Dead or Alive 2

Välja antud: 30.08.2021

NetEnt nimelise mängutootja Dead or Alive 2 oli äärmiselt oodatud järg selle originaalile, mis sai mängijate jaoks valmis juba 2013. aastal. 2019. aastal valminud järg on originaalist äkilisem ning pakub viit rullikut üheksa võiduliiniga.

Teemas on endiselt Metsiku-Lääne kõrilõikajad Apache, Della Rose, Jesse James, Bell Star ja Billy. Olulisel kohal on kolm erinevat tasuta keerutustega vooru, mis pakuvad asendussümboleid ja kasvatavad võidukordaja väärtust.

High Noon Saloon tasuta spinnide ajal kasutatakse MAX-kontseptsiooni. Siin võid panuse väärtuse tagasi võita kuni 111,111-kordselt.

Proovi Dead or Alive 2 slotimängu tasuta

Mängutootja Mängutootja NetEnt
Volatiilsus Volatiilsus kõrge
Võiduliinid Võiduliinid 9
Rullikuid Rullikuid 5
Ridasid Ridasid 3
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,09€
Maksimumpanus Maksimumpanus 9€
Peavõit Peavõit 111 111x
Tagasimakse Tagasimakse % 96,8

Kus mängida Dead or Alive ja Dead or Alive 2 mänge?

Populaarne Metsiku-Lääne teemaline Dead or Alive sai 2020. aastal järje Dead or Alive 2. Neist teine pakub varasemast mitmekülgsemat tasuta spinnide valikut ja võimalust otse boonusvooru sisse osta. Proovi ise allolevates kasiinodes:

 1. 1.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 2. 2.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 3. 3.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 4. 4.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 5. 5.
  Maria Casino
  100%/100€ ja 100 tasuta spinni
 6. 6.
  Fruta
  200 tasuta spinni
  Boonuskood: -
 7. 7.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 8. 8.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 9. 9.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 10. 10.
  Olybet
  25 € riskivabalt! + 10€ sulas
  Boonuskood: CAS25

Panustamine ja ülesehitus

Dead or Alive 2 pakub elamusi viiel rullikul kolme reaga. Sellel on üheksa võiduliini ja panuse võid tagasi võita kuni 111,111 kordselt. Tegemist on volatiilse mänguga, mille panuse väärtuseks saad valida 9 sendist 9 euroni mänugvooru kohta.

Dead or Alive 2 mängul võitmiseks vajad vasakult paremale vähemalt kolme sama sümbolit. Kasumlikkus mängijale on 96,8%, mis on kõrgem kui keskmine. Statistiliselt võidab iga kolmas keerutus.

Kujundus ja sümbolid

Visuaalselt on Dead or Alive 2 meeliülendavalt hea. Teemaks on Metsiku-Lääne väikeküla elu, kus maksab toores jõud ja kavalus. Mängija on pandud šerifi rolli eesmärgiga kinni nabida pahalased. Selle tulemusena on ka mängu boonuste ajal pildil Ameerika läbi aegade kuulsaimad kõrilõikajad.

Dead or Alive 2 pakub kaasahaaravat taustamussi ja on kahtlemata üks äkilisemaid ja paremaid Metsiku Lääne teemalisi slotte.

Rullikutel näed A, K, Q, J ja 10 sümboleid pluss temaatilisi viskipudeleid, kauboikübraid, revolvreid ja šerifi aumärke. Neist viimane on kõige hinnalisem, sest kui saad neid järjestikku viis, teenid panuse tagasi 111-kordselt.

Wild sümbolid on märgistatud viis erineva bandiidiga:

 • Apache võib ennast näidata esimesel rullikul
 • Della Rose wild teisel
 • Jesse James jääb pidama kolmandal rullikul
 • Belle Star wild esineb neljandal
 • Billy the Kid aitab võiduliine moodustada viiendal rullikul

Kõik need asendussümbolid lihtsustavad võiduliinide moodustamist. Kombineeri wildidega iseseisev võiduliin ja saad panuse tagasi 166,66-kordselt.

Dead or Alive 2 mobiilis

Dead or Alive 2 töötab võrdväärselt hästi nii arvutis kui nutiseadmes. HTML5 tehnoloogia tagab sujuva kohaldamise mistahes ekraani suuruse või operatsioonisüsteemiga.

Plussid Miinused
Kõrge kasumlikkus mängijale(96,8%) Väga volatiilne- mitte ehk sobiv algajale
Vali ise kolme erineva tasuta spinnide vooru vahel
Ägeda kujundusega oodatud mäng samanimelisele originaalile
Osta ennast ise boonusvooru sisse(66-kordne panuse väärtus)

Boonused

Dead or Alive 2 pakub kolme tasuta spinnidega boonusvooru. Neile ligi pääsemiseks vajad vähemalt kolme hajasümbolit, mille tunneb ära kahe revolvriga härja pealuu järgi. 2, 3, 4 ja 5 hajasümbolit pakuvad vastavalt tehtud panusest vastavalt 2, 4, 25 ja 2,500 korda suurema võidusumma.

Tasuta spinnide vooru pääsemise tõenäosus on iga spinni ajal 0,51%. See tähendab, et keskmiselt tuleb teha 195 spinni, et sinnani jõuda. Tasuta keerutusi on 12 ja saad ise valida kui suuri riske võtma soovid hakata:

Train Heist

See on kõige riskivabam valik. Iga wild asendussümbol kasvatab võidukordaja väärtust ühe võrra. Kui veab saad kuni 16-kordse võidukordaja ja lisaks 5 spinni juurde.

Old Saloon

Old Saloon tasuta spinnide puhul on risk ja tasuvus kõige paremini tasakaalus. Sama funktsiooni leiab ka Dead or Alive originaalmängul. Kõik võidud duubeldatakse ja kui wild peatub kõigil rullikutel korraga, saad viis spinni kauba peale.

Oluline on, et wildid, mis välja ilmuvad, jäävad oma positsioonidele kuni tasuta spinnide lõppemiseni.

High Noon Saloon

High Noon Saloon on kõige riskantsem ning kasutab NetEnti MAX-kontseptsiooni. Kasu lõigatakse kuni kolmekordsetest võidukordajatest ja panuse võib tagasi saada kuni 111,111-kordselt!

Dead or Alive 2 pakub võimalust ka otse tasuta spinnide vooru sisse osta. Hinnaks panuse 66-kordne väärtus.

Korduma Kippuvad Küsimused Dead or Alive 2 kohta
Mis on Dead or Alive 2 kasumlikkus mängijale? arrow-icon
Kui suur on Dead or Alive 2 mängul maksimaalne võit? arrow-icon
Kas Dead or Alive 2 mängul on ka tasuta spinne? arrow-icon

Kokkuvõte

Dead or Alive on üks mängudest, mis kujundanud online mängude nägu juba aastaid. Selle järg Dead or Alive 2 järgib samu põhimõtteid, kuid üht-teist on ka muudetud. Näiteks saad ennast otse boonusvooru sisse osta ning tasuta spinnide voore on mitmesuguseid.

Võrreldes 2013. aastal valminud originaaliga on animatsioonid ja graafika viidud uuele tasemele.

Teised NetEnt mängud