Jammin’ Jars 2

Välja antud: 27.09.2021

Jammin’ Jars 2 on Push Gaming nimelise mängustuudio tantsuteemaline slotikas, mis järjeks samanimelisele originaalile. Tempokas mänguautomaat paistab silma suure hulga lisade poolest nagu kleepuvad asendussümbolid ja kasvavad võidukordajad.

Jammin’ Jars 2 pakub suurt 8×8 positsioonidega mänguvälja, millel võitude saavutamiseks tuleks saada samu sümboleid omavahel külgnedes. Järjestikkuste võitude puhul jäävad wild asendussümbolid oma positsioonidele järgnevategi spinnide ajaks.

 

Proovi mängu tasuta:

Mängutootja Mängutootja Push Gaming
Volatiilsus Volatiilsus Kõrge
Võiduliinid Võiduliinid -
Rullikuid Rullikuid 8
Ridasid Ridasid 8
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,1€
Maksimumpanus Maksimumpanus 100€
Peavõit Peavõit 50000x
Tagasimakse Tagasimakse % 96.4%

Millistes kasiinodes saab mängida Jammin’ Jars 2 mängu?

Jammin Jars 2 ilmumine online kasiinodesse võtab aega, aga hetkel juba saab seda Eestis mängida järgmistes kasiinodes:

 1. 1.
  Wisho
  Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Coolbet
  Kasiinoguru ERI 200 Tasuta spinni
  Boonuskood: BOOK200
 4. 4.
  Tonybet
  100% kuni 120€ + 120 tasuta spinni
 5. 5.
  Winnerz
  200 tasuta spinni Legacy of Dead mängu

Boonused

Lõika kasu Fruit Blast kolossaalsetest ikoonidest tänu millele on võitude saamine lihtsam, samuti tulevad saadavale Instant Prize sümbolid.

Tasuta spinnide ajal püüa saada piisav hulk vinüüliplaate, et käivitada Giga Jar. Seda selleks, et teha veel mõni mänguvoor kasiino kulul ja saada uusi asendussümboleid.

Plussid ja miinused

Plussid Miinused
Suurem võidupotentsiaal võrreldes originaaliga
Riskantne mäng algaja jaoks
Originaalne mängu ülesehitus ja boonused
Võidukordaja tasuta spinnide ajal

Mängu ülesehitus

Jammin’ Jars 2 mängul tuleb võidu saavutamiseks sättida omavahel külgnema vähemalt viis sama sümbolit. Kasuks tulevad ka wild asendussümbolid, mis on võimelised puuduolevaid ikoone asendama.

Jammin’ Jars 2 mängul saad panuse väärtuseks sättida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta ning kui veab, selle tagasi võita kuni 50,000 kordselt. Sarnaselt originaalile on ka siin volatiilsus suur, seega võidud ei pruugi alati tulla sagedasti.

Kujundus ja sümbolid

Jammin’ Jars 2 on kujunduselt sarnane originaalile. Diskopidu läheb lahti puuviljaste sümbolitega nii, et möllu keskmesse on pandud Giga Jar diskor. Palmipuud ja neoonvärvide kombo tekitab tunde nagu oleksid Miami peomöllus ise osaline.

Uhkeldavaid visuaalefekte täiendab rütmikas diskomuusika nii, et paneb lausa jala tatsuma. Üldiselt on mängul siiski lihtne ülesehitus. Olulisemate sümbolite hulka kuuluvad viis eredavärvilist puuvilja sümbolit. Neist väärtuslikem on seejuures granaatõun.

Korduma Kippuvad Küsimused Jammin’ Jars 2 kohta
Mis on Jammin’ Jars 2 kasumlikkus mängijale? arrow-icon
Kui suur on Jammin’ Jars 2 mängul maksimaalne võit? arrow-icon
Kas Jammin’ Jars 2 mängul on ka tasuta spinne? arrow-icon

Kokkuvõte

Jammin’ Jars 2 on järg populaarsele Jammin’ Jars originaalile ning ühiseid jooni leiab neil küllaga. Kujunduses on kohe sarnasust märgata ning ka järje puhul saad võite samadest ikoonidest moodustunud klastrite eest. Sümbolid langevad ikka ülevalt alla mitte vasakult paremale ning võidu korral saad proovida uuesti ilma oma raha juurde panemata.

Erinevus originaali ja järje puhul hakkab silma boonuste puhul. Neist üks lahendamaid on Giga Jar, mis pakub panusest kuni 50,000 korda suuremaid võite. Tasuta spinnide ajal on fookuses võidukordajad.

Jammin’ Jars 2 ei ole kõigile, sest hoolimata suurele võidupotentsiaalile on täistabamuse saamine keeruline. Kui sulle aga originaal juba meeldis ja diskone puuviljasadu läheb peale, siis Push Gaming on igati valmis oma uut mängu tutvustama.