Book of Dead

Välja antud: 03.09.2021

Book of Dead on Play ‘n Go nimelise mängutootja üks läbi aegade parimaid mänge, mis kuulub raamatute teemalise slottide sarja. Tegemist on mänguga mis on juba aastaid eestlaste ja muu maailma lemmikuks. Mis tahes populaarsuse edetabelis on ta alati sees.

Book of Dead mängu peategelane on Rich Wilde ja ta pakub seiklusi 5×3 positsioonidega mänguväljal kümne võiduliiniga. Tegemist on volatiilse mänguga, millel väga sagedasi võite ei tasu oodata. Kui edu saabub, on aga summad suured.

Peamine on jõuda tasuta keerutustega boonusvooru, kus tuleb appi eriline sümbol, mis paljuneb sama rulliku kõigile väljadele, millel see peatub. Kui veab, saad panuse väärtuse tagasi kuni viie tuhande kordselt.

Proovi mängu tasuta

Mängutootja Mängutootja Play’n Go
Volatiilsus Volatiilsus Kõrge
Võiduliinid Võiduliinid 10
Rullikuid Rullikuid 5
Ridasid Ridasid 3
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,1€
Maksimumpanus Maksimumpanus 100€
Peavõit Peavõit 5000x
Tagasimakse Tagasimakse % 96.2%

Millistes kasiinodes saab mängida Book of Dead mängu?

 1. 1.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Fruta
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 5. 5.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 6. 6.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 7. 7.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25
 8. 8.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 9. 9.
  Maria Casino
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
 10. 10.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI

Panustamine ja mängu ülesehitus

Book of Dead slotil saad ise valida, kas soovid mängida ühe või kümne võiduliiniga. Panuse väärtuseks saad valida 10 sendist 100 euroni mänguvooru kohta. Raha võitmiseks vajad vasakult paremale alates esimesest rullikust vähemalt kolme sama sümbolit.

Kujundus ja sümbolid

Book of Dead tegevus toimub Vana-Egiptuse müütilises allmaailmas, kus kohtud Anubise ja Osirisega. Rullikud on sätitud vanasse hauakambrisse ning erinevaid sümboleid on 11. Lisaks tavasümbolitele näed ka raamatu pildiga ikooni, mis täidab nii asendusfunktsiooni kui käivitab boonusfunktsioone.

Kõige väärtuslikum on Rich Wilde seikleja pildike, mille kaasabil võib panuse tagasi võita kuni 500-kordselt. Täida kogu mänguväli seikleja sümbolitega, et saad panus tagasi 5,000-kordselt!

Plussid ja miinused

Plussid Miinused
Suur võidupotentsiaal tasuta spinnidega
Ainult üks boonusvoor
Vägevad animatsioonid ja heli
Eriline sama rulliku väljadele paljunev sümbol

Boonused

Book of Dead mängul on ainult üks lisa ja selleks on tasuta keerutused. Et asi veel põnevam oleks, valitakse üks sümbol, mis paljuneb sama rulliku kõigile väljadele. Nii on võitude saavutamine lihtsam.

Tasuta keerutuste saamiseks peab välja ilmuma raamatu sümbol ja neid peab olema vähemalt kolm. Alustuseks saad panuse väärtuse tagasi kuni 200- kordselt ja sisened pühasse kambrisse, kümne mänguvooruga, kasiino kulul.

Kui saad tasuta spinnide ajal veel kolm raamatut, teenid 10 priispinni kauba peale. See jätkub, kuni boonusvoor enam uuesti ei käivitu ja spinnid otsa saavad.

Korduma Kippuvad Küsimused Book of Dead kohta
Mis on Book of Dead kasumlikkus mängijale? arrow-icon
Kui suur on Book of Dead mängul maksimaalne võit? arrow-icon
Kas Book of Dead mängul on ka tasuta spinne? arrow-icon

Kokkuvõte

Book of Dead on väga sarnane Novomatic nimelise mängutootja Book of Ra Deluxe slotile, kuid Play n Go suudab pakkuda paremat graafikat ja animatsioone. See sobitub hästi ka nutitelefoni ekraanile ja on üks menukamaid Antiik-Egiptuse teemalisi mänguautomaate üldse.

Book of Dead on volatiilne mäng, mis pakub võimalust tehtud panuse väärtus tagasi võita kuni 5,000-kordselt. Selle saavutamiseks tuleb kogu mänguväli täita korraga Rich Wilde meespeategelase kujutistega. Head šansid, et see juhtuks, on tasuta spinnide ajal, kui Rich Wild osutub valitud sümboliks ja hakkab paljunema.

Book of Dead on suhhteliselt kõrge volatiilsusega mäng ning tasuta spinnide ligi saamiseks peab varuma juba omajagu kannatust.

Teised Play’n Go mängud