iSoftBet kasiinod

Uuendatud: 16.08.2021

iSoftbet ametliku nimega ISB Alderney Limited on keskmise suurusega tarkvaratootja, mille peakontorid asuvad Inglismaal Londonis ja Luksemburgis Senningerbergis.

Nende peamiseks tegevusalaks on just online kasiinodele mängude loomine ning kuigi nende nimi pole sama kõlav kui mõne suurema tegija, siis üht- teist huvitavat on neil siiski varuks.

Mille poolest on iSoftBet eriline?

iSoftBet slotimängud pakuvad arvestatavaid <strong>kasvava võidusummaga jackpotte</strong>. Lisaks on teeb iSoftBet koostööd mitmete tuntud filmitootjatega. Tuntumad temaatilised mängud on <strong>Platoon</strong> ja <strong>Basic Instinct</strong>, mis pakuvad samuti jackpot auhindu.

iSoftBet mängud on volatiilsed, mis tähendab, et võidud on harvemad kui keskmisest suuremad. Boonusfunktsioonid ja lisad sarnanevad Microgaming omadele. Peamisteks märksõnadeks ongi 243 võiduliini ja küllaltki tuttavlik visuaal- ja tehniline kontseptsioon.

iSoftbet on usaldusväärne online mängude pakkuja, mille mänge leiab enamikes Eesti mänguportaalides. Lisaks mängudele hoolitseb iSoftBet selle eest, et kogu tarkvara oleks mugavalt mänguplatvormidega kohaldatav ega vajaks spetsiaalseid tehnilisi teadmisi.

Isoftbet ajalugu

2010. aastast alates on iSoftbet loonud hulgaliselt elegantseid mänge, mis pannud päid pöörama üle maailma. Lisaks juba mainitud kasvavatele jackpottidele ja temaatilistele mängudele on iSoftBet tuntud ka suurepärast mobiilimängude poolest.

iSoftbet pole ainult slottide tootja vaid loob ka <strong>lauamängude</strong> ja <strong>loterii</strong> tüüpi mänge. Läbi oma tegevusajaloo on iSoftBet koostööd teinud mitmete teiste tuntud mängustuudiotega.

Heaks näiteks on Betradar, mille fookus spordiennustusel. Koostöö tulemuseks on see, et iSoftbet pakub oma klientidele praktilisi lahendusi virtuaalseks panustamiseks ja koefitsiente koostöös Betradariga.

iSoftbet on moderne ja paindlik tarkvaratootja. Lisaks enda mängudele on nende platvormil ka kümneid teiste tootjate online kasiinode jaoks loodud slotte. Kombineeritult on iSoftBet platvormil üle 2000 mängu. Proovi mänge boonusega või ilma järgmistes Eesti kasiinodes:

 1. 1.
  Jalla Casino
  Kuni 100 spinni mängul Gates of Olympus
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  NoAccountBet
  Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 200€
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 5. 5.
  Kingswin
  100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni
 6. 6.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 7. 7.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 8. 8.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI

Boonusfunktsioonid ja lisad

iSoftbet eesmärgiks on kõnetada erinevat tüüpi online kasiinodes mängijaid. Boonustest on tüüpilisemad tasuta keerutustega voor ja erinevad boonusmängud. Seevastu kokkukukkuvaid sümboleid pole kunagi.

iSoftBet erinevate mängude kujunduses võib kergelt ära tunda sama käekirja. Enamik slotimänge on viie rullikuga nii, et lisatud on paar boonusfunktsiooni. Nagu ikka, on suurimad võidud võimalikud boonusmängudes ja wild asendussümbolitega.

iSoftbet nimega seostatakse sellist innovatiivset funktsiooni nagu <strong>Super Reels</strong>, mida võib kohata näiteks Ultimate Super Reels mängul. Välimuselt ei torka see millegi erilisega silma vaid pakub hoopis kergelt vanamoodsat kolme rullikuga kujundust.

Asja iva on selles, et rullikud võivad pikeneda ja lisanduvad eraldi mündi rullik(coin reel) ja võidukordaja rullik. Neist esimene lisab väja teenitud võidule raha juurde, teise puhul tuleb mängu võidukordaja ja võimalus saada korduvkeerutus.

Parimad Softbet mängud

Selle artikli kirjutamise hetkel on iSoftbet portfoolios üle 70 erineva slotimängu, mille hulgas tosin temaatilist mäng ja sama palju lauamänge. Lauamängude puhul on fookuses rulett, millest on valmis tehtud nii Euroopa versioon kui ka VIP variant.

Suurem osa iSoftBet mängudest on viie rullikuga. Oluline osa on kasvavatel jackpottidel ja volatiilsetel mängudel suure võidupotentsiaaliga.

Temaatilistest mängudest on enim kõmu tekitanud <strong>Paranormal Activity</strong> ja <strong>Jack Bauer’s World Rescue-Based 24</strong>. Siit nähtub, et ‘iSoftbet on väga dünaamiline tegija, mis pakub laia mängude valikut.

Kõige suurema kasumlikkusega on Shaolin Spins (97.15%), Wisps (97.10%) ja Fruit Boxes (97.10%). 2021. aasta alguse seisuga on fookusesse tõusnud Megaways tüüpi mängud nagu Majestic Megaways, Western Gold, Neptune Fortune ja Aztec Gold.

iSoftBet – Korduma kippuma küsimused
Mis on iSoftBet? arrow-icon
Kus saab iSoftBet mänge mängida? arrow-icon
Millised on iSoftBet parimad mängud? arrow-icon
Millistel iSoftBet mängudel on parim kasumlikkus mängijale(RTP)? arrow-icon

Kokkuvõte

iSoftbet on keskmise suurusega online kasiinomängude tootja, mis hästi tuntud jackpot mängude poolest. Nende platvormi kasutavad ka väiksemad mängustuudiod, kuid iSoftBet loob ka ise aktiivselt erinevat tüüpi mänge nagu slotid, lauamängud ja loterii.

iSoftBet mängude hulgas on küllaltki palju <strong>volatiilsed</strong> mänge. Kui mängid alati samu slotte, siis iSoftBet võib pakkuda head vaheldust.