Starburst

Välja antud: 25.01.2018

Starburst on üks maailma populaarseim slotimäng.

Ka seegi mäng on suurepärase mänguvalmistaja NetEnti toodang ja selle mängu leiad igast endast lugupidavalt internetikasiinolt.

Eriliseks teeb selle fakt, et tegelikult ei ole sel mitte mingisuguseid erilisi funktsioone – see on väga harv nähtus tänapäeva kasiinoslotimängudes.

Starburst on klassikaline slotimäng, kus on peavõiduks 50 000€.

Mängutootja Mängutootja NetEnt
Volatiilsus Volatiilsus Madal
Võiduliinid Võiduliinid 10
Rullikuid Rullikuid 5
Ridasid Ridasid 3
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,10
Maksimumpanus Maksimumpanus 100
Peavõit Peavõit 50 000€
Tagasimakse Tagasimakse % 96,1%

Starburst mäng

Starburst on juba päris vana mäng ja tuleb tõdeda, et ta peab ajahambale hästi vastu. Starburst on hea näide sellest, kuidas lihtne mäng võib olla kaunis ja toimiv.

Starbustis tunned ennast kui kosmose avarustes. Sümboliteks on viis erinevat kalliskivi (sinine, punane, kollane, roheline ja violett). Lisaks on rullikutel number 7 ja sümbol BAR. Need on ka selle mängu kõige hinnalisemad sümbolid.

Wild sümbolina toimib kaheksanurkne täht.

Mängu muusika peaks olema futuristlik, kuid meid viib see tagasi 80-ndatesse aastatesse. Üldjuhul vaigistame hääle. Mitte soovides 80-ndaid solvata.

Mängu idee on saada teemandeist ja kalliskividest õigeid võidukombinatsioone. Rullikuid leidub mängus viis ja rivisid on kolm. Võiduliine selles kiires mängus on kümme ja võite on võimalik saada kahes suunas. Vasakult paremale ja paremalt vasakule. Panuse taseme võib valida 1 ja 10 vahel.

Kui mängija valib panuse tasemeks 10 ja võidab näiteks 10 münti, siis on võit 100 mündi suurune.

Iga keerutuse hind määratakse sama valemi järgi: panus x võiduliinide arv.

Starbursti tagasimakseprotsent on nii kõrge kui 96,1%

Mängi Starbursti tasuta

Tänäpäeval annavad kõik internetikasiinod võimaluse proovida ja mängida tasuta rahaga, ehk siis mängurahaga. See annab võimaluse testida mängu ja vaadata, kas antud mäng üldse sobib mängimiseks.

Lisaks mängurahale saab Starbursti mängida tasuta ka kasiinode pakutavate tervituspakkumiste raames. Päris mitu Eesti kasiinot pakuvad tasuta keerutusi konto avamise eest Starbursti mängu. Kui juba oled kasiino klient, siis võid kindel olla, et mingil hetkel näed ka kampaaniad, kus antakse tasuta keerutusi just Starbursti mängu.

Starburst tasuta keerutused

Mängust leiduvad Wild sümbolid, mis annavad võimaluse saada ekstra keerutusi.

Alati, kui Wild sümbol ilmub rullikutele 2,3 või 4, on oodata ekstra keerutust.

Wild sümboleid võib ilmuda mitu järjest ja nende moodustatud kombinatsioonid võivad anda suure võidu. Just see Wild sümboli lanseeritud ekstrakeerutus on üks nendest faktoritest, mis on teinud Starburstist niivõrd populaarse slotimängu.

Vaatamata sellele, et mängus sees tasuta keerutusi võita ei saa, on Starburst kuulus just selle poolest, et seal jagatakse tausta keerutusi. See tuleneb sellest, et internetikasiinod jagavad neid tihtipeale oma klientidel nii tervituspakkumistena kui ka teiste kampaaniate raames.

Starburst võitude tabel

Starburstis jagatakse nii, nagu ikka võite panuse järgi. Mängu mängimiseks ei ole palju raha tarvis. Kõige odavamaks keerutuseks on vaid üks sent.

Starbursti eeliseks on see, et väikese panusega on võimalik saada suhteliselt suuri võite. Näiteks kui rullikutele ilmub viis BAR sümbolit, saab mängija võidab 250- kordselt.

Starburst kokkuvõte

Tegemist on ajahambale tõeliselt hästi vastu pidanud slotimänguga. Starburst lõbustab mängijaid ka tänapäeval just oma lihtsuse ja nostalgiaga.

Mäng ei sisalda erilisi eksta toiminguid ja seetõttu see nii veetlev ongi. Mängus keskendutakse ühele asjale – võidukombinatsioonide jahtimisele.

Teisalt, mida enam mängud arenevad, nii graafika kui ka teiste faktorite mõjul, seda vanaaegsemaks kahjuks Starbust jääb. Saab olema huvitav jälgida, kui kaua suudab Starburst õitseda.

Seda oodates tuleb nautida mängu lihtsust ja suuri võite.

Teised NetEnt mängud