Megaclusters mängud

Välja antud: 26.05.2021 | Uuendatud: 25.09.2023

Viimasel ajal lisandub Megaways tüüpi mänge kasiinodesse hirmuäratava kiirusega. Kas aga teadsid, et sama mängustuudio, Big Time Gaming, on juba välja mõelnud uue ja vähemalt sama huvitava, Megaclusters, tehnoloogia.

Vaatame lähemalt, mida see endast kujutab ning kas tegemist võib olla uue kuuma teemaga.

 

Slotimängude arenduses on läbi tehtud pikk areng. Alates esimestest “ühekäelistest bandiitidest” 19. sajandil tänapäeva tempokate online mängudeni.

Tänu online kasiinode populaarsuse tõusule muutub kogu aeg võiduliinide struktuur- võite saad nii vasakult paremale kui ka vastassuunas, omavahel ühenduses olevate sümbolite eest ja langevate sümbolitega. Ka Megaclustersi puhul nähakse ainest revolutsiooni sünniks.

Kus saab Megaclusters mänge proovida?

Kasiinodes, mis pakuvad Big Time Gaming slotte, leiad ka Megaclusters mängud nagu Star Clusters Megaclusters. Lähitulevikus võtavad tehnoloogia tõenäoliselt üle rohkem ja rohkem ka teisi mängustuudioid.

 1. 1.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Boost Casino
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 5. 5.
  Wisho
  Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!
 6. 6.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 1,000 €
 7. 7.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 8. 8.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 9. 9.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 10. 10.
  Winnerz
  200 tasuta spinni Legacy of Dead mängu
 11. 11.
  Kingswin
  100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni

Nagu juba öeldud, on ka Megaclustersi taga Big Time Gaming- samad inimesed, kes tegid kuulsaks Megaways süsteemi. Megaclusters võtab aluseks klassikalise klastrite tehnoloogia ja lisab sellele põnevust ja võidupotentsiaali.

Big Time Gamingu uus täht

Big Time Gaming kõige esimese Megaways tüüpi mängu Dragon Born Megaways puhul arvati, et uut tüüpi ülesehitus ja liikuvad osad võivad slotisõprade jaoks olla liiga ebaharilikud.

Need hirmud osutusid asjatuteks ja alates Bonanza Megaways mängust on need kujunenud tõeliseks hitiks. Nüüdseks on Megaways mänge juba erinevatelt mängutootjatelt üle kahesaja viiekümne.

Megaclusters tehnoloogiaga üritatakse teha sama trikki. Kahtlemata pole tegemist harilike puuvilja mänguautomaatidega.

Mis on Megaclusters?

Esmapilgul näib Megaclusters olevat väga sarnane standardsele klastrite tüüpi mängule- selleks, et raha võita, peab mänguväljal pidama jääma piisav arv omavahel ühenduses olevaid ikoone.

Sümbolid võivad olla kokkupuutes pikuti või laiuti, vahel ka diagonaalis. Mida suurem sümbolite kogum, seda potentsiaalselt pirakam ka võidusumma.

Big Time Gaming ongi võtnud sellesama algse kontseptsiooni, aga lisanud sellele paar kihti. Näiteks Star Clusters Megaclusters puhul algab mäng 4×4 positsioonide ja 16 megaklastriga. Peale klastri moodustumist toimub ‘reaktsioon’ ning selles osalenud sümbolid eemaldatakse.

See ongi asja erinevus võrreldes tavaliste klastri-mängudega. Selle asemel, et ülevalt alla sajaks üks ikoon, mis asendab ühe võiduklastri sümbolitest, asendatakse iga võidusümbol nelja väiksema ikooniga. Nii on rohkem šansse saada suurendatud võidukombinatsioon.

Kui saad uute sümbolitega jälle võidu, kordub kõik taas ja ülevalt langeb lisaks väikseid sümboleid. ‘Reaktsioonid’ jätkuvad seni kuni uusi võite enam ei saa. Formaat on tegelikult lihtne. Peamine võlu ongi ehk kuju muutva mänguvälja jälgimises.

Parimad Megaclusters mängud

Megaclusters tüüpi mängud on alles uued ja 2021. aasta mai seisuga oli neid väljas ainult kaks: Star Clusters Megaclusters ja Cyberslot Megaclusters.

Star Clusters Megaclusters

Megaclusters seeria sai avapaugu Star Clusters Megaclusters mänguga, mis nägi ilmavalgust juba 2020. aasta sügisel. Visuaalselt on tegemist lihtsa mänguga. Peamine võlu on kahtlemata ülesehituses, mitte disainis.

Star Clusters Megaclusters pakub värvilisi juveele, lisaks kuldseid võidukordajaga wilde. Rullikute kohal saad vaadata hetke võidukordaja väärtust. Tulede vilkudes lisandub mängu aina enam võidukordajaid.

Nagu paljud Megaways tüüpi mängudki on tegemist volatiilse mänguga. Hea õnne korral võid tehtud panuse tagasi võita 23,960-kordselt.

Proovi Star Clusters Megacluseters mängu tasuta siit:

Cyberslot Megaclusters

Megaclusters seeria teine mäng on Cyberslot. See sai valmis 2020. aasta lõpus ja pakub kosmosetemaatikat kaheksakümnendate stiilis. 3×3 positsioonidega mänguväljal kuuled ägedat taustatümakat. Kõik sümbolid on planeedi välimusega.

Võidu saavutamiseks vajad klastris vähemalt viite sama sümbolit. Mida rohkem neid on, seda suurem võit. Peale võitu sümbolid poolduvad ja tekitavad reaktsiooni.

Iga võidusümboli eest saad üheksa uut, mis kasvatab ka võiduliinide arvu. Reaktsioonid jätkuvad seni kuni uusi võite ei teki.

Cyberslot Megaways mängul saad abi ka Golden Roaming Wild sümbolist, mis vahetab mänguväljal asukohta iga keerutuse ajal. Samuti kasvab võidukordaja väärtus igal korral, kui saavutad võidu.

Kluster Krystals Megaclusters

Relax Gaming nimelise mängutootja kõige esimene Megaclusters tüüpi mäng on Kluster Krystals. 5×5 positsioonidega mänguväljal saad panuse suuruseks valida alates 10 sendist keerutuse kohta. Võidu saavutamiseks vajad vähemalt kaheksat omavahel ühendatud sama ikooni.

Kristallide teemalise mängu taustal on virmalised ning samal ajal teeb ilma Tumble funktsioon. Võidukas klastris osalised olnud sümbolid plahvatavad ja need asendatakse uutega. Tänu sellele võid sama raha eest võita mitu korda järjest.

Kluster Krystals Megaclusters on volatiilne, mis tähendab, et raha saad keskmiselt 21,39% keerutustest.

Megaclusters boonused

Megaclusters süsteem ise toodab juba küllalt äktšionit ja põnevaid hetki. Selle looja Big Time Gaming pole aga asja päris niisama jätnud. Boonuseid ja lisafunktsiooni on veel.

Heaks näiteks on juba eelpool kirjeldatud Star Clusters Megaclusters. Mängul on koguni kahte tüüpi wild asendussümboleid.

Lisaks standardsele wildile, mille ülesandeks on puuduolevate sümbolite asendamine võiduliinis, leiab ka kuldsete võidukordajate wild. Nagu nimi ütleb, siis neist viimane pakub kasvava väärtusega võidukordajaid.

Tasuta spinnid

Kes meist ei tahaks vahel natuke kasiino kulul liugu lasta? Tasuta spinnid annavad selleks suurepärase võimaluse. Big Time Gaming on leidnud kavala lahenduse nende liitmiseks Megaclusters tehnoloogiaga.

Star Clusters Megaclusters puhul aktiveeruvad tasuta mänguvoorud vähemalt viie sama sümboli ilmumisel. 8×8 positsioonidega mänguväli tähendab, et alusta 64 sümboliga. Neist igaüks võib jaguneda neljaks väiksemaks ikooniks.

Megaclusters vs Cluster Pays

Mängud, millel võite makstakse klastrite eest, on juba ammu teada-tuntud. Slotid nagu Aloha! Cluster Pays, Golden Glyph ja Honey Rush on meie melt lahutanud juba pikalt. Siiski on Megaclusters erinev.

Kuju muutvad elemendid said juba kuulsaks Megaways tüüpi mängudel. Sama liin jätkub Megaclusters slottidega.

Iga sümbol, mis moodutab osa võidukombinatsioonist, paljuneb neljaks uueks sümboliks võimalsades nii uute võiduklastrite teket. Tänu sellele võib maksimaalne sümbolite arv klastris küündida ka kuni 64 peale.

Tasuta spinnide ajal on võimalikud kuni 256 sümboliga klastrid.

Megaclusters mängude tulevik

Megaways alustas ühe mänguga ja kasvatas sellest läbi aegade ühe populaarsema mängude seeria. Pole kindel, kas Megaclusters võetakse mängijate poolt sama hästi vastu, kuid ootused on üles krutitud.

Big Time Gaming on juba teada andnud, et partnerlepingud on ette valmistatud pakkumaks Megaclusters mänge ka teistele mängutootjatele.

Blueprint Gaming, Fantasma Games ja iSoftBet võtsid Megaways süsteemi omaks, lisasid mängudele uusi teemasid ja funktsioone. Pole sugugi välistatud, et sama ei võiks juhtuda Megaclusters puhul.

Korduma Kippuvad Küsimused Megaclusters kohta
Kes on Megaclusters tehnoloogia taga? arrow-icon
Mis on Megaclusters? arrow-icon
Mis lisasid Megaclusters mängud veel pakuvad? arrow-icon
Kas Megaclusters mängud sobivad ka mobiili? arrow-icon
Kas Megaclusters mängud on volatiilsed? arrow-icon

Veel artikleid