HighRoller

star-iconstar-iconstar-iconstar-iconhalf-star-iconstar-icon
Uuendatud: 02.01.2024

Highroller kasiino tuletab meelde, et endiselt on mängureid, kes mängivad suurelt. Muidugi mõista. Kes ei tahaks suurelt võita?

Küsimus on tegelikult ju selles, kust maalt asi huvitavaks läheb? Päris 1 või 10 sendistega kaua ei mängi, kui max võidud piirduvad mõnesaja euro ringis.

Kõlava nimega highroller.com veebidomeen toob mängija ette kõik moodsa netikasiino võimalused.

Uus lisa on Livespins menüüvalik, mille alt leiad võimaluse teha panuseid oma lemmik striimereid jälgides. Livespins mängudel mängite striimeriga koos. Kui tema võidab, võidad ka sina.

200 tasuta spinni

Üldine

Loodud:08/2023
Jurisdiktsioon:Küpros
E-posti aadress:support@highroller.com
Telefon:-
Eestikeelne:yea-icon

Boonused

Tasuta:200 tasuta spinni
Tervitusboonus:200 tasuta spinni
Boonus kokku:200 tasuta spinni
Boonuskood:-
Läbimängimisnõue:võidud pärisrahas

 

Plussid ja miinused
  • omapärane multifunktsionaalne kasiino
  • lisapreemiad lojaalsuse eest
  • cashback
  • boonustele uutele mängijatele
 
  • eestikeelne klienditugi puudub

Tutvustus ja taustainfo

Highroller.com sihib mängijaid, kes valmis võidu peale välja minema. Vähemalt sellise mulje jätab brändi imago ja kasiino üles ehitus.

Päris tähelepanuta ei saa jätta ka nende 200 tasuta spinni, mis ootel uute mängijate jaoks.

Kampaaniad

Uue kliendi eelised
Reeglid ja boonustingimused
Läbimängimisnõue
Kehtivusaeg 24 tundi

Tervitusboonus uutele mängijatele pole siin küll ainuke preemia. Slottidel on integreeritud ka taseme tõstmise riba. Tegemist pole otseselt mingi kampaaniaga vaid asja mõte on mängijaid rõõmustada selle eest, et nad rohkem mängivad.

Taseme tõstmise riba täitub automaatselt ja järk-järgult siis kui teed pärisraha eest panuseid. Kui mõõdik saab täis, tõused uuele tasemele ning saad selle eest tasuta spinne.

VIP-programm

Highrolleri nimeliselt kasiinolt võiks oodata ka mingit asjalikumat programmi VIP-mängijatele.

Lähemal vaatlusel paistabki välja, et innukamatele antakse igal nädalal kuni 20% raha tagasi. Siia juurde kuuluvad ka isiklik kontohaldur ja personaalsed boonused/kampaaniaid.

Igal juhul kõva sõna, arvestades, et Eestis on lojaalsusprogrammid kui sellised hakanud päris ära kaduma.

Ära ei saa unustada ka Highroller.com tasemete tõstmise süsteemi. Tegemist on programmiga, mille raames on võimalik teenida priikeerutusi slottidel mängimise eest.

Tarkvara ja mängud

Highroller.com on vähe erinev kui kõik teised Eesti kiirkasiinod. Näiteks live kasiino mängutootjaid on lausa õige mitu. Lisaks Evolution Gaming ja Pragmatic Play leiab ka Bombay Live ja Livespins kategooria. Neist viimane pole küll live kasiino.

Slottide seis on päris ilus. Kui kontole mitte sisse logida saad kõiki mänge proovida demoversioonis. Õiged rahamehed alustavad muidugi 20 € või sellest suurema tehinguga.

Mängutootjad
AinsworthBig Time GamingGamevyGamomatHacksaw GamingiSoftbetNeon Valley StudiosNolimit City

Näita veelNäita vähemarrow-icon

Kasutajamugavus

Highroller.com pole päris see, millega harjunud oleme, kuid kas peakski? Nii kõlava nimega netikasiino võib ju omale natuke ekstravagantsi lubada.

Mobiilis on pilt ilus, sest lehte pole venitatud liiga pikaks. Tuleb raha sisse panna ja saab kohe pihta hakata.

Sisse-ja väljamaksed

Sissemakse Väljamakse
LHVSEBSwedbankZimpler LHVSEBSwedbankZimpler

Oma raha netis kuhugi liigutades, tuleb veenduda, et tegemist oleks usaldusväärse teenusepakkujaga. Highroller.com on läbinud edukalt meie kontrolli ning mingeid punaseid lipukesi siin me ei tuvastanud.

Maksete vahendajana kasutab see kasiino Zimpler nimelist makseteenust.

Kõik Eesti pangad on samuti asja heaks kiitnud ning Zimpler vahendabki mängija andmeid panga ja kasiino vahel, et kogu protsess oleks kiire ja mugav.

Kasutusel on pankadega võrdväärne tehnoloogia, mis tagab, et kellegi isiklikud andmed ei saaks sattuda kolmandate osapoolte kätte.

Turvalisus ja usaldusväärsus

Highroller.com omanikfirma Happy Hour Solutions Ltd. ei ütle keskmisele eestlasele mitte midagi. Pole ka imestada, sest see on ametlikult registreeritud hoopis saareriik Küprosel. See aga ei tähendaks, et kvaliteetset teenust ei saaks pakkuda üle Euroopa. Just seda highroller.com veebileht püüabki saavutada.

Võttes arvesse, et maksete tegemiseks kasutatakse kõige kaasaegsemaid tehnoloogiaid ja ka mängude valik on analoogne teistele Eesti kasiinodele, siis mingit põhjust usaldusväärsuses kahelda ei ole.

Vastutustundlik mängimine

Highroller.com lehel leiab põhjaliku info, kuidas läheneda mängimisele nii, et kõik sujuks positiivses noodis. Lisaks sellele, et pakutakse sissemakse limiiti, on ka Aeg-Maha variant koos mängupausiga.

On teada, et limiitide seadmise kõrval on oluline roll ka just õigete mõttemallide kujundamisel, et mida üldse tähendab raha peale panuste tegemine ning teadvustamine, et on väike protsent mängijaid, kelle jaoks võib mängurlusest kujuneda tõsine probleem.

Klienditugi

Highroller netikasiino ei üritagi näidata, et tegemist oleks spetsiaalselt eestlastele suunatud mängulehega. Teenuseid pakutakse üle Euroopa ning see võimaldab neil teha ka vajalikke investeeringuid teenuse parendamiseks. Kahjuks pole leitud võimalust eestikeelse klienditoe pakkumiseks. Seda võib pidada ka lehe suurimaks miinuseks.

Inglise keeles saab muidugi suhelda live chat kaudu igal ajal või panna kiri teele support@highroller.com aadressil.

Kokkuvõte

Highroller kasiino on midagi teistsugust. Nad ei püüa jäljendada teisi Eesti kiirkasiino lehti. Pigem jätab leht mulje kui rahvusvahelisele mängijaskonnale suunatud kvaliteetsest mänguportaalist.

200 tasuta spinni