Parimad kasiinomängud

Uuendatud: 16.01.2024

Kes ei tahaks mängida vaid parimaid kasiinomänge? Esimest korda mängides läheb silme eest kirjuks, kasiinomänge on lihtsalt nii palju (mõnel juhul üle 2,000) ja ise sealt valikut tegema hakata on raske.

Siinkohal tutvustame väga-väga populaarseid mänge. Ja miks just need mängud? Ikka sellepärast, et sealt saab kenasti võita ja on ka atraktiivsed.

Kui juba raha peale mängimiseks läks, siis tasuks ikka mängida kvaliteetseid mänge.

Millised on siis parimad mängud? Eks igaühel on õigus oma arvamusele, aga vaatame mida arvavad mängijad ja Kasiinoguru.

Kasiinomängude ajalugu ja tänapäev

Õnnemängude ajalugu Eesti veebiportaalides ulatub juba 2000. aastate algusesse. Selle ajaga on päris palju muutunud.

Mängud, mis esiti enim populaarsust kogusid, on tänasel päeval vaeslapse rollis.

Vaatame lähemalt, millised mängud on kujunenud praeguseks Eestis kõige populaarsemateks.

 • Klassikalised slotid on endiselt pildil, kuid lühikese ajaga on tekkinud ka palju uusi huvitaid mänge.
 • Igasugused jackpot mängud ja moodsamad slotid pakuvad ägedat emotsiooni, kuid võivad rahakotile päris koormavad olla.
 • Jackpot mängude puhul on maksimaalsed võidusummad küll kõige suuremad, kuid kipub olema nii, et keskmine kasumlikkus jääb teistele mängudele alla.

Selleks, et mängud pakuksid head emotsiooni ja oleksid samal ajal mängija jaoks ka rahaliselt tulusad, oleme teinud väikse edetabeli, et anda parimatest mängudest.

“Headuse” kriteeriumiteks olemegi valinud selle, milline on mängu keskmine kasumlikkus, kas visuaalselt ja efektide poolest on tegemist nauditava kogemusega ning toome välja ka maksimaalse võidusumma, mille võid saada ühe mänguvooru tulemusena.

Eesti TOP 10 parimad mängud

Eesti kasiinodes on levinud, et parimad mängud jaotatakse kategooriatesse nende omaduste põhjal.

Üks kategooria on aga ka Populaarne, mille alt leiabki hetke enim mängitud slotid. See on hea lähenemine, sest slotikaid on kasiinodes sadu ning nende seast sobiva leidmine võib-olla paras oskustükk.

Eesti online kasiinodes leiab kõik maailma parimad mängud nagu Mega Moolah, Starburst ja teised.

Viimasel ajal on eriti populaarseks kujunenud Book of Dead ja ka teised Play N GO nimelise mängutootja volatiilsemat tüüpi mängud.

Kuigi igas kasiinos on erinev TOP mängude järjestus, siis silma hakkab, et teatud slotikad figureerivad pea kõigi platvormide TOP-mängude hulgas.

Vaatame lähemalt, millised on Eesti kasiinode parimad mängud.

1. Book of Dead

Book of Dead mänguautomaadist on palju räägitud. Selle võib panna patta teiste raamatu teemaliste mängudega, kuid ärme unusta, et millegipärast on tegemist konkurentsitult menukaima mänguautomaadiga ja seda juba pikka aega.

Book of Dead edu pole teab mis üllatus. Selle loojaks on alati kvaliteetset kraami pakkuv Play N Go nimeline tarkvaratootja.

Book of Dead mängu teemaks on armastatud Rich Wilde nimelise kangelase seiklused. Panuse võid iga spinniga tagasi võita ka kuni 5000-kordselt!

Proovi tasuta siin:

Parimad Play N Go kasiinod:

 1. 1.
  Betsafe
  Tee vähemalt 20€ suurune sissemakse ja saad 20 tasuta spinni
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Fruta
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 5. 5.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -

2. Bonanza

Big Time Gaming ja Megaways tehnoloogia lipulaev Bonanza paneb päid pöörama ja silmi punnitama. Kes ei tahaks ise tunnistada, kuidas iga mänguvooru ajal võiduliini ja sümbolite arv on pidevas muutumises.

Bonanza mängul on teemaks kaevurite igapäeva elu, mille tähthetkedeks on loomulikult väärismetallide leidmine. Siit tuleb ka inglise keelse sõna “bonanza” tähendus, mis viitab just seiklustele ja õnneotsingutele.

Bonanza mängu teevad eriliseks kaevanduskärud, mille ilmumisel tekib rullikute kohale uusi lisasümboleid. Lisasümbolid asendavad võiduliinis osalenud ikoone.

Proovi tasuta siin:

Tutvu Bonanza ja teiste Megaways mängudega Big Time Gaming kasiinodes:

 1. 1.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Boost Casino
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 5. 5.
  Wisho
  Esimese kahe sissemaksega 350 tasuta spinni

3. Reactoonz

3D formaadis mänguautomaat lööb alustuseks pahviks hiiglasliku 7×7 positsioone pakkuva mänguväljaga. Tegemist on slotiga, mida kas armastad või vihkad.

Reactoonz ja selle järg Reactoonz 2 on ühed Play N Go mitmetest klastritega mänguautomaatidest. Mõlema keskmes on ühe- ja kahesilmsed maavälised tegelinskid.

Plahvatusohtlik Reactoonz on üks kõige harvemini võite välja maksvaid mänge, kuid üksikvõitude väärtus on selle võrra keskmisest palju suurem. Siit võib juba välja lugeda, et kogu tähelepanu koondub boonusvoorude- ja sümbolite ümber, mis kannavad nimetusi Plahvatus, Muutmine, Õhkimine, Sisselõige ja Gargantoon.

Proovi tasuta siin:

4. Temple Tumble Megaways

Relax Gaming nimelise mängustuudio hiilgavalt läbi mõeldud mänguautomaat avab ajalugu kuulsa Angkor templite kompleksi kohta. Huvitavalt üles ehitatud mängu kulg viib varem või hiljem tasuta spinnidega boonusvooru, kuhu pääsemiseks on vaja saada järjestikkuseid võite.

Temple Tumble Megaways on üks parimaid muutuvate võiduliinide ja sümbolite arvuga slotte. Üksikvõidud võivad siin olla äärmiselt tagasihoidlikud, kuid loota tuleb just järjestikkuste võitude peale.

5. Mental

Täiesti teistmoodi kasiinoelamus saab võimalikuks, kui anda võimalus hirmujudinaid tekitava nimega mänguautomaadile Mental. Slotil paistab hästi välja Nolimit City nimelise mängustuudio julgust teha midagi teistmoodi.

Mis puutub boonustesse, siis esiti võib olla nendest päris keeruline sotti saada. Kasutusel on nii xWild kui ka xNudge funktsioonid.

Proovi tasuta siin:

6. Big Bass Bonanza

Pragmatic Play nimelise mängutootja partnerstuudio Reel Kingdom on loonud maailma parima kalastamise teemalise slotika, mis kannab nime Big Bass Bonanzale. Sellel on ka järg, kuid keskendume originaalile, sest see annab kõige paremini edasi õige kalalkäigu atmosfääri.

Asja mõte ongi tekitada mõnus kalale minekuga võrdne meeleolu. Selle saavutamisele aitavad kaasa suurepärased visuaalid ja heli. Raha võitmisel tulevad kasuks Wild asendussümbolid. Iga neljanda ilmumisel kerkib võidukordaja väärtus ühe võrra.

7. Sweet Bonanza

Igasugu “Bonanza” nimelisi mänge on slottide hulgas päris rohkelt, kuigi nimetus iseenesest midagi konkreetset ei ütle.

Betsafe uute mängude sektsioonis leiab Bee Hive Bonanza, Tropical Bonanza, kuid enim mängitakse ikka Starburstile sarnaneval maiustusterohkel Sweet Bonanzal.

Sweet Bonanza mänguvälja kaunistab lugematu hulk maiustusi, kuid parim asi on see, et saad ise valida võidukordaja väärtuse.

Proovi tasuta siin:

8. Gates of the Olympus

Pragmatic Play nimelise mängude looja üks õnnestunumaid mänge on Kreeka mütoloogia teemaline Gates of the Olympus. Kaasaegne graafiline teostus ning võimalus moodustada võiduliine mõlemas suunas on juba hea algus.

Maksimaalne võidupotentsiaal on võrdne Book of Dead mängule.

Proovi tasuta siin:

9. Fire Joker

Fire Joker on meie edetabelis eriline, sest pealtnäha ei paku see midagi raputavad. Väljanägemiselt klassikalisel kolme rullikuga mänguautomaadil on kõik kasiinole omased sümbolid nagu seitsmed, kuldsed tähekesed, X-id ja puuviljadega positsioonid. Lihtne ja lööv.

Vanematest mängudest eristab Fire Jokerit mitu boonusfunktsiooni nagu Võidukordajate Ratas ja Tule Korduvkeerutus.

10. Starburst

Aastad mööduvad, kuid Starburst püsib endiselt enim mängitavate slottide nimekirjas. Seda pole muutnud isegi samanimelise mängu järg, millel samuti ilmub kosmosest hulgaliselt Wild asendussümboleid.

Starburst paistab eriti silma kosmoseteemaliste mängude hulgast ja see on nii kaasahaarav, et võid lausa lummatult spinnima jäädagi. Maksimaalne võit on 50,000 kordne mündi väärtus.

Uued kasiino parimad mängud

2022. ja üldse viimaseid aastaid võib iseloomustada kui uute mängustuudiote esiletõusu. ELK Studios, Nolimit City, Push Gaming ja teised taolised suudavad pakkuda värsket lähenemist ja uusi ideid, mis suurtele mängutootjatele jääb vahel teostamatuks.

Populaarne online kasiinode välimääraja AskGamblers on samuti kokku pannud 2022. parimate uute mängude edetabeli. Sealt leiab mitmeid mänguautomaate väiksemalt mängustuudiotelt nagu Nolimit City, Relax Gaming ja Push Gaming.

Üllatuslikult on AskGamblers TOP10 hulka pääsenud ka äärmiselt eksootiliste mängutootjate loomingut. Kõigile teada-tuntud Gonzo’s Gold, Gigantoonz ja Pink Elephants kõrval leiab sealt ka näiteks BGaming nimelise mängustuudio Aloha King Elvis.

Parimad mängud – Kokkuvõte

Nagu näha, polegi parima mängu valimine nii lihtne. Kogu aeg tuleb uusi mänge peale, mis pakuvad uusi boonuseid ja animatsioone.

Võib vist kindlalt väita, et mänguautomaadi teeb heaks see, kui palju see mängija jaoks võite välja sülgab. Kuna see näitaja kipub olema aga võrdne, siis jälgime ka milline on graafika, kuidas toimivad lisad ja milline on maksimaalne võidusumma mänguvooru kohta.

Uusi ja huvitavaid mänge tuleb aina peale, kuid oma koht on ka klassikutel, mida aeg-ajalt ikka mõnus jälle klõpsida.