Narcos

Välja antud: 11.06.2019

Mõtle ajas tagasi nii umbes 40-60 aastat ja sa maandud tumedasse 70. aastate Kolumbiasse. Tead küll, pikad juuksed, vuntsid, Rolling Stones ja loomulikult pilve tõmbamine. Oot, oot, Mehhiko, Pablo Escobar ja narkosõjad – see on see slot millest kõik räägivad. Lõppude lõpuks on tegemist Netflixi jõhkra seriaali Narcos uuslinastusega mängumaailmas. Sama jõhker on ka selle mängu 243 mänguliini millega võid võita. Lisaks veel Walking Wilds ja ohtralt re-spinne. Eeldad, et ka see slotimäng on täis vägivalda ja narkootikume. NetEnt siiski tõmbas selle koha pealt pidureid. Näed rullikultel siiski relvasid, plahvatusi ja rahahunnikuid. Ei saaks just öelda, et see on lastesõbralik mäng. Kõlab lõbusalt? Loe edasi ja proovi ka mängu.

Mängutootja Mängutootja NetEnt
Volatiilsus Volatiilsus Keskmine
Võiduliinid Võiduliinid 243
Rullikuid Rullikuid 5
Ridasid Ridasid 4
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,20
Maksimumpanus Maksimumpanus 400
Peavõit Peavõit 1506x
Tagasimakse Tagasimakse % 96,23%

Drive-by funktsioon (Juhuslik) – Muudab väärtuslikud sümbolid Wild sümboliteks

Üks parimaid asju mis selles mängus võib juhtuda on sattuda nn Drive-By ringi.

See on täiesti juhuslik ja ükski sümbolite kombo seda ei käivita. Siiski on hea kui sul on nii palju näoga sümboleid rullikutel kui võimalik.

Kui Drive-By aktiveerub, siis kõik näoga sümbolid võivad muutuda Wild sümboliks. Kui see juhtub, siis see Wild saab ka üheks osaks sinu spinnist ja see spinn võib muutuda lausa Walking Wild-iks!

Mäletad Jack and the Beanstalk mängu ja tema tasuta keerutusi. Sama lugu on ka Walking Wildiga Narcos slotimängus. Need Wildid liiguvad ringi ja lõpuks kaovad. See ei juhtu mitte ainult Drive-By funktsiooni ajal, vaid ka põhimängu ajal. Ja kui sul on kasutada 243 liini, küll siis see võitev kombo ka teepeale jääb!

Igal korralikul slotimängul on ka boonus mäng.

Lukustatud funktsioon – rohkem raha ja taaskeerutused

Kui rullikutele ilmub 3 või rohkem Lukustatud funktsioon sümbolit (Pablo) samas reas, siis lukustatud boonusfunktsioon on aktiveeritud ja saad endale juhusliku võidu (1-10x asetatud panusest)

See funtsioon seal ei peatu, vaid jätkub taaskeerutustega. Kui sul õnnestub saada kolme taaskeerutuse jooksul veel Pablo sümboleid, siis saad uuesti kolm taaskeerutust!

Veelgi parem, kui maandud Golden Locked Up (Kuldne kohver) sümbolile, siis saad juurde veel kordajaid. Kordajad (kõik Pablod on x2 või x3).

Üleval olev ekraanipilt näitab kui saime esimest korda selle kätte. Minu panuse kordajaks tuli 50x (pole paha). Siiski ei tasuks lootusi liiga kõrgeks ajada, kuna mäng on suhteliselt volatiivne ja võib lihtsalt närvi ajada.

Kas sellel on midagi tasuta spinnidele vastu panna?

Tasuta spinnid – fikseeritud 10 tasuta spinni ja Walking Wilds

Isegi kui Narcos on hull slot, siis selle Tasuta Spinnid ei anna nii vingelt näiteks kui Vikings Slot (NetEnti mäng aastast 2018)

Et saada tasuta spinne, pead saama kätte kolm Scatter sümbolit rullikutel 1,3 ja 5. Selle vastu saad fikseeritud 10 tasuta spinni. Uusi spinne selle ajal võita ei saa, kuid võid sattuda Walking Wild funktsioonile ja see suurendab sinu tasuta spinnide arvu märkimisväärselt

Ei ole tähtis kui kuum see mäng sel hetkel on kui saad spinnidesse, siis sel hetkel on Drive-By ja Wildid ja Walking Wildid aktsioonis.

Proovi mängu:

Kokkuvõttes – Narcos slotimängu arvamus

Vahet pole, kas oled Netflixi seriaale näinud või mitte, esmamulje mängust on suurepärane. Just nagu videoklipp (üleval)

Fakt on see, et Narcos ei ole liiga täis topitud funktsioone nagu (Guns N’Roses, Jumanij jne), vaid pigem liigitub lihtsama ja tuttaviku slotimängu poole, mida oleme aastaid teadnud. See teeb mängimise lihtsamaks, eriti booonuste jälgimise, just uutele mängijatele.

Nii, et… kui oled rahul suurema volatiivsusega ehk vähem boonusmängudesse sattumist, siis tee proovi ja vaata äkki näkkab just sul see napsata see 1506x panuse kordaja.

Teised NetEnt mängud