Big Bass Bonanza slotimängud

Välja antud: 27.03.2023

Kui oled tihe online kasiinode külaline, siis oled kindlasti märganud ja tõenäoliselt ka mänginud Big Bass Bonanza slotimänge.

Reel Kingdom slotistuudio on aastaid vorpinud Pragmatic Play nimelisele mängutootjale mänge. Need kõik olid keskpärased ja ei saavutanud suuremat populaarsust.

2020. aasta detsembris tuldi välja Big Bass Bonanza slotimänguga. Esmapilgul tavaline, pigem vanamoodne mäng peidab endas tõeliselt lahedaid funtsioone ja annab suhteliselt tihedalt boonusmänge. See inimestele meeldib ja väga kiirelt oli see üks popimaid mänge Pragmaticu portfellis.

Nagu öeldakse, ülejäänud on juba ajalugu. Peale originaalse Big Bass Bonanza nimelise mängu on tuldud välja erinevate ja veelgi lahedamate versioonidega. Vaatame nüüd neid kõiki, mis tänaseks hetkeks on lanseeritud. Millised annavad suurimaid võite ja kus on parim RTP?

Mängude funktsionaalsus

Funktsionaalsus on kõikidel Big Bass Bonanza mängudel sarnane või siis pigem sama.

Mängu taustaks on ookean või meri ja kalamees, kes asub jahtima suurimat kala.

Seda mänguseeriat iseloomustab lihtne mehaanika, tasuta spinnide ajal korjab kalamehe sümbol kõik kalad (igaühel rahaline väärtus) enda korvi. Raha võtmine on momentaalne. Vahel on kõige lihtsamad lahendused kõige paremad ja põnevaimad mängijate jaoks.

Me ei hakka tegema Big Bass Bonanza mängudest paremusjärjestust, vaid kirjutame igaühest allpool lähemalt.

Big Bass Bonanza

Peasüüdlane. Sellest mängust kõik alguse saigi. Originaalmäng oma parimas mahlas. Kui avad selle mängu ja näed 10 võiduliini, mille kalasümbolid on erksat oranži värvi, siis tead, et kohe läheb lõbusaks.

Max võit: 2100x
Volatiilsus: Keskmine/kõrge
RTP: 96,71%
Min / max panus:
0,1€ / 250€

Bigger Bass Bonanza

Esmapilgul suuri erinevusi eelkäijaga ei ole, kuid tähelepanelikult vaadates siiski on. Esiteks Bigger Bass Bonanza mängus on 12 võiduliini, mitte 10. Teiseks on maksimaalne võit 4000x panuse summast.

Tasuta spinnide ajal on kalamees kui Wild sümbol ja kordajad suurenevad kui saad viis tükki järjest. Kokkuvõtlikult, kõik mida me armastame esimese mängu puhul, kuid natuke rohkem ja suuremate võitudega

Max võit: 4000x
Volatiilsus: Kõrge
RTP: 96,71%
Min / max panus:
0,1€ / 240€

Big Bass Bonanza Christmas

Antud sloti puhul on suurimaks muudatuseks sloti temaatika. Juhul kui nimi sellest aimu ei andnud, siis tegemist on jääkalapüügiga ja isegi kalad kannavad mütsi. Originaalmäng oli sedavõrd suur hitt, et nad otsustasid lihtsalt muuta temaatikat.

Big Bass Bonanza Christmas mängus on 10 võiduliini.

Max võit: 2100x
Volatiilsus: Keskmine/kõrge
RTP: 96,71%
Min / max panus:
0,1€ / 250€

Big Bass Bonanza Megaways

Kui otsid midagi volatiilsemat ja natuke keerulisemat ülesehitust, siis megaways mäng on sinu jaoks.

Big Bass Bonanza Megaways mängus on 46 656 võiduliini ja kuus rullikut, langevad võidud, wildid, scatterid ja rahasümbolid tasuta spinnides mis meile kõigile meeldivad.

Tasuta spinnid töötavad suht samamoodi kui teistes mängudes. Kalamees korjab kohesed võidud ja iga nelja kalamehe järel saad kordajaid ja spinne juurde.

Võiduvõimalusi ei ole niipalju kui teistes megaways slottides, kuid see on ka rahakotile natuke kergem.

Max võit: 4000x
Volatiilsus: Kõrge
RTP: 96,71%
Min / max panus:
0,2€ / 100€

Big Bass Bonanza Splash

Kiirevoolulised jõed Grand Canyonis võimaldavad püüda suuri kalasid ja seda koos 10 võiduliini ja viie rullikuga. Praktiliselt on tegemist sarnase mänguga, kuid mõned lahedad nüansid on siiski sisse toodud. Näiteks kui saad kaks Scatterit ja kumbki ei ole alumisel liinil, siis keerutatakse kolme rullikut uuesti ning tihtipeale võib sealt vupsata välja kolma Scatter ning tasuta spinnide voor.

Teiseks lahedat muudatuseks on tasuta spinnide ajal bazooka. Bazooka lastakse välja juhul kui rullikutele tuleb kalamees, kuid mitte ühtegi kala. Siis võib kogu väli täituda kaladega. Samuti ei pruugi bazooka tulistamist tulla.

See mäng on suurima max võiduga, kuid ka suurima volatiilsusega.

Max võit: 5000x
Volatiilsus: Kõrge
RTP: 96,71%
Min / max panus:
0,1€ / 250€

Big Bass Bonanza Keeping it Real

Keeping it Real mäng toimub süvameres. Tegemist taaskord viie rulliku ja 10 võiduliiniga mänguga.

Taaskord on tehtud väikseid muudatusi võrreldes varasema mänguga. Suurimaks muudatuseks on see, et tasuta spinnide voorus on kalamehi kaks. Üks on kuldne ja üks tavaline. Lisaks on seal kalavõrk kuhu kogutakse summa, mida tavaline kalamees rullikutelt kokku ei korja. Kui tuleb aga kuldne kalamees, siis tema tühjendab kalavõrgu.

Keeping it Real mängus on maksimaalseks võiduks juba 10 000 korda panuse summa. Samas RTP on pisut madalam, aga see on suhteliselt marginaalne.

Max võit: 10 000x
Volatiilsus: Kõrge
RTP: 96,07%
Min / max panus:
0,1€ / 375€

Bigger Bass Blizzard Christmas Catch

Teine jõulumäng ja sedakorda on selleks Bigger Bass. Loomulikult on taaskord talvine teema, või siis lausa jäine.

Nii nagu originaal Bigger Bass-is on ka jõuluversioonis 12 võiduliini.

Võiks öelda, et väga suuri muudatusi võrreldes Bigger Bass Bonanza mänguga tehtud ei ole. Millegipärast on RTP-d natuke alla keeratud.

Max võit: 4000x
Volatiilsus: Kõrge
RTP: 96,07%
Min / max panus:
0,12€ / 360€

Big Bass Hold and Spinner

Tegemist on artikli kirjutamise hetkel kõige viimatisema Big Bass seeria mänguga. Selles mängus on funktsionaalsuseid lahedalt jurde tulnud.

Põhimõtteliselt on kõik lahedad funktsioonid üle toodud Splash nimeliselt mängust + on veel lisatud Hold and Spinner boonusmäng. Käib see siis nii, et kui saad rullukutele kolm raha sümbolit, siis algab raha kogumise voor. Voorus on neli keerutust ja iga kord kui ilmub uus rahasümbol, algavad spinnid taas neljast peale.

Võiduliine jätkuvalt 10, kuid see mäng ületab oma laheduselt ja erinevate võitude tasemelt teised eelmised.

Max võit: 10 000x
Volatiilsus: Kõrge
RTP: 96,07%
Min / max panus:
0,10€ / 375€

Club Tropicana

Club Tropicana ei ole küll nime järgi Big Bass seeria mäng, kuid ülesehitus on sama. Kalade püüdmise asemel on asunud mees kokteile keevitama. Rullikuid ja võiduliine on sarnaselt Bigger Bass mängudele 5 ja 12. Tasuta spinnidesse jõudmiseks tuleb koguda kolm Scatter sümbolit. Tasuta spinnide ajal on võimalik samuti spinne juurde teenida nagu Big Bass mängus ning isegi mängu RTP, max võit ja panusesummad on samad.

Max võit: 4000x
Volatiilsus: Kõrge
RTP: 96,07%
Min / max panus:
0,12€ / 360€

Kokkuvõteks

Tõsiselt loodame, Reel Kingdom ja Pragmatic jätkavad lahedate Big Bass mängude tegemist. Vahel tundub, et neid võibolla lanseeritakse liigagi tihti. Viimase kahe ja poole aasta jooksul on neid kogunenud ju lausa üheksa. Näeme, mida järgmiseks välja mõeldakse!

Veel artikleid