto loomine käib lihtsalt ID-kaardi või Mobiili-ID kasutades. On variant täita ka registreerimisvorm, mis on küll pisut aeganõudvam.

Tasuta spinnid

Kui oled tasuta spinnide jahil, siis Optibet on ilma rahata mängukire rahuldamiseks suurepärane koht. Mine kohe kampaaniate lehele ja vaata, kas parasjagu pakutakse mõnda diil, mis tagab sulle mängukorrad kasiino kulul.

Boonused

Kui oled Optibetis alles uus, saad esimese kolme sissemakse eest kuni 1000€ lisaraha. Tegemist pole päris tasuta rahaga, sest boonuste saamiseks on nõutud sissemakse. Samuti laienevad kõigile kolmele tervitusboonusele ka läbimängimise nõuded.

Uued mängijad saavad esimese sissemakse eest 100% kuni 500€ boonuse kasutades boonuskoodi OPTIBET1. Teise sissemakse tegemisel võta kasutusele boonuskood OPTIBET2 ja saad samuti sissemakse summaga võrdse boonuse juurde. Teise sissemakse puhul on maksimaalne boonuse summa 300€. Kolmanda sissemakse eest on garanteeritud 50% kuni 200€ boonus boonuskoodiga OPTIBET3.

Uue mängija tervitusboonustele laieneb kolmekümne kordne läbimängimise nõue, mida saab täita ainult mänguautomaatidel. Live-kasiinos, lauamängudel või muudel mängudel tehtud panused läbimängimisel arvesse ei lähe. Minimaalne nõutud sissemakse väärtus boonuste saamiseks on 20€ boonuse kohta.

KAMPAANIAD

Optibet pakub väga mitmekesist kampaaniate valikut. Kuna kogu aeg tuleb välja uusi mänge, siis võid arvestada atraktiivsete pakkumistega, mis pühendatud just uute mängude tutvustamisele. Tavaliselt saad väikese sissemakse eest hulga mängukordi kasiino kulul ja siis on juba lihtsam otsustada, kas mäng sulle ka tegelikult meeldib.

Lisaks uutele mängudele on kampaaniaid ka uute mängutootjate tutvustamiseks, näiteks kui mängid kindla mängutootja slotte, saad tehtud panuste pealt teatud protsendi tagasi. Harvad ei ole ka juhud, kui pead täitma lihtsaid missioone, et teenida väärtuslikke lisapreemiaid.

VIP- programm

Mille poolest erineb Optibet teistest Eesti online kasiinodest? Loomulikult on selleks kasutaja jaoks tulus lojaalsusprogramm, mille liikmeks saad kohe peale konto loomist. Alustad “Hõbe” tasemelt ja liigud järjest edasi uutele tasemetele nagu kuld- ja plaatina tase. Samal ajal kogud punkte ja liigud lojaalsusredelil ülespoole saades kogutud punktid igal ajal vahetada pärisraha vastu.

Minimaalne punktisumma, mille saad rahaks teha on 1250 punkti(1€).

Täpse info erinevate lojaalsustasemete ja mängude kohta leiad, kui lähed oma konto seadete alla siin https://www.optibet.ee/et/vip-points/rules/

OPTIBET MAKSEVIISID

Nagu juba mainisime, ei ole Optibet Pay’n Play kasiino, mis tähendab, et enne pärisrahaga mängimist tuleb konto kinnitada. Kui see tehtud, saad teha esimese sissemakse kasutades ühte järgnevatest maksemeetoditest: pangaülekanne, maksekaart, PaySera, Skrill või Neteller.

Minimaalne sissemakse summa tehingu kohta on 7€, samal ajal kui maksimaalne väljamakse summa on 2500€. Nagu ikka Eestis tuleb väljamakse teha samale maksevahendile, mida kasutasid sissemakse tegemiseks.

MÄNGUD

Optibet mängupakkujate hulka kuulub hulgaliselt kõlavaid nimesid nagu NetEnt, Microgaming, Evolution Gaming, Quickspin, Play’n GO aga ka väiksemaid mängustuudioid nagu Wazdan, Push Gaming, Playson ja palju teisi.

Kasiino lehel saad mänge filtreerida mängutootja järgi või kasutades otsingufunktsiooni. Lisaks kategooriad “Hetkel popid”, “Uusimad”, “Jackpotid”. Live kasiino lehel on mängulaudu samuti erinevatelt tootjatelt nagu Authentic Gaming, NetEnt ja Evolution.

Puudusena võiks Optibeti puhul välja tuua vanamoodsat veebilehe kujundust. Värvid on tuhmid ja lehe erinevad sektsioonid ei eristu teineteisest piisavalt. Jackpot mängude lehel ei ole näha ka mängude hetke jackpottide suurust, mis on mängijate jaoks oluline näitaja. Kui jackpot on just välja läinud ja potentsiaalne võidusumma väike, siis kavalamad mängijad pigem väldivad neid slotte.

KOKKUVÕTTES

Optibet on populaarne internetikasiino, mida hinnatakse usaldusväärsuse, lihtsasti navigeeritava veebilehe, lojaalsuspunktide struktuuri ja kasulike kampaaniate eest. Igal aastal võidab Optibet mõne hinnalise auhinna oma maailmatasemel klienditoe ja uuendusliku lähenemise eest. Viimasel ajal on just Optibet jackpot mängud olnud kõige heldemad, mis puutub suurte võitude väljamaksmist.