Megaways mängud

Välja antud: 22.10.2020 | Uuendatud: 30.12.2021

 

Megaways mängud on online kasiinode maailmas viimasel ajal palju kõmu tekitanud.

Megaways tehnoloogia tekkis Austraalia mängustuudio Big Time Gamingu algatusel ning esimene mäng Dragon Born tuli välja juba 2015. aastal. Tõeline pidu läks aga lahti 2016. aastal, kui Bonanza slotiga kombineeriti leidlik tehnoloogia ka ägeda teema ja karakteritega.

Mis need Megaways mängud siis on ja kuidas need töötavad? Seda järgnevalt uurimegi.

Mis on MEGAWAYS?

Megaways on tehnoloogia, mis muudab mänguautomaatide rullikutel sümbolite arvu iga keerutuse ajal. Lühidalt tähendab see seda, et iga spinni ajal langeb rullikutele erinev arv sümboleid. Nii ei ole võiduliinide arv mitte mõni, mõnikümmend või sada vaid see ulatub kümnetesse ja sadadesse tuhandetesse!

Kus saab Megaways mänge mängida?

Megaways slotid on saadaval kõigis Eesti kasiinodes, mis pakuvad Big Time Gaming, Red Tiger, Blueprint Gaming, Relax Gaming, Storm Gaming, Fantasma Games, iSoftBet ja WMG mängustuudiote slotte.

 1. 1.
  Wisho
  Esimese kahe sissemaksega 350 tasuta spinni
  Boonuskood: pole vaja
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Kiirkasiino
  Võidud kontole paari minutiga
  Boonuskood: Ei ole vaja
 4. 4.
  Boost Casino
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängus. Läbimängimine 1x
 5. 5.
  Slots.io
  100€ käivet = 300 tasuta spinni
 6. 6.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
  Boonuskood: Ei ole vaja
 7. 7.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 8. 8.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 9. 9.
  NoAccountBet
  Esimesel sissemaksel 100% boonust kuni 200€
  Boonuskood: Puudub
 10. 10.
  Winnerz
  Esimesel sissemaksel 200 tasuta spinni
  Boonuskood: pole vaja
 11. 11.
  Kingswin
  100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni

Ajalugu

Megaways mängude lugu algas koaalade ja kängurude maalt Austraaliast, täpsemalt Sydneyst. Kasiinomängude tootja Big Time Gaming, mis just selles ilusas linnas tegutseb, oli suutnud välja arendada täiesti uut moodi tehnoloogia, värskendus, mida online kasiinomängude maailm oli juba pikalt vajanud.

BTG(Big Time Gaming) eesmärk polnud lihtsalt visuaalne trikitamine või mingi uus teema vaid valmis taheti teha justnimelt mingi uutmoodi tehnoloogia ja matemaatiliselt huvitav lahendus.

2010. aastate keskpaik, kui BTG oma mängudega välja tulema hakkas oli ka ajastuse mõttes suurepärane aeg, sest juba ammu polnud slotimängude maailma midagi nii unikaalset nähtud. Jah, aeg-ajalt ikka mõni mängutootja üllatas omamoodi boonusfunktsioonidega ning moodi olid läinud temaatilised pop-kultuuri ja filmide teemalised mängud, kui Megaways oli midagi muud.

Megaways mängude dünaamilised rullikud, igal erinev arv sümboleid, tekitavad pidevalt muutuva võidukombinatsioonide mustri, mille tekitamisega tõestas BTG, et on üks mängutööstuse tõelisi innovaatoreid. Muidugi püüavad samaga hakkamas saada ka teised mängutootjad, kuid ükski uus tehnoloogia pole viimasel ajal sama hästi välja kukkunud ja nii populaarseks saanud.

2016. aasta alguses mängijate ette jõudnud “Dragon Born” oli esimene slott, mis Megaways mängumootorit kasutas. Juba sellel oli 117 649 erinevat võiduliini, mis tähendas, et võidupotentsiaal oli löödud lakke, samuti poldud tehtud mingeid järeleandmisi graafilise teostuse poole pealt.

“Dragon Born” andis mängijatele aimu, et midagi suurt on toimumas ja kuigi see pole tänapäeval enam tohutult populaarne, siis märgib see siiski olulist teetähist BTG arengus. 2016. aasta detsembris nägi aga ilmavalgust BTG seniajani populaarseim mäng “Bonanza”, mis andis hoo Megaways mängude läbimurdele.

Bonanza sai hitiks kohe, kui see välja tuli olenemata, mis riigis või kasiinos seda pakuti. Jällegi oli ajastus ideaalne, sest mängijad olid juba saanud proovida Dragon Borni ning aimu, milliseid võimalusi Megaways pakkuda suudab.

Peale Bonanzat ei läinud kaua, kui BTG tegi valmis veel mitu tänaseks päevaks legendaarseks saanud Megaways tüüpi mängu nagu Extra Chilli ja White Rabbit. Uutel Megaways mängudel püüab BTG pakkuda unikaalseid boonuseid nagu näiteks boonusvooru sisseostmise võimalus ja tasuta spinnidega panustamine.

Tänu nimetatud mängude arendamisele tõusis BTG kiiresti mõjukamate mängutootjate hulka. 2020. aastatel toodavad Megaways tüüpi mänge juba hulk teisigi mängutootjaid makstes Big Time Gamingule selle eest kopsakaid litsentsitasusid.

Kuidas Megaways mängud töötavad?

Megaways võib kõlada keeruliselt, aga reaalsuses on see üsna lihtne. Tüüpilisel Megaways slotil leiad eest kuus rullikut ja kuni seitse sümbolit igal rullikul. See, kui palju sümboleid rullikul parasjagu pidama jääb, on juhuslik ja sõltub Megaways mängumootori suvast.

Megaways mängudel võib tekkida tuhandeid erinevaid võiduliine iga keerutuse ajal kuni isegi 117 649 võiduliinini. See juhtub siis, kui kõik kuus rullikut kannavad maksimaalset seitset sümbolit. Arvutuskäik on lihtne 7x7x7x7x7x7 = 117 695.

Tegelikult ei ole 117 649 võiduiini aga sugugi maksimum vaid see kehtib ainult kuurullikulisel mänguväljal. Slotid nagu “White Rabbit” ja “Holy Driver” pakuvad kordades rohkemgi võiduliine, vastavalt 248 832 ja 586 971, seda juhul, kui pääsed boonusmängu.

Kuidas Megaways mängudel võita?

Megaways mängudel võitmine on pisut erinev võrreldes tüüpiliste slotimängudega. Selle asemel, et võiduliinis sümbolid üksteise järel ritta sättida, piisab Megaways puhul sellest, kui saad vasakult paremale järjestikkustel rullikutel samad sümbolid.

Sümboli suurus, asukoht rullikul ja samade sümbolite arv ei ole oluline. Ikoonid peavad lihtsalt vasakult paremale olema omavahel üksteise järel ühenduses. Allpool näed vasakul Megaways võidukombinatsiooni ja sümbolite asetust, mis maksab võidu välja, parempoolse puhul võitu ei saa:

Kuidas Megaways mängudel arvutada võiduliinide arvu?

Enamik Megaways slotte näitavad võiduliinide arvu mänguakna kohal kastikeses. Seda on kasulik jälgida kuna nii paljude erinevate võiduliinidega on raske aru saada, mis toimub. Neile aga, kes armastavad numbritega maadelda, on abiks järgnev juhend:

Ühe mänguvooru aktiivsete võiduliinide arvutamiseks korruta igal rullikul oleva sümbolite arv teineteisega. Kasutades ülalolevat näidet, mille puhul on kõigil kuuel rullikul seitse sümbolit, tuleks lihtsalt nendel olevate sümbolite arv omavahel korrutada.

Alguses korrutad esimese rulliku sümbolite arvu teise rulliku sümbolitega– näiteks 7×7 = 49. Seejärel korrutad 49 sümbolite arvuga kolmandal rullikul, mis selle näite puhul on 7. Kokku 49×7 = 343.

Arvutuskäik jätkub nii:

343×7 = 2401
2401 x 7 = 16 807
16 807 x 7 = 117 649

Mis teeb Megaways mängud nii populaarseks?

Megaways slotid on populaarsed, sest pakuvad rohkem põnevust ja närvikõdi kui mõni tavaline mänguautomaat. Big Time Gaming mängutootja on tuntud ka selle poolest, et Megaways mängudele lisatakse hulgaliselt ka muid boonusfunktsioone nagu võidukordajad, tasuta spinnid ja mõnel mängul on võimalus end ka otse boonusvooru sisse osta.

Megaways mängude looja Big Time Gamingu slotid kipuvad kõik olema pisut volatiilsemat laadi. See tähendab, et võidud ei anna ennast lihtsalt kätte, kuid kui see juhtub, on suumad suured.

Suured võidud teevad Megaways mängudest hea materjali ka striimerite jaoks, kes kasutavad üllatusmomenti ja suurvõite hästi ära. Megaways mängud on lisaks mängimisele ka lõbusad niisama vaadata.

Megaways mängud Korduma Kippuvad Küsimused
Mida tähendab “MegaWays”? arrow-icon
Kus saab Megaways mänge mängida? arrow-icon
Milline on parim Megaways tüüpi mäng? arrow-icon
Milline mäng pakub suurimaid võite? arrow-icon
Milline Megaways mäng pakub suurimat kasumlikkust mängijale(RTP)? arrow-icon
Kui palju erinevaid Megaways mänge on? arrow-icon

Veel artikleid