ELK Studios kasiinod

Uuendatud: 31.03.2021

ELK Studios on väiksem mängustuudio, mille mängude valikus on kolmkümmend kvaliteetset mänguautomaati. Neil on hästi õnnestunud teistest erinemine ja mängud on loominguliselt üles ehitatud.

ELK Studios mängud töötavad suurepäraselt ilma tõrgeteta. Lühikese ajaga on neist saanud Rootsi üheks kõige kiiremini kasvav tehnoloogiaettevõtte. Võrreldes suuremate tegijatega on ELK Studios muidugi alles väike, kuid ehk just see annab neile vajalikku paindlikkust.

ELK Studios ei vaja kaastunnet või abi, et ellu jääda online mängude konkurentsitihedas maailmas. Nad panustavad kogu oma energia ja loomingulisuse just slotimängude tegemiseks. Mänguautomaatide kataloog on veel üsna limiteeritud, kuid iga uus slott tekitab huvi ja tõmbab tähelepanu.

Miks mängida ELK Studios slotte?

# Originaalsed boonusfunktsioonid
# Loomingulised visuaalefektid
# Unikaalsed panustamise võimalused
# Game-On lojaalsusprogramm

Parimad ELK Studios kasiinod

 1. 1.
  NoAccountBet
  Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 200€
  Boonuskood: -
 2. 2.
  Coolbet
  Kasiinoguru ERI 200 Tasuta spinni
  Boonuskood: BOOK200
 3. 3.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 4. 4.
  Maria Casino
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
 5. 5.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 6. 6.
  Nutz
  200% boonust kuni 100€ + 50 riskivaba spinni!
 7. 7.
  Hillo
  Min. sissemakse al 1 €

ELK Studios ajalugu

ELK Studios on tegelenud mängude arendamisega juba 2013. aastast alates. Nende kõige esimene mäng, The Lab, sai valmis kaks aastat hiljem. ELKi peetakse üheks kõige innovatiivsemaks mängutootjaks online mängude maailmas.

Järk-järgult on nad hakanud ka oma mängutootmist kiirendama, et nende fännidel oleks rohkem valikut. Arvestades, et tegemist on väikese mängutootjaga, siis on nende mängude valik ja kvaliteet omaette klassist.

ELK Studios peakontor asub Stockholmis ja firma on nimetanud on eesmärkide hulgas luua artistliku väljanägemisega mänge. Peamine rõhk on kvaliteedil mitte kvantiteedil.

Boonusfunktsioonid

ELK Studios on seni välja pakkunud kaks unikaalset boonuse tüüpi. The Loyalty Award sobib neile, kellele meeldib teha võimalikult palju keerutusi. Peale 25 mänguvooru tegemist käivitub see funktsioon automaatselt andes mängijale võimaluse teenida tasuta spinne.

Teiseks meistriteoseks on panustamise strateegiad. Mängijad saavad juba enne mängimise alustamist valida automaatselt kohaldatavate strateegiate vahel. Selle artikli kirjutamise hetkel oldi välja arendatud neli erinevat strateegiat.

Kas soovid mängida rahulikult ja riskid viia miinimumini? Või oled valmis võtma suuremaid riske suuremate võitude nimel? Pakutakse ka vahepealseid variante, mille kasu seisneb selles, et saad lihtsama vaevaga oma taktikat rakendada ja sellele kindlaks jääda.

Jumper strateegia puhul kergitatakse panuse väärtust neljakordseks. Peale kaotust taastatakse panuse väärtus originaali peale. Boosteri puhul kergitatakse panuse väärtust peale iga kaotatud mänguvooru. Panuse väärtus kasvab kuni neli korda ning seejärel taandub originaalväärtuse peale.

Leveller jäljendab Boosterit selle erinevusega, et peale viite järjestikkust kaotust suurendatakse panuse taset kahe võrra. Kui nüüd võidad, taastub panuse originaalväärtus. Optimizer strateegia puhul kohaldatakse panuse suurust vastavalt mängijakontol olevatele vahenditele. Saadaolevad suurusjärgud on 1%, 2%, 5% ja 10%.

Parimad ELK Studios mängud

Puhtalt kasumlikkuse põhjal mängijale otsustades võiks välja tuua Hong Kong Tower (96,40%), Wild Toro (96,40%) ja jõuluteemaline Taco Brothers (96,40%). Kuulsamateks mängudeks on veel Kathmandu Gold ja Cygnus.

Tegelikult on kasumlikkuse protsent mängijale üsna võrdne paljudel headel slottidel seega ainult selle põhjal ei tasu otsustada. Tasub arvesse võtta ka mängu volatiilsust ja pakutavaid panustamise tasemeid, et saaksid mugavalt rakendada oma mängustrateegiat.

ELK Studios mänge pakutakse Malta Hasartmängu Nõukogu järelvalve all. See tähendab, et saavutatud võitudelt lisaks makse maksma ei pea. Lisaks on Malta Hasartmängu Nõukogu igati tunnustatud järelvalve üksus, mis tähendab, et mängud on ausad ja neid pakutakse mängija jaoks turvalises keskkonnas.

Tahiti Gold

Üks huvitavamaid mänge on ka Tahiti Gold, mis on järjeks populaarsele Ecuador Gold slotile. Nagu nimest võib aimata, siis mõlemad mängud on osa ELK Studios Gold-seeria mängudest.

Tahiti Gold mängu peategelane on Kane, kes rändab Amazoni vihmametsadest Tahitile. Volatiilsusest pakatav seiklus pakub 96,1% kasumlikkust ning ülevalt alla kukkuvad erisuurusega sümboleid (täpselt nagu legendaarsel Gonzo’s Quest slotil). Hea õnne korral võid võita ka kuni 262,144€.

ELK Studios – Korduma kippuma küsimused
Mis on ELK Studios? arrow-icon
Kus Eestis saab ELK Studios mänge proovida? arrow-icon
Millised on ELK parimad mängud? arrow-icon
Millistel ELK mängudel on parim kasumlikkus mängijale(RTP)? arrow-icon

Kokkuvõte

ELK Studios on kahtlemata üks neist innovatiivsetest mängustuudiotest, millel tasub tulevikus silma pealt hoida. Juba praegu on nende mänguvalikus kümneid meistriteoseid, samal ajal kui keskendutakse kvaliteedile mitte iga hinna eest rohkemate ja rohkemate mängude loomisele lühikese aja jooksul.

ELK mänge saad proovida nii demoversioonis kui pärisraha eest. Eesti online kasiinodes võid leida neid sageli NYX platvormil. ELK Studios paistab silma suurepärase visuaalse teostuse poolest, kuid ainult sellest ei piisa, et ka tulevikus mängijate meeli erksana hoida. Igal juhul oleme lootusrikkad ja jääme neilt ootama uusi üllatusi.

Elk Studios mängude ülevaated