Novomatic kasiinod

Uuendatud: 31.12.2020

Novomatic on üks vanemaid kasiinomängude tootjad, mis ka tänasel päeval veel mängude loomisega tegeleb. Novomatic tegevuse algusaastaks loetakse 1980. ning asutajana nimetatakse professor Johann F Grafi.

Novomatic on teistest klassikalistest online mängude tootjatest erinev, sest oma tegevusaastate algusaegadel ei keskendutud sugugi mitte online- vaid hoopis maapealsetele kasiinodele. Nende esimesed mänguautomaadid loodi Euroopa turule.

Tänapäeval võiks tüüpilist Novomatic slottide mängijat iseloomustada pigem kogenenuma mängijana, kes ei aja iga hinna eest taga uhkeid boonuseid ja ilusat kujundust. Graafiliselt jäävad Novomatic mänguautomaadid NetEnti omadele alla, kuid funktsioonide poolest on tegu igati asjalikku tegijaga.

Mängud

Novomatic slottidest on tuntuim kahtlemata ikooniline Book of Ra Deluxe. Mäng on eriti populaarne Saksamaal ja võiks tegelikult kuuluda iga agarama kasiinomängija lemmikute hulka.

Teiste populaarsemate slotikate hulka kuuluvad veel “Lord of the Ocean” ja “Reel King”. Kui eelistad volatiilsemaid mänge, siis proovi kindlasti “Katana” nimelist slotti, mis on maapealsete kasiinode analoog “Shogunile”.

Novomatic slotid on omanäolised ja ei pruugi meeldida kõigile. Nende mängudel esinevad karakterid on natuke veidrad ja ka taustamuusika on teistsugune.

Novomatic maapealsetes kasiinodes

Novomatic alustas maapealsetele kasiinodele mänguautomaatide tootmisega ning tänapäevalgi leiab nende slotte kõikjal üle Euroopa. Novomatic slotte on lihtne mängida seega pole palju imestada, et ka veebis on nad hästi hakkama saanud ja mängijate poolehoiu võitnud. Võib-olla tuleb sulle üllatusena, et nende mänguautomaatide arv on lausa üle tuhande ning üle maailma töötab Novomaticu all 30 000 töötajat enam kui viiekümnes riigis.

Mis on Greentube?

Greentube on Novomatic brändi online divisioni nimetus. Kuna Novomaticu näol on tegemist hiigelsuure ettevõttega, siis on arusaadav, et online mängude arendamiseks ja populariseerimiseks vajatakse eraldi üksust. Greentube eesmärk ongi arvuti- ja mobiilimängude arendus, samal ajal kui Novomatic fookus jääb endiselt maapealsete kasiinooperaatorite teenindamisele.

Suhteliselt lühikese ajaga on Greentube välja tulnud üle kahesaja online mänguga. Siiski on neil veel pikk maa minna, et online mängude konkurentsitihedas maailmas kõige populaarsematele tootjatele kandadele astuda. Lisaks Greentube nimele, võib Novomaticuga seoses kuulda ka teistest eraldiseisvatest mängustuudiotest nagu Admiral, Mazooma ja Redline Games, mis kõik kuuluvad samuti Novomatic Interactive võrgustikku.

Book of Ra Deluxe

Book of Ra Deluxe on Novomaticu kõige kuulsam ja populaarsem mäng. Tegemist on Antiik-Egiptuse teemalise slotiga, mille keskmes erilised sama rulliku kõigile väljadele paljunevad sümbolid. Laiuvad ikoonid tulevad mängu tasuta spinnide voorus ja hea õnne korral võid kogu mänguvälja katta samade sümbolitega.

Originaalne paljunevate sümbolite süsteem on tõmmanud ka teiste mängutootjate nagu Play ‘N Go ja Microgaming tähelepanu, mille populaarsetel slotikatel “Book of Dead” ja “Book of Oz” on see samuti kasutusel. Muuseas on paljunevate sümbolite funktsiooni Novomaticu pealt nii kavalalt kopeeritud, et isegi oma mängude nimedes on jäetud “Book” sõna alles.

Novomatic on “Book of Ra Deluxe” menust palju kasu lõiganud ja samu põhimõtteid rakendanud ka “Red Lady” ja “Lord of the Ocean” mängudel. “Book of Ra” seeria mängudest on meie hinnangul parimad “Book of Ra Magic” ja “Book of Ra” originaal.

Mitte kõige levinum online mängude tootja

Vastupidiselt NetEnt või Play ‘N Go mängudele ei leia Novomatic slotte sugugi mitte kõigis Eesti online mänguportaalides. Novomatic valib väga hoolikalt, kellega koostööd teha, kuid järk-järgult lisanduvad nende mängud üha enamate Eesti kasiinode mänguvalikusse.

Hetkel saab Novomatic mänge mängida järgnevates Eesti online mänguportaalides:

 1. 1.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 2. 2.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 3. 3.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 4. 4.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 5. 5.
  Maria Casino
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
 6. 6.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!

Uued mängud igal teisipäeval

Novomatic mänge on palju ja neid tuleb kogu aeg juurde. Tavaliselt teatatakse uute mängude ilmumisest teisipäeviti ja nii kaua kui me mäletame, on seda tehtud tõepoolest igal teisipäeval, mis tähendab üks mäng nädalas.

Mis teeb Novomatic mängud eriliseks?

Samal ajal kui moodsamate mängutootjate nagu Quickspin ja Thunderkick slotid pakuvad hämmastavalt head graafikat, on Novomatic jäänud kindlaks oma oldschool kujundustele. Slotid võivad jätta pisut vanamoelise mulje, kuid uuemate mängude puhul on näha juba tuntavat edasiminekut.

Võib arvata, et Novomatic eesmärk on edasi anda teatavat traditsioonilist maapealsete kasiinode mänguelamust kuna paljude esimene kogemus slottidel pärinebki just füüsilistest mängusaalidest.

Novomatic slotid nutiseadmes

Novomatic on küll kõige paremini tuntud maapealsetele kasiinodele slottide tootmises, kuid aja möödudes on kohanetud ka kiirelt muutuva maailma trendidega. Pole saladus, et kõige rohkem mängitakse tänapäeval isegi mitte enam arvutis vaid mobiilis ja tahvelarvutis.

Novomatic mängud on saadaval nii Windows, iOS kui ka Android platvormidel seega saad neid nautida igal ajal sõltumata asukohast.

Novomatic– Korduma kippuma küsimused
Mis on Novomatic? arrow-icon
Kus saab Novomatic mänge mängida? arrow-icon
Millised on Novomatic parimad mängud? arrow-icon
Millistel Novomatic mängudel on parim kasumlikkuse protsent mängijale(RTP)? arrow-icon
Greentube, Novomatic mängude ülevaated