Moon Princess

Välja antud: 03.11.2021

Moon Princess on Play ‘n GO nimelise mängutootja üks ruudustikuga mängudest, mille keskmes naiselik tugevus ja võim. Võta osa vähe teistmoodi elamusest viie rullikuga mänguväljal, kus võite saad kombineerida 20 võiduliini kasutades.

Moon Princess kujunduses on kasutatud Jaapani temaatikat kolme võimuahne printsessiga. 5×5 positsioonidega mänguväljal langevad sümbolid ülevalt alla, mitte ei keerle traditsioonilistel rullikutel.

Kui õnnestub tabada võit, asendatakse selles osalenud ikoonid ja lisandub Kuu asendussümbol. Samuti hakkab kasvama võidukordaja väärtus, mis võib küündida ka kuni kahekümne peale.

Proovi Moon Princess mängu tasuta

Mängutootja Mängutootja Play’n Go
Volatiilsus Volatiilsus Kõrge
Võiduliinid Võiduliinid 20
Rullikuid Rullikuid 5
Ridasid Ridasid 5
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,20
Maksimumpanus Maksimumpanus 100
Peavõit Peavõit
Tagasimakse Tagasimakse % 96.5%

Moon Princess on eriline nii ülesehituse kui disaini poolest, kuid tähele tasub panna ka selle kolme Girl Power lisa. Printsessid muudavad sümbolite väärtusi, on võimelised lisama wilde või hävitama terveid sümbolite kogumeid.

Kus saab Moon Princessi mängida?

 1. 1.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Fruta
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 5. 5.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 6. 6.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 7. 7.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 8. 8.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 9. 9.
  Maria Casino
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
 10. 10.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI

Princess Trinity funktsiooni ajal lähevad käiku kõik Girl Power lisad seni kuni võit on käes. Tasuta keerutuste ajal saad teha kakskümmend mänguvooru oma valitud printsessiga. Järjestikkused võidud kasvatavad järk-järgult võidukordaja väärtust.

Panustamine ja mängu ülesehitus

Moon Princess mängu tegevus rullub lahti 5×5 positsioonidel 20 võiduliiniga. Võidu saavutamiseks vajad järjestikku vähemalt kolme sama ikooni pikuti või laiuti.

Ühine võimsa printsesside trioga valides panuse väärtuseks 20 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Play ‘n GO mängustuudiole omaselt on volatiilsus suur. See tähendab, et võid näiteks panuse tagasi võita kuni viie tuhande kordselt, kuid see juhtub haruharva.

Kujundus ja sümbolid – ammuta jõudu naiselikust võimust

Moon Princess on omamoodi erilise kujundusega ning selle keskmesse on paigutatud Jaapani manga-temaatika. Peategelasteks võimas trio Armastusest, Tähest ja Tormist. Moon Princessi teema ja idee on osaliselt pärit Sailor Moon teleseriaali ainest. 2017. aastal, kui mänguautomaat avalikkuse ette jõudis, tähistas populaarne teleseriaal 25. sünnipäeva.

Moon Princess kujunduses on rohkelt kärtslillat. Peamine võlu peitub aga hulgas müstilistes asjakestes ja kolmes kaunitaris endas. Just printsessid pakuvad kõige suuremaid võite, sest kui saad neid võiduliinis näiteks 3, 4 või 5, teenid panuse väärtuse tagasi vastavalt 0,3, 1 ja kümnekordselt.

Nagu paljude teistegi mängude puhul, siis võitude saavutamine on lihtsam Wild asendussümboli kaasabil. Kombineeri võit ainult wildidega ja saad panuse väärtuse tagasi kuni viiekümne kordselt. Moon Princess on sobilik mängimiseks nii arvutis kui mistahes nutiseadmes. 5×5 mänguväli on hästi jälgitav ja tehtud nii, et sobituks erinevate ekraani suurustega.

Boonused

Moon Princess mängul on neli erinevat boonust. Nagu juba mainisime, ei käi siin rullikud lihtsalt ringiratast vaid sümbolid langevad ülevalt alla. Just tänu järjestikkustele võitudele võid saada ka Kuu asendussümboleid ja kasvava kuni kahekümneni ulatuva võidukordaja.

Kõik see on aga lapselalin võrreldes Girl Power boonusvooruga. Siin on iga printsess võimeline pakkuma erinevaid võidukordajaid. Princess Trinity ajal on võidukordajad omavahel ühendatud.

See pole aga veel kõik, sest põhjus, miks Moon Princess üldse tõsisemate mängijate radaril on, peitud hoopis tasuta spinnides. Saad ise valida ühe kaunitari ja muutuja, mis siis aktiivseks muutub. Lisaks kuni 20 kordne võidukordaja.

Symbol Drop

Peale iga võidu saamist, algab sümbolite sadu. Võidus osalenud ikoonid eemaldatakse mänguväljalt ning asendatakse uutega. Nii võid sama raha eest võita mitu korda järjest.

Taoline sümbolite sadu pole haruldane teistelgi populaarsetel mängudel, kuid Moon Princess pole päris tavaline. Võidukombo keskmine ikoon muutub siin Kuu asendussümboliks ja ka võidukordaja väärtus kasvab iga võiduga aina suuremaks.

Girl Power lisa

Girl Power boonus võib alata mängu ükskõik mis ajal, ainuke tingimus on, et tegemist peab olema mitte võitu pakkunud mänguvooruga. Olenevalt, milline printsess mänguväljast paremal parasjagu aktiivne on, kujuneb ka boonusvooru sisu. Igal juhul on nad abiks võitude kombineerimisel.

Armastuse Printsess: valitakse 1 sümbolite kogum, mis kõik muutuvad teisteks ikoonideks
Tähe Printsess: lisandub kuni 2 asendussümbolit
Tormi Printsess: 2 sümbolit kogumit kaotatakse päris ära

Princess Trinity boonus

Moon Princess mänguvälja vasakul ääres märkad erilist mõõdikut, mille täitmiseks vajad taaskord kaunitaride abikätt. Iga kord, kui saad võidu ainult printsesside sümbolitest, hakkab mõõdiku näit hoogsalt kerkima. Kui mõõdik täitub täielikult, algab huvitav Princess Trinity boonusvoor.

Mis on asja sisu? Teineteise järel lähevad käima Armastus, Täheke ja Torm, et pakkuda aina rohkem võite. Kui võiduliini saamine ei õnnestus, algab aga hoopis Girl Power funktsioon kuni ühtegi sobivat kombot ei teki. See jätkub, kuni kõik Girl Power lisad on otsas.

Priispinnid

Selleks, et jõuda mängu kulminatsiooni- tasuta spinnideni, tuleks kogu mänguväli sümbolitest puhtaks lüüa. Valida saab kolme variandi vahel:

Armastuse Printsess: 4 tasuta keerutust
Tähe Printsess: 5 tasuta keerutust
Tormi Printsess: 8 tasuta keerutust

Valitud funktsioon on aktiivne kogu boonusvooru ajal ning selleks, et spinne juurde saada pole vaja teha muud, kuid püüda täita jällegi ekraanil paistev mõõdik.

Korduma Kippuvad Küsimused Moon Princess mängu kohta
Mis on Moon Princess kasumlikkus mängijale? arrow-icon
Kui suur on Moon Princess mängul maksimaalne võit? arrow-icon
Mis on Symbol Drop põhimõte? arrow-icon
Kas tasuta spinne ka on? arrow-icon

Kokkuvõte- võidukordajate sadu

Moon Princess on kahtlemata omanäoline mänguautomaat, mis erineb erilise ruudustiku tüüpi mänguvälja ja kaunite pritsessidega kujunduse poolest. Võidupotentsiaali kergitavad võidukordajad, mis küündivad kahekümneni.

Moon Princess on slotimängijate hulgas äärmiselt populaarne, sest pakub järjestikkuseid võite. Selle suurimaks plussiks võib pidada häid võidušansse nii mängu tavarežiimil kui ka boonusvoorude ajal. Võidu võtmeks on aga ikka võidukordajad, mille väärtus võib kasvada iga sümbolite languse ajal.

Teised Play’n Go mängud