TOP Highroller ehk VIP kasiinod

Välja antud: 03.03.2023 | Uuendatud: 22.01.2024

 

Uue mängija boonus kasutatud? Mis edasi? Järgnevalt vaatame, mida pakuvad Eesti kasiinod mängijatele, keda ei kõiguta madalatel panustel spinnimine ja rangete limiitidega blackjack lauad.

Pole saladus, et mida suuremad panused, seda võimsam on ka emotsioon, mida kasiinost otsima tullakse. Peamine küsimus on aga selles, mida suudavad Eesti online kasiinod highrolleritele pakkuda?

Mis hüvesid VIP mängijatele pakutakse?

Üks paremaid diile, mis online kasiinod pakuvad, on kahtlemata tervitusdiil uutele mängijatel. Kui see aga kasutatud, võib tekkida küsimus, kuhu jäävad uued kingitused kasiino poolt.

Jättes kõrvale jooksvad kampaaniad, mida aeg-ajalt ikka tehakse, siis regulaarsete auhindadega võivadki tegelikult arvestada ainult VIP-mängijad.

Mida rohkem käivet kasiinos mängija teeb, seda potentsiaalselt kasumlikum mängija kasiino jaoks on ning aktiivsus ei jää operaatorite jaoks kunagi märkamata.

Populaarsemad hüved, mida VIP-mängijad naudivad on cashback boonused, lojaalsuspunktid, mida saab vahetada raha või muude preemiate vastu ning loomulikult VIP-boonused.

 1. 1.
  Wisho
  Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!
 2. 2.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 3. 3.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 4. 4.
  Coolbet
  Kasiinoguru ERI 200 Tasuta spinni
  Boonuskood: BOOK200
 5. 5.
  GrandX
  1000€ ja 250 tasuta spinni
 6. 6.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 7. 7.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 8. 8.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 9. 9.
  Ninja Casino
  50 tasuta spinni slotil Mental
  Boonuskood: -
 10. 10.
  HighRoller
  200 tasuta spinni

On mängukohti, mis viivad oma highrollereid eksklusiivsetele auhinnareisidele üle maailma ja poputavad neid kallites hotellides.

Kannad raha kasiinosse ja mängid, aga võite ei paista kuskilt…? Siis aitab VIP-mänedžer, et saaksid oma panustamise strateegia paika ning objektiivselt olukorda hinnata.

Kui “kuivad perioodid” venivad aina pikemaks, võta ühendust klienditoega ja võib olla üsna kindel, et saad tuju tõstmiseks mõne väärtusliku eriboonuse.

Kuidas VIP mängijaks saada?

Kas VIP mängijaks võib saada üleöö? Jah, loomulikult on see võimalik, sest online kasiinode operaatorid hoiavad mängijate aktiivsusel alati silma peal. Isegi, kui võidad suure summa ilma ise palju panustamata, saad tähelepanu osaliseks, sest on võimalus, et jätkad mängimist.

Siiski tasub tähele panna, et lühikesed aktiivsuse perioodid ei taga mängijale VIP-staatust igaveseks. VIP-mängijad paistavad silma selle poolest, et mängivad regulaarselt ja keskmisest suuremate summade peale. Ei olegi oluline, et kaotaksid palju vaid pigem aktiivsus mängudel. Eriti kehtib see muidugi pokkeris aga ka kasiinos ja spordiennustuses.

VIP-mängijaks saamine ei peaks olema muidugi eesmärk omaette. Oluline on panuseid teha selle summa ulatuses mille kaotamist saad endale lubada. Meist igaühe jaoks on see suurusjärk erinev ja üle oma varju ei tasu hüpata.

Kui oled aga valmis oma õnne investeerima suuremaid summasid, siis võid olla üsna kindel, et online mängude platvorm on valmis sulle ka personaalset tähelepanu osutama ja kingitusi tegema.

1. Betsafe

Alustame kohe Eesti kõige kuulsamast online mängude pakkujast, milleks on maailmakuulus Betsafe bränd. Juba 2006. aastal alustanud Triobet kasvas ja arenes nii heaks, et Suurbritannia juurtega Betsafe liitis nad oma brändiga.

Pole kahtlust, et aktiivsete mängijate jaoks on Betsafe parim valik Eestis. Laitmatu maine, usaldusväärsus ja professionaalne meeskond teevad Betsafe kasiinost tõeline fenomeni Eesti online mängude maailmas.

Betsafe on Eesti vanim ja mitmekülgsem online mängude portaal. Ajapikku on välja kujunenud ka VIP-mängijaid premeeriv süsteem, mille keskmes kogenud VIP-mänedžer.

Aastate jooksul Betsafe kasvatanud oma mängijate baasi nii suureks, et korraldatakse lausa eraldi kampaaniaid uutele mängijatele/algajatele ja püsikundedele. Viimaste jaoks tehakse asi huvitavamaks nii, et kuigi ülesandeid on raskem täita, siis ka preemiaid on kordades kõvemad.

Aktiivsemad mängijad võivad alati arvestada igakuiste VIP-boonustega, mille suurus küündib sadadesse eurodesse ja läbimängimise nõue on väga tehtav- keskmiselt ühe kuni viiekordne boonuse väärtus.

Betsafe kasiinos töötab suurele portaalile omaselt ka VIP-mänedžer. kelle ülesandeks ongi tegeleda püsikundede soovide täitmisega. Alati võib juhtuda, et mõni mäng ei tööta, väljamakse on ootele jäänud või segab mänguelamuse nautimist mõni teine tegur.

VIP-mänedžer on alati saadaval meili või telefoni teel ja teab hästi, mida regulaarsed panustajad kasiinost kätte tahavad saada.

Stars Club

Betsafe VIP-mängijate klubile on antub hellitav nimetus Stars Club. Sellega liitumine pole päris valikuline vaid oodata tuleb personaalset kutset. Mida rohkem mängid ja aktiivsem oled, seda kiiremini kutse postkasti jõuab.

 

Lisaks juba mainitud kontohaldurile ja individuaalsetele boonusdiilidele on Stars Club tuntud legendaarsete auhinnareiside korraldamise poolest. Auhinnareise on juba toimunud mitmeid ning nende eesmärk on lähendada Betsafe tiimi oma lojaalsemate mängijatega.

Betsafe spordiennustuse ässad on juba saanud võimaluse näha lähedalt Euroopa jalgpalli suuri mänge, 2019. aastal käidi tiimiga korvpalli MM võistlusel Hiinas. Piisab, kui osaled Betsafe pakkumistes, võtad osa spordiennustuse melus ja võid näha maailma tippe õige lähedalt.

2. Coolbet

Nagu juba kirjeldasime, siis VIP mängijaks saamine pole teab mis kunsttükk. Muidugi hoiab operaator silmad lahti ka selles osas, kas jahid ainult boonuseid või oled selline spordiennustuse pro, kes ainult võidab. Neil juhtudel võib VIP-staatus kättesaamatuks jäädagi.

Kui mängid aga normaalselt nii, et vahel võidad, vahel kaotad, siis on parimad preemiaid juba põhimõtteliselt käeulatuses. Nendest põhimõtetest lähtub ka Coolbet pannes kokku oma VIP segmenti.

Pole mingi üllatus, kui kõige ootamatumal hetkel võtab VIP-staatusesse jõunud mängijaga ühendust Coolbeti professionaalne VIP-mänedžer, kes paneb lauale mõne ahvatleva diili.

VIP-kampaaniad on juba hoopis teist masti, lebode läbimängimiste ja suurusjärgu võrra pirakamate boonusega. On ju teada, et highrollereid mõnekümnesendised või eurosed betid eriti ei kõiguta.

Coolbet auhinnareisid

Nagu Betsafe ja PAF kasiinode puhul, siis ka Coolbet on alati valmis on paremaid mängijad viima üle maailma lõbusaid spordisündmusi oma silmaga kaema.

Viimastel aastatel on tiimiga ära käidud nii Liverpoolis. F1 Monza ringrajal kui ka purjetamist vaatamas. Koroona ajal on reisimisele pidurit tõmmatud, kuid tühjade pihkudega pole highrollerid kunagi jäänud.

3. GrandX

GrandX kasiinos ollakse oma VIP klubi üle äärmiselt uhked. Pealehel torkab see kohe silma üleval peamenüüs. Tegelikult ongi asi hästi ja loogiliselt üles ehitatud nii, et VIP Club uksed avanevad kohe, kui teed kalendrikuu jooksul vähemalt 500 euro eest sissemakseid ja 2,500 euro eest panuseid.

GrandX lubab VIP-klubi liikmetele iganädalaseid suuremaid boonused ja igakuiseid rahalisi preemaid.

4. PAF

Tuleb välja, et Betsafe on piisavalt eriline, sest kõik Eesti kasiinod highrollereid sama heldelt ei kohtle. PAF vastab meie päringule üsna lakooniliselt väites, et kõik mängijad on võrdsed ja saadaolevad kampaaniad leiab pakkumiste lehel.

Samas pole ka midagi imestada, sest PAF on aasta-aastalt vähendanud aastast maksimaalset kaotuste limiiti ja nende suund polegi saada mängijaid suurelt panustama. Betsafe vastukaaluks on pigem nende jaoks, kes lähevadki võidu peale välja ning seetõttu toetatakse ka suurelt riskimist ja mängija aktiivsust.

Club PAF

Kuigi PAF ei toeta kuidagi suurelt panustamist, siis nende mängijatele pakutakse ägedat kommuunielu. Sageli korraldatakse vahvaid auhinnareise, mis suurendavad ühtekuuluvustunnet mängijate keskel ja pakuvad vaheldus igapäeva ellu.

Club PAF liikmeks saad kohe peale kasutajakonto loomist PAF lehel. Saad kvalifitseeruda pokkeruturniiridele Tallinnasse või lennata kohe Euroopa suurlinnadesse möllu panema!

5. Olybet

OlyBet on üks Eesti vanemaid online mängude portaale, mille suurim tugevus on just Eesti mängijate kesksus. Nende eesmärgiks pole lihtsalt mängijatelt papp kätte saada vaid tänu spordibaaride võrgustikule on klientidega loodud tugev side ja otsene kontakt.

Ka VIP-meeskond töötab neil personaalsusest lähtudes ning VIP-haldurid on valmis pakkuma spetsiaalseid boonuseid ja tegema erilisi kampaaniad just highroller-tüüpi mängijatele.

See, kui suurt preemiat saad küsida, sõltub peamiselt sellest, kui palju oled nädala jooksul sissemakseid ja panuseid teinud.

6. Optibet

Optibet kasiino-ja spordiennustuse leht on teada-tuntud väärtusliku lojaalsuspunktide skeemi poolest.

VIP-mängijatele avalikult midagi suurelt välja ei reklaamita, kuid abi ja nõuandeid ollakse valmis pakkuma vip@optibet.ee meiliaadressi vahendusel. Selleks võib-olla ettepanek boonuse saamiseks või näiteks detailsem info mõne pakkumise või kasiino toimimise kohta.

Optibet veebilehel ei leia eraldi rubriiki, mis pajataks highroller või VIP-mängijate hüvedest. Muidugi ei tähenda see, et highrollerid jääks märkamata. Optibeti nagu ka Ninja, Boost ja Nutz kasiinodel on kõigil üks omanik- Entain, mis paneb aktiivsed mängijad eraldi fookusesse.

Mängijad, kes panustavad rohkem, saavad omale kontohalduri, kes tegeleb nendega 24/7. Pole saladus, et kui juba mängima hakkad, siis tahad, et mistahes küsimuste või probleemide korral oleks abi kohe saada- kontohaldur just selle tagabki. Highroller mängijad ei pea kauplema, et nende väljamakseid kiiremini töödeldataks- see toimub automaatselt.

7. Ninja kasiino

Ninja kasiino- ja spordiennustuse leht on saanud eestlaste vaieldamatuks lemmikuks. Kõik on viimase peale ja toimib nagu õlitatult. Ainukese miinusena võiks välja tuua, et pole seda päris oma tunnet nagu näiteks kodumaise teenusepakkuja OlyBet puhul.

Lõppude-lõpuks, kui ajad taga kvaliteet meelelahutust ja hindad usaldusväärsust, siis on Ninja kasiino ilmselge valik. Loomulikult on neil olemas ka VIP-osakond, mis töötab väsimatult, et hoida tuju üleval nende kõige aktiivsematel mängijatel.

8. Highroller.com kasiino

High Roller kasiino tõmbab tähelepanu selle kõlava nime tõttu. Kuidas kas Eesti mängija jaoks on asi ikka seda väärt?

Uutele mängijatele antakse 200 spinni ilma läbimängimiseta. Tõeline highroller sellise tilulilu peale oma aega ei raiska. Hoopis olulisem on võimalus igal nädalal 20% mängu pandud rahasta tagasi saada.

Lisaks on neil ainulaadne tasemete tõstmise süsteem. Tasemete tõstmise süsteem tähendab, et pärisraha peale panuseid tehes täitub järk-järgult vasakpoolses menüüs kuvatav riba. Kui see täis, tõused uuele tasemele ja saad tasuta keerutusi.

Kokkuvõte

Online kasiinode ümber käib palju juttu seoses boonuste ja tasuta spinnidega, kuid vähem räägitakse, millist kasu saab aktiivne mängija. Pole saladus, et kasiinos võib vale eelarve planeerimise korral kaotada palju raha, kuid läbimõeldult on võimalik ka ilusti plussi jääda. Ja seda suudavad ka VIP ehk highroller mängijad, lihtsalt summad on teised.

Veel artikleid