Megaquads mängud

Välja antud: 28.05.2021 | Uuendatud: 25.09.2023

Online mängude maastik on minemas aina konkurentsitihendamaks. Mängutootjad pingutavad iga päev, et pakkuda mängijatele uut moodi tehnoloogiaid ja muuta elamused mitmekesisemaks.

 

Megaquads on uus värske süsteem, millel on potentsiaali käia Megaways jälgedes ja muuta online mängude nägu jäädavalt.

Järgnevalt vaatamegi, mis on Megaquads põhimõte, kes selle taga on ning kas tõesti võivad need pakkuda kuni 16 miljonit võiduliini? Vaatame detailsemalt ka seda tüüpi mängudest esimest Slot Vegas Megaquadsi.

Mida tähendab nimetus Megaquads?

Megaquads on lihtsalt öeldes tehnoloogia, mis teeb tavalised mängud erilisemaks. Seda tüüpi mängude avamisel juba hakkavad erinevused kohe silma.

Esiteks näed, et Megaquads mängud rulluvad lahti neljal mänguväljal korraga. Neist igaühel on neli rullikut ja neli rida(siit ka nimetus Megaquads ehk eesti keeles meganelikud). Iga nelik pakub 256 erinevat võiduliini ja kõik kokku 1,024 võiduliini.

Selle tulemusel mängid iga spinni ajal nelja väikse väljaga korraga. Võidu saamiseks vajad, et samad sümbolid või wildid jääksid pidama omavahel ühenduses.

Kes on Megaquads süsteemi looja?

Megaquads idee taga on tuntud Austraalia mängutootja Big Time Gaming (BTG), mis varemgi silma paistnud revolutsiooniliste lahenduste poolest. Heaks näiteks on nende Megaways süsteem, mis läbi ajaloo saanud üheks edukamaks innovatsiooniliseks lahenduseks.

Kuju-muutev Megaways, mille puhul sümbolite arv rullikutel on pidevas muutumises, tõestas ennast viimastel aastatel igas mõttes. Teised on selle ka üle võtnud ja lisanud omalt poolt langevad sümbolid, võidukordajad ja paisuvad rullikud tehes asja veel huvitavamaks.

Big Time Gaming pole aga loorberitele puhkama jäänud ja juba on välja mõeldud uued Megaclusters ja Megaquads süsteemid.

Mis teeb Megaquads mängud eriliseks?

Mitmete mini-mänguväljadega slotte oleme näinud varemgi. Usume, et ka sina. Mis teeb aga Megaquads slotid neist erinevaks? Vaatame seda nende debüütmängu Slot Vegas Megaquads näitel.

Slot Vegas Megaquads kasutab erilist Rainbow Wild Bonus funktsiooni. Selle käivitamiseks vajad vähemalt kahte Rainbow Wild sümbolit teineteise kõrval horisontaalselt üle kahe mini-mänguvälja.

Need kaks individuaalset välja ühilduvad ja loovad ühe kaheksa rullikuga välja. Nii saad 256 võiduliini asemel koguni 65,536 võiduliini.

Asjad lähevad veel huvitavamaks tasuta keerutuste voorus. Kaks välja vasakul sulavad vertikaalselt kokku ja tekitavad ühe 4×8 positsioonidega mänguvälja. Võiduliinide arv kasvab nii 4,096 peale. Sama juhtub kahe väljaga paremal.

Nii paljude võiduliinide kombineerumine ongi peamine põhjus, miks Megaquads on igati huvipakkuv süsteem. Big Time Gaming pole ainult sellega piirdunud vaid lisasid on veel.

Kus Megaquads slotte mängida saab?

Megaquads on kiirelt populaarsust koguv süsteem, mille lipulaevaks Slot Vegas Megaquads. Tutvu mänguga Big Time Gaming kasiinodes:

 1. 1.
  X3000
  100% boonust + 100 tasuta spinni Gates of Olympus mängu
 2. 2.
  Kanuuna
  200 tasuta spinni ilma läbimängimisnõudeta
 3. 3.
  Red Dice
  200% kuni 1000 € boonus
  Boonuskood: -
 4. 4.
  Boost Casino
  AINULT SIIT: Tee täpselt 11€ suurune sissemakse ja saad 50 tasuta spinni Fire in the Hole mängu. Läbimängimine 1x
 5. 5.
  Wisho
  Esimese sissemaksega 200 tasuta spinni Big Bass Splash mängu!
 6. 6.
  Slotparadise
  200% boonust kuni 1,000 €
 7. 7.
  Unibet
  100% boonust + 20 tasuta spinni!
 8. 8.
  Optibet
  25 riskivaba spinni Legacy of Dead mängu
  Boonuskood: GURUERI
 9. 9.
  Chanz
  Ainult siit! 225 Spinni (Pink Elephants 2)
  Boonuskood: LOTO
 10. 10.
  Winnerz
  200 tasuta spinni Legacy of Dead mängu
 11. 11.
  Kingswin
  100% kuni 100€ + 55 tasuta spinni

Esimene Megaquads tüüpi mäng

2020. aasta septembris jõudis avalikkuse ette esimene Megaquads tüüpi slott nimega Slot Vegas Megaquads. Nagu ikka, saab esimesest alus uut tüüpi mänguformaadile ning eeldame sama ka Megaquads tehnoloogia puhul. Vaatame lähemalt, mida Slot Vegas pakub.

Mäng algab nelja eraldatud 4×4 mini-mänguväljaga, millest igaüks suudab pakkuda kuni 256 võiduliini. Saades korraga vähemalt kaks asendussümbolit käivitub Rainbow Wild Bonus. Kui see juhtub tasuta spinnide ajal, võib võiduliinide arv ulatuda miljonitesse!

Gold Wild Multiplier

Nagu Megaways mängudegi puhul, on ka nüüd fookuses võidukordajad. Alustad ühekordse võidukordajaga ja see hakkab kasvama, kui saad korraga vähemalt neli teemanti või ühe punastest, rohelistest või sinistest seitsmetest.

Mida rohkem samu sümboleid võiduklastris, seda rohkem kasvab ka võidukordaja väärtus.

Tasuta keerutused

Slot Vegas Megaquads mängul on võimalik saada ka tasuta keerutusi. Selleks püüa saada hajasümbolid korraga kõigil neljal mini-mänguväljal. Kui see õnnestub, saad kuus priikeerutust + veel kolm iga lisa hajasümboli eest. Boonusvooru ajal on aktiivsed ka paisuv võidukordaja ning teemanti pildiga õnnelik 7.

Suur volatiilsus ja maksimaalsed võidud

Kui jahid pirakaid võite ja ei pelga vähe suuremaid riske võtta, siis Megaquads on kahtlemata sobiv valik. Slot Vegas Megaquads on äärmiselt volatiilne ja boonusvoorus naudid lausa miljoneid võiduliine.

Panuse suuruseks saab valida 20 sendist 20 euroni keerutuse kohta ning selle tagasi võita kuni 25,200 kordselt!

Kujundus

Kui millegi üle viriseda, siis võiks olla see teema valik ja kujundus. Samamoodi nagu Megaways puhulgi, pole Megaquads debüütmängu Slot Vegase jaoks välja mõeldud kuigi originaalset teemat.

Leiad eest kaardimängust tuttavad ikoonid koos õnnelike seitsmetega. Samad sümbolid on tuttavad lugematust hulgast teistestki populaarsetest mänguautomaatidest.

Proovi Megaquad mängu tasuta siin:

Megaquads vs Quad

Big Time Gaming ei ole esimene, kes kasutab nelja erinevat mini-mänguvälja. Varem on seda proovinud ka näiteks Blueprint Gaming, Novomatic ja Stakelogic.

Erinevus BTG ja teiste vahel on selles, et Megaquads rullikutel on võime ühineda ja tekitada nii uusi hiigelsuuri mängualasid, samal ajal, kui võiduliinide arvud liidetakse.

Gorilla Gold Megaways, mille loojaks Blueprint Gaming pakub näiteks samuti nelja mini-mänguväljaga süsteemi, neist igaühel on 117,649 võiduliini. Kokku teeb see 470,596 võiduliini. Erinevus on selles, et rullikud ei ühine omavahel ega loo suuremaid mänguvälju.

Sama kehtib Stakelogic nimelise mängustuudio Quattro seeria ja Novomaticu 4 Reel Kings mänguautomaadi puhul.

Megaquads nutiseadmes

Neli mänguvälja mobiilis? Kõlab uskumatult, kuid on ometigi tehtav. On näha, et Big Time Gaming on näinud vaeva, et Megaquads mängud teha ka mobiilis nauditavaks.

Megaquads mängude tulevik

Mida võib Megaquads tüüpi mängudel veel oodata. Slot Vegas Megaquads on märgilise tähendusega mäng ja eeldame, et tehnoloogia litsentsi omandavad peagi ka BTG konkurendid Blueprint Gaming, iSoftBet, Red Tiger Gaming, NetEnt ja teised lisades oma funktsioone ja lisasid.

Korduma Kippuvad Küsimused Megaquads kohta
Mida tähendab Megaquads? arrow-icon
Kes on Megaquads looja? arrow-icon
Milline oli esimene Megaquads tüüpi mäng? arrow-icon
Kas Megaquads mängud on sobilikud mobiilis mängimiseks? arrow-icon

Veel artikleid