Gonzo’s Quest

Välja antud: 16.01.2018

Üks populaarseim interenetis mängitav mäng on veel Gonzo’s Quest. Tegemist on NetEnti toodangu meistriteosega.

See seiklust täis slot lanseeriti aastal 2010 ja selle võidukäik ei paista lõppevat. Gonzo on suurepärane näide sellest, kui kvaliteetselt ja oskuslikult tehtud toode võib vastu pidada.

Teoreetiliselt on mängu peavõit 375 000 eurot. Mäng sisaldab palju lahedaid funktsioone rääkimata vägevast graafikast ja taustaloost.

Mängijad pääsevad suurde seiklusesse kartmatu Hispaanlasest vallutajaga Gonzo.

Mängutootja Mängutootja NetEnt
Volatiilsus Volatiilsus Kõrge
Võiduliinid Võiduliinid 20
Rullikuid Rullikuid 5
Ridasid Ridasid 3
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,20
Maksimumpanus Maksimumpanus 50
Peavõit Peavõit 37500x
Tagasimakse Tagasimakse % 96%

Gonzo’s Quest mäng

Mäng on värvikas ja eriti kaasakiskuv.

Juba intro tõmbab mängija endaga kaasa: jutlus saab alguse Peruu rannikult, kus hispaanlasest vallutajad jätavad laeva ankrusse. Öö pimeduses Gonzo pakib kaardid ja oma pakid, hüppab laevast ja ujub randa. Sealt algab põnev seiklus kus peaeesmärgiks on avada El Dorado väravad ja saada sealt suured aarded.

Tegemist on esimese eriti oskuslikult tehtud 3D slotimänguga. Ilmudes plahvatas kogu mängumaailm ja sealt alates ei ole tagasi vaadatud. Miinimumpanuseks on 20 senti ja maksimaalne panus on 50 eurot. Mäng sobib kõikidele.

Mängus on viis rullikut ja kolm rivi. Tegemist ei ole traditsioonilise slotimänguga vaid erinevad kiviplaadid kukuvad taevast ekraanile.

Võiduliine mängus on 20.

Kui kolm ühesugust sümbolit kukuvad samale liinile, siis need plahvatavad ja teevad ruumi uutele kiviplaatidele. Kui kivid lõhkevad, siis iga korraga suureneb ka võidu suurus kordaja arvelt ja kordaja võib olla kuni viiekordne.

Sümboliteks on siis kiviplaadid millele on erinevaid elemente nagu loomade pead ja näod.

Wildina, ehk sümboleid asendava jokkerina on mängus samuti kiviplaat, millele on kullaga joonistatud küsimärk.

Mängus on ka lahedaid lisasi nagu kuulus Free Fall™. Kolm ümmargust ja kullatud kiviplaati (Scatter) avanevad 10 tasuta keerutust.

Gonzo’s Quest peavõit

Gonzo’s Questi võidud on erinevate tasemete vahel, olenevalt sellest kui palju mängija on panustanud. Progressiivset jackpotti selles mängus ei ole, kui peavõit on siiski kõrge 375 000 eurot.

Suurimat võitu on võimalik saada siis kui taevast kukub viis sinise indiaanlase nägu kuvavat kiviplaati. Siis on võidetavate müntide arv 2500. Kui rivi moodustub kordajaga viis, siis mängija võidab 12500 münti.

Kui mängija saab viis järjestikkust võitu ja need ilmuvad tausta keerutustena, siis kordaja võib tõusta juba 15 -kordseks. Siis on võimalik võita 37 500 münti. Kui kogu ekraan täitub siniste indiaanlastega, oleks võidusumma 675 000 münti ja maksimaalne mündi hind on 0,50€.

Gonzo’s Quest tagasimakseprotsent

Tagasimakseprotsent ei ole selles mängus ehk kõige kõrgem, kuid see ei paista välja mängu populaarsuses. Tagasimakseprotsent on täpselt 96%.

Tagasimakseprotsent on siis teoreetiline, ehk keskmiselt kaotab mängija 100€ mängides 4€. Kuid võidud ja kaotused tulevad juhuslikult. Mõni võidab, mõni kaotab.

Mängi Gonzo’s Questi tasuta

Mitmed internetikasiinod pakuvad tervituspakkumiseks tasuta keerutusi. Tasuta keerutusi pakutakse üldjuhul teistesse mängudesse, kuid sealt saadud võitudega on võimalik õnne proovida ka Gonzo’s Quest mängus.

Samuti võid seda mängu mängida nn mängurahaga, ehk testida kuidas see töötab.

Võimalusi on mitmeid ja võidud võivad olla suured

Gonzo’s Quest tasuta keerutused

Gonzo’s Questis on saadava kahesuguseid tasuta keerutusi:

  1. Kasiinode antavad tasuta keerutused kas siis tervituspakkumisena või kampaaniate raames.
  2. Mängu sees Scatteritega

Tasuta keerutused aktiveeruvad siis, kui mänguväljale ilmub kolm Scatterit. Automaatselt käivituvad 10 tasuta keerutust. Tasuta keerutuste ajal võid teenida ka lisa tasuta keerutusi.

Gonzo’s Quest võidutabel

Väikseim panus mida mängus võib teha on 20 senti, ehk Gonzo’s Questis saab rullikuid keerutada suhteliselt väikese summa eest. Võidud kasvavad suureks tänu Wildidele ja Scatteritele.

Gonzo’s Quest kokkuvõte

Kindlasti märkasid seda artiklit lugedes, et meie arvates on Gonzo’s Quest mäng slotimängude kuningas. Me ei ole selles arvamuses üksi, kuna mäng on juba aastast aastasse kõige mängitumate slotimängude tipus.

Ei ole ka väga imestada, kuna mäng näeb välja kena ja ka mängida on hea. Lisaks sisaldab Gonzo’s Quest lahedaid funktsioone ning mängijatel on võimalik saada suuri võite isegi väikeste panustega!

Teised NetEnt mängud