Monopoly Live

Välja antud: 15.10.2020

Monopoly Live on Evolution Gaming nimelise mängutootja live mäng, mis pakub võimalust panustada numbrite või boonusmängu peale. Tegemist on samanimelise lauamängu ainetel loodud unikaalse live kasiino tüüpi mänguga, mille keskmes lõbus mängujuht ja võimalus teiste mängijatega oma elamusi jagada chat funktsiooni kasutades.

Mängul on suur võidupotentsiaal ning õnneratast keerutades võivad tänu võidukordajatele auhinnarahad kerkida ka miljonitesse eurodesse!

Evolution Gamingu Monopoly Live tähistab tõelist läbimurret online mängude maailmas. Tegemist on live-mängude kategooriasse kuuluva meelelahutuse tüübiga, mida võib pidada kombinatsiooniks klassikalisest Õnnerattast(“Wheel of Fortune”) ja populaarsest kogupere lauamängust Monopoly.

Mängutootja Mängutootja Evolution Gaming
Volatiilsus Volatiilsus Kõrge
Võiduliinid Võiduliinid
Rullikuid Rullikuid
Ridasid Ridasid
Miinimumpanus Miinimumpanus 0,1€
Maksimumpanus Maksimumpanus 2500€
Peavõit Peavõit 500 000€
Tagasimakse Tagasimakse % 96,23%

Koostöös just samanimelise lauamängu arendajaga Hasbro on teoks saanud unikaalne live diileriga mäng, mis ühendab suurepärase graafika, boonusfunktsioonid ja võimaluse meelt lahutada 24 tundi ööpäevas!

Mängu olulisimad hetked saabuvad, kui satud raharattal(Money Wheel) live diileri segmendile. Samal ajal on alati mängu käiku valmis sekkuma ka krutskeid täis Mr Monopoly isiklikult.

Monopoly Live võib kirjeldada kui mängu, mis kunagi ei peatu. Kui samanimeline lauamäng võib kesta tunde või kauemgi, siis live mäng pole sugugi erinev. Õnnerattal on kõik lauamängult tuttavad arvud, ‘Chance’ segmendid, ‘2 Rolls’, ja ‘4 Rolls’, mis pakuvad koheseid rahalisi preemiaid. Sealjuures “4 Rolls” aktiveerib eriti lõbusa “3D Mr Monopoly” boonusvooru, mis pakub lõputul hulgal võimalusi võita.

arrow-icon

Kuidas mängida?

1. Leia kasiinos “Live-kasiino”, “Live mängud” või “Lauamängud” menüü, mille alla tavaliselt “Monopoly Live” on paigutatud. Teine variant on kasutada mängude otsingu funktsiooni.

Kui oled Monopoly Live leidnud, vajuta sellele ning mõni hetk hiljem leiad ennast juba Evolution Gamingu reaalajas videopildiga stuudios, kus mängijaid tervitamas live mängujuht, kes juhatab mängu sisse ja tutvustab mängu käiku.

2. Panustamine.

Monopoly Live mängul on kuus panustamise varianti. Mängul saad panustada nelja erineva numbri peale ja kahe erineva boonusmängu peale.

3. Õnneratta keerutamine.

Kui mängujuht paneb õnneratta käima, läheb ka panustamine loetud sekundite pärast lukku. Panustamiseks ettenähtud aeg on 12 sekundit.

4. Õnneratas jääb seisma.

Kui Õnneratta nooleke jääb pidama sama numbri peal, millele panuse tegid, korrutatakse tehtud panuse väärtus numbri väärtusega. Samuti saad tehtud panuse algväärtuse tagasi.

5. Nooleke jääb pidama boonusmängu sektoril.

Kui õnneratta nooleke jääb pidama mõnel boonusmängu sektoritest, läheb käima boonusmäng. Kui tegid panuse sama sektori boonuse peale, osaled boonusmängus. Muul juhul tuleb sul boonusmängu pealt vaadata.

6. Boonusmäng

Enne, kui täringuid veeretama hakatakse, sammub Mr. Monopoly mänguväljal ringi ja kergitab nii võidukordaja väärtust.

7. Täringute veeretamine

Täringuid on kaks ning väärtused, mis nende veeretamise tulemusel nähtavale jäävad, määravad ka, mitu sammu teeb Mr Monopoly mänguväljal. Kui mõlemal täringul on sama väärtus, tehakse veel üks vise.

8. Auhinnad

Sellega mäng lõppebki ning kui võitsid, lisandub võidusumma automaatselt konto bilansile. Peale seda algab juba uus mänguvoor.

Kus Monopoly Live´i mängida?

Monopoly Live looja Evolution Gaming mänge pakuvad enamik Eesti online mänguportaale, kuid siiski mitte kõik. Järgnevalt leiad nimekirja, millistes online kasiinodes seda Eestis mängida saab. Tasub uurida ka tervituspakkumisi ja nende abil mängu proovida:

 1. 1.
  Betsafe
  Tee vähemalt 30 € suurune sissemakse ja saad 33 tasuta spinni
 2. 2.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 3. 3.
  Nutz
  200% boonust kuni 100€ + 50 riskivaba spinni!
 4. 4.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 5. 5.
  Ninja Casino
  50 tasuta spinni slotil Mental
  Boonuskood: -
 6. 6.
  Paf
  100 € ja 100 spinni esimese sissemakse eest
 7. 7.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 8. 8.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 9. 9.
  ProntoBet
  200% kuni 200 € boonust
 10. 10.
  Firespin
  Min sissemakse 1€ ja 100% kuni 100€ boonust!

Üldine info

Monopoly Live ülekanded jõuavad mängijate kodudesse Evolution Gaming live stuudiote vahendusel üle maailma. Evolution Gaming mängude kvaliteet on kõrgelt tunnustatud ja nende stuudiod varustatud kõrgkvaliteetsete kaameratega, mis seda tüüpi mängude puhul on väga oluline, sest võimaldab lisaks teravale pildikvaliteedile ka 3D pilti.

Iga Monopoly Live mängul on live diiler, kes on õnneratta käivitajaks, samal ajal mängijate tuju üleval hoides. Kui käivitub 3D mäng, tutvustab diiler Mr Monopoly karakterit ja mäng jätkub uuel tasandil.

See pole aga veel sugugi kõik, sest Monopoly Live mängul on mängijate rõõmustamiseks hulgaliselt teisigi lisasid. Võid võita palju raha, aga mänguelamuse muudab täielikuks live-chat funktsioon, tänu millele saavad kõik mängus osalejad teineteise ja live diileriga suhelda.

Nagu kõigi Evolution Gaming mängude puhul, on ka Monopoly Live litsentseeritud ja reguleeritud kolme erineva maineka hasartmängude pakkumist reguleeriva institutsiooni poolt. Nende hulka kuuluvad Malta Hasartmängu Nõukogu(Maltese Gaming Authority), Suurbritannia Hasartmängu Nõukogu(UK Gambling Commission) ja Alderney Hasartmängu Nõukogu(Alderney Gambling Control Commission).

arrow-icon

Funktsioonid ja eripära

Monopoly Live võib paigutada samasse kategooriasse teiste Õnneratta(“Wheel of Fortune”) tüüpi mängudega nagu ka Evolution Gamingu teine kuulus mäng “Dream Catcher”. Põhimõte on ikka sama- püüda ära arvata sektori, millel järgmisena nooleke pidama võiks jääda.

Monopoly Live ratas on kujundatud lauamängudega samas stiilis, võrdse suurusega sektoreid on 54 ja neid eraldavad vaheseinad, mis käima lükatud ratta keerlemist järk-järgult aeglustavad. Sektor, millel nooleke lõpuks pidama jääb, ongi võidunumber.

Viiekümne neljast sektorist nelikümmend kaheksa on numbrid 1, 2, 5 ja 10. Ülejäänud kuus segmenti teevad mängu erinevaks teistest “Wheel of Fortune” tüüpi mängudest ning nende hulka kuuluvad kaks “Chance” välja, kolm “2 Rolls” välja ja üks “4 Rolls” segment.

Kui nooleke jääb pidama “Chance” sektoris, saavad sellele panustanud mängijad automaatselt rahalise auhinna või võidavad võidukordaja boonuse. Kui nooleke jääb pidama “2 Rolls” või “4 Rolls” sektoritel, liitub mänguga Mr Monopoly.

Mr Monopoly lükkab hoogsalt käima boonusmängu ja mängijad saavad vaadata, kuidas veerema hakkavad kaks täringut. Mr Monopoly jalutab mänguväljal just nii palju samme edasi kui suuri numbreid näitavad täringud. Samal ajal korjab ta teele ette jäävad auhinnad.

Monopoly Live mängul on kaks panustamise vooru. Minimaalne ja maksimaalne panuse suurus on kasiino operaatorite puhul erinev, kuid jääb siiski samasse suurusjärku.

Kokkuvõte

Monopoly Live mänguga algas online kasiinomängude uus ajastu. Live diileriga show, kõrgkvaliteetne videopilt ja tuttavad tegelased armastatud samanimelisest lauamängust. Kasiinomängudele omaselt on Monopoly Live õnnerattal võimalik tabada mitmeid boonusfunktsioone sealhulgas kõige põnevam boonusmäng.

Teised Evolution Gaming mängud